Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Terminator, nie rezygnuj, zostań w tym topicu. Bez Ciebie byłoby nudno. Mój mąż puszcza gazy w obecności innych osób tylko przez sen, nie zasypia bez umycia całego ciała, zeby myje 2xdziennie lub częsciej, zmienia skarpety i bieliznę (nigdy nie widziałam by wachał), nie dłubie w nosie przy innych i wogóle jakiś ideał mi się trafił. Co z tego jak mnie wogóle nie przytula, nie pieści, nie całuje. Taki kulturalny, a ja jestem od prania skarpet, gotowania i sprzątania. Może dlatego, że nie lubię sexu analnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agent j-23 więc taki face nic nie wart , co stego że nie je baboli z nosa i nie wacha skarpet niby super ale nic nie dba o ciebie nie pieści nie całuje itp. spytaj inne czy ich potwory jedzace kozy przytulaja je itp pozdrawiam cię i myśle że w końcu zacznie cie przytulać bądz dobrej myśli ps. poprostu powiedz mu zeby cie zaczoł pieścić i adorować bo jak nie to sobie znajdziesz kochanka zobaczysz zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam czytac wasze wywody na temat obleśności są niesamowite ale musze przyznać że wam współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Uważam że nalezy ze sobą rozmawiać i pytac się dziewczyny na samym początku co lubię czy ci to odpowiada , jestem bałaganiarz i czy będziesz to tolerowała , a nie udaweć na początku czyścioszka !! T o samo jeżeli chodzi o sex - powiedzieć że lubię sex analny a jak to dziwczynie nie odpowiada to się rozejść! Napewno lepiej na samym początku ! A nie kryć się a póżniej się domagać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka-j.
Do adwokat z urzędu !!!!!!!!!!!!! Widze że ten temat bardzo Cię ciekawi,a więc odpowiem Ci.Nie wkładam mojemu facetowi żadnych sztucznych wibratorów bo On nie jest pedałem. Co się tyczy twojego wcześniejszego pytania to pewnie sie zdziwisz ale sex analny sprawia mi przyjemność, do tego stopnia że za każdym razem doprowadza mnie do orgazmu.Gdybyś spróbowała to wiedziałabyś o czym mowa.Tak nawiasem to z dziedziny sexu wiesz chyba mniej niż mój siedmioletni siostrzeniec!!!! Twoje wypowiedzi są nie tyle śmieszne ale żałosne i nie na temat.Więc jeśli nie wiesz o czy mowa to nie wypowiadaj się proszę,tylko zasięgnij fachowej informacji, wtedy będziesz mogła ze mną polemizować. P.S. Dobry kochanek potrafi czynić cuda !!!! Twój facet z pewnością do takich się nie zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Syjka -biedne jesteś dzieciątko, wspólczuję ci tego seksu na poziomie 7-letniego siostrzeńca. Tylko Seks odbytowy sprawia ci przyjemność. !!! A czym się różni wpychanie czegokolwiem do obytu męskiego czy żeńskiego , że mówisz że twój facet nie jest pedałem. Nie mam zamiaru z toba polemozowac na temat czy zboczenie może być normą ..... Współczuję tylko. Dziwny jest ten świat .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator
Z dyskusji nie zrezygnowałem - byłem na rybach. @adwokat z urzędu Sorry, ale na Twój temat już się wypowiedziałem, znowu kurwa oceniasz kogoś nie znając go, poza tym jesteś uparta jak "dziki osioł". Ja swoją opinię wyraziłem, a jeżeli z braku swoich płytkich pomysłów nie masz się już do czego przyczepić, to mogę się podpisywać "KWIATUSZEK". Poza tym zważ na to, że w swoich wypowiedziach obrażasz ludzi (nie myślę jedynie o sobie), a tego robić nie powinnaś. Dlatego też po wnikliwej analizie twych wypowiedzi stwierdzam, że to właśnie Ty masz chujowe pożycie sexualne i zamiast wypisywać takie glupoty, zgłoś się do poradni. Zabierz ze sobą męża, ponieważ wszystkie aspekty dotyczące "małych penisów", "ciasnych dziurek" i innych pierdół tyczą się właśnie Was, aha... i na pewno lubisz się kochać ze zwierzętami - widzę to po tym jak stawiasz kropkę na końcu zdania... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator
@iren Zgadzam się z Tobą, może akurat nie do samego końca, ale w tym przypadku masz rację. Zauważ jednak, jak już wcześniej mówiłem, że każdy kij ma dwa końce - kobiety też potrafią udawać. A z uzgodnieniem sprawy na początku to też chyba trochę nie bardzo (temat mało "gipki", choć można spróbować go nawinąć na samym początku związku, dlaczego nie). Ja osobiście jednak bym tego nie próbował (patrząc troszeczkę z perspektywy czasu), choć nie twierdzę, że to jest zły pomysł. Dla mnie to poprostu tak, jak podrywanie dziewczyny na dyskotece słowami: "E, ru**asz się, czy trzeba z Tobą chodzić???", ale mogę się mylić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator
@adwokat z urzędu ... aha, ze mną możesz rozmawiać jak ze ścierką, ale miej choć trochę honoru i nie wypisuj takich rzeczy pod innymi adresami (sylka-j), bo pedałem to jest co najwyżej twój ojciec - dlatego wyszło co wyszło. Pozdrawiam jeszcze serdeczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator
Ale jestem cham , sory już nie będę. Nie dostałem czego chciałem od zony i dlatego tak mnie ponosi czasami ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator
Moja żona dzisiaj w pościeli puściła bąka z kleksem i musiałem po nie posprząatać . Zaczęła się odchudzać i rzyga gdzie popadnie. Dzieciak usmarkany, zjada gile. Chyba muszę poszukać jakiegoś nowego towaru ( oczywiście co lubi sex analny) . Może jest jakaś chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator
Pod kogoś podszywają się tylko tchórze... tyle w kwestii powyższej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator
@iren Ale jesteś mądra , może spróbujemy razem. Obiecuję - powiem wszystko co lubię - na samy początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator
Naprawdę z tymi podszywaczami jest ciężkie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuhaahhaaaaaaaaa................................................................................................................................................... Terminator, ale cię ponosi . Wyluzuj :) Sylka - wkładaj se co chcesz, z kim chcesz i jak chcesz ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie okładacie błotem jak
dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietny topik
czytam i bawie sie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka-j.
Do Obserwatora !!! Odpowiedź na twoje pytanie brzmi TAK !!! Siedze se na kibelku wącham zapachy i od razu robi mi się mokro . A tak poważnie to Obserwatorku jeśli nie umiesz zadawać mądrzejszych pytań to nie wypowiadaj się w tym topiku.Cz Ty przypadkiem nie masz coś wspólnego z Adwokatem z Urzędu ? Bo nadajecie na tych samych falach !!!!Napisz coś mądrzejszego na poziomie zamiast pisać bezdenne głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiusiaAniusia
faceci są facetami =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka - no aż tak wszechstronna nie jestem . jeśli mam coś do powiedzenia to móiwę za siebie i nie potrzebuję asystentów. A dopiero co terminator m ówił ,żewłasnie ty to niby też ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka-j.
Już nie mam do was siły. Nie gniewaj się adwokacie. Pora zakopac topórwojenny i wrócić do mweritum sprawy.Mój ukochany ma łuszczycę i niestety łazi po domu i sypie wszędzie ten proszek , ble . ale poza tym chociaż ma malutkiego , jest delikatny i pasuje moim dziurkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylka-j. powiem tak nie ma ludzi idealnych ale musze przyznać ze strasznie agresywna jesteś to że lubisz takie a nie inne rzeczy to tylko twoja indywidualna sprawa nie nam to rozstrzygać taka jestes i juz ale jeżeli chodzi o temat to strasznie odbiegłas od niego a ten tekst z kupa to w sumie był nie na miejscu sorka ale za bardzo sie obnosisz z tym sexem analnym i pamietaj o tym ze każdy facet to świnia i nie zmienisz tego pozdrawiam cię miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obserwatorze - mój mąż zjada kozy z nosa (myśląc, ze tego nie widzę), wącha skarpety - a jak go nie odrzuci to założy, seks chce uprawiać nie myjąc po całym dniu zębów (i najlepiej wtedy, kiedy chwilkę wcześniej palił) a najlepiej to bez \"gry wstępnej\", rzuca folię od nowej paczki papierosów tam, gdzie akurat stoi, weźmie z lodówki jedzenie, a puste opakowanie zostawi w lodówce itd., itp. Nie przytula mnie, moją czułość traktuje jak natręctwo, a jednocześnie twierdzi, ze mnie kocha, jest czyściochem - bo się kąpie co 2 dzień a ja mam za mało problemów i wymyślam nieistniejące powody, zeby się przyczepić :-p. Co Ty na To??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uouo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu też jestem facetem hehehe niestety i powiem ci tak miałem swoje fajne nawyki typu: -składowanie skarpet(brudnych) -dłubanie w nosie (baboli nie jadłem) -z prysznicem tez różnie bywało i mógłbym ci tak wymieniać bez końca żona wytepiła mi moje męskie nawyki i został mi sie tylko jeden :( mieszanie w jajach to akurat jakoś znosi teraz juz nie czuje sie 100% samcem a jeżeli chodzi o przytulanie to zona mnie goni mówi że jestem natret i zboczek co ty na to moniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka-j.
A gdzie jest mój Romeo Terminator - wracaj kochanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×