Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Ale ja nie mówiłam o czynności jako takiej, tylko o określeniu "bzykanie" :P Księdzu Dobrodziejowi by się nie spodobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanecia konizacji się wcale nie odczuwa ..... ja miałam zabieg operacyjny (usunięcie całej szyjki) a zaraz po wybudzeniu czułam się tak jakbym nic nie miała robione tam na dole , to nieprawdopodobne ale tak było .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaaaa to ja Cię źle zrozumiałam... znaczy, że bzykać się można tylko mówić tak nie wypada :D a ksiądz też bzyka :p zwłaszcza ksiądz, który ma pasiekę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mała !!! Cześć !! Właśnie ja też po konizacji czułasm jakby mi nic nie zrobili... a może tak oszukują? :D Zobacz co ta Basia na mnie pisze, że mam nie bzykać :o tylko współżyć a bzykanie chyba przyjemniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj :D:D mi osobiscie bzykanie lepiej pasuje niz współzycie :D:D:D:D Współzycie jak to brzmi brzydko tak oficjalnie :( tak ksiązkowo a bzykanie jest OK ;:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę bo mam okres :P Ale dzięki temu nie przepadnie mi wizyta w czwartek ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego nam się marzy, że nie możemy :P Głodnemu chleb na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Basia na razie pozostaje poczytać regulamin żeby wiedzieć jak to się robi :D i pomarzyć... To ja lecę myć się i marzyć :D DOBRANOC BABECZKI !!! ZDRÓWKA OPTYMIZMU RADOŚCI ŻYCIA bo to pomaga na wirusy :D tego babcia iskierka Wam życzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...... *B♥Z*..............*B♥Z* ... *B♥Z**B♥Z*.....*B♥Z**B♥Z* . *B♥Z*....*B♥Z*.*B♥Z*....*B♥Z* . *B♥Z*.........*B♥Z*........*B♥Z* .. *B♥Z*........................*B♥Z* ... *B♥Z*.....Bzyzaczki.....*B♥Z* .... *B♥Z*....................*B♥Z* ...... *B♥Z*................*B♥Z* ........ *B♥Z*............*B♥Z* ........... *B♥Z*......*B♥Z* .............. *B♥Z**B♥Z* .................. *B♥Z* BZYZACZKI ___ BUZIACZKI :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. MAŁA, nie wiem skąd to OO w nicku, ale ja Cię będę nazywać MAŁA MI.... Ona była taka fajna choć jazgotliwa (jak ja....). Mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na badaniu usg jamy brzusznej.Lekarz miał zdiagnozować skąd u mnie niedokrwistość.Był to lekarz ogólny, do którego chodzimy z gardłem czy katarem. Niestety o niedokrwistości niczego sie nie dowiedziałam, za to o raku szyjki macicy usłyszałam wiele. Pytał kiedy ostatnio byłam u ginekologa itp. Ze wstydem stwierdziłam że byłam 11 lat temu po porodzie.Mam 39 lat i bardzo mnie zaniepokoił tymi pytaniami. Dopiero sprawił że ze strachu odpłynęła mi cała krew. Stwierdził że mam jakieś mięśniaki na macicy. Czy lekarz internista może stwierdzić takie coś? I co to są mięśniaki macicy? prosze odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus mięśniaki to pryszcz, choć to też guzy ale niezłośliwe, być może niedokrwistość jest TYLKO od mięśniaków ( powodują obfite miesiączki). Nie chcę już Ci nic mówić o tym 11 letnim olewaniu ginekologa... bo sama sobie narobiłaś i teraz przyjdzie Ci pocierpieć .... Biegusiem do ginekologa i to natychmiast !!! to nie są żarty. Oby to tylko były mięśniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka 25
Olis23 Co roku konkretnie latałam na badanie itp ginekologiczne (6 lat temu urodzilam pierwsze dziecko) zawsze byl oki chodzilam do przychodni zrobilam w maju tego roku cytologie i wyszlo grupa 3 bralam leki dopochwowe zrobili mi ponownie po miesiacu nastepna cytologie i wyszlo jeszcze gorzej cin 2 moja ginekolog prosto w oczy powiedziala to rak myslalam ze umre na tym fotelu skierowala do szpitala na wycinek nieposzlam odrazu zrobilam prywatnie jeszcze raz wszystkie badania i wyszlo ze mam od 3 lat juz nadżerke i cytologia grupa 2 czyli oki ale poszlam na kolposkopie i okazalo sie ze niema sladu po nadżerce ale za to jest jakis guzek na macicy i musze jednak jechac na wycinek do szpitala(boje sie jak cholera).Teraz we wtorek mam ten zbieg ogólne znieczulenie dostane boje sie jak cholera To niesprawiedliwe ze ciagle co pół roku latałam do ginekologa i robilam różne badania nawet usg dopochwowo i nic lekarka niewidziala a jak zaplacisz to wszytko ci znajda.Powiedzcie mi czy musze przerywac tabletki anty?(biore jasminelle)bo jeden lekarz mówi ze tak drugi ze nie bo to niema nic wspólnego Pozdrawiam buzaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olus7 łłlaaałll 11 lat nie byłas u gina ???????????? gdybym ja odpusciła sobie wizyty na 11 lat ,juz pewnie niebyłoby mnie wsród zywych::(:( .... jestem po raku szyjki macicy i zyję i jestem zdrowa dzięki temu ze regularnie co roku robiłam cytologię ! Ten nowotwór nie daje zadnych objawów ani dolegliwosci ,przewaznie zaczyna się od tel.z przychodni ze cytologia jest nieprawidłowa .... To badanie ratuje zycie !!!!!!!! Olus zasuwaj do gina !!!!!!!!!!!! a my będziemy trzymac kciukasy aby wszystko było OK !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa w jaki sposób internista stwierdził u Ciebie mięsniaki ????? dziwne to jakies ,przeciez do tego potrzebne jest badanie gin i zapewne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 28
czesc dziewczyny żadko sie udzielam ale to tylko z braku czasu może sie wam przypomnę ja mialam cyt.3 CIN3 jestem 6 tygodni po konizacji i jestem zdrowa teraz byłam na kontroli i jeszcze mam szwy jutro znów idę na kontrol lekarz mnie mówi ze musze sie zaszczepic ale ja nie wiem co zrobic powiedziałam mu że najpierw chcę zrobić test na HPV to 250zl. jutro ma mi zrobic ten test a pożniej zobaczymy prosze poradzcie mi czy mam się szczepic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Skarbie odpuśc sobie na jakis czas tą siłownie bo to za wcześnie . Życzę zdrówka i słoneczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 28
dodam jeszcze że ja po konizacji krwawilam miesiac az wkoncu poszłam do apteki i kupilam tabletki ziołowe na powstrzymanie krwawienia i 3 dni bralam i przeszło oczywiście najpierw zadzwoniłam do gin. i spytałam czy mogę powiedział że jak najbardziej mówie wam od maja bardzo przeszlam ale mam trzech synów i muszę byc silna co nie zawsze mi się udaje dobrze że ma super męza i dzięki niemu jakos się trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 28
teraz uciekam kochane bo moje dziesieciomiesieczne malenstwo sie obudziło ps. nie mogę sobie wydarować ze nie poszlam na kontrole po porodzie byc moze nie doszło by do tego pieprzonego CIN 3 pozdrawiam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×