Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość od niedawna olsztynianka
Wybrałam się w końcu do Polkardu na Jarotach http://centrum.polkard.pl/index.php?id=154 Plusy: na wizytę na NFZ czeka się tylko 3 tygodnie Minusy: zapisana byłam na 17, ale do gabinetu weszłam dopiero po 19, podobno tydzień wcześniej pan doktor w ogóle się nie pojawił, szkoda tylko, że nikt mi nie powiedział, że będzie podwójna kolejka Gabinet czyściutki, ale wyjątkowo jaskrawo oświetlony, fotel niefortunnie ustawiony centralnie na drzwi, z łazieneczki służącej do rozebrania się trzeba przejść przez calutki gabinet do fotela, a potem z powrotem Pan doktor S. hmm, zapisałam się do niego, bo miał bardzo pozytywne opinie w internecie, ale ja nie byłam zadowolona, wydawał się zniecierpliwiony, nieobecny duchem, nie odpowiedział na moje pytania dotyczące nadżerki ( czy jest duża i czy wymaga usunięcia). Był trochę zdziwiony, że nie przyszłam po receptę na anty, a jedynie się zbadać i zrobić cytologię. Zbadał mnie (bezboleśnie), stwierdził nadżerkę, ale nie pobrał wymazu do cytologii ! A w karcie tylko napisał, że przyszłam bez dolegliwości i że wykonano badanie profilaktyczne. A ja chciałam cytologię ! Może dlatego tak mnie potraktował, bo byłam u niego pierwszy raz, albo może był zmęczony, nie wiem :( Zła na NFZ wybrałam się prywatnie do p. Romaszko http://www.ginekolog.olsztyn.pl/ Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, że lekarz na czas badania zamyka drzwi gabinetu na klucz. W gabinecie bardzo sympatycznie, zero ostrego światła, przy fotelu mała lampeczka. W pełni wyposażona łazienka, z której tylko jeden krok jest do fotela, fotel tak ustawiony, że nawet jakby ktoś wtargnął do gabinetu, to by nic nie zobaczył. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, szczegółowo odpowiedziała na wszystkie pytania, bardzo miło mi się z nią rozmawiało, jak z koleżanką, w ogóle nie byłam skrępowana. Badanie było bardzo delikatne, a najbardziej podobało mi się to, że po pobraniu cytologii, włożyła mi taki kabelek z kamerką ( nie wiem jak się nazywa, endoskop ?) i pokazała mi na monitorze moją nadżerkę w całej okazałości ! Wygląda naprawdę paskudnie. Nie ma więc mowy o naciąganiu, sama zobaczyłam na własne oczy jak wygląda moja szyjka macicy. Pani doktor stwierdziła, że skoro nie rodziłam to zastosuje najmniej inwazyjną metodę usunięcia nadżerki ( Solcogyn). A po zakończeniu leczenia pokaże mi efekt końcowy na monitorze :) Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam panią doktor Romaszko, szczególnie młodym dziewczętom, które boją się pierwszej wizyty u ginekologa. W trakcie mojej obecności w gabinecie, pani doktor odebrała telefon i udzieliła porady pacjentce odnośnie stosowania tabletek anty. spokojnym, rzeczowym tonem. Pozdrawiam Zadowolona pacjentka P.S ta wizyta była bezpłatna, ponieważ w listopadowym numerze Glamour był kupon na bezpłatną wizytę u p. Romaszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja963
pisze na takim forum po raz pierwszy ale uznalm ze moja Pani doktor zasluguje zeby napisac cos o niej. Moja historia z pania dr. Małgorzata Lassota-Hoppe zaczela sie kilka lat temu poiewaz ona przyjmuje chyba jako jedyna mlode dziewczeta i dzieci (na nfz). kiedy juz skonczylam 18 lat nie mogam do niej chodzic do gabinetu na zolnierkiej. Wielka szkoda tam nigdy nie bylo problemu zeby sie dostac zadnych zapisow, poprostu trzeba bylo byc o 8 rano i czekac na swoja kolejke. dowiedzilam sie ze Pani doktor przyjmuje w szpitalu Wojewodzkim , zapisalam sie i na wizyte kazali mi czekac ok3 tyg co jest dla mnie skandalem ale coz to nasza Polska chora sluzba zdrowia. Faktem jest ze z mojej winy przepadla mi ta wizyta wiec nie moge nic napisac na temat gabinetu w szpitalu. Ale coz ja chcialam napisac... ze podejscie pani doktor jest zadziwiajace sprawia wrazenie ze jest przejeta kazda prezdstawiona sytuacja. rozmawia otwarcie bez skrepowania a co najwazniejsze ma cos takiego w sobie ze caly stres i niepokoj znika kiedy zaczyna sie rozmowe. zawsze spokojna nigdy sie nie spiieszy jest bardzo kompetentna wszystko tlumaczy jesli tego wymagamy... a to moim zdaniem jest bardzo wazne mam porownanie z pania dr ktora przyjmuje w przychodni na nagorkach w pospiechu szybko szybko gubi katy (co przydarzylo jej sie wlasnie z moja karta chyba ze 30 minut jej szukala a w rezultacie zalorzono mi nowa czysta bez historii to niedopuszczalne!!) Zrezygnowalam z publicznych zakladow i poszlam do prywatnego gabinetu pani Hoppe jak to w prywatnych gabinetach dostalam sie bez problemu po wykonaniu jednego tel. Wizyta nie byla najdrozsza kosztowalo mnie to 60 zl czyli przyzwoicie zostalam przebadana jak zawsze delikatnie i profesjonalnie wymaz cytologiczny zostal pobrany (mysle ze to jakas standardowa procedura). Pani doktor zapytala czy sa mi potrzebne srodki antykonepcyjne i czy dobrze reagowalam na te ktore kiedys mi przepisala ma pamiec do twarzy. naprawde chialabym ja bardzo polecic przyjmuje prywatnie na ul jagielinskiej. Jesli ktos szuka dobrego lekarza w przyzwoitej cenie to radze wybrac sie do pani doktor MAŁGORZATE LASSOTE-HOPPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam ! Lasota-Hoppe prowadziła mi ciążę w wojewódzkim na patologii - byłam bardzo zadowolona, przynajmniej nie żydziła na badaniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-brzo
Hej! Jestem w 8 mies ciazy i prowadzi mnie dr krzysztof Kern i jestem z niego bardzo zadowolona ale chcialabym poznac opinie innych kobiet ktore do niego chodza tylko problem jest w tym ze tu nie moge znalezc nic na jego temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Patrycjo!!!mozesz mi napisac nr telefonu i dokladny adres do pani Hoppe???kiedys jako malolata z ginekologicznymi porblemami do niej chodzila i byla mega zadwolona- bardzo delikatna, sympatyczna, kierowala na badania- leczyla mnie nawet tabletkami ziolowymi:)jednym slowem super learka:D szukalam na necie ale tam tylko do jej meza sa numer i adres:( bardzo rosze:) i kiedy za wizyte placilas 60 zl.? teraz w listopadzie?!?! toz to ozna by rzec taniocha w porownaniu do innych "specjlistow":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aha czy pani doktor robi w gabinecie usg podczas wizyty?!?!?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddaaaaggggg
a pan Piotr Mieloch? bo sie wybieram, przyjmuje na wyszynskiego, co o nim myslicie? wie ktoras z was moze cos na temat ktorzy ginekolodzy w olsztynie wykonuja tez zabiegi operacyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaa
dziewczyny wiecie moze gdzie w miare szybko mozna sie udac do ginekologa w ramach ubezpieczenia nfz? w sumei juz nawet niewazne do kogo, byle szybko;) Oczywiscie wazne by byla to osoba kompetentna, jednak w tej chwilii zalezy mji na dosc szybkiej wizycie a wiem ze czasami trzeba czekac niestety 2-3 miesiace... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriac11
Idz na ulice Switycz-widacka na Pieczewie,jak w potrzebie to moze odrazu przyjmie,tylko trzeba trafic w godziny bo raz ma od 10 raz od 12 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaa
dziekuje bardzo za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam problemy z miesiączką, strasznie nieregularna... z tego co czytalam opinie to bez zastanowienia wybiore się do dr Lassota-Hoppe. Ale przy tym mam tez problemy z nadmiernym owłosieniem, a to juz chyba nie jest sprawa ginekologa, tylko endokrynologa, nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLSZTYNIANKA3
kOCHANOWICZ??????? DZIEWCZYNY ZLITUJCIE SIĘ NAD SOBĄ,TO NADWORNY LEKARZ AGENCJI TOWARZYSKICH! Serio,wiem to od jego żony,w tej chwili być może już byłej żony.A co sądzicie o dr Gimeła? przyjmuje na Partyzantów przy tunelu na Al. Wojska.Kiedyś do niego chodziłam i byłam zadowolona,a teraz tak się tułam tu i tam i nie mogę "trafić na swojego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa
czesc czy moglby ktos napisac co sadzi o doktorze Hoppe, jak wyglada wizyta bo jestem umowiona ale czytalam ze kolejki sa okropne, bede wdzieczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa
czesc czy moglby ktos napisac co sadzi o doktorze Hoppe, jak wyglada wizyta bo jestem umowiona ale czytalam ze kolejki sa okropne, bede wdzieczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa
czesc czy moglby ktos napisac co sadzi o doktorze Hoppe, jak wyglada wizyta bo jestem umowiona ale czytalam ze kolejki sa okropne, bede wdzieczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marasienka
Czy ktos wie gdzie teraz przyjmuje doktor Tomasz Waśniewski na NFZ??????????????????????????????????????????? bo w wojewódzkim juz nie przyjmuje . Czy on wogole przyjmuje jeszcze na NFZ??jak takk to gdzieee????????? Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiale80
Odnosnie dr Kerna to radzę ci uciekać od niego jak najszybciej. Ja byłam przed ciąża na cytologie za którą płaciłam ( co za darmo mi się należy) i powiedziął mi że mam cystę którą trzeba usunąć i zaprasza na zabieg oczywiście prywatnie a co się okazało nie mam zadnej cysty chciał wyciągnąć tylko kasę ( chodz sam przyjmuje na NFZ) i ciekawe jak by się to skończyło. Teraz chodze do Hoppe jestem w 23tyg. i uważam że warto mam problemy od początku ciąży i bardzo mi pomaga. Jest dziwny ale ludzie są różni ale zawsze odpowie na moje pytania i poradzi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam dr
Boczkowską na Warszawskiej, a odradzam dr Woźniak na Nagórkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela83
A czy któraś z was leczyła nadżerke? ale chodzi mi konkretnie o solcogyn, bo juz kilku lekarzy przerobiłam, min. Opackiego, który przez rok mnie nawawiał gorąco an wypalankę, Saczonka - wymrażanie... mój ukochany lekarz, niestety nie jest z Olsztyna i musze do niego jeździć 150km, a niebardzo mam kiedy i jak, więc szukam kogoś dobrego tutaj... no i najlepiej żeby przyjmował na NFZ, bo dość często odwiedzam gina i chyba bym zbankrutowała na prywatnych wizytach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinamm
dołączam się do pytania poprzedniczki. może polecicie jakiegoś olsztyńskiego ginakologa, który przyjmuje na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goomka
nataaaa mam nadzieję, ze nie poszłaś do dr. S na pieczewie to pijak!!!!!!!!!!!!!!!! Stanowczo odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria11
Skad wiesz ze to pijak?Ja nigdy od niego nie wyczulam alkoholu i zawsze troskliwie sie opiekowal.Ja jestem zadowolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa5577
Ile zaplacilas za te sczegolowe badania w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka juz 7 rok leczy
sie bo nie moze zajsc w ciaze u dr Hoppego, oczywiscie bez rezultatu, tzn rezultat jest jakies 60 kg nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyn jest do bani
jesli chodzi o ginow:O maskara... lecze sie od tylu lat a jeszcze nie trafila na dobrego lekarza ktory by mnie nie zawiodla albo nie spalwial...dopoki czlowiek lyka jakies tabletki kazdy jest dobry gorzej jak wiedzac ze ma problemy zaczyna myslec o dziecku...wtedy sie okazuje jacy to "specjalisci":(wypisuja na przypal leki, nie robia wywiadu, faszeruja niepotzrebnie hormonami masakra...popieram przedmowczynie, jak sa jakes problemy od razu do kliniki jechac zaoszczedzone zdrowie i nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak olsztyn miasto wojewodzkie
nic nei zaplacilam, to bylo na fundusz, 2 razy lezalam w szpitalu po 3 dni, robili badania w dwoch fazach cyklu, pelno badan plus oczywiscie badanie ginekologiczne, usg, oraz usg tarczycy i piersi i jeszcze boląca biopsja macicy. Na wizytę czekalam pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa5577
Mozna cos takiego zrobic w Olsztynie,kompleksowe badania itp czy trzeba do stolicy jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak olsztyn miasto wojewodzkie
mozna i w Olsztynie, jak chodzilam prywatnie do dr Frackowiaka po 2 latach zaproponowal szpital - poliklinikę (wielka mi łaska, tam po pierwszej wizycie dostalam skierowanie), w szpitalu zroboiono mi ze 4 hormony i siuśki, zadnego usg, o cukrze i insulinie nie bylo mowy a to okazalo sie byc moim problemem. Moze w szpitalu wojewodzkim jest lepiej ale nie wiem jakie są mozliwosci dostania sie na oddzial, w warszawie tak leczą, pierwsza wizyta w przychodni i kazda wędruje do szpitala na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×