Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość masakra11
moj cykl trwa tak 21-24 dni a mam miesiaczke nieregularna wiec ? a hmm no troszke gleboko a czy duzo bylo tej spermy bo psiza ze trzeba duzej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
a powiedzcie mi dziewczyny jak wy liczycie ta miesiaczkw bo inni mowia ze liczy sie do nastepnej miediaczki od pierwszego dnia okresu czy od ostatniego ?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaa
on twierdzi ze wcale, ale wiesz jak to z nasza psychika tym bardziej ze nie mam okresu juz tydzien a cykle mam dlugie i srednio regularne bardzo sie stresuje a to ze moge sie wypisac na tym forum pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
wiesz moze okres Ci sie spoznia bo jestes zdenerwowana zyjesz w stresie to tez moze byc przyczyna.. a najlepiej zrob sobie test... moze pomoze Ci .. ja owszem zrobilam chociaz kolezanki mowily ze przez takie dotykanie warg sromowych to nie musze nawet kupowac ale ja kupilam bo stres robi swoje.. sama widzisz jak pisza ze jest nie mozliwe przez majtki a psychika robi swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
a powiedfz mi agaaaa jak Ty liczysz ta miesiaczke bo inni mowia ze liczy sie do nastepnej miesiaczki od pierwszego dnia okresu czy od ostatniego ?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaa
no dokladnie , a ja to nawet testu sie boje smieszne i zalosne :) :( co ma byc to bedzie poczekam jeszcze troche moze akurat... na ile procent oceniasz moje "szanse " na ciaze? bo ja Twoje po przeczytaniu wszystkich postów na 0% :) chociaz ciebie pociesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
no powiem Ci tak : sama nie wiem bo pisza ze tzreba malej ilosci spermy a ini ze ogromnie duzej ... ale mysle hmmm ze male poczekja moze jednak dostaniesz okres moze sapoznia sie bo sie denerwujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaa
mam tego dosc ;( wstaje rano i nic ;( ide dzisiaj po test pewnie jutro poznam wynik ;( trzymajcie za mnie mocno kciuki nie mam juz sil sie dluzej z tym meczyc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
witam wszystkich swego czasu byłam tu częstym gosciem i teraz tez czasem tu zagladam przezyłam gechenne i wiem co moze zdziałac psychika ludzka miałam wszystkie objawy ciązy wszystko sobie wmówiłam trwało to od czerwca i powiem ze okres dopiero teraz wrócił do normalnosci czyli wsumie był to 9 okres od tej sytuacji wczoraj byłam u gina posżłam załozyc sobie wkładke zeby nigdy juz tego nie pzrechodzic opowiedziałam jej to wszystko co przezyłam a gin na to dlaczego wczesniej jej o tym nie powiedziałam po co sie tak meczyłam tyle czasu mam to juz za soba ale nigdy tego nie zapomne dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki i najwazniejsze nie wierzcie w to wszystko co tu niektórzy pisza bo sa tu wspaniali ludzie którzy staraja sie pomóc ale sa i tacy krórzy bawia sie naszym kosztem pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
ja tak samo pamietam cie! To dobrze ze sobie z tym poradziłas i ze zdecydowałas sie opowiedziec gin o wszystkim. Pamietam ze za nic w swiecie nie trafiały do ciebie zadne argumenty i ciągle miałas urojone objawy. Ciesze sie ze to juz za tobą:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w nocy była tragedia płakałam prawie całą budziłam się 2 razy poczułam jak kopie matko jeszcze około 2,5 miesiąca horroru jak ja się nie mogę doczekać 7 okresu ma się pojawić za dnia.Ja sie modle o koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia16HELP
A czy jesli ma sie okres jest mozliwe ze jest sie w normalnej ciazy? mialam 2 razy normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
do JA TAK SAMO moozemy pogadac na gg? moj nr 3544727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskara11
mam pytania do " ja tak samo" opowiedz mi wiecej o twoim przypadku... przepraszam ze pytam ale co robilas jakie mialas objawy i czy to byla ciaza czy tylko urojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do scali
dlaczego niepojdziesz do lekarza? psychologa? ginekologa? Po jaka cholere skazujesz siebie na takie męki?! Jak bedziesz żyla w takim stresie tyle czasu to zniszczysz sobie organizm i jak juz bedziesz chciała miec dzieci to moze sie okazac ze masz z tym problemy. Wtedy to dopiero bedzie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
dziewczyny cofnijcie sie kilka stron wczesniej i przeczytajcie co ja odwalałam jakie miałam objawy a to wszystko moja psychika jejku jaka ja byłam głupia nie wierzyłam nikomu nawet lekarzowi jak jej teraz to opowiedziałam to szok powiedziała ze wystarczyło powiedziec co sie dzieje ze mną dziewczyny warto słuchac jednak lekarza kkkkk dzieki za gg odezwe sie do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
to wszystko to było moje urojenie do tego stopnia ze czułam ruchy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskara11
do JA TAK SAMO tez czulas jakby Cie bolaly jajniki i jakbys sie czula podczas okresu albo bolace piersi... pczeczytaj sobie moj post (PIERWSZY WPIS) i napsisz co myliszx ok dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskara11
zobacz sobie na 53 strone i na oj pierwszy wpis i pweidz czy cos z tego moze byc.. czy to tylko moje urojenia.. bo juz sie srasznie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem20
czesc. Ja od kilku miesięcy mam objawy ciąży... ale jestem dziewicą.. owszem uprawiałam petting z mężczyzną, ale to jest raczej niemożliwe zebym zaszłą w ciąże.. Mam bardzo rozregulowaną miesiączkę kiedy zawsze miałam co miesiąć i trwała ona 5 dni tak teraz albo jest przez dwa tygodnie albo jej nie ma.. zbrązowiały mi sutki.. usrósł mi brzuch.. czuje mdłości i czesto kręci mi sie w głowie, a wczoraj.. poczułam kopanie w brzuchu... dostałam też okres.. nie robiłam testu, ale strasznie sie boje.. czytałam wasze posty.. zapewne to sobie uroiłam, bo panicznie się boję i nie chcę teraz dziecka.. ale kiedy są te wszystkie objawy to nie potrafię przemówić sobie do rozsądku.. nie mówiłam nikomu o tym bo bałam się że mnie wyśmieją.. ale widze ze nie ja jedna mam taki problem.. nie wiem co mam robić.. czytałam na innych stronach ze to bardzo ciężko wyleczyc.. postanowiłam porozmawiać jutro z moim chłopakiem.. on zapewne będzie mnie zapewniał ze to nic takiego, ze to niemożliwe.. ale kiedy ja sama to wiem... a i tak czuje stres... i te objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam myslec
uprawiałam petting w 26 dniu cyklu...srednio okres dostaje w 29-33...ale dzieijs jest 31 dzien i strasznie sie boje:/od 4-5 dni mam dziwne uczucie....niby mdłosci osłabienie, sennosc(spie po 10godzin albo wiecej i jestem niewyspana)..ale wydaje mi sie ze moze to byc wynikiem zdenerwowania jakie odczuwam na to ze jednak mogłabym byc w ciazy..rafał pow ze nie miał wytrysku ALE wcale nie musiał miec bo przeciez jest ten cały"biały płyn'...niby racjonalnie podchodzac do problemu to nie powinno go wcale byc bo jestem po owulacji..ale z drugiej strony wszystko sie moze zdarzyc...i teraz boje sie jeszcze bardziej bo wiem ze przez ta cała nerwowke okres moze mi sie rzeczywiscie spoznic..i teraz nie wiem czy moge zrobic juz test?czy pojsc do lekarza?panicznie sie boje bycia w ciazy.....help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam myslec
a czy przez sex oralny(onajemu)+pocałunek+sex oralny(on jej)...czy mozliwe zeby przeniesc te niewielka ilosc nasienia na wargi sromowe??wiem ze plemniki sa bardzo ruchliwe itd ale czy mozliwe zeby doszło do zapłodnienia???plamniki 'wedruja' jakies3 dni do macicy...to jezeli przed samym okresem (tj 26dzien cyklu) to do zapłodnienia musiałoby dojsc w 29 dniu cyklu?czyli nie moge byc w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam myśleć napisz mi na maila numer gg to pogadamy ja się mecze 7 miesięcy i mi przechodzi przez całowanie taki się nie da przenieś spermy na placach owszem jak jest jej dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam myslec
zrobiłam test---negetywny wynik,...ale nadal odczuwam 'mdłosci'...i nadal boje sie ze jestem w ciazy....chyba czas pojsc do lekarza, bo ta cała sytuacja mnie zabija:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
Czekam na okres... Strasznie się martwię. Znowu zaczęłam się bać, nakręcać... Chyba zwariuję! Kiedy to się wreszcie skończy? :( Powinnam ten okres dostać 23 stycznia, najdalej 27. Znowu się naczytałam o testach,że może nie wykrył ciąży, że można krwawić i mimo to być w ciąży... To potworne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jezeli ktoras z Was ma problem i potrzebuje porozmawiac to mozna sie ze mna skontaktowac przez maila. Sama meczylam sie z tym problemem. Robilam testy z apteki i test z krwi, ale jakos dalam sobie rade. Od tamtej pory minelo pol roku i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh mi tez sie wydaje ze jestem w ciazy... mysle ze 2 albo 3 miesiac ale nie wiem! okres mam normalnie, wszystko jest ok, tylko brzuch...zawsza mialam plaski teraz jest jakby z dnia na dzien coraz wiekszy... potrafie go wciagnac nawet z calej sily ze jest wklesly ale wtedy troche boli a jak wypne to nie wiem jest jakis ogromny...normalnie tez jest duzy i taki dosc twardy, inny niz zawsze :( robilam test z miesiac temu wyszedl negatywny ale to nie byl mocz ranny wiec moze dlatego... sama nie wiem jestem zalamana tak bardzo nie chce i nie moge miec dziecka! czy to moze byc ciaza urojona? heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testu to nie musi byc robiony rano, jezeli chodzi o ciaze kilkudniowa to wtedy najlepszy jest mocz z rana bo w nim jest wieksze stezenie hormonu. Mysle ze skoro test byl negatywny i masz normalny okres to nie mozesz byc w ciazy. Po za tym zadnych innych objawow nie wymieniasz wiec prawdopodobienstwo jest jeszcze mniejsze. Moze dla pewnosci powtorz test, to powinno Ciebie uspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
Można się było tego spodziewać: okres mi się spóźnia... Znowu się naczytałam, że można zajść w ciążę gdy nie było wytrysku, bo jest coś takiego jak kropelkowanie... Wystarczy, że plemniki dostaną się w okolice pochwy i już jest ryzyko.To opinia eksperta (ginekologa). Co Wy na to? Czuję, że świruję. Najpierw w ogóle nie jadłam, potem znowu miałam duży apetyt, ostatnio mam kłopoty ze snem. Budzę się w środku nocy, śnią mi się koszmary. Dzisiaj mi się śniło, że poroniłam... To jakaś paranoja! Gdzie szukać pomocy? U psychiatry czy ginekologa? Pójdę do lekarza, i co mu powiem? Że zaszłam w ciążę, bo facet wsadził mi palec do d...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Nie planuję miec dzieci,ale bardzo intryguje mnie problem ciąży urojonej. Przeczytałam kilka postów,ale jest tu ich tyle,że nie dam rady przeczytac wszystkich. A chodzi mi o to ,że...Niedawno dowiedziałam się,że moja daleka znajoma prawdopodobnie miała ciążę urojoną,ale gdy ją ostatnio widziałam miała baaardzo duży brzuch i mówiła,ze już niedługo ma rodzic. Przecież jak jest się w ciąży ,to chyba obowiązkowo chodzi się na kontrole do ginekologa,prawda?To w tym przypadku wychodziłoby,ze ta moja znajoma nie chodziła do lekarza i nosiła tą urojoną ciążę przez prawie 9 miesięcy? Teraz sobie myslę,że jeżeli to była ciąża urojona to jak to rozumiec,a jeśli ona faktycznie była w ciąży to gdzie jest dziecko?A może urodziła martwe i...I dlatego mówi,że to była ciąża urojona? Pomóżcie mi to zrozumiec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×