Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość kolejnaaaa90
Jeśli lada dzień to znaczy, że prawdopodobnie kochałaś się w dni niepłodne. Więc nie ma sie czym martwić. Na przyszłość uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keszuuu
czesć wszystkim. Znowu powracam, bo znowu mam problem. To wszystko wróciło, od jakiegoś miesiąca wgl o tym nie myślałam wszystko było dobrze, ale ostatnio zobaczyłam program nastoletnie mamy. I dziwczyna mówiła o jakiejs białej wydzielinie z pochwy, ja mam taką samą. Sprawdzałam brzuch nie urósł wręcz przeciwnie zmalał ostatnio sporo schudłam, ale jest dziwnie twardy. Okres mam co miesiąc skąpy ale jest, a wydzielina z piersi dalej jest. Seksu nie uprawiałam szczerze mówiąc nawet się nie całowałam. kolejnaaa90 pomóz proszę! Ty mi zawsze pomagałaś mam nadzieje ze i tym razem jakoś podniesiesz mnie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
=> Keszu. Uspokój się, już Ci mówiłam że to wszystko ze strachu. (czyt.IRRACJONALNY LĘK PRZED CIĄŻĄ.) Biała wydzielina jest normalna w dniach niepłodnych, tzn. jeśli Twoj cykl trwa np 32 dni, to białą wydzielinę możesz mieć przez ok 14 dni. I to jest normalne, że śluz zmienia swój kolor i konsystencję. Jeśli brzuch Ci nie urósł, to w czym problem? Ja też jestem szczupła a brzuch mam płaski i też twardy bo nie mam tam nadmiaru tkanki tluszczowej poprostu. Nie widzę w tym nic niepokojącego, a jedynie powód do dumy. Okres skąpy ze stresu, a wydzielina z piersi już też Ci mówiłam- problem z prolaktyną. Ginekolog powinien skierować Cie na badania. Podsumowując, nie można zajść w ciąże od tak z powietrza.. nawet się nie całując nie mówiąc już o odbyciu pełnego stosunku. Więc nie panikuj bo wszystko z Tobą okej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keszuuu
Ymmm ok, wierze na słowo !! Teraz poprostu wszystko olewam!! Dzięęękuję ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keszuu
Wiem miałam nie myśleć, wiem miałam olewać i naprawdę to robiłam. Spoźnia mi się okres nie panikowałam ani nic ale dziś kumpela powiedziała ze w ciąże można zajść w ciąże uzywając tego samego recznika z jakimkolwiek facetem. No i mnie przestraszyla !! Tak baaardzo się boję tym bardziej ze ten okres ; ((( Powiedzcie ze to co ona mówi to bzdury, ze to NIEMOZLIWE !! Błagam was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Proponuje wybrać się do lekarza. Razem z tą Twoją inteligentną koleżanką która Ci takich głupot nagadała. Do psychologa rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastraszę was a co
Obejrzyjcie program na discvovery "ciąża z zaskoczenia". Tam są kobiety, które o ciąży dowiedziały się... rodząc! :D Nie przytyły ani kilogramia (czasem nawet schudły), w ogóle nie miały brzucha, często miały cały czas krawienie, czasem miały objawy, ale nie wiązały tego z ciążą. Ocknęły się jak poczuły bóle porodowe :) Tak więc jak najbardziej możecie być w ciąży z ręcznikiem taty i obudzić się na sali porodowej :classic_cool: A tak serio - polecam psychiatrę. Wszystkie kobiety z tego programu spełniały podstawowy warunek, czyli miały partnerów i współżyły. Nie można być w ciąży bez mężczyzny i seksu. Proponuję wyhaftować to na makatce i powiesić na łóżkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keszuu
ok,ok ;]]] Ja poprostu chciałam sie upewnić, teraz jestem spokojna i czekam az w końcu dostane okres ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey :)
Witam. Widzę że niektóre dziewczyny bardzo mocno panikują :) W taki sposób ciążę jest sobie łatwo uroić, sama miałam podobna sytuację: wszystkie objawy, jednak w ciąży nie byłam chociaż byłam tego prawie pewna, także spokojnie. Zresztą ciąża to nie koniec świata. Wiem z autopsji... niestety dwa razy poroniłam. Teraz mam malutkiego stracha ponieważ w czasie dni płodnych podczas stosunku zsunęła się prezerwatywa... Trzeba zawsze myśleć pozytywnie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keszuu
Dziewczyny, już tydzień spóźnia mi się okres :( . Wcześniej zazwyczaj miałam regularny, a teraz? Boję się :( straaaasznie, ale wiem też ze przesadnie paniekuje i okres moze mi się spóźnić przez ciągły stres, prawda? Bo w moim wypadku ciąża jest niemożliwa no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Ile można Ci mówić? Tak oczywiście. jesteś w ciąży z ręcznikiem !!! Albo nie, zaszłaś w ciąże z powietrza! Idz do psychologa jak najszybciej bo problem tkwi w Twojej psychice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keszuu
Miałyście racje. To wszystko sobie wymyśliłam. Własnie dostałam okres ; ]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi16
hej... chciałam się zapytać czy to prawda że ciąza urojeniowa wynika z obawy bycia w niej? 7 tygodni kochałam się z moim narzeczonym niestety bez zabezpieczenia pierwszy okres dostałam w tzw. terminie i normalnie jak zawsze wyglądała ale teraz okres spóżnia mi się już 8 dziń i bardzo dię boję że moge być w ciąży? Czy z tego strachu mogę mieć właśnie ten rodzaj ciąży? proszę o odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Tak, to prawda. Ciąża urojona jest wynikiem stresu przed ciążą właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marys83
czesc dziwczyny mam nadzieje ze mi pomozecie. bardzo chce miec dziecko i stramy sie o nie z mezem. Ponad 2 miesiace temu myslalam ze juz jestem po nie mialam okresu no i zrobilam 3 test, przez kolejne 3 dni po spodziewanym okresie no i wyszly pozytywne. tylko ze 5 dni po spodziewanym okresie kochalismy sie z mezem no i zaczelam krwawic, myslalam ze mi przejdzie bo nie bylo to duze krawaienie, ale nastepnego dnia pojechalismy do szpitala gdzie po rozmowie z lekarzem i kolejnym tescie wyszlo ze nie jestem w ciazy a lekarze nie byli mi w stanie odpowiedziec bylam czy nie bylam w ciazy. 2 tygodnie pozniej znowu sie staralismy ale tym razem nic nie wyszlo okres sie spoznil 1 dzien ale to chyba ze stresu, zrobilam test no i byl negatywny. wiec znowu w dzien owulacji zaczelismy sie starac tym razem okres znowu mi sie spoznil tylko ze tym razem poczekalam 3 dni i zrobilam test, wyszedl pozytywny do tego mam mdlosci ( za pierwszy razem nie mnialam). Okres spoznia mi sie juz 8 dni ale ja do konca nie jestem pewna czy bede mama boje sie czy to moze nie jest urojona. Jak mozecie to pomozcie. prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marys83
dzieki mam tez taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
hej. mam 19lat .. juz raz w swoim zyciu przeszlam ciaze urojona...mimi brania tabletek anty yasminelle... mimo tego ze byl okres... widzialam te objawy...czułam..po tym jak mnie moja mama uswiadomila kiedy z nia szczerze rozmawialam powoli zapominalam...z dnia nadzien staralam sie o tym nie myslec. ale teraz znowu po roku od tamtego zdarzenia znowu sie to dzieje.. nadal biore tabsy..i panicznie boje sie ciazy dostalm krwawienie z odstawienia i od tego momentu wymyslam sobie znowu ze mi brzuch rosnie,ze piersi bolą,ze czuje cos w brzuchu..nawet z desperacji wykonałam test i oczywiscie był negatywny:P pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
2-3 miesiace napewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
pozniej gdy uswiadomilami moja ginekolog ze to niemozliwe przestało sie to dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłaś leczona. Bo jak słyszę teksty typu, "okres mi sie spóźnie dwa dni i mam mdłości test nic nie wykazał czy to moze byc ciążą urojona" to mi włosy dęba stają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
tak bylam u psychologa poleconego przez pania ginekolog. bo do mnie nie trafialo..spotkania u psychologa byly niepotrzebne bo wszedzie slyszalm to samo...ciiaza urojona to choroba psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
kiedy bylam na badaniu ginekologicznym odrazu moje pierwsze słowo to bylo ciaza...ze mam twardy brzuch ,ogolnie wymienialm swoje dolegliwosci..lekarz po badaniu tylko stwierdzi ze te bóle to był ból jajnika..ze sa zmiany na macicy ale to napoewno nie ciaza a powiekszone tkliwe piersi to od hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje, chyba jesteś pierwszym przypadkiem który podchodzi pod definicję tego schorzenia. Bo większość dziewczyn po prostu histeryzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
ciesze sie ze tamten etap zycia mam juz za soba i boje sie zeby nie wpasc w to znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×