Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość oaaaaaaaaa
28-29 dni mniej wiecej okres trwał 6-7 dni jak zwykle , obfity jak zwykle , brzuch bolał jak zwykle przy nim : > to było 10 dni po ROZPOCZĘCIU MIESIĄCZKI jakieś 4 po zakonczeniu .. 21 grudnia 10 stycznia obudzilam sie rano z okresem na początku tego tygodnia miałam jak zwykle owulacje a z tego co wiem to owulacji chyba nie ma podczas ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Więc prawdopodobnie 10 dzień cyklu to już u Ciebie okres płodny. Ale to był peetnig, a o preejakulancie już mówilam. Poza tym nie było by tak obfitego okresu w ciąży. ( w ciąży przez pierwsze 3/4 miesiące mogą zdarzyć się plamienia , ale powinny być traktowane jako duże ryzyko gdyż świadczą najprawdopodobniej o zbliżającym się poronieniu). W ciąży nie jesteś. Nie wiem jakie masz objawy, ale to wytwór Twojej głowy jedynie. Co do owulacji to po czym ją stwierdzasz? Jeśli prowadzisz monitoring to owszem mogłaś określić dokładny dzień. Przecież nawet metody NPR nie potrafią dokładnie określić dnia owulacji, jedynie w przybliżeniu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaa
tzn nie wiem dokladnie ktorego dnia mialam owulacje ale jak sie ma owulacje to chyba są objawy takie jak zwiększona ilość śluzu i wgl, co miesiąc tak mam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie rekodzielo
zapraszamy do zapoznania sie z oferta naturalnych kosmetykow arabskich, czarne mydlo, glinka ghassoul, olejek arganowy ... sekret gladkiej skory i lsniacych wlosow marokanskich kobiet ... marokostyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcieek
okres powinnam dostać ok 13stego stycznia, ale mogę dostać wcześniej/później. Mam niereguralne, zdaża się że mam reguralne przez 3 miesiące i znowu niereguralne... Wczoraj wieczorem nawet zauważyłam powiększenie sutków, lekki ból piersi... mam doslownie wszystkie objawy ciąży... to nie za wcześnie? Jeśli możesz to napisz na 9249779

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcieek
a biały śluz miałam od 10 do 14 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
=>Oaaaa owulacji nie stwierdza sie jedynie na podstawie większej ilości śluzu. Jednak w Twoim wypadku to nie ma znaczenia bo w ciąży na pewno nie jesteś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaa
ile ty masz lat? i skąd znasz odpowiedzi na te wszystkie pytania ? i skąd to przekonanie że ciąży nie ma, naczytałam sie dużo innych forum i niewiem w co mam wierzyć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
W tym roku kończe 19. Znam, bo niedawno cierpiałam na problem urojonej ciąży i teraz mam dużą wiedzę na ten temat,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Plemniki to nie terminatory i od samego peetingu czy preejakulantu w ciążę się nie zachodzi, tym bardziej jeśli miałaś obfity normalny okres. Czytasz róźne fora , co tylko niepotrzebnie podsyca Twoją wyobraźnię i daje mylne objawy które od razu kojarzysz z ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaa
cały czas mi sie wydaje ze brzuch mi sie powiększa, wmawiam sobie tą kreske co podobno widać od pępka w dół choć tak na prawde nic tam nie widac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Kreska od pepka w dól to najwcześniej 4 miesiąc ciąży! Może jesteś przed okresem i masz większy brzuch albo po prostu tak Ci sie wydaje. Wmawiasz sobie. Nie było stosunku= nie ma ciąży. Preejakulant nie zawiera plemników, które posiadały by zdolność do zapłodnienia. Nie ma takich cudów. Przestań przeszukiwać fora internetowe bo to tylko pogarsza sprawę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaa
co ? 4 miesiąc ? a ja czytałam na jakiś stronach ze w 11 tygodniu juz sie pojawiają kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Tak 4 miesiąc. Chyba, że to nie pierwsza ciąża. Nie wiem na jakim forum, czy stronie to przeczytałaś. ALe to nie możliwe. Jeśli nie masz pewności to zrób test i po sprawie. Ja daje Ci 99% pewności, a 1% to niepokalane poczęcie bo jesteś przecież dziewicą i nie było stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaa
z tego co wiem to błona dziewicza nie ma tu nic do ciąży, zresztą juz sama sie pogubiłam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Owszem zdarzają się przypadki, że dziewczyna jest w ciąży mimo że jest dziewicą, ale jest to niezmiernie rzadko. Nasienie musi znaleźć się w pochwie. U Ciebie jeśli był to preejakulant i powtorze się jeszcze raz że on nie może zapłodnić! Nie ma ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaa
o jezu , mam wzdęcia, zjadłam dość sycące spagetti, to mnie jeszcze bardziej przeraziło .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaa
moze mam nerwice juz z tego wszystkiego wczoraj mimo tego co napisalas nie spalam pół nocy pocą mi sie dłonie i stopy czuje ucisk w gardle, wzdęcia caly czas sie boje ciąży nie moge przestać przyswoic sobie do głowy ze ciąży nie ma caly czas wyszukuje sobie jakieś objawy ciąży ratunku, oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Dziewczyno, Ty tak na poważnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Zrób test jeśli moje słowa nie uspokoiły Cie wystarczająco . I to jak najszybciej. Nie torturuj swojego organizmu niepotrzebnym stresem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaa
no tak , co ja mam poradzic . przez te wszystkie fora tak wierze w to wszystko chyba musze isc do psychologa albo do ginekologa moze on mi powie wkoncu ze nie jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Daj spokój. Odpuść trochę, zrelaksuj się. Nie czytaj już żadnego forum bo to w niczym nie pomaga. Dobrze Ci radzę, zrób najpierw test. Jeśli to Cie nie uspokoi idz do ginekologa. On rozwieje Twoje wątpliwości. btw. Ile masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaa
mam 16 lat boje sie zrobic test boje sie ze wyjdzie ciąża : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Jesteś niepełnoletnia więc jeśli ginekolog wykryje ciąże zawiadomi rodziców. Zrób test, to nie boli. Ja Ci mówię, że nie jesteś w ciąży bo tak się w nią nie zachodzi. Zrób ten test dla własnego spokoju i dla własnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaa
moze ja rzeczywiscie jestem jakaś nienormalna... przecież dostałam normalny okres to powinnam sie cieszyc wmawiam sobie wszystko stresuje sie i to przez stres mam takie zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
To się nazywa 'nieracjonalny lęk przed ciążą'. Wpisz w Google i poczytaj. A nie wmawiaj sobie jakieś niestworzone rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaa
no dokładnie to odczuwam!! przeczytalam - jestem nienormalna musze sie leczyc teraz musze sobie wmowic ze nie ma ciazy nikt nigdy nie zaszedl w ciaze przez petting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keszuu
oaaaa mnie też wydaje się że nie możesz być w ciąży i wiem jak strasznie się boisz , ja miałam tak samo a jeszcze do tego w ogóle seksu nie uprawiałam wiedziałam ze to niemożliwe a mimo to i tak sobie to wmawiałam. Mówię ci zrób ten test albo idź do ginekologa ja byłam i powiedział że wszystko ze mną w porządku. Teraz wiem że te wszystkie objawy były tylko moim głupim urojeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ. mam problem. boję sie że jestem w ciązy ostatni raz wspołżyłam 3,4 dni temu.Moj chłopak nie miał wytrysku a dodatkowo kochaliśmy sie z prezerwatywą. W grudniu kochalismy sie i moj chłopak miał wytrysk ale po tym miałam okres ktory trwał 5,6 dni. Poza tym wydaje mi sie ze moj brzuszek sie powiekszył i przybrałam na wadze. Natomiast moje piersi na 100% zrobiły sie wieksze i są delikatniejsze niż na codzien .czy ja jestem w ciąży? czy to moze ciąża urojona? prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
=> Blondi, jeśli nie było wytrysku a dodatkowo była prezerwatywa, to nie ma ciąży. Mówisz, że współżyłaś w grudniu, w którym dniu cyklu i jak długie są Twoje cykle? Jakie masz dokladnie objawy i czy robiłaś już test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×