Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość Strach przed ciążą
Cześć dziewczyny. Mam podobny problem... jestem pewna że nie współżyłam i partner również dał mi taką pewność że do niczego nie doszło... jednak po 2 dniach od wmówionego stosunku czuje dziwne objawy jak ból piersi, ból jajników... niedawno miałam brak apetytu... ale teraz apetyt powrócił. Ja się panicznie boję ciązy, bo mam dopiero 18 lat i jestem rozsądną dziewczyną... moje koleżnaki też twierdzą, że to jest niemozliwe, żebym byłam w ciązy i wgl żebym współżyła. Jednak pozostaje ten strach... po przeczytaniu waszych postów jestem pewna, że to tylko urojenie... jak wczoraj przez pewien czas o tym nie myslalam, to nagle wszystkie objawy minęły... ale potem znowu chodziła po mnie ta myśl i strach i powrót bólu... Czy to jet wogle możliwe, że przez naszą psychikę może dojść do wytwarzania hormonów, które są odpowiedzialne za podtrzymanie ciązy i że po tak krótkim czasie przez nią mogą wystąpić te objawy? czekm na waszą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach przed ciążą
Ps.: do tej pory nigdy nie współżyłam i jestem dziewicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 24
test negatywny brak ciazy i luz.powiekszony brzuch o niczym nieswiadczy heh,nie dajmy sie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie wystraszona...
Cześć chciałam napisać tutaj swoją historię oraz aby mi ktoś pomógł... Mam 16 lat, i jestem dziewicą. Ostatnio 2 dni temu miałam dostać okres, ale nie dostałam... W tamtym tygodniu z chłopakiem uprawialiśmy petting. Niby uważaliśmy,za każdym razem myliśmy ręce i w ogóle... ale od 2,3 dni boli mnie brzuch, pod żebrami,dolna część pleców,a w intymnych miejscach jestem bardzo sucha,prawie żadnych wydzielin.Przez poprzedni cały tydzień codziennie bolała mnie glowa, mam zawroty glowy,zwiększoną ilość oddawania moczu,czasem też kału,w nocy się budzę i przez np godzinę nie mogę zsnąć,straznie mnie brzuch boli,ponad to mam lekką zgagę oraz mdlości, bez wymiotów. W tym tygodniu zrobię test,i szczerze mówiąc bardzo się boję jego wyniku... Matka mi już zapowiedziała,że jeśli z jakiegoś powodu poważniejszego nie bede mieć okresu to sama nie wie co mi zrobi... A mam pytanie czy żeby iść do ginekologa,trzeba mieć podbitą książeczkę ubezpieczeniową rodzinną?? Bardzo proszę o odpowiedź ;(;( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie wystraszona...
aaaaa,jeszcze coś, sutki mnie bolą, jak się patrzy na nie wprost to są takie strasznie białe... a wokół nich są niekiedy takie ciemne plamki... ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie wystraszona...
Jednak... Dwie kreski... Ja sie zabije... Mój świat się zawalił... ;(;(;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach przed ciążą
Hej okropnie wystraszona wysłałam ci na mailu wiadomość i nr gg jezeli chciałabyś ze mną pogadać na ten temat. Mój adres mail jakbyś nie wiedziala to olik16@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie wystraszona...
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za młoda na matkę
mam małe pytanko 7 dni po rozpoczeciu sie okresu współżyłam ze swoim chłopakiem, mieliśmy wprawdzie gumke ale ona pękła, chłopak nie skończył we mnie a gumka najprawdopodobniej pękła przy kocu już po wyjściu albo tuz przed teraz jestem 4 dni przed okresem i strasznie sie boje ciąży temp. mam niby normalną czy mogę być w ciąży? co przeczytam o jakims objawie ciąży zaraz wydaje mi się że go mam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za młoda na matkę
a i czy jesli byłabym w ciąży miałabym normalnie upływy czy raczej występowałaby suchość w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach przed ciążą
Jak będziesz sobie wmawiała że jesteś w ciąży to hormony odpowiedzialne za podtrzymywanie ciąży będą się normalnie się wydzielały, bo tak ci organizm mówi... poczekaj troche, a zobaczysz czy coś jest nie tak.. najlepiej nie czytaj za dużo na temat ciązy ani nie wgłebiaj się w temat... wiem z własnego doświadczenia, ze mozna po czyms takim zeswirowac ;) także nie myśl o tym za dużo, a jak już nie bedzie mogla z tym normalnie żyć to zrób najlepiej za tydz test ciązowy, a on rozwieje twoje wątpliwości :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona_19
współżyłam z moim facetem 4 dni przed okresem. zabezpieczyliśmy się prezerwatywą i w dodatku mój facet nie doszedł jak był w środku. od kilku dni źle sie czuję, chce mi sie spać, odczuwam coś w rodzaju nudności, i boli mnie czasem podbrzusze. przeraziłam sie i zrobiłam test ciążowy (na opakowaniu było napisane że wykrywa ciąże 6 dnia od poczęcia, ale nie chce mi sie w to wierzyć bo podobno testy działają dopiero po 14 dniu). test wyszedł negatywnie ale był robiony 9 dnia od czasu współżycia. czy możliwe jest żebym poprostu ze strachu przed ciążą wywoływała u siebie takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach przezd ciążą
jest to możliwe i to bardzoo... wiem z własnego doświadczenia... nic nie zrobiłam z chłoipakiem a ja jednak mialam jakieś dziwne urojenia i myślałam niewiadomo co... i przyszły te dziwne objawy których wcześniej nie miałam xD nie martw się 9 dni po to wystarczająco zrób za pare dni dodatkowy test ciążowy i się upewnisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
witam. napisalam do Ciebie maila na olik16@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ale i tu opisze problem. zwykle moje miesiaczki trwaly 6-7 dni, pierwsze 2-3 dni byly zawsze obfite. Tym razem, po raz pierwszy moj okres trwal 3 dni, gdzie 4 moglam zaobserwowac juz tylko plamienie, co zwykle konczy u mnie miesiaczke. Mam w zwiazku z tym obawy, bo okolo 2 tyg przed okresem mozna powiedziec ze uprawialam petting z chlopakiem, lecz nie do konca, gdyz oboje bylismy w ubraniach, i zadne z nas nie dotykalo swoich narzadow. Lecz kiedy sie pocieralismy-mam na mysli cos takiego jak podczas stosunku, to wtedy poczulam ze mam mokre spodnie, a nawet majtki. lecz teraz nie jestem pewna czy to bylo z mojej strony czy partnera. on twierdzi ze z jego strony do niczeg nie doszlo.a ja mialam wtedy dni plodne. wiec zakladajac ze on mial wytrysk i cos przesiaknelo przez ubranie a ja mialam dni plodne i mokra bielizne oraz majtki to czy jest mozliwosc ze doszlo do np jakiegos zmieszania sie plynow, wtarcia i zaplodnienia? Po tej sytuacji zaczelam sie mocno stresowac, czytac o ciazy itd.i chyba zaczelam sobie wmawiac jej objawy,ktore zaczelam dostrzegac jak np zaklucie w piersi, brzuchu, a kiedy moja miesiaczka skonczyla sie tak szybko jeszcze bardziaj sie zdenerwowalam... czy mozliwa jest ciaza? dodam ze dostalam w nastepnym miesiacu drugi okres, trwal 5 dni, gdzie dwa pierwsze byly obfite. no i przy okresie wystepowaly skrzepy. czytalam gdzies ze to niby dobrze... chlopak nawet byl u ginekologa bo akurat pracuje w recepcji no i pani stwierdzila ze nie ma mozliwosci.ale po zakonczonej miesiaczce znowu zaczelam czytac i zaczelam odczuwac bole, nie do konca w podbrzuszu, lecz troszke nizej, jakby w okolicach poczatku macicy lub szyjki macicy. boli mnie tez pachwina i ten bol promieniuje na plecy, biodro. tak jakbym tez widziala zaokraglony brzuszek no i powiekszony jajnik, czasem tez klucia. dzieje sie to jak o tym mysle, gdy o ciazy zapominam wszystkie bole mijaja. nie wiem juz czy to sobie wmawiam. jestem mloda, mam 17 lat dlatego nie rozpoczelam wspolzycia. treaz zaluje ze nawet dopuscilam do tego co bylo. rozmawialam z mama lecz taka okrezna droga, twierdzi ze przez ubranie nie ma szans, pisalam do tel zaufania tak samo. chlopak nawet mowi ze nie mial wytrysku, ani wzwodu, i oboje mielismy bielizne i ubranie i to nie mozliwe.bardzo sie boje...zadnych innych typowych objawow nie mam, tyle ze jeszcze tego sluzu nie mam za duzo, ale jest.no i czasem zawroty glowy ale moze przez to ze nic nie jem i zaparcia chyba. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
kochana ty to napewno w ciąży nie jesteś i o nic sie nie martw bo nie masz sie czym przejmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajtaxd
Nie jesteś w ciązy, dzieci się z nikąd nie biorą, nie doszło do seksu, chodzi mi ( nie spuscił się Tobie w pochwe ) TO SIĘ NIE MARTW. ja tez mam takie urojenie, nie uprawiałąm seksu tylko pieszczoty, a boje się ze jestem w ciązy, boli mnie brzuch (czuje jak by rósł) a jajniki mnie bolą jak pomysle że moge byc w ciązy. Byłam tak zdesperowana ze matce sie wyzaliłam, matka mnie zapewnia ze nie jestem w ciązy, ze okres moze mi się spoznic od stresu ;) okres sie spoznia od stresu. Nie wszedł we mnie, ani nie spucił mi się na organ żebym mogła przypuszczać ciąze, urojiłam to sobie bo jestem za młoda na to i załuje ze pozwoliłam na te pieszczoty poniewaz moja psychika teraz swiruje a to jest znak że nie jestem gotowa nawet na pieszczoty . A Co to pieszczot to coś mi odwaliło i chłopak mnie dotknoł członkiem w odbyt (w te dziurkę) i dziurka była troche mokra ( ale mój chłopak się nie spuscił ) mówił ze to slina z palca bo chciał zwilzyc odbyt ( nie doszło do analu bo coś we mnie dryndeło że nie jestem na to gotowa) i szybko podwinełam majtki a bałam się ze mała ilosc mokrego sluzu na odbycie ( nie wiem czy to slina ale napewno nie sperma xDD ) doszła do pochwy. Musze sobie to uswiadamiać ze nie jestem w ciązy, będe dziewicą do 19 nawet. ! Bo nie chce tego znowu przezywac, dziewczyny zastanówcie się 10 razy przed tym co zrobicie z chłopakiem !.. ja wiem ze nie jestem w ciązy i sobie codzinnie musze to uswiadamiac bo psycha mi świruję. Mam błone dziewiczą ( po co ja to mowie xD) Po przeczytaniu tego forum się uspokoiłam :) Dzięki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajtaxd
A z objawów ciązy to mam tylko uczucie jak by mi brzuch rósł a dopiero tydzien od pieszczot mineło xDD cały tydzien beczałam bając sie ze mogłam zajsc w ciąze a nawet do stosunku nie doszło :P No i te jajniki, jak tylko pomysle o ciązy to odrazu bolą haha xDD Eh, my kobiety co my musimy przezywać . Te urojenia moga dobić kobiete. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalein
witam mój problem jest troszkę inny od dawna mam problemy z okresem tzn jest on nieregularny wcześniej jak brałam tabletki było ok ale od września ubiegłego roku nie biorę i z tym jest różnie tj raz jest raz go niema teraz od 3 miesięcy go nie ma....dosyć regularnie współżyje z mym facetem nie zabezpieczamy sie i teraz mam przeczucie że jestem w ciąży,,,mam mdłości zawroty głowy, bolą mnie piersi,,,ale test wyszedł negatywny :( czy to jest ciąża urojona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 3 miesiecy? to współczuje :/ idz do lekarza albo zrób test... czemu sie nie zabezpieczaliście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
moze ktos jeszze odp na moj post znajdujacy se wyzej? tak dla pewnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalein
ale test wyszedł negatywny :( to nie o to chodzi że ja nie chcę być w tej ciąży tylko się boje że przez to moje nadmierne pragnienie dziecka może być to ciąża urojona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
epsonka nie martw sie bo nie ma czym... przez spodnie plemniki nie sa w stanie sie przedostac :)))) a te objawy to z nerwow... nie potrzebnie caly czas o tym myslisz :)) pozdrawiam ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentek
siema mam pytanie czy jest możlwe żeby dziewczyna ktura jest dziwicą mogła zajść w ciąże przez samo wkładanie penisa do pochwy i dotykanie błony dziewiczej oczywiście nie spuszczająć sie w nią prosze o odpowiedz z gury dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajtaxd
Moja mama mówiła ze tak, poniewaz to i tak jest stosunek. nawet jak błony nie przebiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentek
ale czy nadal jestem prawiczkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajtaxd
No jak w niej byłeś, nie musiałes być "cały" to chyba nie jestes ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentek
aha spoko dzieki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
pisalam pare postow predzej ze obawiam sie ciazy przez ubranie, gdyz moje bylo wilgotne i bielizna tez, partner rowniez byl ubrany. twierdzil ze wytysku nie bylo a nawet jesli to nie zajde w ciaze. no i pozniej mialam dwa okresy w terminie, jeden trwal 3 dni, drugi 5 co mnie zaniepokoilo, bo czytalamz e w ciazy tak moze byc. do tego mialam zaparcia, odczuwalam klucie w okolicach lewego jajnika i mam na nim widoczne zgrubienie. mimo zapewnien wielu osob pytanych przez int, mamy oraz znajomej ginekolog chlopaka zrobilam dwa testy. jeden wieczorem, lecz nie majac mozliwosci wykonalam go na powietrzu, wyszedl negatywny. drugi rano w wc tez niegatywny. teraz zastanawiam sie czy dobrze zrobilam. mialam ten Quic no i nie mialam pojemniczka to nasikalam do opakowania po tescie i z tamtad pobralam wpuscilam troche wiecej niz 3 kropelki tylko nie bylo napisane jakie kropelki czy to wystarczy z jednego pobrania pipeta czy kazda kropla nowe pobranie, bo ja z jednego zrobilam. to dobrze?i czy te opakowanie nie mialo wplywu i okno uhylone mialam w wc tez bez wplywu? bo mimo dwoch okresow co prawda krotszych ale ze skrzepami i negatywnych testow sie boje bo mam jakby wiecej ciala w miejscu gdzie macica, nad wzgorkiem lonowym i jakby wiekszy brzuch. czy byla mozliwosc ze nawet jak chlopak mial wytrysk cos sie wtarlo w wilgotne ubranie zmieszalo sie z moim sluzem i dotarlo dalej? mialam tez wtedy dni plodne. tak to nie mam typowych objawow tylko te klucia, wiekszy brzuszek no i bole plecow czasem, ale to z reguly jak sporo siedze przed komp. mam 17 lat. prosze o odp tu badz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×