Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość Kasialka
Ja też z urojeniami :-( Tyle,że my steraliśmy się o dziecko.Ja już wiem,że mam urojenia,ale mimo tej świadomości objawy ciąży mam dalej.Było staranie w dniu jajeczkowania,potem pierwsze objawy,ale przyszła@.Tyle,że krótsza.Już się popłakałam,że się nie udało,a następnie z tym pogodziłam.Ale odkryłam,że objawy mimo tej@ nie ustały!Najgorzej z piersiami!Nie wytrzymałam,bo słyszałam trochę historii na temat miesiączki w ciąży i dziś zrobiłam sobie test.Wynik negatywny.A ja przez te urojenia nawet jajeczkowania w tym "cyklu" nie miałam,więc jak mam się dalej starać??? :-( Czy już całkiem głupieję?Czy może któraś z Was wie,czy w ciązy urojonej ma się jajeczkowanie,czy nie?Proszę napiszcie.Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pismakkk
Dziennikarka nie szukałay rozmówców na kafeterii, tylko w realu. Panienka jest co najwyżej dziewczęciem piszącym do jakiejś lokalnej gazetki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak dzisiaj dwie krechy!!!!!!!!!! No coś mi tu nie pasowało.W ciąży urojonej wierzy się w to,że to ciąża,a ja cały czas wątpiłam:-).Samą mnie zaskakiwały te objawy.Teraz jetsem bardzo szczęśliwa :-):-):-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsfvfsd
Gratulacje Kasialka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
ja tez mam maly problem.......2 dni po okresie kochalam sie bez gumki facet co prawda nie koczyl we mnie........nie wiem czy plodne....u mnie ckl jest nieunormowany.............dzis jest 24 dzien cyklu a ja mam juz od tygodnia strasznie mokro dzis mam tam taki tzw twarozek bardzo geste przypominajace serek....wyglada jak uplawy poowulacyjne.... czy moglam zajsc w ciaze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
ja cały czas boje sie ze moge byc w ciąży chociaż przecież przez ubranie jest to niemozliwe prawda?? nie mam okresu od stycznia... caly czas wydaje mi sie że jest mi niedobzre,że brzuch mi sie powiekszyl a to juz byłby 13 tydzien... robiłam test jakoś 2,5 mieisąca po tym "nibyzdarzeniu" wyszedł negatywny... (to był Qick Vue czy jakos tak...mógł się mylic)?? ja po prostu wariuje :(( boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwe
ojoj... nie jesteś w ciąży. gwarantuję Ci to :) zobacz mojego poprzedniego posta. dotarło do mnie dopiero po usc dopochwowym. od razu przeszły wszystkie objawy. niestety okazuje się, ze umysł umie płatać nam takie figle. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia186
Witam, ja takze mam jakis taki nie typowy problem, od miesiaca mam wszysciutkie objawy ciąży, mdlosci, hustawke nastroju, brak apetytu albo jego nadmiar, brzuch mnie boli prawie codziennie, po kilka razy, takie podobne. Nawet ubzdurałam se ze to chłopiec bedzie, Wkręcam se chyba że jestem w ciąży urojonej. Z tego co widze na forum to bardzo mozliwe i realne, bo wiele kobiet tutaj ma takie same objawy i podobne, i też mówią ze maja urojoną ciąże. Czy to co ja mam to tez moze być taka urojona ciąża? Nawet podczas okresu który się dzisija skonczyl, tak myslalam, i wciąż mysle,,, A co najgorsze ze powiedziałam komus na kim mi zalezy. Niewspółżyłam a mam taka fobie ze ciąża i koniec. Może dlatego z zawsze się bałam ciąży a ostatnio mi sie dzieci snia i mialam plany na przyszlość zwiazane z dzieckiem. Taka nagla zmiana dotycząca dzieci i ciąży.... Proszę piszcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelcia
hejka hejka... kilka dni temu obudziłam się i podczas ubierania zuważyłam że moje piersi są jakby "niemoje"... takie większe, pulchniejsze. pierwsza moja myśl"jestem w ciąży" od pojawienia się tego zdania w mojej głowie każdego dnia dochodzą nowe objawy, a ja yutwierdzam się w tym przekonaniu... ale jestem szczęśliwa. mam odpowiedzialnego mężczyzne, który również okazał szczęście gdy mu powiedziałam o moich przypuszczeniach...no tak, tylko że te "Przypuszczenia" w głębi duszy nazywam "pewnością" w sumie to nawet nieraz do przyjaciółek i ukochanego tak to nazwałam... dziś robie teścika(włsciwie zaraz, jak obudzi sie mój kochany śpioch), ale nieco się boje ze sie nastawiłam na tak, byłam prawie w 100%pewna a sie moze okazac ze to bzdura.., ze sobie to wmówiłam.. ehh-zaraz sie okaże... pozdrawiam wszystkie kobietki z problemem:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelcia
no i negatywny... niby. bo tyle sie naczytałam o wiarygodności testów że teraz to już sama nie wiem co myśleć... ja naprawde czuje się dalej jakbym w tej ciąży była. wszelkie objawy pozostały.., kres nie przyszedł... no co ja mam myśleć? troche mi głupio mówć o tym swojemu facetowi.. jakby nie było tai temat przysparza stresu.., a jeśli się okaże że doszukuje się symptomów "na siłe" ... ojj, ciężko. bedzie trzeba powórzyć..albo do ginka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dlaczego nie myślicie o ciąży zanim zaczniecie się kochać, tylko panikujecie jak jest po wszystkim? Nigdy tego nie zrozumiem. Jest tyle środków anty na rynku, że wstyd z nich nie korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tylko chcialabym zaznaczyc ze 100% pewnosc daje tylko wstrzemiezliwosc;) a reszta srodkow antykoncepcyjnych mam jakis tam procent zajsc w ciaze przy stosowaniu;) Wiec mamy wszystkie jak najwieksze prawo do tego zeby czasem miec jakas schize;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
Witam:) nie jest tak ze poprostu sie niewie o tych srodkach anty;)jak cie poprostu poniesie to zaczynasz myslec o tym po fakcie;)wiem cos o tym bo sama to przerabialam;)w ciagu pol roku poprzedniego odwiedzilam z 10 ginow,robilam ze 20 testow itp.ale nic nie wykazywalo ciazy...ja wciaz w to nie wiezylam...wiec zaczelam chodzic do psychologa i on mi pomogl;)teraz od jakis 3 miechow biore tabsy...bo mozna powiedziec ze niechce ryzykowac:)ale nie powinno sie oceniac ludzi potym ze zrobia cos zle a potem mysla o konsekwencjach...oni pot3ebuja porady:)i jesli ktoras z dziewczyn chce to ja z mila checia poradze;)pozdrawiam was:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsjsjsjsj
Rozumiem ,ze badani krwi daje 100% pewnosc ,ze jest sie w ciazy...bo ja juz zgupialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
kochana w jakim czasie od stosunku je zrobilas???od tego tez duzo zalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
wiesz co ci radze zebys zrobila te badanie za jakis czas jeszcze raz;) bo tu chodzi o stezenie hormonow....jesli ci wyjdzie ze jestes to oznacza ze jestes:)i naleza ci sie gratulacje:) nie chce cie straszyc bo ja tez kiedys robilam to badanie....i wyszlo mi ze jestem w ciazy....ale jednak nie jestem....wiec za jakis czas radze ci powtorzyc;) i sie upewnic:) pozdrawiam:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsjsjsjsj
no ja robilam badania 4 dni po terminie spodziewanej miesiaczki :) Ale do tego boli, mnie podbrzusze , piersi w ciagu dnia mnie mdli , ciagle moglabym cos wcinac, a popludniu jestem starsznie senna:) I w piatek ide do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelcia
no, i okresik jest...w sumie to nie wiem czy tego chcialam bardziej czy zeby pojawiły sie dwie kreseczki na tescie... dlatego powiedzialam sobie w koncu.. co ma być niech bedzie.przestałam przypuszczać itd... i już wiem... choć i tak nie przekonuje mnie to w 100% ze nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eVi18
Jesoooo to i mnie to spotkało..Ja sądziłam,ze ciąża urojona występuje wyłącznie u suczek..:P Cały czas nie mogę pozbyc sie myśli,ze mogłabym zajść w ciążę po raz drugi...Już 2 msc mam wrażenie,ze jestem w ciązy..nawet wydaje mi sie,ze cos mi się porusza w brzuchu..hehe:P robiłam testy no i negatywne.. tempka 36C okres się spóźniał...mdłości itp..12 grudnia urodziłam synka i dlatego obawiam się nastepnej ciązy...miesiączka przyszła a ja nadal świruje przez myśl o drugim dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczne tak, bardzo chce miec dziecko, przy stosunkach z moim mezem nie zabezpieczamy sie od roku, caly cas sie balam ze jestem bezplodna, no i nadszedl czas ze miesiaczka mi sie spoznia... 8dni. Mam bole jakbym miala dostac okres, ale go nie ma, nie wiem czy mi sie brzuch powiekszyl, zawsze przed okresem troche ale nigdy na to nie zwracalam uwagi, we wtorek 3 dni temu zrobilam test, wyszlo ze jestem w ciazy, nastepnego dnia znowu, to samo, we wtorek mam wizyte u lekarza,ale boje sie ze mam urojenia, bo NIE mam powiekszonych piersi, mdlosci, i innych obiawow, tylko brak miesiaczki, bole podbrzusza i na zmiane zimno i cieplo. czy ja moge miec ciaze urojona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Long
Kiedyś tez tak miałam...Ok rok kochalismy się z męzem tez bez zabezpieczenia..i nic miesiączka reguralna itd...ale 8 marca 2007 poczelismy slicznego synka...Wiec moze i Wam się poszczesci...Teraz panicznie boje się ciazy i przytrafiła mi sie ciaza urojona jak wyzej pisałam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Long wiem ze niektore kobiety nie maja "typowych"objawow wiec idz do lekarzi odpisz co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusiaa
Jeśli okres się spóźnia, a do tego aż dwa testy wykazały wynik pozytywny najprawdopodobniej będziesz mamusią. :) Zdarza się, ze testy mylą się wykazując wynik negatywny, mimo ciaży, ale praktycznie nigdy nie zdarza się, żeby wykazały pozytyw przy braku ciąży - w końcu skąd wzięły by się w Twoim organizmie hormony ciążowe? :) Pozdrawiam i gratuluję Daj znać jak wrócisz od lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to gratulacje
:) i nie patrz na inne, bo każda z nas ciążę przechodzi zupełnie inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
Prawda to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian
Od dwóch lat pragne dziecka ale dopiero teraz Od paru miesięcy staram się z chłopakiem o dziecko ale nic z tego nie wyszło. Mam mały problem. Od dwóch miesięcy nie mam okresu, mam różne zachcianki i wymioty. W ciązy nie jestem bo robiłam 7 testów i każdy jeden był negatywny. Bardzo chce mieć dziecko ale ja myśle że juz jestem w ciąży. Nie wiem co mam robić obawiam się że mam urojoną ciążę. Jeśli ktoś to przeczyta to niech mi pomoże błagam. :( :( Strasznie się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziunia
Od dwóch lat pragne dziecka ale dopiero teraz Od paru miesięcy staram się z chłopakiem o dziecko ale nic z tego nie wyszło. Mam mały problem. Od dwóch miesięcy nie mam okresu, mam różne zachcianki i wymioty. W ciązy nie jestem bo robiłam 7 testów i każdy jeden był negatywny. Bardzo chce mieć dziecko ale ja myśle że juz jestem w ciąży. Nie wiem co mam robić obawiam się że mam urojoną ciążę. Jeśli ktoś to przeczyta to niech mi pomoże błagam. :( :( Strasznie się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×