Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość Al *
Moze to jest wlasnie urojona ciaza....? Najlepiej idz do ginekologa.... Ja mam troszke inny problem... Zaszlam w ciaze i poronilam w pierwszym miesiacu i w sumie jakos sie ogarnelam po tym bo nie chcialam miec dziecka ale teraz wciaz mysle ze jestem w ciazy...:( ja juz niewiem... Robilam test wyszedl negatywnie... Wiec ja juz niewiem.... a od poronienia nie spalam z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziunia
Ja już byłam u ginekologa i poeiedzieli mi że w ciąży nie jestem tylko mi się troche okres spóźnia. Ale ja tak nigdy nie miałam i strasznie się boje. Jeśli okresu nie dostane w ciągu 2 tygodni to wypiszą mi tabletki antykoncepcyjne których nie chce. Co ja mam robić w tym przypadku?????????? Prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al *
Napewno Ci nie wypisza jesli ich nie chcesz... Bo przeciez chcesz byc w ciazy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziunia
Pewnie że chce być ale nie wiem jak się z tym uporać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziunia
Prosze pomóżcie mi. Czy wkońcu mam urojoną ciąże czy nie???? Nie wiem sama co mam robić. Ratunku....... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al *
hmm napewno masz urojona ciaze... Bo napewno ginekolog by sie nie pomylil ;/ tez mam urojona :( nie przejmuj sie dasz rade :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziunia
Ale ja się boje. Nie wiem jak to leczyć. Pomóż mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al*
eehhh podobno trzeba to leczyc u psychologa i psychiatry.... ;/ Bo to jest na podlozu psychicznym... wiec najlepiej musisz sie z tym problemem zgloscic do psychiatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziunia
Ale ja nie mam zamiaru chodzić po jakiś lekarzach. A ty utrzymujesz z jakimś kontakt??????? Tobie chyba jest wygodnie o tym mówić ale mi nie bo dopiero pierwszy raz mam yaki problem. Wiem ty też masz nie zaciekawą sytuacje ale ty już to przerabiasz dlatego chyba możesz dać pare wskazówek?????? Tylko prosze bez żadnych lekarzy. Jak widać masz podobną sytuacje niż ja ale ty się lepiej chyba trzymasz. Jak to robisz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprawiałam z chłopakiem petting jakos miesiac temu (19 kwietnia) zauwazyłam ze rosniemi brzuch zdazyłam zrobic 2 testy oba oczywicie negatywne naszczecie...ale ten brzuch wskazuje na ciaze..zadnych innych objawow niemam oprocz rosnaego brzucha z nerwow wogole nmic ne jem. (chlopak jst pewien ze nic ne miał na reku i ze nie spuscił sie ) ale boje se ze np. przy poprawianiu se go..podobno przez majtki cos na reke mu \"wpadło\" czy to moze byc ciaza czy raczej urojona.?! prosz odp. wazne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziunia
Moim zdaniem to raczej nie możen być urojona ciąża bo rosnący brzuch to nie wszystko. Może rosnąć ci także z nerwów A CO DO TWOJEGO CHŁOPAKA TO USIĄDŹCIE SOBIE OBOJE SAMI I RAZEM sobie przypomnijcie tamten dzień i dokładnie po kolei sobie przypomnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyzeczka1
Lidziunia wiedze,że nie tylko ty masz problem co do urojonej ciązy. tak więc nie martw się. Z twoich opisów nie wynika ,że w ciąży urojonej jeteś. Dobrze,że byłaś u gina a co najważniejsze ,mże chce dać ci tabsy na wywołanie okresu. Jeżeli okresu nie dostaniesz teraz idz po tabsy!! Jak je weżmiesz okres dostaniesz wyregulujesz sobie cykl bo zapewe nie wystepuje u ciebie jajeczkowanie i dlatego jak piszesz starasz sie o dziecko i nie zachodzisz. Wydaje mi sie, że koniecznie musisz wziasc tabsy a po kilku m-c ich brania odstawiasz i wtedy starania o dzidzie. Nie obawiaj sie o to, ze po tabsach przytyjesz to stare mity teraz juz sa takie tabsy ,ze dziewczyny chudna a nie tyja Tak wiec glowa do gory. I daj znac jaka decyzje podjelas. Trzymam kciuki i nie mysl ,ze tpo ciaza urojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziunia
Dzięki łtżeczka za wsparcie i raczej pujde po tabletki. Tylko żeby nie przytyła bo się policze z tobą...... :):) :) :) Dzięki :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyzeczka1
Oj ja nie obiecuje ze nie przytyjesz. Wiesz to wszystko zależy od głowy. Trzeba kontrolować jedzenie i to co się je:) Po prostu nie wolno się obżeraż a później zwalasz wine na tabsy. Bo to ze przytyjesz jest w sumie 10 % winy tabsow a reszte jedzenia. Coś słyszałąm i czytałam na innych forach ze na wywołanie okresu lekarz przepisuje LUTEINE ale co to dokładnie jest nie wiem napewno to nie tabsy antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIUNIA 23
JA KOCHAŁAM SIE Z MEZEM PRAWIE CAŁY CZAS Z ZABEZPIECZENIEM GUMKA NAM NIE PĘKŁA A JA MAM OBJAWY CIAZY BRAK OKRESU,BRZUCH MI ROSNIE ALE NIE JEST TWARDY I MOGE GO WCIAGNĄĆ,PIERSI,I CZUJE RUCHY A POZA TYM NIC MAMY JUZ 2 DZIECI I NIE CHCE KOLEJNEGO DZIECKA.CZY MOGŁAM WMOWIC SOBIE CIAZE?NAPISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziunia
Myśle że to nie może by ciąża bo ja mam bardzo podobnie. Brzuch mi rusł ale ruchów nie czółam. Moim zdaniem powinnaś pójść do ginekologa żeby sprawdzić czy naprawde nie jesteś w iąży. Potem zastanowimy się razem co robić. Napisz jaką podejmiesz decyzje z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia 23
własnie wybieram sie do lekarza w poniedziałek strasznie się boję że usłysze że jestem naprawde w ciąży!chciałabym usłyszec za sobie cos uroiłam.mam jeszcze pytankop czy test moze być pozytywny jesli sobie wmawiam.jeszcze nie robiłam ale strasznie sie boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnie nawiedzona
ja też mam problem z ciążą urojoną tyle, że u mnie jest on absurdalny na maxa bo nie współżyłam i nie miałam do czynienia nawet z pettingiem i tym podobnymi ale jakiś miesiąc temu sobie wymyśliłam że mogę być w ciąży, a nawet, że na pewno jestem, wiem że to głupie i zupełnie bez sensu, ale nie mogę przestać o tym myśleć, powiększył mi się brzuch, dzisiaj zauważyłam , że piersi też, często teraz mam zgagę, coś mnie w brzuchu boli i jajniki jakby też, poza tym to mam jakieś takie mdłości, senność chociaż wcześniej też często chciało mi się spać w ciągu dnia, ostatnio mam też takie uczucie jakbym miała zgagę w brzuchu, takie pieczenie czy coś, sama nie wiem co to jest, a tak w ogóle to moje urojenia tak na poważnie się zaczęły jak wyczułam dziwne pulsowanie w brzuchu pod żebrami i oczywiście sobie inteligentnie wymyśliłam że to na pewno ciąża, czy któraś z Was miała schiza aż na takim poziomie czy jestem totalnym ewenementem??? bo przecież teoretycznie nie ma żadnej szansy na to,że faktycznie jestem w ciąży, zapomniałam dodać,że od jakiegoś czasu wszędzie widzę dzieci, moja siostra cioteczna, która jest w moim wieku (17 l.) jakiś miesiąc temu urodziła dziecko, oczywiście była to wpadka, więc może to miało jakiś wpływ na moje urojenia, chyba zwariowałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziunia
Kasiunia 23 nawet jeśli sobie tą ciąże uroiłaś to po zrobieniu testu test będzia negatywny więc bez obaw. A jak po poniedziałkowej wizycie??????? Naprawde nie masz czym się martwić. Głowa do góry :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziunia
Totalnie nawiedzona jeśli napewno wiesz żre nie współżyłaś z chłopakiem to na bank nie jesteś w ciąży. Nawiasem możesz mieć urojenia być może dlatego że sama chcesz mieć dzieci tak jak ja. To że twoja siostra urodziła w takim wieku dziecko to nie ma to nic do rzeczy tylko tyle że jesteś dobrą ciotką. Zgaga pojawia się od słodkich i kwaśnych rzeczy, brzuch ci rośnie bo jesz i to jest normalne w twoim wieku, pulsowanie pod rzebrami może być winikem stresu. Moja rada jest taka. Powinnaś więcej czasu spędzać z dziećmi bo wtedy nie b.ędziesz mogła nic więcej sobie uroić bo w ciąży napewno nie jesteś i żadną nawiedzoną :) też nie bo każdy ma problemy. Nie martw się niczym bo ja jestem w podobnej sytuacji tylko że na dodatek mnie z domu wyrzucili. Dlatego się nie przejmuj bo te objawy są podstawą w twoim wieku. Głowa do góry będzie dobrze. A i nie myśl tyle o tej ciąży urojonej. Buźka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka8777
nie ma co sie nakrecac .. w ciaze nie tak latwo zajsc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnie nawiedzona
Dzięki wielkie Lidziunia za słowa wsparcia ;) gdyby ktoś jakiś rok temu powiedział mi, że będę miała takiego schiza to wyśmiałabym go w twarz, a teraz same mi takie głupoty przychodzą do głowy, nie wiem skąd ja to wzięłam, przecież to zupełnie bez sensu, chyba po Twojej odpowiedzi Lidziunia przejrzałam na oczy ;) jeszcze raz wielkie dzięki, buźka dla Ciebie oczywiście, trzymaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzunia
Toatalnie nawiedzona nie masz za co mi dziękować po to jest to forum żeby sobie pomagać. Moja rada nie martw się niczym żyj tym co ci los przyniesie i nie myśl o głupotach. Dzięki za buziaki :) :) :). Trzymaj się pa....pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
witam mam problem jestem ze swoim facetem juz dlugo kochamy sie codzienie tylko ze bez gumki ale ja biore pigulki i moj gin stwierdzil ze to wystarczy. ale ostatni okres miala podkoniec kwietna a juz mamy czerwiec mam objawu yakie jak bol brzucha taki jak na okres a w nocy wydaje mi sie bardzo cieszki mam zawroty i rano budze sie z uczuciem jak bym miala wszystko zwrucic ale nie wymiotuje tylko mnie jak by naciongalo. bylam u mojego gin ale stwierdzil ze nic mi niejet ale ja dalej czuje ze cos jest nie tak pomocy czy to moze byc ciaza urojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! czytajac wszystkie posty nie wiem co mam myslec!!! jestem juz mama 2 letniej dziewczyki i porównując moje objawy przy pierwszym dziecku a raczej prawie brak objawów nie wiem co mam myślec o mojej obecnej sytuacji. 4 i 1 dzien przd okrese kochałam się z mężem- w sumie nie używamy żadnych zabezpieczeń ale jesteśmy zwolennikami stosunku przerywanego. 11 czerwca dostałam okres (zreszta planowy przeciętnie dostaje 11-13) okres trwał 6 dni- standard, jednak później zaczeły mnie boleć piersi a nawet wydziela mi się z nich coś ala mleko!!! nie mam natomiast żadnych innych objawów. Pamietam że przy pierwszym dziecku piersi zaczeły mi rosnąć dopiero od 5 tyg i nie bolały. Jak na dzień dzisiejszy nie jestem gotowa na 2 dziecko bo własnie zaczełam nową pracę i nie chcę jej straćic. Czy to możliwe że jest ciąża czy może bardziej strach przed nią i przed stratą pracy??? co wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do tej ciąży urojonej.. bo tak czytałam ten temat ale do końca nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.. z tego co się dowiedziałam to podczas ciąży urojonej występują normalne objawy jak w początkowych miesiącach ciąży.. ale czy podczas ciąży urojonej wyniki beta hcg również wychodzą pozytywnie..? czy nie..? czy one pozytywnie wychodzą tylko wtedy gdy się jest naprawdę w ciąży..?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
bHCG się nie myli. W ciąży urojonej organizm nie wytwarza hormonu ciążowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aphroodite
Ja jestem zdesperowana! prawie 2 miesiace temu wspolzylam ze swoim chlopakiem, nawet trudno jest to nazwac wspolzyciem, bylo to tylko wlozenie czlonka i nagle mnie olsnilo, ze to glupota (poniewaz nie bylo zabezpieczenia) i szybko \'zwiałam\'. Dostalam pierwszy okres, po okolo 2 tyg. po wspolzyciu. teraz czekam na nastepny. bola mnie piersi, co jest normalnym objawem przed miesiaczka. cykl jest nieunormowany, zeszla miesiaczka byla o tdzien wczesniej niz powinna. z niecierpliowscia czekam na okres, mimo, ze jestem pewna, ze zaszlam w ciaze. nie moge przez to spac ani jesc, brzuch rosnie i maleje... nie wiem co mam myslec, jestem zdesperowana, poniewaz nie chce byc mama, przynajmniej na razie. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabell
a-jak-sie-jest-w-pierwszych-tygodniach-to-tez-brzucha-nie-idzie-wciagnac?sorry-za-pisownie-ale-spacja-mi-nie-dziala;]-czy-jak-sa-faldki-a-wczesniej-bylam-szczupla-to-ciaza-urojona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabell
jeejuuu-boje-sie-bo-bardzo-chce-drugie-dzidzi-ostatni-okres-mialam-3-06-08-do-dzisiaj-nie-mam-brzuszek-jakby-urusl-w-takie-faldki-mam-przeczucie-ze-jestem-ale-tyle-sie-naczytalam-o-tej-urojonej-ze-sie-boje-ze0sobie-to-uroilam!-dwa-dni-temu-test-wyszedl-negatywnie-moze-to-za-wczesnie?-zreszta-w-pierwszej-ciazy-tez-sie-mylil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×