Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość gosia198500
Błagam, pomozcie mi!!! Jestem mezatka i mam 1,5-rocznego synka. Ja mam tylko 22 lata, studiuje i na nastepne dziecko chce conajmniej poczekac, o ile w ogole sie zdecyduję. Z mezem zabezpieczamy sie zawsze gumkami. Kochamy sie bardzo czesto, czasami kilka razy dziennie, ale zawsze z zabezpieczeniem, doslonie kilka razy od momentu urodzenia synka zdazylo nam sie ze zaczal bez gumki, ale po kilku ruchach we mnie ja zakladal. Jestem szczupłą osoba, a latem dodatkowo jeszcze zawsze bardzo tracilam apetyt. Teraz jest inaczej, apetyt mam nieokiełznany, co jak na mnie naprawde dosc nietypowe i wczesniej mialam tak tylko w ciazy. Ale oczywiscie nie przejelabym sie tym, gdyby nie to, ze... CZUJĘ CORAZ SILNIEJSZE KOPANIE W BRZUCHU! Ja naprawde nie wiem o co chodzi, zabezpieczam sie, mam normalne obfite miesiączki, a przytyc przeciez moze kazdy, wiec to ze mi troche brzuszek urosl o niczym nie musi swiadczyc. Poz tym nie wmawialam sobie niczego, na poczatku (to trwa juz około miesiąc) zupełnie lekcewazylam te ruchy w brzuchu bo nie wierzylam ze moge byc w ciazy, ale staly sie coraz silniejsze! Teraz kiedy sie zaczna i obserwuje brzuch, to cały mi skacze, jak conajmniej w 5-6 miesiacu! Zrobilam dzis test i wynik jest negatywny. Nie wiem, czy zwariowałam, czy jakis robak typu tasiemiec albo inny siedzi mi w brzuchu, co u licha jest grane? Dodam, ze nie kwalifikuje sie chyba to kobiet najbardziej zagrozonych ciaza - nie jestem bezdzietna, ale tez urodzenie kolejnego dziecka nie byloby dla mnie zyciowa tragedia, znalazlabym pare plusow z tego (mimo ze na razie sie nie zdecyduję na kolejne), wiec strach przed tym tez nie spędzał mi snu z powiek. Nie mam pojecia co sie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna na psychice
czesc. nie wiem co jest ze mna nie hallo, ale czuje sie jakbym byla w ciazy. mam dokladnie takie objawy jak kobieta w ciazy... procz oddawania moczu.... jednak ja jeszcze nie wspolzylam z facetem !!!! zdarzylo mi sie jedynie lezec obok mojego faceta, bez ubran, jednak on nie mial \"wytrysku\". czy mozliwe ze to wlasnie moja wlasna psychika tak mnie zrobila ??? jak ja mam to leczyc ??? i co mam z tym zrobic ??? a co najsmieszniejsze to wydarzenie mialo miejsce jakies poltora tygodnia temu a ja juz mam te objawy. czy to wogole fizycznie mozliwe? przeciez natura nie da sie oszukac. wiem ze boje sie panicznie ciazy przez malzenstwem. jak sobie o tym pomysle to az mi niedobrze.... pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaa
A jeśli po zabawach facet zakłada gumke a wczesniej czlonek juz byl mokry i dotknie tego reka a potem gumki? mozna zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia16
Dziewczyny pomozcie! mam 16 lat i jakos 6 tyg temu kochalam sie z chlopakiem w gumie, ale dopiero kiedy skonczylismy zobaczylam ze gumka byla dziurwa (taka malutka dziurka ale zawsze cos) tylko on NIE wytrysnal we mnie. Robilam 2 testy wyszly negatywnie ale ja sie boje, moze dlatego ze zaczelismy o tym rozawiac z Pawlem?? od kilku dni non stop boli mnie zoladek chce mi sie zwracac ale nie moge a tak poza tym to zadnych innych objawow a okres powi nnam miec jakos 3 albo 4. Boze ja sie boje ze jestem w ciazy a przeciez mialabym taka lipe w chacie no i dalej chcialabym kontunyowac nauke mam tyle planow pomyslow, a boje siew ze jesli jestem w ciazy to nic z tego...:-( odpiszcie, dzieki z gory;* papa pozdrawiem;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haberek
Kobietki kochane!! Powiedzcie mi prosze jak to jest z tym brzuszkiem w ciazy? Kiedy zaczyna sie pojawiac widoczne jego powiekszenie/nabrzmienie czy cos w tym stylu? A i brzebarwienia okolic intymnych i pasie od nich do pepka? Jak one wygladaja, czy sa bardzo widoczne? JAKBY KTORAS Z WAS MOGLA MI O TYM NAPISAC COS KOMPETENTNEGO BYABYM WDZIECZNA, BARDZO WDZIECZNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku dziewczyny!!! ja nie wiem, co mam robic! od pewnego czasu zachowuje sie, jak kobieta w ciazy. mam wszystkie objawy! wszystkie! ostatnio jak weszlam z przyjaciokka do sklepu, tylko po jedna kanapke, to wyszlam stamtad z bochenkiem chleba, serem zoltym, pikantna salami i z duzym jogurtem wisniowym! i wyobrazcie sobie, ze ja to wszystko zjadlam! Moja Justa patrzyla na mnie z przerazeniem i sie zapytala, czy aby na pewno nie jestem w ciazy, a ja powiedzialam, ze nie, ale po chwili zwatpilam... przeciez mam wszystkie objawy, wraz z humorkami i dziwnymi smakami, jak czuje dym od papierosow to mi sie strasznie niedobrze robi, mam nudnosci co ranek i nawet w szkole nieraz zdazy mi sie, ze zwymiotuje, brzuch mi rosnie, zaczynam puchnac, ale nie grubnac, tylko puchnac, bo ja jestem szczupla, tylko ten brzuch mam taki, jakbym byla w ciazy! ostatnio to mam problemy nawet z trzymaniem moczu, a i gorzej juz z moimi plecami, a o bezsennosci, to juz wogole nie wspomne! ja nie wiem, co mam zrobic! jestem naprawde niezapokojona! ja mam 16 lat! ludzie juz dziwnie na mnie patrza. probowalam porozmawiac z rodzicami, ale tata powiedzial, ze normalny mam brzuch! tsss.... please... powiedzialam mamie o moich przypuszczeniach co do urojonej ciazy, i ona nie wie, co mi poradzic! blagam! pomozcie mi w jakis sposob! z gory Wam wszystkim bardzo dziekuje i pozdrawiam! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glusia
Cześć Dziewczęta :) Właśnie wróciłam od lekarza i postanowiłam napisać do tych wszystkich, które nie chcą być jeszcze mamusiami i schizują, bo pojawiają się obawy, że tak się może się wkrótce stać. Otóż po 2 tygodniach od dnia w którym mogło dojść do zapłodnienia poczułam, że coś jest ze mną nie tak - zaczęły mnie boleć piersi jak przed okresem (a nie powinny), po paru dniach doszły do tego mdłości (do tego stopnia, że musiałam zwolnić się z pracy, a w autobusie myślałam, że się zpawiam), wyczulenie na zapachy no i to dziwne uczucie w brzuchu (mam to do teraz!) - kamień. Zrobiłam test. Negatywny. Drugi, trzeci... Wszystkie negatywne. A ja byłam PEWNA, że coś we mnie jest. I tak przez tydzień. Następny test. W końcu poszłam do lekarza. Usg wykazało, że nie jestem w ciąży, dostałam Proverę (na przyśpieszenie miesięczki) dostałam po 10 dniach od spodziewanego terminu! Trwała zaledwie 3 dni i była skąpa. No i znowu to uczucie... Schudłam 6 kg - w ogóle nie mialam apetytu. Następne testy. I tak przez 2 miesiące, czułam, że wariuje!!! Myśl - może lekarka się pomyliła... poszłam zrobić sobie test bHCG. Wynik - 2.0. Posżłam do innego ginekologa (skasował 90 zł za nic, bo nawet USG nie robił). Następne testy. Krwawienia prawie nie było, a mnie coś rozsadzało od środka, miałam wrażenie, że urósł mi brzuch. Autentycznie powiększyły mi się piersi! Dzisiaj poszłam do lekarza. ZNOWU. Powiedział, że nie jestem w ciąży... A mój organizm nadal woła coś innego - CIĄŻA, CIĄŻA, CIĄŻA. Lekarz powiedział wprost - Dziewczyno weź jakieś "prochy" uspokajające i daj sobie czas, jeśli nie pomoże, idź do psychologa. Zdarzyło mi się to pierwszy raz. Nie jestem szczególenie wrażliwa, mam 21 lat, więc nie byłby to koniec świata, gdyby jednak... (chociaż dzidziusia nie chciałam!), więc nie mam pojęcia skąd mi się to wzięło! Ale to naprawdę straszne! Ta cholerna niepewność. Ja momentami myślałam, że wariuje - czułam ruchy! Nadal nie wiem co z sobą robić. Upić się. Tak to jest to! glusia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja momentami to jestem glupia
Czesc dziewczyny...Ja momentami to glupieje...Ja po 10 dniach opoznienia miesiaczki zrobilam sobie pierwszy test i wyszedl pozytywny...Pozniej po 4 dniach zrobilam nastepny test i znow wyszedl pozytywny...Potem po 10 dniach mialam 2dniowe krwawienie i znow zrobilam test i znow wyszedl pozytywny...Potem poszlam do ginekologa i robil mi USG do pochwowe i nic nie widzial i przepisal mi Luteine na wywolanie okresu kazal mi je brac 3 razy dziennie przez 10dni...I co najlepsze to nie wywolalo mi to okresu...Pozniej jak juz sponczylam brac tabletki to po dwoch dniach znow wystapilo mi krwawienie 2 dniowe ale to krwawienie nie bylo jak miesiaczka...Pojechalam do szpitala i zrobili mi badanie krwi i moczu i wyszlo ze nie jestem w ciazy...Ja naprzyklad nie mialam tak ze sobie wkrecalam ze jestem w ciazy tylko mialam przypuszczenia po tych testach i po tych tabletkach i nie wmawialam sobie tego na sile ze napewno jestem w ciazy albo ze strasznie sie tego boje...A moje jedyne objawy co do ciazy to mialam takie ze czesto sikalam bylam senna powiekszyl mi sie apetyt a zwlaszcza na bialko(serki,maslanki itp.)A mimo tego ze na badaniu krwi wyszlo ze nie jestem to nadal mam tak ze czesto oddaje mocz i w ogole... I teraz nie wiem czy moglam poronic mimo tego ze jak sie poroni to leci krew strasznie czy moze jestem chora na jakas zadka chorobe????? Prosze was dziewczyny jak wiecie cos na ten temat i mozecie mi pomoc i odpowiedziec mi na to pytanie to bede wam bardzo wdzieczna bo ja naprzyklad tego nie rozumiem,moja siostra tez nie,kolezanki i pare innych osob!!!!! :/:( Czekam na wasze odpowiedzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja momentami to jestem glupia
A jeszcze chcialam wam dodac...Jak lerzalam na jedna noc w ym szpitalu zeby mi zrobili badania to lerzala ze mna taka dziewczyna i mowila mi ze ona nie miala zadnych kompletnie zadnych objawow na ciaze i pojechala do szpitala na ten sam problem co ja ze wystapilo jej krwawienie i bolal ja brzuch...I jezeli pojechala z tym samym problemem do szpitala co ja to napewno jej tez robili badanie krwi i moczu w ten sam dzien jak przyjechala...A dopiero po 4 dniach lerzenia w szpitalu poronila i dopiero jej wtedy lekarze powiedzieli ze byla w ciazy tylko poronila...Dla mnie to jest ostro smieszne i ja tego w ogole nie kapuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka4567
Jak to jest? Czy w ciąży urojonej testy ciążowe domowego użytku są negatywne czy mogą wyjść pozytywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża urojona...dla mnie taki termin nie istnial az do dzisiaj...no coz jakies 8 tygodni temu zrobilam sobie test ciazowy.i co sie okazalo ze bede mama...ku uciesze mojego partnera....ja nie bylam zrozpaczona, przyjelam tą wiadomość ze spokojem....gdyz nie jestem małolatą i ciąża nie byłaby dla mnie tragedia wkoncu mam 30 lat...samodzielna kobieta ,świadoma tego co robi i jak robi...w sumie cieszyłam sie ta wiadomością...brałam taką ewentualność...ale mimo wszystko była dla mnie miłą niespodzianką...jakieś cztery- pieć tygodni po wykonaniu testu zaobserwowalam plamienia, druga sprawa chcialam sprawdzic czy aby napewno jestem w ciąży, wiec poszłam do lekarza do ginekologa, który po zbadaniu mnie stwierdzil ze jestem najprawdopodobniej w ciaży, ale niepokoja go te plamienia, dostalam skierowanie do szpitala. Zrobiono mi tam wszystkie mozliwe badania...oczywiście moczu..oraz krwii pod kątem testu ciązowego...i coż sie okazało ze jestem w ciąży...w 6 tygodniu tylko podczas badania USG nie mogli lekarze uslyszec echa zarodka, jednak stwierdzono\\\" prawidłowo zagnieżdzone w macicy jajo płodowe....\\\" nastepnie podano leki i wypisano do domu...kazano mi sie zgłosić za 2 tygodnie na ponowne badanie USG...i dzis bylam i coż sie okazało ze nie ma zarodka a pęcherz płodowy jest wielkości 41 mm co odpowiada 10 tygodniowi ciązy...i co wy na to....???teraz siedze i wyję bo szczerze powiedziawszy to tak jakby ktoś odbierał nadzieje na Miłość.... Czytając to wszystkie wasze wypowiedzi na tym forum...wcale nie chciałam bardzo tego dziecka ,chodz wiedzialam , ze jeśli sie pojawi bedzie dla mnie blogosławieństwem i wielkim darem od losu ,ani nie mogę powiedzieć,ze bałam sie obsesyjnie ciąży. nie wiem co myslec na ten temat...prosze moze odezwie sie jakis fachowiec w tej dziedzinie...mam na mysli ginekologa , ale bede wdzieczna za wszelkie inne glosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do esperanza77
to jesteś w ciąży czy nie? bo ja już zupełnie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiuj cały link i wklej w przeglądarkę - inaczej się nie otworzy.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,457,Puste%20jajo%20p%C5%82odowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy to po antybiotyku
czesc dziewczyny ja mam taki problem. w zeszylm tygodniu dolapala mnie angina ropna lekarz przepisal mi antybiotyk, ktory byl dla mnie chyba za mocny ( tak mysle) gdyz bylam po nim oslabiona troszku no i czesto jak podejmowalam jakikolwiek wysilek bylo mi nie dobrze. Angina pzreszla antybiotyk w koncu odstawilam ale mi ciagle czasem jest nie dobrze :( a wspomne ze wspolzyje z moim chlopakiem od ponad miesiaca, zawsze sie zabezpieczamy jedynie dwa tygodnie temu nas poniosło i zrobilismy to bez gumki tylkio ze w pore sie opamietalismy i skonczylismy zanim on dostal jakiego kolwiek orgazu i wytrysku. Dodam ze za 2 dni powinnam dostac miesiaczki wg cyklu 28 dniowego, tylko ze ja czesto nawet powiedzialabym ze prawei zawsze mam wydluzony cykl do 35 dni. i nie wiem czy to kurcze ciaza urojona czy co, bo momentami czuje takie nieprzyjemne uczucie od zolądka tak jak by mnie na wymioty brało, brzuch mam raczej taki sobie normalny moze troszke twardy tak jak czasem kilak dni przezd okresem, z moczem nie mam wiekszych problemow, tylko ze z pochwy wydobywa mi sie gesty śluz. Nie wiem niby wczesniej tez tak bywalo ale nie zwracalam na tow iekszej uwagi. I teraz sie boje czy to urojona ciaza czy tylko skutki uboczne ( te mdlosci sennosc i bole glowy) po antybiotyku :/ co ja mam o tym myslec ? za miesiac koncze 18 lat ! NEI CHCE BYC MAMA ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska14
Miałam dzis 1 raz z mim cłopakiem mam 14 lat... Mielismy gnk i wogole mnie nie bolalo...nic...zpelnie.. bolala tylko polcowa... owiedzcie mi wiem ze zle zrobiłam to byly emocje co mam zobic zeby prawdzic czy nie jestem w ciazy i po jakim czasie mozna kpic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia odpowie
jesli nie chcesz być w ciąży idz do ginekologa masz 72h od stosunku zeby wziasc tabletke jesli uzna on ze powinnas wziasc to uratuje Cie to od dziecka... uwazam ze jestes za mloda.... ale jesli juz współzyjesz i masz się stresowac... moze ginekolog przepisze Ci tabletki ...oszczedzi Ci to stresu i nieprzyjemnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia odpowie
do ciąża czy to po antybiotyku ....współżyłas bez prezerwatywy w dni płodne .... zaplodnienie mozliwe ale jesli nie bylo wytrysku to prawdopodobnie w ciąży nie jestes.... zrób test za 2 dni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamileczka 88
ja tez mam problem z urojoną ciąża :/w przeciwienstwie do was miałam 3 razy normalny okres.... nie robiłam testu bo na zdrowy rozsądek w ciąży byc niemoge a jednak psychika płata mi figle....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika67
a czy przy takiej ciazy wychodza dwie kreski na tescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy to po antybiotyku
hmmm objawy mi przeszły, po odstawieniu antybiotyku :) miesiaczki nie dostalam spodziewam sie w sobote :) jednak mam cykl 35 dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricco
Odwrotnie niż osoby przede mną, ja jestem facetem, i martwię się o ciąże u mojej partnerki. Mamy po 20 lat, kochaliśmy się zawsze z zabezpieczeniem. Ostatnio kochaliśmy się na kilka dni po zakończeniu miesiączki, kilka dni później ona dowiedziała się, że jej kuzynka zaszła w ciążę i bierze ślub. Następnego dnia bardzo ją rozbolało podbrzusze, ma też nadwrażliwe piersi. Zbiegło się to z jej owulacją, ale nigdy nie miała tak silnych bólów w czasie owulacji, ani występujących prawie 5 dni. Ból teraz ustał, ale cały czas narzeka na takie lekkie kłucie, oraz nadwrażliwość piersi. Zawsze sprawdzałem szczelność prezerwatywy po stosunku, nie pękła ani nic się nie wydostało (widocznego). Do planowanego okresu ma jeszcze 8-9 dni. Czy są to raczej objawy ciąży urojonej, czy jest niestety szansa, że to ciąża? Testu nie robiliśmy, i tak przed planowanym wystąpieniem okresu zazwyczaj nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa9009
Czy ja moge miec ciaze urojona???? Dwa miesiace temu mialam nie mila sytuacjei teraz caly czas wydaje m isie ze jetsemw ciazy, zrobilam test dwa tygodnie po tamtej sytuaacji i nic neiw ykazal pozniej zrobilam ejszcze jeden i tez wykazal brak ciazy, ale mniesie calyc czas wydaje ze brzuch m iroscnie i wogole... niew eim co mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
Po dwóch miesiącach to testy już by coś wykazały. Raczej sobie to uroiłaś bo miałaś jakąś nieprzyjemna sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze urojona
ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem, bylam ponad tydzien po okresie, kochalismy sie z guma ale ona spadla, po ok 65 wzielam pigulke, lekarka powiedziala ze na 100% ciazy nie bedzie, ale ja sie boje bo wiem ze im pozniej sie wezmie ta tabletke tym sa mnejsze szanse ze zadziala. na test jes jescze za szybko, z objawow ciazy mam bole brzycha i mdlosci :/ strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze urojona
PROSZE ODPISZCIE SZYBKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
Skoro jest za wcześnie na test, to i objawy są urojone. One nie pojawiają się już dzień po zapłodnieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie załamane dziewczyny!!!! Jestem dziennikarką i chciałabym porozmawiać o przypadłości o jakiej potocznie mówimy urojona ciąża. Czyli o sytuacji, kiedy kobieta w ciąży nie jest, ale ma wszelkie jej objawy: bolesnośc piersi, podwyższoną temperaturę, zmiennośc smaków, poranne mdłości, wyczulenie na zapachy, nadmierną senność. Zapraszam wszystkie dziewczyny do rozmowy, na ten ciekawy, ale spędzający paniom sen z powiek temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×