Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkk
ale co to moze byc? dodam ze znajduje sie to plytko mode to dotknac powieksza sie i jest twarde...;-( moze to przez to te klopoty z miesiaczka...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
to nie jest tak jak piszesz w zyciu wszystko moze sie zdarzyc ja nie zycze nikomu tego co mnie spotkało i wim ze to schizy ze nie moge sobie z tym poradzic ale oki juz nie bede tu pisac przepraszam ze zasmieciłam forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
wlasnie JA TAK SAMO mam racje...moze to byc tylko psychika...ja sama nie jestem pewna czy do czegos doszlo ale wszystko "to" pojawilo sie akurat po tym zdarzedniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
tak strasznie sie boje ze to dziecko sie tam rusza...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
niewiem nic juz niewiem wiem tylko ze mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
;-( co to jest ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
mial ktos miesniaka albo cos w tym rodzaju??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kkkkkkkkkk
Dziecko Ci się rusza? :D A przepraszam, który to byłby miesiąc ciąży? Rozumiem, że mniej więcej piąty, bo wtedy mniej więcej matka zaczyna czuć ruchy swojego dziecka. Czyli 4 ginekologów i 10 testów nie zauważyło Twojej 5 miesięcznej ciąży? :) Gratuluję, pewnie jesteś pierwszym takim przypadkiem w medycynie, proponuję dać się wpisać do podręcznika dla studentów medycyny ;) Jesteście wszystkie TAK durne, że nie ma na to po prostu słów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
mowilam o miesniaku do cholery jasnej!!!!!!!!!!!! wiesz co zycze Ci z calego serca tego co ja przezywam i wiele innych dziewczyn z forum...naprawde...bardzo ci tego zycze...wtedy moze bys pomyslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kkkkkkkkkk
Cytat: "tak strasznie sie boje ze to dziecko sie tam rusza..." Czy to nie Ty napisałaś? Więc spuść z tonu, bo jesteś żałosna i śmieszna, dziewczynko, co się postanowiła się pobawić penisem, tylko zapomniała, co może z tego wyniknąć :O Niestety, nie doświadczę tego, co biedulko przeżywasz, bo jestem dojrzała i odpowiedzialna (znasz te słowa?). Rozpoczęłam współżycie, gdy byłam gotowa, nawet na ewentualną ciążę, z odpowiednim człowiekiem. A teraz już jestem mężatką i mogę "wpadać" choćby zaraz, więc ja wyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
no wlasnie o twojej odpowiedzialnosci i dojrzalosci swiadczy fakt nasmiewania sie z kogos...zalosne...pasujesz mi w tym momencie na 10-latke ktorapostanowila sie z kogos posmiac dla zabawy...smieszna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ty jesteś śmieszna
:) I pogrążasz się z każdym słowem. Proponuję zejść z topiku i ponownie zająć zabawą w seks. A potem zabawą w mamusię i tatusia, zakładając, że Twój chłopczyk zechce się wtedy dalej z Tobą bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
wiec co Twoim zdaniem to jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
dla Twojej zabawy: nie nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
dziwczyny wiem ze to co pisze moze wydac sie smieszne ale dla mnie nie jest....;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ty jesteś śmieszna
Nie zechce się z Tobą bawić w mamusię i tatusia, gdybyś wpadła? ;) W takim razie, dlaczego się z nim kochasz, dlaczego z nim w ogóle jesteś? Warte to wszystko czegokolwiek? Nie wiem, co to może być, może masz jakiś guzek. Proponuję po prostu poradzić się lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
łato jest potepiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
niew zadaje sie z nikim i przez dluzszy czas z nkim sie nie bede zabawiac...myslisz ze to nie ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To na PEWNO NIE JEST CIĄŻA
To absurd, zrozum to, dziewczyno :O Lekarze wykluczyli ciążę, prawda? Kiedy się kochałaś, kiedy to było, że mogłaś zajść? Miałaś miesiączkę od tamtego razu? Matko, teraz czytam, że robiłaś także testy z krwi. To jest niemożliwe, byś była w ciąży, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ja nie robiłam testów z krwi a ty robiłas wiec badz juz spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ale ja mam ciagle te zoladkowe problemy i dziwne piersi...naprawde sie boje...no mialam okres ale co 2 lub 3 tyg jakis dziwny ze sluzem dwa byly naprwde obfite a teraz jeszcze ten guz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
to bylo w polowie czerwca tzn 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkkk zobacz nic złego sie nie dzieje to nerwy wszystko rozregulowuja przestan sie stresowac i wszystko wróci do normy zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale dlaczego nie zapytasz
lekarza o guz? W ciąży być nie możesz. Robiłaś testy z krwi, miałaś miesiączkę, badali Cię lekarze. Ta paranoja jest w Twojej głowie. Dopóki nie zrozumiesz, że to Twoja psychika wpędza Cię w obłęd, to się nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a ten guz? ja nigdy nie milam takich problemow a to wszystko pojawilo sie po tym zajsciu...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kurde jak to czytam to coraz gorzej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
lekarz powiedzial ze moze to nadzerka dal mi jakies leki ale widocznie nic nie pomogly bo to rosnie...ja to czuje czuje ze cos tam siedzi...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
no to widzisz sama ze to nie ciąza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poddaję się
Dobra, poddaję się. To już jest rzecz dla psychiatry. Serio mówię. Szydziłam z Was jak ze zdrowych, tylko głupich osób, a Wy jesteście CHORE i tak trzeba Was traktować. Logika już do Was nie trafi, całkiem straciłyście kontakt z rzeczywistością. Nie wiem, jak można Wam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×