Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość ja tak samo
kkkkkkkkk uspokuj sie bo ja chyba nie doczytałam gdzie ty masz tego gózka a teraz własnie pzreczytałam dziewczyno ty masz hemoroidy wewnetrzne ja tez mam i jak ro bie samobadanie sluzu to nieraz je wyczówam a ze odbyt jest połaczony to jest wiadome wiec wydaje ci sie ze masz je w pochwie kkkkkkkkkkk ja mam stwierdzone to bo miałam kalanoskopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia65
nie kolanoskopię tylko KOLONOSKOPIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a z tym sluzem ktos moze tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
jolcia dzieki za poprawke sama zauwazyłam ze zle napisałam ale ja tez wyczówam gózki ale to nie ma zwiazku z kobiecymi sprawami tylko sprawy odbytu napoczatku były dwa małe a teraz jeden jest znacznie wiekszy moze to uspokoi kkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a mi ktos moze odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
esponka przeciez podczas okresu róznie bywa skrzepy krew ciemna jasniejsza tak ze i sluz moze wystepowac u mnie tez tak bywa w jednym cyklu ze sluzem w drugim bez to nie jest nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
to sie ciesze. dziekuje za odpowiedz. no okres mialam 7 dniowy przed tamta sytuacja. teraz 5 dni gdzie 4 i 5 to juz koncowka. ale rozmawialam z kolezankami i mowia ze to jest normalne. raz jeszcze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
tez miałam 7 dni a teraz mam5 ale to prawdopodobnie escapelle tak działa u jednych wydłuza u innych skraca jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a u mnie jest zle...i nie weim czy cos sie polepszy....to chyba nie sa zadne hameroidy...ten guz miesiac temu byl spoko mniejsz a teraz jest naprawde duzy...tak jak sie konczy pochwa a zaczyna szyjka macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiesz moze i masz tam guz ale napewno to nie ciąza jest wiec zbieraj manele jutro z samego rana do lekarza i napisz co ci powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja juz nie mam na nic sily...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
nie no tobie trzeba kopa przywalic normalnie uspokoisz sie jutro widze tu opis co powiedział ci lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
prywatnia nie mam juz kasy a panstwowo czekam miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja juz naprawde nie mam na nic sily...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiec pozycz jak nie masz gdzie to ja ci wysle kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
nie no nie bede kasy pozyczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
nie chce mi sie zyc...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkkkkkk prosze cie przestan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
nie moge...chyba ja naprwde jestem w ciazy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia65
do ZZZZZZZZZ Uspokój się dziewczyno, ty twoim zachowaniem prowadzisz siebie do obłędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
tylko ze ja nic nie zazywalam. no ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik....
do kkkkkkkk: Mylisz sie byłam w takiej sytuacji tylko nie pozwoliłam sobie na to zeby pogrążyc sie az tak bardzo jak ty to robisz. A moja sytuacja była duzo gorsza bo okres mi sie zatrzymał na 9 tygodni! Miałam stosunek z zabezpieczeniem ale oczywiscie bałam sie ze moze jednak cos sie przedostało. Poszłam do lekarza dostałam tabletki na wyregulowanie miesiączki i juz było ok. Wiem co to za strach i wiem jak sobie z nim radzic. Ale widze ze do cebie nic nie dociera ani po dobroci ani ostrzej. Nie wydaje cie sie ze na tym etapie ciązy to raczej bys miała juz brzuszek? Wez sie za siebie bo skonczysz bardzo zle. Ja juz daje spokój bo widze ze pisanie do ciebie nie ma sensu bo ty ciagle swoje. Powinnas juz dawno isc do psychologa bo masz naprawde powazne problemy z psychiką ale to juz tylko od ciebie zalezy. Wazne zebys naprawde chciała z tego wyjsc i zaczeła działac a nie siedziec i uzalac sie nad swoim losem. Musisz sie zmobilizowac do pracy nad sobą. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
do Anik...i tak po prostu o tym zapomniłaś? nic Cie juz nie gnebilo po wizycie u lekarza? nie milas zadnych glupich mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik...
Czasem jakas glupia mysl mi przemkneła przez głowe, ale przecierz na zdrowy rozum jak byłam u gin i dostałam okres to o ciązy nie ma mowy i po kilku dniach przestałam wogule o tym myslec. Jezeli lekarz wyklucza ciąze to znaczy ze ma racje i trzeba mu zaufac. To on konczył medycyne a nie ty. Zwłaszcza jezeli byłas u 4 i kazdy powiedział to samo. Naprawde nie rozumiem jak mozna doprowadzic sie do takiegi stanu. Sama jestes sobie winna. Jak mozna twierdzic ze jest sie w ciązy jezeli było juz tyle badan, testów, itd tylko na podstawie objawów które sie wyczytało w necie??? Skoro w internecie są takie rzetelne informacje to po co wogule chodzi sie do lekarzy? Kazdy poczytałby sobie i od razu wiedział co mu jest i leczył sie sam.A prawda jest taka ze w necie kazy moze napisac co tylko chce a potem młode naiwne dziewczyny to czytają i doprowadzają siebie do obsesji. Uwierz mi ze lepiej słuchac lekarzy. A jezeli wykluczyli ciąze lekarze i testy i bhcg to jak ty mozesz sie jeszcze bac?! Pomysl logicznie, jezeli jeszcze potrafisz. Jezeli chodzi o rózne objawy o których piszesz to są one wynikiem stresu lub sa to normalne objawy cyklu miesiaczkowego. a jezeli cos cie szczególnie martwi to idz do lekarza bo inaczej sie nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
boje sie bo mam takie dziwnie zmienione piesi i teraz dostalam takiego plamienia niewielkiego jak przy okresie ale tam jest tez sluz...to jest takie dziwne...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
tyle tych objawow...wszystko by sie wzielo tak z niczego...? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
niech to się w koncu skonczy...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
najgorzej jest jak jestem sama...wtedy wogole ogarnia mnie dzika panika...nie wiem co ze soba zrobic...ciagle placze...;-( to jest silniejsze odemnie...;-( uspokajam troche jak patrze na wyniki badan mam ich juz naprawde spora ilosc...ale po chwili wszystko wraca....;-( ja nie potrafie sobie z tym poradzic...ciagle wydaje mi sie a moze nie wydaje tylko tak jest naprawde ze tam na dole cos sie dzieje...tak sie boje...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
to by minelo juz 15 tygodni od tego zdarzenia...nie wiesz kiedy jest widoczny brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×