Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkk
TO BY JUZ MINELO 15 TYGODNI...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkkkk odpusc sobie prosze cie bo im wiecej bedziesz o tym myslec tym wiecej bedziesz miec objawów masz miesiaczki byłas u lekarza robiłas testy wiec jest oki i jak przestaniesz mysec to i objawy znikna same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
do kkkkkk Weż się dziewczyno w garść bo naprawdę wylądujesz w szpitalu psychiatrycznym, nie martw się idż do dobrego lekarza albo zrób sobie jakieś badania hormonalne i nie dręcz siebie tylko działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
a co do guza tej piersi to idż po skierowanie do chirurga albo na usg piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
guza mam tam na dole taki twardy on rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
gdzie ty tego guza masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
to mam isc jeszcze raz ostatni do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
jak wloze palec to czyje jeszcze miesiac temu byl maly teraz jest duzo wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
ty naprawdę jesteś chora ale na głowę idz lepiej do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
co to moze byc? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja Cie nie obrazam wiec Ty tez mnie szanuj...a z tym guzem nie zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
myslicie ze to jest takie proste...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
co ja mam robic...? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik...
Jezeli faktycznie wyczułas sobie jakiegos guza to idz do gin!!! Skad my mamy wiedzic co to jest? Co dla Ciebie jest trudne??? Wstajesz rano, ubierasz sie, myjesz zabki, wychodzisz z domu i idziesz do psychologa, wczodzisz do gabinetu i opowiadzasz mu o swoim problemie, otym jak bardzo sie boisz ciązy pomimo tego, ze 4 lekarzy ja wyklucza itd. I co w tym jest takiego trudnego!? Jezeli nie radzisz sobie sama ze sobą, co widac po twoich wypowiedziach to szukaj pomocy do cholery. Na forum juz nikt Ci nic nie pomoże, bo ty i tak nie przyjmujesz zadnych argumentów tylko sama wiesz lepiej. Śluz to jest normalne zjawisko. Ja kiedys go nie miałam, a teraz mam i co w ciązy nie jestem. Nic dziwnego ze masz inne miesiączki bo rozwaliłas sobie organizm tym stresem. Sama sobie robisz krzywde. Czy ty tego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
boje sie isc do kolejnego gin zeby nie powiedzial mi tego czego sie najbardziej boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik...
Czy ty żes juz całkiem oszalała?! Jestes az tak niedojrzała czy głupia??? a moze jedno i drugie? To co masz zamiar zyc tak dalej? Sory ale ja juz trace cierpliwośc do Ciebie. Jak nie chcesz isc do gin ani do psychologa to twoja sprawa, siła cie nie zaciagne. w takim razie czego ty właściwie oczekujesz od ludzi na tym forum??? mamy sprawic cud przez internet żebys przestała schizowac? A co do tego guza to gdzie ty go znalazłaś??? w pochwie? bo nie bardzo rozumiem? Przestan sie uzalac nad soba i szukaj pomocy u specjalistów. innego wyjscia nie widze, No chyba ze chcesz koniecznie skonczyc w szpitalu psychiatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik...
i jeszcze jedno NIE JESTES W CIAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do jasnej cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
jak wsadze palec gleboko to moge go wyczuc...mozna powiedziec ze jak sie konczy pochwa a zaczyna szyjka macicy to jest juz duze twarde i mnie uwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
jestes pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik...
Tak jestem pewna. Po tylu wizytach u gin i testach jestem pewna. A po co ty sobie tam wkładasz palec??? Nie wiem co to i mysle ze powinnen to zobaczyc lekarz o ile znowu sobie czegos nie uroiłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
no jak czulam ze cos tam siedzi to musials sprawdzic co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
tego sobie nie uroilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ale co to jest? moze ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik...
odbiło ci??!! jaka ciąza??!! ciąza to nie jest guz??! i napewno nie wyczuła bys jej palcem??? Czy ty miałas dziecko biologie w szkole? ciąza rozwija sie w macicy a nie w pochwie!! zreszta juz ci pisałam ze nie jestes w ciązy!! ale ty masz w dupie to co ci ludzie piszą bo i tak wiesz ze jestes w ciązy. zastanów sie dziewczyno nad sobą do zachowujesz sie jak histeryczka. Piszesz takie bzdury jakbys zyła w średniowieczu i nie miała pojęcia o ciązy. Przecierz lakarze i testy wykluczyli ciąze. Czego ty jeszcze chcesz??? Z tym guzem idz do gin a z głową do psychologa i przestac juz pisac te brednie. swoja droga to mam wrazenie ze to jakas prowokacja bo chyba niemozliwe zeby ktos był az tak tepy i niedojrzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
masz racja...prowokacja...prowokacja jest tez to ze prawie 4 miesiace juz sie tak zle czuje i wogole...;-( nigdy nie bylas w takiej sytuacji wiec nie wiesz jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
kkkkkkk: chociaz proboj przestac o tym myslec. bo to pomaga. a co moze byc przyczyna sluzu w miesiaczce? czy to normalne? nie pytam o ta ciaze bo powiecie ze nienormalna. tylko o ten sluz chcialabym zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a co masz śluz? ja tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no podczas okresu mam. no ale skoro Ty tez masz tak wiec musi to byc normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia65
a śluz to zawsze jest między okresami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
wiem dlatego pytam bo u siebie zauwazylam wczoraj i dzis sluz w miesiaczce, gdzie juz tej krwi jest mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×