Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Witam :) WANILIA1----- podaję emotikonki ,bo te u góry nie wchodzą :) http://forum.o2.pl/emotikony.php Swietnie Ci idzie ten taniec:) nie miałam czasu z Toba zatańczyć :) MENO :)-- wiem ,że jesteś ze mną jak pije kawe :) dzięki i zapraszam WSZYSTKIE jutro o 13,00 na kawkę :D 😘 PIATECZKO :)-------- dzieki ,że myslisz o mnie nawet w nocy :) ja czasem też nie śpię ,bo coś sobie ubzduram i nie moge zasnąć :( Muszę sie przyznać :( ze przedawkowalam,ze slodkim :( 😡 ---- od jutra znowu muszę sie wziąść w garść :( i Ja twierdzę ,że jestem bezstresową kobietką ???? :O I CO Z TĄ DIETĄ SZWEDZKĄ???????????????????? życzę Wam Dobrej Nocy 😴 *x***x *++* **+**++**+*+* *++**+++***+++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Graff, dieta szwedzka to inaczej kopenhaska. Ale załączam diete norweską: Oto Ta dieta: DZIEŃ 1 Śniadanie: grapefruit, 3 jajka, herbata Lunch: 3 jajka, grapefruit, herbata Obiad: Surówka: seler naciowy, ogórek, etc. pomidor herbata sucharek lub kawałeczek chleba DZIEŃ 2: Śniadanie: grapefriut, 2 jajka, herbata Lunch: 2 jajka, grapefruit, herbata Obiad: wołowina, pomidor, seler naciowy, herbata DZIEŃ 3: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: 2 jajka, szpinak, herbata Obiad: 2 kotlety z kurczaka (GOTOWANE!!!), seler naciowy, pomidor, etc., herbata DZIEŃ 4: Śniadanie: 2 jajka, herbata, grapefruit Lunch: surówka z warzyw, grapefruit, herbata Obiad: 2 jajka, twaróg, gotowany szpinak, kawałeczek chleba DZIEŃ 5: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: 2 jajka, szpinak, herbata Obiad: Ryba gotowana, surówka z warzyw, kawałek chleba, herbata DZIEŃ 6: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: Surowka owocowa Obiad: Wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórki korniszony, herbata DZIEŃ 7: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: zimne mięso z kurczaka, pomidor, grapefruit Obiad: zupa jarzynowa, kurczak, pomidor, gotowana kapusta, seler naciowy, grapefruit, herbata Dietka trwa 2 tygodnie!!!!. Diety nie należy przedłużać!!! Powtórzyć można ją dopiero po roku od zakończenia!! I trzeba pic DUZO wody niegazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Czesc Wam !!!!!!!!!!!! kobietki i nie tylko..................... No musze powiedziec taniec zawsze wychodzi mi dobrze, i dobrze ze ktos byl ze mna chociazby myslami. Moja polowica jest dzisiaj w domu do 13°° i znow zniknie a ja wymyslam roznosci aby sie nie nudzic. Dziekuje rowniez za podanie innej diety, a ktora bede probowac to siezastanowia chce conajmniej 5-6 kg schodnac. Juz ograniczylam sie zjadania czegos miedzy posilkami. Wpadne na kawe moze trosze po 13°° lube kawe z mlekem bez cukru. zycze dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Czesc Wam !!!!!!!!!!!! kobietki i nie tylko..................... No musze powiedziec taniec zawsze wychodzi mi dobrze, i dobrze ze ktos byl ze mna chociazby myslami. Moja polowica jest dzisiaj w domu do 13°° i znow zniknie a ja wymyslam roznosci aby sie nie nudzic. Dziekuje rowniez za podanie innej diety, a ktora bede probowac to siezastanowia chce conajmniej 5-6 kg schodnac. Juz ograniczylam sie zjadania czegos miedzy posilkami. Wpadne na kawe moze trosze po 13°° lube kawe z mlekem bez cukru. Macie jakis pomysl na jakis temat do dyskuscji ? zycze dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Czesc Wam !!!!!!!!!!!! kobietki i nie tylko..................... No musze powiedziec taniec zawsze wychodzi mi dobrze, i dobrze ze ktos byl ze mna chociazby myslami. Moja polowica jest dzisiaj w domu do 13°° i znow zniknie a ja wymyslam roznosci aby sie nie nudzic. Dziekuje rowniez za podanie innej diety, a ktora bede probowac to siezastanowia chce conajmniej 5-6 kg schodnac. Juz ograniczylam sie zjadania czegos miedzy posilkami. Wpadne na kawe moze trosze po 13°° lube kawe z mlekem bez cukru. Macie jakis pomysl na jakis temat do dyskuscji ? zycze dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witaj Wanilia 1,czy mogę pisać bez tej jedynki?Myślę,że miło będzie z Tobą porozmawiać.Ja też jestem po 50 i nie wyglądam!Nie mam problemów z nadwagą,ale mam z menopauzą,bo nie mogę brać hormonów./ciśnienie mi skacze/.Dzieci dorosłe,mąż w porządku-kocha mnie już 28 lat./A ja zbliżam sie do moich 52 urodzin 4.marca o 9 rano. Kochane Dzieweczki!Robię dla Was kawkę w ten mrożny poranek !U nas -11 st.Tragedia!!Jeszcze nie dodałam czegoś o sobie.Świetnie wychodzą mi drożdżowe ciasta!Są niskokaloryczne i bardzo smaczne.Wszyscy się o nie biją jak upiekę.Śmiesznie to wygląda.Wczoraj zrobiłam babeczki rumowe.Niestety nie moge poczęstować,bo zostały wchłonięte przez rodzinę i przyjaciół.Ale jak chcecie przepis to chętnie napiszę.Całuski Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam ponownie w sloneczne poludnie Tessi, Monisia,Piatka, itd - jestem znow na necie mysle ze kawa juz stoi a mnie zostala babka, ktora upieklam - wszystkim smacznego. TESSI pewnie ze to nie ma znaczenia wanilia z jedynka czy nie. Ciesze sie byc z Wami i rozmawiac. Jak widac po trzonkach nie wszyscy klikaja z polski, ja klikam z granicy Luxsemburskiej a inni ? Tessi niedlugo twoje urodziny mam nadzieje cos dobrego uprzeczesz ? Od 4 miesiecy nie pracuje, a wczesniej pracowalam tzn. 13 lat w fabryce kabli zwolnilam sie ze wzgled na przeprowadze. Praca byla dosc interesujaca, ale ludzie mniej....... Jak u Was to wyglada ? Mam 2 Programy polskieTV i radio przez Internet.>>>>>>>>>>> Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1
Ha, Ha jestem :classic_cool: GRAFF co Ty na to ? cos spozniasz sie na kawe ? :D a widzisz mam znowi dysco a ciebie nie ma , a gdzie sa te chlopy z tamtych lat 🖐️ 🌼................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moge tez na te kawke? Wprawdzie nie jestem zapalona tancerka i znawczynia muzyki, ale dobra muzyczka w tle, mile slyszana. Ciagle kuruje sie z grypki, musialam wziac antybiotyki, wiec czuje sie byle jak, moze kawka postawi mnie na nogi. Wanilio napisz jak sie zyje za ta luksemburska granica. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1
Hallo! Piatka :) ciesze sie ze wpadlas na kawke chodz nie wiem jaki gatunek muzyki Ci zaproponowac moze cos od FOGGA lubie jego piosenki. To raczej przed Luxsemburska granica 10 km a za gr. Luxsemburska tankuje bo benzyna tansza. Nad MOSELEM mieszkam a konretnie w TRIER . Jak sie mieszka - to zalezy jak sie patrzy. Masz prace, przyjaciol to jest o.k. Teraz moge podziwiac widoki z mojego okna na MOSEL jest wspanialy. Jedyna rzecz co moze smucic to skompy a raczek brak miejscowego kontaktu z polakami, o niemcach nie wspomne bo oni przyjazni nie szukaja.🌼 Co dzieje sie z reszta towarzystwa spazniaja sie na wieczorne pogawedki przy kawie. Zajrze jeszcze pozniej 👄 👄 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1
Ej dziewczyny co z wami !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 💤 :O Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 WITAM :) WITAM :) wybaczcie,że nie byłam na kawie :( ale cieszę sie,że pilnujecie stolika :D Dziewczynki ! gdzie jesteście? posyłam Wam coś z naszych dobrych czasów :D http://www.ewa.bicom.pl/karaoke/k68.htm Jak przyjemnie,że się przed sobą tyle niedziel jeszcze ma :D 🌻 do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka zrobiona dla wszystkich. Graf, ty jestes tylko nocny marek? Myslalam, ze chodzisz do gory nogami. Pij kawke jak tylko masz ochote. Ostatnio wyczytalam, ze zapobiega rakowi:) Koterbska tez moze byc i Fogg, i Niemen i Barbra Streisand i rozna ladna muzyka, bylebyscie nie kazaly mowic kto spiewa, nowe zagraniczne utwory:) Lekcja dunskiego juz za mna, a teraz na spotkanie w sprawie kolejnej pracy, jak wroce to wam opowiem Milego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki Ale u Was wesoło z samego rana ,ja już w pracy wypijam drugą kawkę bez kofeiny. Nie było mnie parę dni ale już wróciłam. Witaj Wanilia 1 Dobrze ,że nowe dziewczyny przychodzą do nas bo będzie weselej. Meno ! jeszcze tylko 3 kg ,idzie mi jak po maśle to wstrętne odchudzanie . Tempo zwariowane ale efekty są .Za 3 tygodnie będę /jak mówi nasza 47-latka/wyglądała jak smutny piesek. Jeszcze 3 miesiące temu nie pomyślałabym o jakiejś korekcie urody a dzisiaj coraz częściej o tym myślę. Muszę się zabrać za robotę ,to na razie pa dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1
A ja WITAM :) 🌼 👄 juz poznanych i nowych dla mnie. Oj jestem spiochem wszyscy juz wyszli z wyra a ja dopiero teraz . Chyba odsypiam te lata nie przespane!!!!!!!! :) :) Jest swietny poranek sloneczny zimny bo az -11°. Graff no zobaczymy czy popilnujesz stolika ?????????????? :D WITAJ LASKA 50 🌼 🌼 🌼. Kawka dobra, humor dobry . Poslucham wiadomosci polskich i zabieram sie za sprzatanie. :o Milego dnia 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witam!Graff,Monisię,Wanilię,Piątkę,Laskę a gdzie jest Meno?Też ją witam.!Poranek -7 ,sypie snieg i znowu trzeba sie brac za łopatę do odśnieżania.Robią to wprawdzie moi mężczyżni tzn.mąż i syn,ale juz nie mogę patrzeć na ten śnieg.Oby do wiosny!!Zapraszam na kawkę z mojego ciśnieniowego ekspresu produkcji włoskiej.To jest taki ,który stawiamy na kuchni i gotujemy kawkę.Jest super.Dostałam go kilka lat temu na gwiazdkę od przyjaciółki z Rzymu.Póżniej dokupiłam w Polsce nastepny na 4 kawki i wszyscy sa zachwyceni.Śmietankę Ramę ubijam w mikserze i dodaję do kawki.Świetnie z rana smakuje.Zapraszam.Dziewczyny ja jestem osobą niepracująca od 4 lat.Przepracowałam 27 lat i niestety z różnych przyczyn ekonomiczno-społecznych ,straciłam pracę i pomimo dobrego wykształcenia ,pokonczonych kursów nikt mnie nie chce.Pełnię funkcję ławnika sądowego i to mnie trzyma przy życiu w społeczeństwie.Szukałam intensywnie pracy przez 3 lata.Teraz już sobie odpuściłam i zajmuje sie domem.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 :D :D :D Oj jak tu dziś tłoczno z rana :) ja wstałam o 9.30 :( i rano w domku nie mam czasu na komputerek, ale teraz jestem w pracy i mogę sobie posiedzieć .Na kawkę zapraszam o 13.00 planowo :D stolika pilnuje CIEĆ\" :) Jeśli chodzi o zimę,to lubię bardzo,ale tego już za wiele,tęsknię za slońcem :( No dziewczynki :) ja dziś tylko o 2-jajkach na twardo;( do niedzieli zero słodkiego,bo mam urodziny wnuczki i przecież nie wypada,abym nic nie zjadła ;D :D :D oczywiście torta! robię sobie miejsce:) a od niedzieli muszę się przygotować na swięte,bo to przecież są słodkie swięta :) i tak dalej,byle do wiosny. narazie zabieram się do pracy,zapraszam o 13.00 :) na pogaduszki 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1
Wpadam znosu i widze coraz milej :) TESSI chcialam do twojej wypowiedzi dodac, ze w tej nowej rzeczywistosci to przeba miec tylko 25 lat i to z 20 letnia praktyka. A ludzie co maja naprawde zawodowa praktyke odsuwani sa na margines uwazam ze jest to dyskryminacja .......A co wy na to ?????? Wiatpie zeby i mnie sie ponownie udalo cos dostac!!!!!!!!!!!! wpadne pozniej na kawe 🌼 :D A moje ktos by mnie zaprosil na polskiego gryla z dobra kielbasa raz moge zgrzeszyc, bo mam dosc jesc tej uniowskiej kielbasy ktora smakuje obojetnie jaki gatunek - na mydlo (bez smaku i zapachu) :( :( :( Pa 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wy śpiochy ale długo śpicie ,ja codziennie wstaję o 5,20 i czasami mam tego naprawdę dość, ale lepsze dla mnie to, niż siedzenie w domu .Przyszłam na trzecią kawkę choć szczerze mówiąc nie przepadam za nią .Uwielbiam za to czerwoną herbatę ,piję parę szklanek dziennie. Jeżeli macie ochotę to serdecznie zapraszam wieczorem. Wypijemy wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka za spóżnienie ,ale były straszne korki :D a więc kto co dziś pije? wszystkie jesteśmy ? to dobrze:) 🌻 MENO==== może Capucino? u* 🌻 LASECZKO == cherbatka? (\"\")^ 🌻 47- ====== kawka? [\"\"[7 🌻 TESSI ===== kawka [\'\'\'[7 🌻 MONISIA === kawka? 7 🌻 PENY ==== kawka ? [\"\"[7 🌻 PIATKA ==== kawka ? [\"\"[7 🌻 WANILIA === kawka ? [\"\"[7 🌻 JENNY D === kawka ? 7 i może reszta ? Jeśli któraś nie pije teraz kawki to może się zamienić :D lub zamówimy coś innego :) Y :) To narazie do usłyszenia :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1
Witam!!!! :) ale sie napracowalas w przygotowaniu kawy i jest nawet capuccino!!!! przesylam 🌼 Graff dobra kawka - smakuje na wecej !!!!!!!!!!!!!! :D Tyle sobie obiecywalam, ze zrobie - nie mam dnia na porzadki...... Jutro bedzie lepiej ////////////. Do wieczora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Wanilio :) to tak jest właśnie,jak się ma za dużo czasu to na nic nie ma czasu;D wiem jak to jest ze mną .casami coś sobie postanowie,że zrobię ale jak już się zabieram :) to nie mogę się wziąć do roboty:(Ale jak już się zwierzałam,to mam to wszystko w nosku:) bo mam jedno życie i nikt jeszcze nie umarł z bałaganu :D Teraz już myślę o Swiętach i co będę piekła! to narazie 😘 cieszę się,że kawka smakowała:) jutro tak jak zwykle? o 13-00 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1
Graff he........he masz :D racje a kto ma racje to stawia co? naturalnie kolacje : prosze co proponujesz ??????? ;) ❤️ ❤️ ❤️ Niedlugo dzien kobiet co wy na to - gdzie sa mezczyzni !!!!!! :D Ciauu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1
Graff he........he masz :D racje a kto ma racje to stawia co? naturalnie kolacje : prosze co proponujesz ??????? ;) ❤️ ❤️ ❤️ Niedlugo dzien kobiet co wy na to - gdzie sa mezczyzni !!!!!! :D Ciauu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Od czwartku rozpoczynam nowa prace:) dwa tygodnie probne, gratis od firmy, ale placi cos tam gmina. Potem ponoc normalna umowa. Ponoc , bo nie wiem czy mnie przyjma:( Zobaczymy. Robie kawe, czy sie ktos przylaczy? Laska, opowiadaj jakimi metodami sie odchudzasz, moze i ja sie zaraze? Czytam teraz taka stronke: http://www.twojadieta.info/dieta/dla_40_latek/ Kawka stygnie, zapraszam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam, :) :) :) ale się kawowo zrobiło :D :D czyli to co lubię! A ja z szybkich wojaży prywatno-służbowych.Która to pisze że śniegu ma dosyć:(? Tessi ! :( A ja tak lubię śnieg szczególnie w górach , nie macie pojęcia jak pięknie to wszystko wygląda ! Mogłabym tak chodzić i chodzić i podziwiać te czapy śniegu na dachach domków, drzew, i stokach gór !!Tylko niech mi nikt nie przeszkadza wtedy -cisza i przyroda , coś wspaniałego ! Chciałabym kiedyś tak zamieszkać . A wy tu tęsknicie do wiosny :( jeszcze troszeczkę ....bo mróz dalej trzyma :) Tessi ta kawa z twojego ekspresu jest pyszna i jak szatan :D dobra na rozbudzenie. Też tak kiedyś pijałam ale potem przerzuciłam się na typowo ciśnieniowo-ekspresowy ! Szybciutko i prawie bez mycia :O Laska>>> to trzymaj tak dalej ! Bo ja na wyjazd juz zmieniłam spodnie na mniejsze :) ale radocha....... A na święta nic nie planuję ... może tak jak poprzednimi laty wyjedziemy w góry , tam gdzie byliśmy. Wszystko podstawią pod nos, posiłki przygotowane super a reszta poświęcona na spacery! Może się to uda w tym roku.. dziewczyny na razie , dla wszystkich 😘 😘 Peny >>> gdzie ty?? Papierami cię przysypało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witaj Piatka moje gratulacje 🌼 🌼 🌼 Mysle ze wszystko ulozy sie pomyslnie - trzeba tylko pozytywnie myslec . Wiec powodzenia w NOWEJ PRACY !!!!!!!!!!!!!! :) Wroce pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×