Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Witam laseczki :) :) Wcięło mnie wczoraj do obrabiania zdjęć :( na Photoshopie !!!!! Każdemu pousuwałam zmarszczki :P wygładzałam buźki , rozświetlałam odpowiednie fragmenty twarzy , nałożyłam filtry tzw inteligentne i TERAZ wiem dlaczego wszyscy na okładkach tak pieknie wyglądają !!!!! Dziewczyny --jak któraś będzie chciała się odmłodzić o conajmniej 10 lat to zamówienia do mnie !!!!!!!!! graff --rozumiem że koniaczek dalej trzymasz dla mnie --ja mam niskie ciśnienie i bardzo mi się przyda z samego rana :P ale kawę też poproszę !! Laska >>> z tą wagą to tak jest :) raz w góre raz w dół więc się nie martw :) poza tym w naszym wieku czy to zauważamy czy też nie duży wpływ ma woda zatrzymywana w organiźmie ! Do świąt damy radę :):):) co nieco zrzucić . A systematyczne peelingi naprawdę dobrze robią -- i można je dobrać w zależności od potrzeb !!! A jak skóra oddycha po nich ! Tessi -- nigdy nie miałam z zasypianiem ! Mnie jak zasnę można z łóżkiem wynieść, podłożyć bombę i się nie obudzę !! Z tym że jak pisałam ja jestem sowa --chodzę b późno spać i od razu zasypiam !!! Spróbuj przed snem poczytać do poduszki coś \" nudnego\" -- koleżanki mówią że wtedy oczy same się zamykają ! A tak na marginesie >> kiedy robiłas i czy wogóle robiłaś badania na tarczycę? Wiele naszych problemów w tym wieku jest właśnie z nią związanych ! Nawet z tego nie zdajemy sobie sprawy. Peny >>>>>na wsparcie zawsze możesz liczyć i to od wszystkich cioteczek a odemnie szczególnie 😘 Twoja sytuacja , jak tak piszesz , w jakimś stopniu przypomina troszeczkę moją 3 lata temu :( te zachowania są podobne . O ZUS się nie martw !!!!! W trakcie remontu to przeszłam i było to niedawno jak wiesz . Jak będziesz chciała wiedzieć coś więcej i żebyś się nie stresowała kliknij na mój nick to wyświetli ci się mój adres @ założony na portalu. Wtedy mogę napisać ci wiecej na ten temat !!! I naprawdę śpij spokojnie !!! A z pracoholizmu można i należy się wyleczyć , to już niemodne !!!!!! Na początku takim jak my jest trudno --za dużu czasu, nikt nie popędza i nie dzwoni za dużo :( najgorsze są pierwsze 2 tygodnie -- potem jak nad tym popracujesz , także psychicznie powoli stes z tym związany ustepuje ! A w domu zawsze znajdziesz coś do roboty!! Coś o tym wiem:P I przede wszystkim --Peny>> myśl pozytywnie , to naprawdę działa :) Ten, kto traci pieniądze - traci dużo. Ten, kto traci przyjaciela - traci więcej. Ten jednak, kto traci ducha - traci wszystko. ciotko -klotko>>> swietnie że skorzystałaś !!! czasami naprawdę można kupić perełki jak człowiek się otrzaska z ALL.... Czasami nawet z literatury której już nie ma w ksiegarniach !! Albo z profesjonalnych szamponów L\'Oreal w butlach 1.5 l które krocie kosztują w sklepach..... duże buziaki i pamietajcie Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dziewczyny coś na wesoło w to niedzielne południe -- moje ulubione sentencje :D :D ten film mogłabym oglądac na okrągło !! GUMPIZMY, CZYLI MĄDROŚCI FORRESTA GUMPA Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej. Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz. Nie wpadniesz w tarapaty, jeżeli będziesz trzymał język za zębami. Jak widzisz kolejkę, stań w niej. Co Ci szkodzi. Staraj się nie mieć nic na własność. Jeśli masz od kogo, to pożyczaj nawet buty. Jeśli nie potrafisz śpiewać ładnie, śpiewaj głośno. Jeśli jesteś na przedzie, morda w kubeł i nie daj się wyprzedzić. Pamiętaj: jak Ci dziś ktoś liże dupę, jutro może chcieć ją ugryźć. Bywają chwile, kiedy nie można słuchać głosu rozsądku. Jak się urodzisz pod nieszczęśliwą gwiazdą, to Ci zawsze będzie świecić w tyłek - nawet wtedy gdy siedzisz. Jeśli już musisz płakać, płacz w samotności i uwiń się z tym szybko. Nastaw się na to, że życie da Ci dupę. Tylko nie nadstawiaj się za często. Wystrzegaj się ludzi, którzy mają de w nazwisku. Albo won. Życie jest jak sprężyna. Im bardziej wyskoczysz do przodu, tym mocniej odskoczysz w tył. Więc lepiej nie podskakuj. Po co masz tracić energię ? Nie szukaj kłopotów. Prędzej czy później same Cię znajdą. Nie szukaj wymówek, chyba że musisz. Jak masz wpaść w gówno po pachy, to się jakoś ratuj - choćbyś miał się na tym przejechać. Nie próbuj nikogo prześcignąć, kiedy masz na nogach sandały. Praca to przekleństwo klasy pijącej, więc nie pracuj - chyba, że musisz. Ignorancja, to klucz do życia. Ignorant wszystkiemu sie dziwi. Fajnie być idiotą, zwłaszcza jak nikt nie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Meno👄 warto zastanowic sie nad tymi sentencjami, oj warto. My po obiadku z lampeczka winka, oczywiscie czerwonego, za oknem zamiec. Dzieki kochana, Chanel n5 tez kupilam i tez jestem zadowolona, bo oryginalne, choc nie wiedzialm dlaczego roznica w cenie jest az 40 zl. Kupilam tansze...... Allegro znam, maz kupuje tam mase ksiazek, dzieci tez rozne rzeczy, ale jakos nie myslalam o kosmetykach. Swoja droga, to juz teraz rozumiem, dlaczego probek nie dostaniesz w aptekach i perfumeriach. Polska rzeczywistosc, a moze nie tylko polska? Milego popoludnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Danka
Oderwałam się na moment od papierzysk , które muszą być gotowe na rano i... Meno Wielkie Dzięki ! Za te GUMPIZMY :-D Chyba je powieszę w łazience obok lustra . Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie. Peny, za Ciebie mocno trzymam kciuki ! Lecę do swojej robótki :-( Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
PENY, jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki ! Monisiu i Meno dzięki, do Ciebie Meno na bank napisze na maila bo na forum trochę się boję wszystkiego pisać gdyż żona mojego szefa też czasami na to forum zagląda bo sama jej go poleciłam. tutaj juz można zastosować jeden z głupizmów napisanych przez Meno: NIE WPADNIESZ W TARAPATY JAK BĘDZIESZ TRZYMAŁ JĘZYK ZA ZĘBAMI. Meno fantastyczne te mądrości jedną juz dzisiaj sprzedałam mojej siostrze. Warto sie ich nauczyc na pamięć i stosować. Jeżeli chodzi o trzymanie języka za zębami to jest to mój odwieczny problem. gdybym nie opowiadała na którejś z imprez mojemu szefowi o moim koledze lekarzu nie musiała bym się teraz bać że mu naślą kontrolę. Kiedy ja się nauczę milczeć. A co u mnie, dziewczyny teraz dzwoniły że w pracy szaleństwo mój prezes podobno mnie prosi żebym przyszła powiedzieć co zamierzam ale już dzisiaj zamieścił wszędzie ogłoszenia że przyjmie kogoś na moje miejsce. Nie chcę więcej ogladać jego facjaty chyba tylko przez te pięć minut jak pójdę po wypowiedzenie. Dzisiaj rano było mi smutno że nie mam gdzie pędzić bo ja lubię mieć podniesioną adrenalinę a bezruch mnie zabija. Na razie zajmę się trochę moim zapuszczonym domem pewnie z dwa tygodnie będę robić wszędzie porządki no i na szczęście mój syn zdał dzisiaj ostatni w tej sesji egzamin i od jutra ma ferie więc będę miała z kim napić się kawy rano. Poza tym postanowiłam codziennie dwie godziny uczyc się angielskiego. W tym celu wyjęłam już programy komputerowe, nawet niezłe. No i będę ćwiczyć żeby nie wyjść z formy. Piszcie co tam u Was słychać. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Peny, polecam ci fajną listę dyskusyjną: pl.hum.tłumaczenia.Baardzo pomocna przy nauce języków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody ktoś
Nie mogę się doczekać aż zjawi się 47 latka, ale ta wypowiedz jest skierowana właśnie do niej!! Szanowna pani pisałem, że bardzo przypomina mi pani moją żonę więc w kilku słowach chciałbym to wytłumaczyć. Pani nie dba o formę, konwenase, łamie Pani stereotypy. Dlaczego tak myśle? Pani wypowiedzi czytałem ze szczegulną uwagą i co mogę o Pani powiedzić? Jest pani szczupłą i zgrabną osobą (55 kg wagi) ubiera sie pani zgodnie ze swoją wagą i figurą , łamie stereotypy bo np. to mnie już nie wypada. Pani kupuje odjazdowe spodnie i nie przejmuje się niczym. Dopina Pani swego (tak było z powiekami). Nie dba pani o sprawy kulinarne( post o brokułach). Pani najbardziej kocha swoją pracę. Jest Pani pasjonatką tego co robi. Najlepiej czuje się Pani w towarzystwie ludzi młodych(wybór chirurga). Lubi Pani zabawę (dyskoteki) a co za tym idzie to też muzykę. Mozna tak mnożyć i mnożyć Pani wypowiedzi, ale wypisz wymaluj jest Pani taka jak moja kochana żona. Zauważyłem że na tym forum to mało ma Pani do powiedzenia, bo bez urazy dla wszyskich Pań czasami zdaje mi się że to poradnik kulinarny, , a wydawaćby się mogło że Panie ciągle na diecie. Jakoś w to wątpię skoro rozmowa toczy się przeważnie o jedzeniu. Pani nie ma takich problemów. Zwyczjnie Pani je żeby żyć a nie odwrotnie. To tyle moich myśli. Mam ogromną prośbe do Pani, a mianowicie bardzo proszę o odpowiedz czy moje spostrzeżenia są słuszne i co Pani myśli o związkach gdy mąż jest sporo młodszy. Mam z tego powodu ogromne problemy z moją rodziną. Jesteśmy po ślubie 12 lat i mamy wspaniałego syna. Bardzo mocno Panią pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki w Walentynki 🌼 Powiało, zawiało i zasypało -- a na jezdniach szklanka!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem jak tam u Was ale u mnie horror , ale nareszcie dotarłam :) ledwo co wjazd do garażu znalażłam ........... Peny>>>>nic się nie stresuj :) to zawsze tylko nam szkodzi i nikomu innemu pamietaj ! A porządki polecam :) ja nadrobiłam swoje 20 lat:P A teraz was opuszczę bo mrożonkę do garnka muszę włożyć :D :D całuski😘 a i jeszcze mi nie przeszło :D :D :D Dla jednych życie zaczyna się po czterdziestce, dla innych dopiero po setce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko co autor miał na myśli : wiek czy kieliszek????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody ktos. Dlaczego zwracasz sie tylko do 47 latki? Nie pasuje Ci, ze jest z nami? Masz jakies kompleksy, ze masz starsza zone? To naprawde niewazne, jesli jestes szczesliwy. Co ci przeszkadza, ze mowimy o jedzeniu? Podoba Ci sie ta dziewczyna?, 47 latka????? Powiedz to wprost.:D Pamietaj, ze nasza 47latka ma meza. To dla niego robi to wszystko:D Nie zauwazylam, zeby szukala wrazen. Jesli jestes szczesliwy ze swoja dziewczyna, nie patrz ile ma lat Dzis Walentynki.......... Wiesz co robia zakochani???????? na chwilke tylko dorwalam sie do komputerka. Duzo szczescia i radosci wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorry dopiero teraz zobaczyłam że zamiast GUMPIZMY napisałam wcześniej GŁUPIZMY. Nie śmiejcie się ze mnie ale jestem lekko roztrzęsiona i nie wiem co czynię. Wczoraj tak mi latały ręce że wylałam miskę wody na podłogę a potem wrzuciłam swoją komórkę do zlewozmywaka. Dzisiaj byłam chwilę pod moją firmą żeby oddać mojej kochanej koleżance Kasi klucz od sejfu (do tej pory ja trzymałam kasę) i tak się rozczuliłam że całą drogę płakałam. A ślisko jest na drodze jak diabli, Meno miałaś rację po prostu szklanka. Jak jechałam to mały karambol po drodze mijałam. A teraz do \"Młodego Ktosia\" : proszę Pana nie ma nic złego w tym że kocha Pan starszą od siebie kobietę. To Pana życie i Pana sprawa. Sama osobiście znam kilka takich par i żyją sobie szczęśliwie i nikomu to nie przeszkadza. Zdarza się też oczywiście że takie związki nie wytrzymują próby czasu ale to może przytrafić się zawsze bez względu na wiek. Smieszy mnie trochę natomiast fakt że na podstawie kilkunastu wypowiedzi dopatruje się Pan podobiństwa swojej żony do 47latki. Nie zauważyłam żeby ona gustowała w młodszych od siebie partnerach więc niech nam Pan zdradzi jak Pan na to wpadł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Peny!Trafiłaś w 10 z wypowiedzia na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Peny! Mnie nie przebijesz... Kupiłam dzis sobie Pliskę, bo piętnastowieczna Szkocja w połączeniu z bólem gardła mnie wykończyła, położyłam siatkę na brzegu stołu, by zdjąć płaszcz i... chyba nie muszę pisać, co było dalej uuuuuu, chlip, chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu ale niefart. Trzeba było nas zawołać, słomki w dłoń i jakoś byśmy dały radę co nie dziewczyny ? A tak poważnie to ciesz się że to nie była butelka oleju. Całuski dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu ale niefart. Trzeba było nas zawołać, słomki w dłoń i jakoś byśmy dały radę co nie dziewczyny ? A tak poważnie to ciesz się że to nie była butelka oleju. Całuski dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Peny! Z podłogi?!!!! Z kawałkami szkła? A oleju to by mniej było szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Monisiu o tym szkle nie pomyślałam. Powiem Ci na pocieszenie że mnie kiedyś wpadła do wanny prawie nietknięta butelka Chanel 5 ale ja tak naprawdę nie lubię tego zapachu więc nie było mi żal. Olej też kiedyś potrzaskałam oj nie życzę wrogowi tego wycierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 49
pozdrawiam USMIECHETEGO WALENTEGO przepraszam ze dopiero teraz , po prostu nie umialam znalezc waszej strony . jak mozecie przyjmnijcie mnie do waszego grona , pisalam juz wczesnie . Nie pracuje ale mam nadzieje ze cos znajde > i jak kazdy mam zle dni jak i dobre > milego wieczoru dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mile panie:D Przepraszam za wczorajszy , nieproszony wpis:( Mysle, ze wybaczycie, wczoraj Walentynki, kwiaty, winko. buziaczki....... Chyba za duzo winka, skoro wydawalo mi sie, ze pisze na naszym topiku. Podobacie mi sie, czytam wasze wpisy i ten mlodzieniec mnie zdenerwowal. Pozdrawiam was wszystkie, podoba mi sie wasz sposob na zycie. To my powinsmy byc zadowolone. Jeszcze raz przepraszam, nastepny Walenty za rok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Kłaniam się nisko :) brrr.. ale dzisiaj zmarzłam :( chyba się starzeje,bo mi łapki marzną /wszystkie/ PENY-- głowa do góry :) MIŁE PANIE ! coś mi sie wydaje,ze mowa kiedyś była o jakiś dietkach? a tu same alkochole i kalorie :) :D ja w tym tygodniu tak jak obiecałam 0-słodkiego 0-obrzarstwa :( Krem Dermiki kupiłam na Allegro za 79 zł. /w sklepie 110 :(/ narazie mi pasuje,a czy będę piękna po nim ? to się WIE! :D :classic_cool: Narazie Was całuję i do zobaczenia MENO-- sorka,że ostatnio nie ma kawki,ale o 13-jestem w pracy i jak juz wspominałam pracuję z \"moją połową\" i nie zawsze mogę się podłączyć do kompa :) poprawię się 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Witam. O kurcze i znowu jakaś wpadka z mojej winy. Ale najpierw do was się zwracam dziewczyny. Odkryłam Collagen regeneratiw czeskiej firmy KRKA. Jest w amułkach i bardzo mi przypasował. Czy któraś z was już tego próbowała? Nie piszę teraz bo po pierwsze córka zabrała komputer do swojego pokoju i albo pisze pracę albo randkuje to same rozumicie że się zmywam. No i po drugie wieczorem wracam z pracy bo większość mojej klasy(bio- chem) wybiera się na wydziały lekarskie to testy są na porządku dziennym. Nic więcej nie mogę dla nich zrobić. A teraz do młodego pana. Jeżeli chodzi o pana związek to ja mam takie zdanie: kocha się człowieka a nie jego metrykę urodzenia. Problemy z rodziną- no cóż wcią żchyba jeszcze funkcjonuje pojęcie mezaliansu . Co do mojej osoby- to jest tak że wiele sytuacji wymusza na nas życie- dyskoteki. Co do mojej figury to jednak pan nie czyta dokładnie bo byłam puszysta nieco ale nie wiedzić dlaczego natura pozbawiła mnie nadwagi. To prawda że z gotowaniem u mnie kiepsko ale to zupełnie inna historia. Może łamię stereotypy- nie wiem, nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Ja zwyczjnie żyję własną legendą. A że jestem podobna do żony to chyba zbieżność wieku- pozdrawiam rówieśnicę. >>> Dziewczyny trzymajcie się cieplutko, bo doprawdy nie wiem kiedy uda mi się was odwiedzić. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotecczka
tak to jest jak sie pisze na różnych topikach pod różnymi nickami i ma słaba glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha
ciotecczka masz calkowita racje!!! Ktos za bardzo do kielicha zaglada! Mozna zapomniec jak sie nazywa ;):P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos ma czkawke? Chyba to pijacka, a juz po Walentym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 49
witam cala czytelnie wesolo tutaj i dobrze . jak zauwazylam jest tu 1 pan rodzynek pozdrawiam . piszecie o kremach ja ostatnio uzywam dermiki < dostalam go w prezencie > krem dobry ale cena nie zawsze na kieszen moja . jezeli rozchodzi sie o jakies diety cud to nie korzystam na 160 64 kg powinnam schudnac z 5 kg , ale narazie nie mysle o tym . codziennie cwicze rano w domu to moze za rok waga spadnie a tak jest ok pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny !!!!:D Witaj 49 latko -- :) a mogłabyś nam napisać coś więcej o sobie ? Jak widzę wesoło mimo że po Walentynkach :P Graff>>>a już sie bałam że w tym pięknym grodzie następne kopce usypano a ty pod którymś z nich :D:D jeszcze chyba Laska sie gdzies w tym pięknym śniegu zakopała :):) 47 latko>>>no to będzie teraz gorący okres przed maturami dla Ciebie ..... a z drugiej beczki napisałabyś coś więcej o tym kolagenie, skąd lub gdzie go znalazłaś?? Kolagen w każdej postaci dla naszych buziek jak najbardziej wskazany !!:) inaczej właśnie rusztowanie się sypie:P Daj jak będziesz mogła namiary.... Peny >>>[kiss} i mam nadzieję że samopoczucie coraz lepsze a Piąteczko :P >> pisz ile możesz , nie tylko na Walentego ...... zaklikam jak się da wieczorkiem pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny !!!!:D Witaj 49 latko -- :) a mogłabyś nam napisać coś więcej o sobie ? Jak widzę wesoło mimo że po Walentynkach :P Graff>>>a już sie bałam że w tym pięknym grodzie następne kopce usypano a ty pod którymś z nich :D:D jeszcze chyba Laska sie gdzies w tym pięknym śniegu zakopała :):) 47 latko>>>no to będzie teraz gorący okres przed maturami dla Ciebie ..... a z drugiej beczki napisałabyś coś więcej o tym kolagenie, skąd lub gdzie go znalazłaś?? Kolagen w każdej postaci dla naszych buziek jak najbardziej wskazany !!:) inaczej właśnie rusztowanie się sypie:P Daj jak będziesz mogła namiary.... Peny >>>[kiss} i mam nadzieję że samopoczucie coraz lepsze a Piąteczko :P >> pisz ile możesz , nie tylko na Walentego ...... zaklikam jak się da wieczorkiem pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia >>>> a kto takie cudo na skrwek stołu kładzie ?????? nic się nie ostało ?? :( Na drugi raz najpierw banieczkę wyciąg a potem się rozdziewaj :) i przyszło nam o suchym pyszczku siedzieć ...... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×