Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :D :D Ja mam już wekeend i patrząc za okno jak wieje i duje :P i bardzo dobrze ! Wczoraj wieczorem wróciłam od endokrynologa , co się naczekałam to moje a byłam umówiona na godzinę :( lekarka zrobiła 2 godziny poślizgu \"( Wyniki tek ogólnie okazują się dobre , plasterki swoje robią. Natomiast trzeba podnieść dawkę leków tarczycowych . Okazuje się że przy mrozach organizm dawkę leków zużywa na tzw ogrzanie organizmu ( zwiększone zapotrzebowanie) i nie wystarczało już zatem na prawidłową przemianę materii ! Stąd moja waga taka nieruchliwa w dół pomimo pewnej :P dyscypliny . I dziewczyny waga lekarska wykazała ten 5 kg spadek :D :D Teraz po korekcji dawkowania mam nadzieję że te 4kg pójdą też jak z górki :) No i teraz też zapytałam o tę nieszczęsną wit E :( Mam brać swoją dawkę , lekarz twierdzi ,że w artykułach chodzi o naprawdę wieloletnie jej stosowanie i że nie do końca całe środowisko się z tym zgadza. Kazała mi utrzymać cały zestaw który biorę bo jednoznacznie stwierdziła że wyglądam duuużo korzystniej niż pół roku temu :P No to tak trzymamy dalej.......a do wiosny niedaleko. I dziewczyny zapomniełam wam powiedzieć . Jeśli któraś używa mleczka czy toniku do twarzy naprawdę polecam rzut promocyjny firmy Orlane . To firma francuska ( podobnie jak Sisley czy La Prairie nie potrzebująca reklamy) i dla przybliżenia marki w Polsce , z początkiem roku wypuszcza w bardzo atrakcyjnej cenie 56 zł !!!!taki zestaw . To duże butle 200 ml , w zeszłym roku starczyły nam na ponad 1/2 roku --bardzo wydajne. Tonik jak i mleczko bardzo zmiękczają skórę i przede wszystkim zawierają składniki dotleniające skórę . Skóra na oczach odżywa :D Do nabycia w Sephorach, markowych perfumeriach albo w Marionnaud\'ie. Jedna butla bez promocji kosztuje do c\' 250 - 300 zł !!! Są świetne. pa 🌼Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witajcie Panie! Jest takie słowo ,,ignoruj,,Dziwię sie ,że podejmujecie temat i rozjątrzacie te bezsensowne potyczki słowne.Prawdę mówiac szkoda strony na wypisywanie głupot.Tak tu było miło jak się przyłaczałam do Waszej grupy kobiet dojrzałych.Myślę,że tak będzie dalej. Apel...Ignorować Intuzów.U mnie w moim małym miasteczku wyszło słoneczko.Jest całkiem fajnie.Co robicie w Walentynki?Ja jade do teatru i na kolacje do Meksykańskiej na Piotrkowską.Jedziemy we czwórke.Ja z mężem i syn z dziewczyną.Mieszkam 25 km.pod Łodzią.Małe miasta mają swój urok.Wierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessi >>> wszystkiemu mozna się dziwić a ja miałam wczoraj przy cyferkach ciekawy przerywnik i tego nie ukrywam :P i nie mogłam się temu oprzeć :D :D :D Ale tak co do zasady to oczywiście masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessi >>> wszystkiemu mozna się dziwić a ja miałam wczoraj przy cyferkach ciekawy przerywnik i tego nie ukrywam :P i nie mogłam się temu oprzeć :D :D :D Ale tak co do zasady to oczywiście masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessi >>>> a w którą stronę od ŁODZI ?? bardzo dobrze znam Łowicz i tereny GŁOWNO >>>>Walewice . Przepiękny dworek i piękne konie :) :) araby o ile dobrze pamiętam . Można pojeżdzić albo świetnie odpocząć . Jak tam czasami bywam to mam wrażenie że czas zatrzymał się w miejscu ____tak jak było 20 lat temu tak jest i teraz ! Dziewczyny a ile tam bocianów dostojnie chodzących po łąkach.:) nigdzie w Polsce ich tyle nie widziałam . Gdyby Tessi jeszcze Bzura była czysta >>> to turystów byłoby tam tumult !! Ale przez ŁÓDZ przejechać to horror >>> bita godzina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioteczkaa
Tessi nie dziw się są takie figurki co bez pyskówek nie mogą normalnie żyć dlatego nie mogla się oprzeć :P mimo że nie do niej moja pierwsza wypowiedż była skierowana i ja nie używałam słów uważanych za obrażliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 No witam moje kochane :) :) MENO,, cieszę się ,że Twoje wyniki Panią dr,zadawalają :) Ja właśnie siedzę sobie w pracy ,i jak widzisz pracuję :) Piję sobie kawkę już drugą dzisiaj :( .Ale od poniedziałku robie sobie czyszczenie organizmu z byle czego :) :) może masz jakieś łagodne przepisy na odtrucie organizmu >Ta kuracja kopenhadzka nie wiem czy dotrwam ,bez podjadania :( Spróbuję .... Dziewczyny czemu tak rzadko tu wpadacie? czyżby Wam towarzycho nie pasowało? myślę ,że trzeba wrzucić luzik i po problemie!!!!! Jeszcze nie robiłam Malibu ,ale to napewno jest moim marzeniem ,więc wypiję po oczyszczaniu :( W Walentynki ? nic nie mam zaplanowanego :( mam zaproszenia do kina więc może wyciągnę starego ,może się ruszy ?? a napewno go naciągnę na krem. Czy macie jakieś zdanie na temat DERMIKI ? bo taki mam upatrzony. Ostatnio zauwazyłam ,że mam suchy dziób ,i muszę coś z tym zrobić :) Narazie całuski ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Graf !Dermika jest super.Raz spróbujesz i już będziesz w niej zakochana.Super delikatny zapach i świetnie wchłaniające się kremy.Popieram.Sama często używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
To ja raz jeszcze.Dziewczyny mam suchą cere.Doradżcie jakiś super podkład długotrwały tylko bez kosmicznych cen.Taki do 100 zł.Muszę oszczędzac-niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam :) TESS Właśnie już kiedyś uzywałam Dermike\" ale jeszcze firma nie była tak rozwinięta. Teraz przymierzam się do tego za 110 zł. :( jak kupię to Wam powiem czy będę piękna po nim :) a nóż ktoś się we mnie zakocha:) :) :) :) Narazie zwalniam kompa bo moi sie dobijają :( Póżniej zajrzę papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie w sobotnie popoludnie:D Za rada Meno zaopatrzylam sie w kremy na allegro, dermike rez sprzedaja, zawsze pare zlotych mozna zaoszczedzic, perfumki tez okazaly sie super, wiec moze i ty Graf sprobujesz? Ktos przedaje za 80 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam :) Ciotko Klotko :) właśnie zasiadłam do kompa ,aby sprawdzić na Allegro ,czy nie ma tam Dermiki ! a tu patrzę wpis:) Twój ,dzięki zaraz poszukam ,moze masz swojego sprawdzonego dostawcę ? narazie całuję reszte towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej, Grafuniu:D Jestem alergikiem, uzywam niewielu kremow, moje sprawdzone to Vichy i Eris, ostatnio korzystajac z informacji meno zakupilam duze ilosci Vichy. Czesc w probkach, maja gdzies dostep do darmowych probek, ktore potem sprzedaja, ale co mi tam i tak nie uswiadczysz ich w aptece. Musisz patrzec na terminy waznosci, raczej w kremach nie ma oszustw, ten za 80 zl, to raczej ok, Kupowalam u kilku sprzedawcow, dermiki jest malo. Pozdrawiam. Jeszcze lampeczke winka? moj mezus mi podlewa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 właśnie zamówiłam krem:) powiedziałam ,mężusiowi:) ,że w poniedziałek są Walentynki i wypada ,aby mi cos kupił :) :) :) Zrobiłaś mi smaka na winko i chyba coś sobie otworzę, ( ) tylko muszę się przysiąść do Was ,bo mój kotek jest w pracy :( zjadł obiadek i wrócił pracować:) Czasami lubię sobie tak sama posiedzieć w domku,i nić nie robić i nic nie podawać :) To Twoje i Twojego męża zdrówko :) ( ) Dziewczynki ! co jest ? chyba się przysiądziecie? do nas? ja od poniedziałku się wyczyszczam :( hahaha ....... moze wytrwam ?? A KTO TO WIE ???? papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Meno,Graff,Ciotki Witajcie.Dziewczyny!Mam problem !Nie śpię po nocach.Budzę sie kilka razy tak co 2,3 godziny.Rano wstaje zmeczona.Nie jestem w stresie!Mój problem to bezsennośc.Stosowałam zioła,melatoninę i pomaga jak umarłemu kadzidło.Mam tabletki nasenne.Jak już bardzo sie nie wyśpię to czasami biorę.,ale boję się uzależnić.Może macie receptę na bezzsenność.Może któraś też ma taki problem.Pomocy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotki
Witaj Tessi! nie podpisuje sie ciotka klotka, bo mnie nie zauwazasz:P ale kochanie to menopauza........... ja swego czasu kupilam kupilam antene satelitarna i ogladalam nocami filmy, nie pomagalo nic.........nawet hormony, ale moze zwroc sie do lekarza? hormony naprawde wiele daja, czy cos stosujesz? moj kochany podlal mi znowu kto sie przylacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 No widzę, że Wam się spieszy Cioteczko :-) Ja jestem dopiero przy drugiej lampce i chyba spasuję bo nikt mi nie chce towarzyszyć. Tessi: teraz nie, ale odpiszę Ci na Twój problem. Na razie Jutro odbieram krem, osobiście ! i będę piękna :-) nie, piękna już jestem... będę piękniejsza ha ! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 No widzę, że Wam się spieszy Cioteczko :-) Ja jestem dopiero przy drugiej lampce i chyba spasuję bo nikt mi nie chce towarzyszyć. Tessi: teraz nie, ale odpiszę Ci na Twój problem. Na razie Jutro odbieram krem, osobiście ! i będę piękna :-) nie, piękna już jestem... będę piękniejsza ha ! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde powiedzcie mi, jak się robi tego całusa ? i te inne gęby :-) Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Tessi! Ja się ratuję w ten sposób: ładuję do walkmana albo discmana coś Mozarta, Vivaldiego, Albinioniego, Schuberta, słuchawki na uszy i se leżę, myśli wędrują kędy chcą... Albo zasypiam albo nie, ale przynajmniej rano nie jestem umęczona, bo myzyczka relaksuje... Inna rada - na mnie działał kalms, ale tak po tygodniu ostrego łykania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !! Ja też przyłączam się do winka. Wróciłam właśnie od mamy i przegrywam co tam nagrałam :) Cyfrówki to jednak dobra rzecz.-- nawet krótkie filmiki nagrywa:D Wrócę później jak je obrobię :) to wciąga !!! a tak na gorąco podaję wam do poczytania TOP LISTĘ SPRZEDAWCÓW NA ALLEGRO -- mozecie zawsze sprawdzić co u kogo warto kupić http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=14917322 na razie .............i trzymajcie laaampkę wina dla mnie , bo mi tak po tej wizycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj .kliknijcie sobie w \"\"\" pokaż treść wszystkich \"\"\"\" i drzewko wyświetli się pionowo (czyli wszystkie wpisy -łatwiej się to czyta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Laseczki 🌻🌻🌻 No wreszcie jestem :D choć widzę ,że nikt za mną za bardzo nie tęsknił  Wyjechałam nagle na wieś no niech to się nazywa ,że na narty . ;0 Jestem i zmęczona i wypoczęta ,mam mieszane uczucia czy ten wyjazd był mi potrzebny. Dzisiaj wróciłam ,same wiecie jak to jest jak wraca się do pustego domu ,szybkie zakupy ,pranie sprzątanie itp. Ja obecnie używam kremów Dermiki „Eliksir” na noc i pod oczy. Rewelacyjnie się wchłania. Jak już kiedyś pisałam dostałam je na gwiazdkę od córki i od tego czasu używam ich codziennie i jestem jak narazie zadowolona. Oprócz tych dwóch kremów raz na jakiś czas za namową Meno robię głęboki piling. Kupiłam sobie „Głęboki piling do twarzy DHEA z kompleksem duoderm i ekstraktem z białej i czarnej masy perłowej” firmy Oceanic ,do tego mam krem z tej samej serii na twarz ,szyję i dekolt. To jest dopiero rewelacja przynajmniej ja tak to oceniam. A odchudzanie na wyjeździe szło mi bardzo dobrze ,chude serki dużo soku pomidorowego, chude gotowane mięso i dużo jarzyn. Tak mi się wydawało dopóki nie dopadłam dzisiaj mojej wagi łazienkowej a tu cholera 1 kg do przodu. Jestem wściekła i płakać mi się chce.😭 😭 😭 Idę sobie popłakać .Pa Laseczki.❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MENO witamy w gronie musisz wypić karniaka ( ) Tessi --ja miałam jakiś czas problem z zasypianiem ,ale to było spowodowane czymś co się podobno nazywa menopauzą zażywałam troche tych świństw,które konowały zalecaja ,ale okazalo sie ,że robie to za dlugo i przerwałam narazie nic nie zażywam ,nie mam podniesionego ciśnienia/wczesniej miałam/ nie mam pocenia nocnego i czuje sie dobrze. Musisz próbowac ,które lekarstwo jest dla Ciebie skuteczne. Nie wiem czy masz kłopoty z klimakterium ,czy nie ? ale jezeli tak to przez to masz kłopoty z zasypianiem Czy wogóle coś teraz bierzesz? Ja czesto na noc pije gorące mleko z cukrem , wydaje mnie sie ,że po takim mleczku lepiej zasypiam , spróbuj Całuje Cie gorąco życze duzo snu,bo wiem jak to jest ,nie móc zasnąć .Napisz coś więcej to może do czegoś wspólnie dojdziemy.przecież tu same tęgie głowy No to jeszcze raz rozlewamy ? Cioteczko? ( ) MENO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 LASKO 50 😍 jak mozesz myśleć ,że nie pamiętamy o Tobie :( wiesz jak to jest przy winku :( sorka ,że zapomnialam o Tobie ,ale to przez roztargnienie :) 😭 wybacz :) Nie martw sie głupim kg :) :P to napewno,ze byłaś zrelaksowana na wyjeżdzie i tak zareagował organizm :) Od poniedziałku zaczynamy dietkę wiec sie przyłącz :) tzn,ja zaczynam no to dzisiaj się napisałam idę się wypluskać ,bo jak mój facio przyjdzie to ..............hoho :) Całuję Was w kolejności alfabetu :) 🌻 47-latko 😘 🌻 Ciotko Klotko 😘 🌻 Juko 😘 🌻 Lasko 50 😘 🌻 Meno 😘 🌻 Monisio 😘 🌻 Peny 😘 🌻 Tessi 😘 Całuję Was gorąco Wasz Grafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ! Graff dzięki za całuska bardzo teraz potrzebuję wsparcia. Lasko50 jak się cieszę że wróciłaś wszystkim Wam dziękuję że jesteście i czasami coś napiszecie. Ja wczoraj też popijałam tylko nie winko a mocniejsze trunki. dzisiaj mam strasznego kaca ale co tam przeżyję. Podjęłam kochane poważną decyzję. Nie wiem może będę jej żałowała do końca życia ale trudno, od poniedziałku nie idę do pracy będę chorować. Nie pisałam Wam ostatnio ale moja sytuacja w pracy stała się nie do wytrzymania. To co mój prezes wyprawia i jak mnie traktuje to się nie da opisać. Mnie i moją koleżankę z którą pracujemy w tej firmie od samego początku, to jest od 11 lat. Przechodzi facet andropauzę i jest na etapie ślinienia się na młode laski. Na początku znosiłam jego chamstwo dobrze bo mam swoją działkę na której nikt inny się w firmie nie zna i nikt mi w tym nie podskoczy i sobie robię. ale po ostatniej kłótni sytuacja jest napradę nieciekawa. Doszło do tego że prawie nie sypiam po nocach, rano przed wyjściem wypłakuję się mężowi na ramieniu. Jak przychodzę do firmy ciśnienie mi skacze do 150. Do tego ten gad dowala mi coraz więcej rzeczy do zrobienia. W piątek tam mnie zdenerwował że w ciągo pięciu minut podjęłam decyzję że koniec jestem tu ostatni raz. Wyprzątnęłam swoje biurko, pozbierałam swoje osobiste rzeczy (a było tego trochę) zostawiłam tylko swoje kwiaty żeby szef się nie zorientował że coś kombinuję, wycałowałam koleżanki bo je uwielbiam, pogłaskałam czule mój skórzany fotel w którym tyle lat przesiedziałam i to koniec. L4 zaniesie mój mąż we wtorek niech jutro mój szef ma burzę mózgu gdzie ja jestem, a będzie miał o czym myśleć to terminarz mam napięty jak struna i juz pierwsze poważne terminy mijają w piątek to się facet upoci. Mnie też lekko nie będzie bo jestem pracoholikiem i do tego uwielbiam towarzystwo ale trudno. Zdrowie ma się jedno. Teraz boję się jednego - kontroli z ZUSu którą mam pewną jak w banku, bo mój szef nasyła ją na wszystkich pracowników. Trzymajcie za mnie kciuki bo nie jest mi lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Penny, trzymaj sie! Nie wiem, co Ci ZUS może zrobić? Nie wiem, co masz w L4, ale stosuj się do "zaleceń lekarza", tj. jeśli "leżeć" to leż (czytaj: siedź w domu). Co do pracoholizmu, to się nie martw, znajdziesz coś do roboty! Sama to przeszłam. Fakt, miałam ułatwioną sytuację, bo najpierw wykorzystałam jeszcze ważny abonament Falcka na zrobienie wszystkich możliwych badań, na odstanie dwa razy po 6 godzin w urzędzie pracy i załatwianie świadczeć emerytalnych, wyjazd na zaległy urlop.... A potem wzięłam się za dom! Cały tydzieć zajęło mi poprawianie fug w kuchni, ale są śliczne! Patrzę na nie z zachwytem przy śniadaniu! Ponieważ na razie perspektywa operacji się odsunęła, wzięłam sie za szukanie chałtur (tłumaczenie). Piszę do Ciebie z piętnastowiecznej Szkocji! A jak sobie przypomnę redakcję, harówkę i stałe uczucie, że się nie sprawdzam i jestem na odstrzał, to mnie otrząsa. Dopiero po fakcie dowiedziałam się, iż "jestem niezastąpiona"! Szkoda, że nie wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×