Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Witam! Dziś zapraszam na czarna herbatkę. Meno! Siemię jest dobre na wiele. Np. przy mięśniakach: napar trzy razy dziennie. Polecam tez prazone ziarno siemienia na tzw przegryzkę. Pyszota! PS. Byłam wczoraj na \"Tłumaczce\" z Nicole Kidman. Do połowy super, potem zrobiło sie patetycznie :(( No to 😘😘😘 - przenoszę sie w Średniowiecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimatyczna
Meno!Najpierw sprawdż a potem polecaj.Menofem nie zawiera S o i!!!Jest to wyciag z ekstraktu suchego kłącza cimicifuga racemosa.ok.2,86 suchego ekstraktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście pomyliłam nazwy >>> chodzi o Menoplant poza tym ten co używa wie co bierze :P Ty , klimatyczna a dlaczego tak agresywnie :D :D polecam coś z wit B :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym polecałam len>>>> a nie kapsulki :D dziewczyny Wiosna za oknem albo prawie lato :D :D :D Przepięknie ....... Graf >>>> u Was dopiero musi być ładnie :) Szczęściara ...... Ciągnie mnie do gór >>wszystko budzi się do życia a i ludzi mało. Piesa trochę odżyła ale bestię karmię ...łyżeczką :( :( Tabletek za nic nie weźmie :( Laska >>jak samopoczucie ?? Mam nadzieje że lepsze pozdrawiam wszystkie, na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MENO :) masz rację :) u nas jest ładnie i ciepło :P ale troszkę dziś jestem ospała :( zapowiadali deszczyk! a tu nic! Nie napisałaś co się stało Twojej psince? dobrze,że już jest lepiej:) DZIEWCZYNKI!!!! A WY CO ROBICIE ?? :p Mowa o reszcie :) :P :P :P 😘😘😘😘😘😘😘😘 Właśnie LASKO 50 :) co z Twoim zdrówkiem ? czy już się uporałaś z tymi bólami ? napisz --- proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeee
Meno zwieksz sobie dawke bo cos nerwy ci puszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mi co puszczać :D :D :D A wit B naprawdę polecam -- świetnie również robi na skórę :D Wypróbowane :) :) Graf>> chyba cos zjadła na dworze 😭 i to paskudnego >> myślę o chemikaliach !!!! Jak to sie stało nikt nie wie bo piesek grzecznie chodzi na smyczce, nie jest puszczany luzem. I najpierw trafiliśmy do konowała :o który by mi ją końskimi dawkami wykończył a potem po tygodniu dopiero zaczął szukać przyczyny . A przeważyło to że po jednym z zastrzyków pies nie podniósł się na tylnie łapy !!!!!Załatwiliśmy ekspresem wizytę zatem w znanej klinice weterynaryjnej , spedziliśmy na badaniach 3 godziny ale na miejscu badania biochemiczne, USG , wymazy i..... Na razie jest poprawa w 1 etapie tzn w jelitkach, podajemy enzymy trzustkowe ( trzustka przestała je produkować ??! brzuszek nie jest wzdęty jak baaaalon, kończymy terapię antybiotykową jutro, potem przez 2 dni odrobaczamy na wszelki wypadek a potem idziemy na kontrolę i RTG oraz raz jeszcze USG nerek i wątroby. Nasze psy zawsze traktowane były jak członek rodziny -- na dobre i złe :) Kosztuje mnie to masę zdrowia i zachodu ale ...... jak widzisz że mały diabełek dochodzi do zdrowia to ...DUSZA śpiewa :D :D Najgorsze Graf to podawanie tabletek psu --jak one to robią że zawsze wyplują i to czasami po cichu by człowiek myślał że połknięta :D :D A wy zdecydujecie się na operację ? Nie ma innej metody na polepszenie? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA !!! MENO ;) ale się uśmiałam :) mój pies także nie połyka pastylek, tylko gdzieś po sekundzie , sprytnie je wypluwa :P Teraz zażywa pastylki ,wkładam je do pasztetu i połyka ,już nie wypluwa:) Byliśmy u lekarza i przez tydzień ma zazywać tabletki ,bo USG wykazało,że jest woda w tym guzie/to dobrze bo jest szansa na zmniejszenie się tego guza/ . Jesli chodzi o operację to chyba nie będzie,bo to ryzykowne dla psa, teraz jest w dobrej formie, to świństwo rośnie i lekarz się boi ,że moze być gorzej dla psa po operacji. Jeszcze zobaczymy jak będzie po tych sterydach? :( to jest dobry lekarz i wierzę w to ,że zrobi to co najleprze dla psa.Ja też nie chcę aby się męczył. Jest już staruszek /13 lat/ . Całuję Cię i będę pisać co z moim psiakiem :) Jak wócę wieczorkiem do domu to napiszę o siemieniu lnianym.Właśnie czytałam o pascie z siemienia i przymierzam sie to stosować, a może ktoś wie coś na ten temat wiecej? dla wszystkich 😘 teraz jak ktoś ma czas to proszę ;) przysiądzcie się do mnie na kawkę + ciacho :P 7 [\"\"[7 `~~~`~~/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):) 😘 MONISIU :) co się stało ? wygadaj się ,jeśli Ci to pomoże:) Dziś mamy piękny dzień :) bardzo lubię takie sloneczko :D całuski 😘 bo mi się przypalą kluski :D cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabola
Chciałabym się do Was dołączyć, ale nie wiem czy potrafię na wesoło pisać o swoich problemach, mam 48 lat jestem zdołowana /depresja wynik meopauzy/ na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj PARABOLA :) PISZ SMIAŁO :) jak się nie wygadasz to się wściekniesz :P napisz coś więcej o sobie:) pozdrawiam Kobietki :) i miłego wypoczynku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sponsora4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia !!! No co ty !!! Skąd taki nastrój ? TY NIE FUJAJ ( a tak wogóle to co to znaczy na ludzkie:) ) tylko fruwaj :D Nie daj sie paskudnym myślom , zobacz ile ja mam teraz kłopotków z moja misią :(( ale sie nie poddaję . Nie wolno. Zaczyna sie maj , wszystko budzi sie do życia a ty chcesz na wszystko fujać :( ??? Graff>>> u mnie dzisiaj lepiej tzn z psinką :D :D dzisiaj i jutro tylko jeszcze paskudna tabletki na robale i tydzień bez chemii :) Tak wierzę że wszystko będzie dobrze , chociaż jak pomyślę sobie że może coś być nie tak , to ryczę jak ........zarzynany wół . Wróciłam właśnie z topiku psiego o chorobach trzustki , to jest niewyleczalne :( Mam tylko nadzieję że moja miała nagłe zapalenie bo w miarę dobrze dochodzi do siebie :) Chcę w to wierzyć. Poza tym cieszę się niezmiernie że u twojego psiaka to nie to co ...wiesz . Tylko ten co nigdy nie miał psa ..nie zrozumie tego , jak mozna się z takich rzeczy cieszyć :) :) :) Gdyby one tylko mogły mówić ...... pozdrawiam Was dziewczyny wszystkie i mimo wszystko kończę kawę z ekspresu ze śmietaną ...kremówką :D :D :D która też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parabola >>>>> witaj :) i nie przejmuj się czy potrafisz na wesoło czy na smutno . Nie to jest ważne. Jak będzie na smutno to Cię wszystkie ...pocieszymy i ...... może choc trochę rozbawimy. Bo tu różne CUDAKI :P :P Tak naprzykład jak ja :P :P A w życiu poważny człowiek w poważnej instytucji :) Peny, Laska ,, co słychać ??? Piatka Wanilia .... wiosna nadejszła :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujam, bo zakałapućkałam sie z pietnastowiecznymi zamkami, zasuwami, ryglami, antabami itp. Przez dwa dni zrobiłam 1 stronę!!!! A \"fujanie\" wzięło się od mojej chrześniaczki. Jak była mała, to często się wściekała i - no własnie - \"fujała\" wszystkich i na wszystko.... No, ale mi juz lepiej. Teraz obejrzę \"Pianistę\", potem spać, a jutro - mam nadzieje - nadrobie opóźnienie. Pozdrawiam wszystkich i miłej niedzieli 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia >>> to ja sobie w takim razie to FUJANIE tez zapożyczę :D :D :D i zapodam dalej ........ rodzinie juz zapodałam i patrzą trochę na mnie nie tak :P :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, kawka czeka. Z łyżeczką miodu, do wyboru: wrzosowego lub gryczanego. Siedzę sobie z kawusia na balkonie , patrzę na zielone listeczki, bo mam drzewo pod oknem, Vivaldi mi gra (w duszy też!). Odwaliłam już jedną stronę, czeka mnie jakies dwie strony rozmów, to zawsze szybko leeeci! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabola
Meno. Graff dzięki za pozytywną energię, postarać odezwać się jeszcze - chciałam się bardziej pozbierać, tak na marginesie na dworze jest tak wspaniale - właśnie tuż pod moim oknem para gołębi urządza sobie domek /zawzięcie zbierają patyczki i budują gniazdo na drzewie/. a ja ja jestem taka samotna.-przepraszam jeżeli to zbrzmiało ckliwie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 CAŁUSKI DLA WSZYSTKICH :) zapraszam na poobiednią kawkę z ekspresu :) i ciacho :P w takim razie ja tez będę FUJAĆ :) jak cos nie będzie tak :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie i nie mogę Fujać! Zaglądalam do Was, ale nie włączałam się, bo moja psina ma krwiaka na uchu i nie chce się wchłąnć, więc czeka go operacja.Uszy ma zdrowe, ale jest tkzw.trzepakiem od lba do samego ogona , a teraz nie wolno mu tego robić, więc dozór trwa 24 godziny na dobę. Meno doskonale Cię rozumię co to znaczy chory pies, bo na ten temat to moglabym napisać już książkę. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco {kiss} dla każdej z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Jak już jesteśmy przy fujaniu i psach, to opowiem wam nastepna anegdotkę o chrześniaczce. Jej rodzoce mieli śliczną spanielke, bardzo rozpieszczoną. Jak sie urodziła MAŁA, to suczka była strasznie zazdrosna. A MAŁA wszędzie pełzała za psem i miętosiła go. Sunia ostrzegała warkotem - bez skutku. W końcu MAŁA dorwała psa, gdy ogryzał kość. I tym razem warczenie nie pomogło, więc sunia LEKKO dziabnęła MAŁĄ w rączkę. Ta siadła ze zdumienia na pupie, zmarszczyła czoło niczym jamnik i zadumała sie głęboko. Aż było widać, jak jej te trybiki w mózgu pracują. Potem nachyliła się i... Uryzła psa w nos! Suni z wrażenia łapy rozjechały się na cztery strony! Od tej pory odnosiła się do MAŁEJ z respektem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Witam:) MOnisiu :) myślę ,że mała miała dużo szczęścia,bo jak wiem to spanielki/z regóły/są złośliwe:) i mogło by to się żle skończyć dla małej :) mENO -- mój pies ma czerniaka złośliwego :( więc jest zle :( teraz zażywa lekarstwo po który ten guż zmniejszył się o tę wodę ,która go otacza, zobaczymy po tygodniu co dalej.Niestety przygotowujemy się na odejście :(. Teraz muszę wychodzić z nim kilka razy ,bo dużo sika po tym leku.W piątek idziemy znowu do lekarza i zadecydujemy co dalej. Nie widać po psie ,że cierpi/na razie/ JUKA :) witam :) ale mamy teraz temat :( cieszę sie,że dałaś znak :) całuski dla Was 😘😘😘😘 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘😘 WITAM WAS PONOWNIE 7 7 7 kawka ? (*) (*) (*) winko ? V\' V\' V\' % ? i ciacho...... zapraszam Was na przyjęcie moje z okazji 29-tej rocznicy ślubu :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAFF 🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! I na następne lata! Przykro mi, że Twój piesek jest taki chory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia Dla Graff na Vice platynową rocznicę ślubu!!! {kwiat}{kwiat} Bardzo mi przykro z powodu choroby suni - wiem jakie to bolesne. Już 4 razy w swoim stadle małżeńskim opłakiwaliśmy pożegnanie z naszymi kochanymi czworonogami. Dla GRAFF: Twój pies Gdy czarne chmury grożą twej osobie Czy jest, czy nie jest po temu przyczyna, Jedna istota będzie wciąż przy tobie: Jest nią twój piesek, twoja wierna psina, Coćbyś go nawet karał zbyt surowo, Całkiem bez serca, zda się bezrozumnie, Twój pies ci wszystko wybaczyć gotowy I lizać rękę, tak jak on to umie. Ma też dla ciebie uczucie miłości, Której okazać nigdy się nie leni. Jeśli raz uznasz w swym psie przyjaciela Nigdy nie zaznasz odtąd samotności W czas smutku żródłem będzie ci wesela, Przy nim niestraszne i wszelkie przykrości. A gdy ostatnia przyjdzie twa godzina I śmierć dosięgnie tak czy inaczej, Na pewno właśnie twoja mała psina Będzie jedyną, co po tobie płacze, Lecz gdy, niestety, to twój piesek wierny Wyprzedzi ciebie na drodze do nieba, Powstrzymaj, proszę, smutek twój bezmierny: Jest wciąż w twym sercu.,więć płakać nie trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 MONISIU 51🌻 🌻 JUKA 🌻 BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA ZYCZONKA :) JUko dzięki za wierszyk :) bardzo pomocny :) więc zapraszam do stolika :) przyniosłam troszkę ciacha :) to moze któraś się złakomi :P dzisiaj - brr ziomb :( ale zawsze pozostaje . nadzieja :) całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAFF >>>>> wszystkiego NAJ NAJ NAJ i jeszcze ciut 🌼 Niech Ci się darzy !!!!!!!!!:D :D Na kawkę i dodatek to ja bardzo chętnie :D przyda sie bo dzisiaj siedzę przy ...podatkach czyli PIT-ach :( :( :( I zaraz mnie cuś trafi ... Nie dość że człowiek nie zarabia tyle ile powinien to jeszcze musi oddać A w dzisiejszych czasach każdy grosz się przecież liczy :( Dziewczyny dla wszystkich 😘 😘 i wracam do ...papierów:( Monisia >>>> za chwilę powiem ...FUJAM TO :) Graff>>> smutno z powodu futrzaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAFF >>>>> wszystkiego NAJ NAJ NAJ i jeszcze ciut 🌼 Niech Ci się darzy !!!!!!!!!:D :D Na kawkę i dodatek to ja bardzo chętnie :D przyda sie bo dzisiaj siedzę przy ...podatkach czyli PIT-ach :( :( :( I zaraz mnie cuś trafi ... Nie dość że człowiek nie zarabia tyle ile powinien to jeszcze musi oddać A w dzisiejszych czasach każdy grosz się przecież liczy :( Dziewczyny dla wszystkich 😘 😘 i wracam do ...papierów:( Monisia >>>> za chwilę powiem ...FUJAM TO :) Graff>>> smutno z powodu futrzaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×