Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

wom@n - a ktory to dc byl wczoraj jak robilas test? dorcia - podbijam mój poprzedni post: jak beta? pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mojej malutkiej wyjątkowo się spieszy na świat :( wczoraj dopadły mnie takie okropne skurcze że w końcu pojechałam do szpitala, a tam lekarka stwierdziła że muszę iść na badania genetyczne, dokładną ovenę szyjki macicy poniewarz macica mi się skraca i wogóle nie mogła jej znaleźć na usg i co więcej jak już ją namierzyła to okazało się że jest skręcona. Dodatkowo ukazał się jakiś przodujący zbiornik z wodami co kompletnie nie rozumiem co to oznacza. I główka jest nad wchodem :( coś czuję że w tym miesiącu już urodzę niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Dorcia jaki był wczoraj wynik? Śpioszkowa bardzo mi przykro:( Jak dziewuszki po weekendzie? ja w miare wypoczeta ale juz mam stresa bo jutro zaczynam nowa prace,pewnie nocka bedzie nie przespana a pobudka o 4:30 masakra. Pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalla a czemu Cię nie zatrzymali w szpitalu? Nawet gdybyś ciągle leżała to by nic nie dało? A swoją droga w dzisiejszych czasach, przy naszych pracach i trybie życia to naprawdę rodzi się bardzo dużo wcześniaków, które po wyleżeniu się w inkubatorach są zdrowe jak ryby:) Nic się nie przejmuj. Lekarze na pewno wiedzą co robią i wszystko będzie dobrze:) Aniołek nowa praca to rzeczywiście bardzo stresujące wydarzenie, ale na pewno wszystko będzie ok:) Nic się nie martw. Poznasz nowych ludzi, oderwiesz się od szarej rzeczywistości, tylko ta pobudka masakra :P Dorciu co z Tobą? Zaczynam się martwić..,. Odezwij się do nas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-de, dziś 40 dzien cyklu. luteina odstawiona, okresu od piatku brak. ale to wczesnie jeszcze. wiec napewno przyjdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Jak tam u Was po weekendzie? Dwupaczki i nie tylko jak się czujecie? Bo ja przy takiej pogodzie to tylko pod wiatrakiem siedzę, ale zaraz wybieram się do lekarza rodzinnego, bo mi tabl braknie, a wizytę u gina mam dopiero 16.07 a muszę je brać cały czas. Ale do przychodni mam 5minut drogi piechotą, tak że szybko wrócę:) Dorciu nie możesz nas tak trzymać w takiej niepewności!!! Odezwij się proszę!!! Asmana, Beatka, Lenka, Millena i wszystkie o których zapomniałąm odezwijcie się:) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny musiałam wypłakać się w samotności nawet cholera upić się nie mogłam:( Beta spadła do 1.9 więc albo znowu poleciało albo pozostałość po pregnylu. Odstawiłam leki i czekam na@ Dzięki że jesteście. Jeszcze dziś łzy płyną po policzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Dorciu nawet nie wiem co mam Ci napisać...:( Życie jest niesprawiedliwe i okrutne. Ale pamiętaj, że nadzieja zawsze umiera ostatnia. Nie możesz przestać walczyć o swoje marzenia i o swoje szczęście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wiem że masz rację tylko ja już nie mam siły. (i pieniędzy) więc odpuszczam co ma być to będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia38 Bardzo mi przykro kochana, ze sie nie udalo. Nie zalamuj sie napewo jeszcze bedziesz sie cieszyla z dwoch kresek na tescie. Martusiatusia A no przyszla @ ale jakos sie tym nie przejelam znowu bedziemy niedlugo probowac. Jutro jedziemy do kliniki do pobrania krwi do tych badan immunologicznych. Cale szczescie, ze to mozna zrobic na odleglosc i nie musimy jechac 450 kilometrow. Nie wiem jak bedzie jak wyjda mi jakies przeciwciala wtedy chyba bede musiala sie tam wybrac. Mam nadzieje jednak, ze wszystko bedzie dobrze. A co u Ciebie? Szykujesz sie juz do wyjazdu do domku? Maz pewnie sie stesknil. Spioszkowa Strasznie mi przykro, nie wiem co napisac. Motylek Co u Ciebie? Natalla18 Moze uda sie jeszcze troche powstrzymac malutka przed wyjsciem na swiat. Czy wiesz moze kiedy bezpiecznie mozna rodzic? To znaczy w ktorym tygodniu? Trzymam kciuki Pozdrowiena dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor Dzięki. Bardzo liczyłam na ten cykl i nie wiem co poszło nie tak. Wszystko było modelowo. Pewnie psychika zawiodła:( Cóż takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor Dzięki. Bardzo liczyłam na ten cykl i nie wiem co poszło nie tak. Wszystko było modelowo. Pewnie psychika zawiodła:( Cóż takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. U mnie dobrze, dzis ide do gina (tydzien wczesniej) bo mnie ten kaszel strasznie męczy, pewnie dostane jakies leki na alergie i przy okazji zobacze mojego synia :):) Jeśli chodzi u upały to dla mnie to koszmar, nie wychodze z domu w ciązu dnia, dopiero wieczorem. A co u was dziewczynki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja już niestety musiałam odstawić Duphaston, mam brać tylko luteinę.. jakoś czułam się bezpieczniej jak brałam na podtrzymanie... Miałam iść do lekarza dopiero 23 lipca, ale 14 lipca jadę do siostry i nie chciałabym chodzić tam do lekarza więc pójdę do mojego 12 i się upewnię czy wszystko dobrze.. zresztą ja to bym co tydzień najchętniej chodziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Dorciu kochana, strasznie mi przykro. Nawet nie wiem co Ci napisać. Domyślam się tylko co czujesz. Tyle starań, marzeń i pieniążków. Dorciu, może naprawdę warto postawić na to, co przyniesie los... Bardzo mi przykro :( Natalko, ja też zastanawiam się dlaczego nie zostawili Cię w szpitalu? Nie martw się, wcześniaczki coraz to częściej się rodzą i są tak samo zdrowe i silne jak Maluszki urodzone w terminie :) Olcia, jeszcze Cię kaszelek trzyma? Strasznie długo. Fajnie że idziesz do ginekologa i zobaczysz synusia :) Myszorku, jestem pewna że żadne przeciwciała Ci nie wyjdą i wszystko będzie dobrze kochana :) Madzia, ja już nie biorę ani luteinki ani duphaston i podobnie jak Ty, bezpieczniej się czułam je zażywając, ale lekarz stwierdził, że nie ma konieczności już ich zażywania. A na jak długo jedziesz do siostry? Ja dzisiaj za bardzo nie mam humorku, od kilku dni w nocy łapie mnie skurcz nogi. Od tyłu kolana (nie wiem jak to zgięcie się poprawnie nazywa) do uda i tyłka włącznie. Może znacie jakieś rady na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Dorotka bardzo mi przykro :( niewiem nawet co mam ci napisac mozemy sie dylko domyslac co czujesz ale za to przesylam ci moc 👄 Ntalka dokładnie tak jak pisze motylek dlaczego niezostawili ci w szpitalu a wczesniakiem sie niemartw dla przykladu mojej przyjacoilki maly urodzil sie wczesniej o miesiac i jest slicznym zdrowym rocznym bobo Olcia 🌼 Myszorek :) Madzia rzeczywiscie tabletki daja komfort psychiczny ale napewno sa niepotrzebne zobaczysz bedzie dobrze tylko sie niedenerwuj i niemysl o tym :) Motylku a moze te skorcze swiadcza o zylakach co w ciazy jest bardzo czeste moze skonsultuj to z gin przy najblizszej wizycie Najskuteczniejsze w łagodzeniu kurczów jest wykonanie masażu lub rozcieranie bolącego miejsca. Pomaga również ciepły prysznic. Innym skutecznym sposobem jest maksymalne naciągnięcie mięśnia, chociaż jest to znacznie utrudnione przez silny ból. Leki przeciwbólowe nie wpływają na złagodzenie dolegliwości niestety sama to sprawdzilam dobry jest tez magnez ale niewiem czy mozesz go pic np firmy Pluszzzzzzzz Wom@n :( Asia1004 moje slonce jak tam u lekarza tabletki przepisane masz odemnie ❤️ Spioszkowa bardzo ale to bardzo ci wspolczuje kochana gadaj z nami choc w ten sopsob sobie ulazysz :( A u mnie stara bida dobrze ze niema nowej kochane uuuuuuuuffffffffffffff jak goraco masakra pozdrawiam reszte kafeterowiczek i sle wirtualne 🌼 Asmanka ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka u lekarza ok:) Tabletki mi przepisała, skierowanie na badania też wysępiłam (dostałam od mojego gina, ale że chodzę prywatnie to bym w mojej przychodni musiała za wszystkie płacić, a tak 3 mi zapisała, a 3 i tak będę musiała zapłacić, ale co 3 to nie 6...) Poza tym ok. Madzia nie martw się tym, że lekarz już podjął decyzję o odstawieniu leków, w końcu jest lekarzem i na pewno wie co robi. Będzie dobrze:) Motylku ja niestety nie znam żadnych takich sposobów. Najlepiej będzie jak wybierzesz się do lekarza. Dziewczyny a powiedzcie mi, bo od jakiegoś czasu mam takie żółte upławy. Nie mają żadnego zapach, tylko są żółte. Mam się tym martwić, czy mam dzwonić do mojego gina? Dodam, że biorę jeszcze luteinę dopochwowo 2tabl na noc. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kochanie am moze tak jak motylek masz jakas infekcje hmmmmm a mzoe to tez wynik luteiny bezpieczniej bedzie jak moze chociaz przez telefon sie dopytasz lekarzowi zawsze bedziesz spokojniejsza a masz racje co 3 to 6 bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia38 Kochana tak to jest w cyklu stymulowanym, ze caly czas myslisz o jednym chcac nie chcac bo przeciez trzeba podgladac co chwile jajeczka itd. Mialam to samo tez mi sie nie udalo w takim cyklu za to pozniej jak przestalam myslec. Proponuje Ci sprobowac naturalnie moze sie uda. Najgorsze to, ze musisz placic takie pieniadze a szanse sa naprawde niewielkie. Myslalas nad inseminacja? Czy to jest duzo wiekszy koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Beatko 😘 Zastanawiam się czy jechać do mojej mamy, bo u niej na strychu są ubrania ciążowe od mojej siostry, która powiedziała, że mam je sobie zabrać... Ale zastanawiam się czy nie za wcześnie. Mam 12t3dc, ale brzuszek coraz większy, już się go nie da ukryć i najchętniej chodzę w legginsach ciążowych i tunikach do tego, bądź w sukienkach, ale nie ukrywam, że parę szerszych rzeczy by mi się przydało... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz sie czuc luzniej i wygodnie to idz po nie w samy leginsach nie bedziesz chodzic :) moze sa jakies fajne sukienki na lato sama wiesz lepiej co tam na stychu sie kryje a strych zawsze maja wiele niespodzianek i zycze ci aby tak bylao mam tez na mysli romowe z mama buziak pomiziaja malenswto odemnie widze ze chyba sprzet zakupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - a zazywasz magnez ? Mi lekarz przepisl magnez zebym brała i nie lapia mnie zadne skurcze. Tez sie ciesze ze ide, wiadome ..,. zostana rozwiane te "NASZE" obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku planuje na dwa tygodnie jechać, siostra mi mówiła, że mogę iść tam też prywatnie do lekarza, ale jednak wolałabym iść do swojego, musi mnie przyjąć, bo w końcu mu za to płacę, a chociaż będę miała lepsze samopoczucie jadąc tam i wiedząc, że wszystko jest dobrze ( bo taką mam nadzieję ) :) . Asia, jedź po ciuszki, bo na pewno o wiele Ci wygodniej będzie w takich ciążowych, a przecież ciążowe nie koniecznie znaczy brzydkie :) . Ja w swoje żadne dżinsy się już nie mieszczę, sama widzę jak w oczach puchnę i też sobie zamówiłam spodenki na allegro ciążowe, bo każdych moich spodniach muszę sobie guziczek odpinać, bo uciskają mnie strasznie, a przytyłam 2-3 kg zależy kiedy się ważę :) . Co to będzie do lutego, moja chrzestna przytyła w ciąży 30 kg i obawiam się, że mogę iść w jej ślady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spioszkowa, mocno sciskam. Tak Motylku, magnez i potas. Ciemnozielone warzywa- szpinak, brokoly oraz pomidory i banany- na naturalne zrodlo. :) Zazroszcze pogody dziewczyny. U nas juz od 2 miesiecy leje... No teraz ja czekam na rezultaty. Bede robila test w niedziele- dzien przed @. Troche czuje piersi i tyle. Ciekawe. wom@n, moze mialas pozne jajeczkowanie i sie udalo? Przy odstawieniu progesteronu z tego co wiem- od razu sie @ pojawia. Dorcia, naturalnie teraz z rozpedu sie zaciazujesz w tym miesiacu. Zycze z calego serca! Pozdrawiam laski z brzuchem wypuklym i plaskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko na rozmowę z mamą się raczej nie zanosi. Dla mnie to wszystko jest bardzo bolesne i za dużo się już wydarzyło, żeby mogło być jak dawniej... Ja nigdy nie zrozumie tego jak matka może nie zapytać córki w ciąży jak się czuje, tym bardziej, że wcześniej poroniła pierwszą ciążę. A ze swoją być może przyszłą synową na strychu oglądają wspólnie ubranka dla niemowląt (po dzieciach od moich sióstr są ubranka, które miałam ja dostać, a wzięła je ta Panna). Mnie tam na tym nie zależy, bo jak już będzie tak daleko to na szczęście będę mieć mnóstwo prawie nowych ubranek od mojej koleżanki, ale właśnie w takich sytuacjach moja mama pokazuje na kim jej tak naprawdę zależy. Więc Beatko na to już nie ma ani szans ani nadziei. Madzia. o7cia nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszczę już tych wizyt. Ja na moją się już też nie mogę doczekać. Wcześniej miałam prawie co 2-3 tygodnie, a teraz jak mam miesiąc czekać to masakra jakaś. Choć już zostały tylko 2 tygodnie, to dla mnie to aż dwa tygodnie. Ja nie panikuję, broń Boże, staram się myśleć pozytywnie, codziennie modlę się o to, żeby serduszko biło, żeby maleństwo się zdrowe urodziło, to jak jest dzień, że więcej pochodzę i potem mnie podbrzusze pobolewa to jednak jakaś iskierka strachu się budzi, bo ogólnie to chyba ok... Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki, żeby szczęśliwie urodziły i za te starające się, żeby zobaczyły dwie kreseczki na teście i potem mogły tulić swoje Skarby w ramionach 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a kiedy idziesz do lekarza :) ? Ja się wybieram w przyszły czwartek dopiero :) Mi mój lekarz też każe przychodzić co miesiąc, ale ja chodzę częściej, jak panikara :) hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko zapomniałam Ci jeszcze napisać, że tak, sprzęt został zakupiony w sobotę:) Na razie odpukać jestem bardzo zadowolona:) Oby posłużył nam jak najdłużej...:) Madzia ja mam wizytę na 16.07, ale dzisiaj będę dzwonić do niego w sprawie tych żółtych upławów, więc może każe mi wcześniej przyjechać. Zobaczymy. Napiszę Wam potem co mi powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do mojego lekarza. Powiedziałam mu o tych upławach, o tym że tylko są, że mnie nic nie boli ani nie swędzi, ani nie piecze. Kazał mi kupić Tantum Rosa i stosować do środy i mam mu w środę dać znać czy coś się poprawi czy nadal będę miała... A stosowała już któraś z Was Tantum Rosa? Bo ja to mam pierwszy raz, przeczytałam ulotkę, ale nie wiem dokładnie jak to stosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, brała któraś z was Bromocorn na obniżenie prolaktyny? Starałyście się o dzidziusia w trakcie brania leku czy po odstawieniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu kochana bardzo mi przykro,ale głowa go góry jeszcze sie uda zobaczysz Dziewczyny dostalam dzisiaj umowe w pracy moze sie orientujecie jak to jest gdybym zaszla teraz w ciaze mam umowe probna na 2 miesiace na caly etat, czy w takiej sytuacji przedluza mi czy nie?czy moga zwolinic i na wszystkim bede stratna? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×