Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Ja będę robić test dopiero za tydzień i to czekanie jest najgorsze bo człowiek wsłuchuje się w swój organizm i szuka jakiegoś znaku że to już tym razem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzien to wytrzymasz i pewnie juz sie bedziesz cieszyc, mi dopiero @ sie skonczyla, ale moze ten cykl bedzie szczesliwy. a co do lekarzy to chodzilam do roznych, przed poronieniem chodzilam do lux medu ale teraz jakos mi tam sie wszystko przypomina i chodze tam tylko do laboratorium na badania. Szczerze mowiac to szukam teraz kogos kompetentnego bo juz u 2 bylam i kazdy mowi co innego tak jak bylo z moim dawkowaniem bromka...a ja jestem bardzo dociekliwa...a moze kogos polecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam Dr Wdowiaka pod którego opieką jestem. Konkretny facet zawsze i o kazdej porze pomocny. Dokładny i widac ze fachowiec w tej dziedzinie ale nie najtańszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Jestem starą forumowiczka, na bieżąco was czytam, ale jakoś się nie wtrącam. pOtrzebuje waszej pomocy. Mianowicie pierwszy raz robiłam badanie progesteronu i właśnie odebrałam wynik i kompletnie nie wiem co on oznacza. Jeśli któraś z was jest obcykana w tych wynikach dajcie znac. Progesteron Progesteron 2,50 ng/ml Faza folikularna:0,33-1,2 Srodek cyklu:0,48-1,72 Faza lutealna: 4,5-17,8 Po menopauzie < 1 Ciaa: 1 trymestr:9,3-33,2, 2 trymestr: 29,5-50, 3 trymestr: 83,1 - 160 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiataka to zalezy w ktorymdniu cyklu robilas badanie progesteronu, jesli robilas badanie w drugiej fazie cyklu, po owulacji ( tak przynajmniej zlecaja lekarze) to masz zbyt niski progesteron i pewnie dostaniesz duphaston od 16 dnia cyklu jesli sie starasz o dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie robiłam po owulacji. właśnie staramy się o dzidzie, od 2 m-c i nic, czy niski progesteron może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiataka jak najbardziej moze byc przyczyną bo do zajscia w ciaze potrzebny jest progesteron dlatego po owulacji powinien wzrastac i w ciazy tez, Najlepiej jak porozmawiasz z lekarzem. Ja np mialam progesteron badany jak ciaza byla zagrozona i byl wlasnie bardzo niski, no i niestety poronilam :-(. ALe moze zbadaj sobie jeszcze prolaktyne, bo mi lekarka kazala bo jesli prolaktyna jest zbyt wysoka to blokuje wydzielanie progesteronu tak jak w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do dr. Zycha. On pracuje na Jaczewskiego. Trafiłam na niego przypadkiem. Jestem zadowolona. Mogę do niego dzwonic o każdej porze. Chodzę do niego do Luxmedu. Ja już Wam kiedyś pisałam jak ja to robię: otworzyłam sobie konto w banku i w ramach konta mam opiekę medyczną. Płacę 49zł miesięcznie - a mam wszystkich specjalistów w pakiecie poza seksuologiem i psychiatra. Dodatkowo bardzo dużo badań w pakiecie, USG itp. Wystarczy, że jestem raz w miesiącu u lekarza i zwraca mi się z nawiązką. W pakiecie mogę chodzić do Luxmedu, Sanitasu, Intermedu i i jeszcze wizyty domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kochana za odpowiedz. Jeszcze dzis jade do lekarza, musze zrobic wszystko aby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiataka Niski progesteron w drugiej fazie cyklu swiadczy o braku owulacji. Chyba, ze masz dlugie cykle i owulacje pozno to wtedy w 21 czy 22 dniu cyklu bedziesz miala taki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczynki jestem juz w domku po hsg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czuej sie dobrze tylko mnie jeszcze kreci w glowie wiec szybciutko boli ale do wytrzymania niemialam rzadnych lekow przeciwbolowych tylko jaska ale guzik dal :( odezwe sie jeszcze popolodniu albo jutro jak niedam rady papaapap kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczynki jestem juz w domku po hsg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czuej sie dobrze tylko mnie jeszcze kreci w glowie wiec szybciutko boli ale do wytrzymania niemialam rzadnych lekow przeciwbolowych tylko jaska ale guzik dal :( odezwe sie jeszcze popolodniu albo jutro jak niedam rady papaapap kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięń Dobry Moje kobietki:) Witam nowe staraczki:) Dorcia fajnie,że się odezwałaś,pisz do Nas jak najczęściej.Zawsze razem to lepiej:)Dorcia nie trać nadziej,tak jak Ci pisałam wcześniej,moja znajoma też przez dłuższy czas nie mogła zajść w następną ciążę,a w sierpniu będzie rodzić syna.Jest starsza od Ciebie ma 41 lat,także Dorcia nie wierzę,że Tobie się nie uda:)Musi:) 9_Mama Aniołka Tobie na pewno zobaczysz dwie śliczne kreski:)Nie poddawajmy się dziewczyny,bo jak Wy tracicie nadzieje,to ja z Wami Kochane:( Dzisiaj rano coś mnie brzuch pobolewał,podejrzewam,że może już jutro,albo dziś przyjdzie ta wstrętna @...uff... nie tam miało być:( Nie wiem co się dzieje,ale Moje dwie dobre znajome mają raka:(:Jedna języka,druga piersi jedna z Nich mieszka koło mnie w bloku,i wczoraj od Niej telefon o 24,że jej włosy wyszły na ,,dole''śmiała się z tego i ja razem z Nią...starałam się zresztą:( Przepraszam,że Wam o tym piszę,ale jak się wygadam przed Wami będzie mi troszkę lżej. Dzisiaj 4 tygodnie jak kruszynki z Nami nie ma....Co za rok...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczka Gratuluje corci. Niech sie zdrowo chowa. Beata** Dzielna z Ciebie dziewczyna. Ja mialam cale szczescie w pelnej narkozie i pod respiratorem caly pakiet laparoskopie, histeroskopie i droznosc jajowodow. Chyba pare dni mialam brzuch nadmuchany jak balon od gazu ktory mi wpuscili i nie moglam oddychac tak mnie pluca bolaly. Brzuch mnie pobolewal jak na @ w ten sam dzien i troche krwawilam ale pozniej juz bylo ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja od wczoraj jestem w szpitalu na oddziale patologii ciąży, moja malutka bardzo chce wyjść, szyjka się tak skróciła że prawie jej nie ma. skurcze mi dokuczają. Dostaje kroplówki na powstrzymanie porodu i skurczów ale nic nie dają. Od dzisiaj też dają mi jakieś zastrzyki na przyspieszenie tworzenia płuc u malutkiej żeby nie musiała iść do inkubatora jak się urodzi i żeby była silniejsza jako wcześniaczek. Jedno już mi lekarze powiedzieli: że z brzuszkiem już stąd nie wyjdę :) A synuś dalej chory, Mąż musiał się z nim do moich rodziców przenieść żeby muc do mnie przyjeżdżać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja od wczoraj jestem w szpitalu na oddziale patologii ciąży, moja malutka bardzo chce wyjść, szyjka się tak skróciła że prawie jej nie ma. skurcze mi dokuczają. Dostaje kroplówki na powstrzymanie porodu i skurczów ale nic nie dają. Od dzisiaj też dają mi jakieś zastrzyki na przyspieszenie tworzenia płuc u malutkiej żeby nie musiała iść do inkubatora jak się urodzi i żeby była silniejsza jako wcześniaczek. Jedno już mi lekarze powiedzieli: że z brzuszkiem już stąd nie wyjdę :) A synuś dalej chory, Mąż musiał się z nim do moich rodziców przenieść żeby muc do mnie przyjeżdżać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalla bardzo mi przykro, że trafiłaś do szpitala:( Ale musisz być dobrej myśli, będzie wszystko dobrze:) Jesteś pod stałą opieką lekarzy, a w takim wypadku to bardzo ważne, żeby mieć przy sobie fachowców, którzy będą czuwać nad Tobą i Waszą córeczką:) A Synuś jak jest u rodziców i z Tatusiem, to się nie martw, bo nic złego mu już chyba nie grozi... Opiekę ma dobrą, tak samo jak Wy, więc musi być wszystko dobrze:) Trzymam kciuki, żeby Malutka chciała być jak najdłużej w brzusiu u Mamusi:) Trzymaj się 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalla przykro mi,że tak szybko trafiłaś do szpitala:(Jesteś od dobrą opieką lekarzy i na pewno z Waszą córeczką wszystko będzie dobrze:) Bądź dzielna:) Synuś na pewno ma dobrze,w końcu jest u dziadków:) Myślę o Tobie i Waszej córeczce:) Będzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka wszystko bedzie dobrze, w szpitalu zaopiekuja sie Toba i coreczka zeby jeszcze nie starala sie wyjsc na swiat. Bedzie dobrze :-) trzymajcie sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki!!!Dopiero dzisiaj do was weszłam bo taki zakrecony ten dzien-ze szok!Pada,leje, potem słonce, nie moge juz z ta pogoda-od rana tak mnie głowa bolala ze myslałam ze odjade:( Te lato jest jakies poranione jak dla mnnie:( 9_Mama Aniołka rozumiem twoje zniecierpliwienie,bo sama tak mam.Najlepiej jakbym dzis zaszla w ciażę,a najdalej za tydzien urodziła:)Tez jestem strasznie niecierpliwa. Z tego co rozumiem to ty juz sie starasz tak? A po jakim czasie od zabiegu jesli mozna wiedziec? Byłas u lekarza?Masz badania porobione?wszystko oki? natalla18 przykro mi ze trafilas juz do szpitala,ale musisz byc dzielna.Nie denerwuj sie i mysl pozytywnie bo to najwazniejsze:)O synka sie nie martw jest u dziedków, oni go tam rozpieszczaja,niczego mu nie brakuje.Trzymam kciuki za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki nie dawno miałam ktg i skurcze osiągały nawet 120 :( Coś czuję że malutka już nie długo się urodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalla nie martw się wszystko będzie dobrze;) Myślę o Tobie i Twojej córeczce,będzie dobrze...tylko się nie denerwuje:) Trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalla pamietaj ze twoj stres zle wplywa na dziecko......bedzie oki, musi byc oki!!! Trzymaj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×