Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

dzien dobry, wstawać spiochy :-) u mnie dzis 24 dc i temp 37.02.... zobaczymy co z tego wyjdzie, czy spadnie i przylazie ta wredna @... a moze jednak nie...oj juz bym chciala to wiedziec.. Madziu mysle ze nowa ma dobry pomysl z tym listem, mapisz mu co cie lezy na sercu, moze dotrze cos do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
Witam i przepraszam że dopiero dzisiaj ale nie miałam jak wcześniej się odezwać. Beta 7,04 :-( trochę niska ale w piątek powinno być już dużo więcej, dzisiaj temperatura dalej wysoka, cycki bolą i dzisiaj lekarz zobaczymy co i jak się potoczy. A na wyniku mam że do 5 ciąży brak, a 3 tydzień ciąży od 16, czas pokarze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie wiem czy taki maly skok temp. 36,8 moze o czyms swiadczyc ale nadalj sie łudze choć nie czuje sie w tym miesiacu jakos specjalnie inaczej jak na ciaze wiec przestane sie chyba napalać :( i poczekam czy @ przyjdzie. jak przyjdzie to podwalajam clo :( ale jetem juz tym zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na piątek masz termin @? Ja mam na 9 wizytę i też zrobię tą betę, ale w moim wypadku wydaje mi się, że ten Acon trochę zwariował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak 36,4 przez parę dni, później spadek do 36,1 na jeden dzień, potem 36,3, 36,5, 36,6, później było tak 36,8 nawet czasami 37, a teraz od dobrych kilku dni mam cały czas 36,7 to zależy jaką miałaś tempke przed owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
wczoraj był mój 12 dpo, nie wiadomo też kiedy było zagnieżdżenie, 2 powinnam dostać dzisiaj, a w piątek idę sprawdzić czy wzrasta, okaże sie już wtedy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n nie smuc sie, przeciez do nas obu nie moze przyjc teraz @ :-) jeszcze wszystko mozliwe. Ja tez sie nie chce nakrecac za bardzo ale fajnie by bylo jakbysmy obie nie dostaly @ i mialy podobne terminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na niedziele, gdybym miala regularnie, a nie mam :) 9_Mama Aniołka, ok, nie dołuje się tylko zobaczymy :) w poniedzialek zrobie pierwszy test :) bo wczesniej chyba nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
nie 2 tylko @ a tempke miałam 36,4 36,3 po owu 36,9 bylo, wczoraj 36,7 dzisiaj 36,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n ja sie zastanawiam nad testem wczesniej bo nie wiem co z tym duphastonem, w piatek wieczorem powinnam ostatnia tebletke wziac i czekac na @.... a jesli nie przyjdzie to boje sie ze kilka dni nie bede brala duphastonu... podobno taka krotka przerwa nie zaszkodzi ale i tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam z lekarzem ze nawet po odstawieniu duphastonu czy luteiny we wczesnej ciazy, o ile jest, nie trzeba sie bac, bo ona sie wtedy sama utrzyma. wiec chwilowe odstawienie nie zaszkodzi. to daj znac jak wyniki, ale tez sie nie doluj jakby nie wyszlo bo moze byc za wczesnie :) ja czekam ale raczej ten mc spisuje na straty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) to czekamy do poniedzialku :)) a oprocz temp masz jakies dodatkowe objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n ok 2 dni temu zaczely mnie bolec piersi ale dzis juz raczej tego nie czuje, w niedziele zaslablam i prawie zemdlalam ale mysle ze to przez upal, a poza tym strasznie mi sie chce spac caly czas ale to tez raczej przez pogode. w ciagu dnia pobolewa mnie podbrzusze tak jak na @ a zawsze mnie boli brzuch tak godzine czy 2 przed @ i wtedy wiem ze napewno zaraz dostane @. W poprzedniej ciazy ktora niestety zakonczyla sie niepowodzeniem :-( strasznie bolaly mnie piersi ale dopiero od dnia spodziewanej @ i wtedy nawet nie domyslalam sie ze jestem w ciazy bo nie palnowalismy tego. dodatkowo mialam bardzo wrazliwy węch i trasznie mi wszystko smierdzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wyglada mi na objawy ciazy :) ja w tym miesiacy tez jestem senna. nie do zycia. naprawde. az mi glupio w pracy, bo ziewam przed klientami biura i nie mogę sie powstrzymac.szok :) w domu po 20 juz nie kojarzę ze zmeczenia a nic takiego meczacego w ciągu dnia nie robię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość now898
hej dziewczynki widze ze dyskucja od samego rana:) ja wlasnie zbieram sie do pracy ale chociaz na chwilke postaralam sie zagladnac. qociakwawa czekamy na info jak beta:) wom@n, 9_Mama Aniołka trzymam kciuki aby @ nie przyszla:) Milego dnia kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia 626
Dziewczyny 4 tygodnie temu miałam zabieg łyżeczkowania obumarłej ciąży .Teraz po 4 tyg dostałam pierwszą miesiączkę jest mniej bolesna ale za to dość obfita. Jak to było u was bo ze mnie się leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Tez czekam na brak kochana beta troszke mala ale moze moze maluszek pozniej sie zadomowil poczekaj do piatku jak wzrosnie dwukrotnie to bedzie dobry znak trzymam kciuki za betke do nieba cmokasy Qociakwawa dominges wom@n trzymam kciuki za brak @ dla resztydziewczynek sle wirtualne 🌼 Slodkie dwupaczki i jeszcze slodsze maluszki sle wam moc 👄 A umnie pojawila sie @ nawet w terminie po moim hsg i nareszcie od tego wylku mozemy zaczac konkretne staranka jupiii mam nadzieje ze sie uda bardzo na to licze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane byłam wczoraj na usg, i moja meleńka wcale nie jest tak malusia jak powinna, wygląda na sporo straszą i waży już prawie 3 kg... lekarz powiedział że w ciągu 2 tygodni powinnam urodzić :( ujście wewnętrzne szyjki jest w kontakcie z zewnętrznym :( mam napinania macicy i szyjka ma nie całe 20mm. im bliżej porodu tym bardziej się boję poniewarz nadal pamiętam pierwszy poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane to dla nas tak zebysmy wierzyly ze wszystko mozemy Serce obawia się cierpień Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ntalla18 kochanie to niedlugo bedziemy witac na swiecie Julke sle caluski w wasza strone i nieobawiaj sie porodu wcale drugi niemusi byc taki jak ten pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho ja już po wizycie :) Pani doktor nawet mnie nie zbadała :O pokazałam jej test, a ta stwierdziła, że jak wyszło nawet po czasie to jestem w ciąży... Przepisała mi duphaston jak dzisiejsza beta to potwierdzi. Na dzisiejszym teście widać słabiutką kreseczkę więc może jednak? Wyniki będę miała między 16-18 więc wtedy dam znać :P Dziewczyny jak ja brałam duphaston przed @ to też miałam objawy typowo ciążowe, więcej wydzieliny, podwyższoną tempke, robiło mi się słabo, bolały mnie piersi, a to wszystko przez większą dawkę progesteronu, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i mam nadzieje, że zobaczycie dwie krechy :D Pani doktor powiedziała, że lot nie ma wpływu na ciążę i mogę spokojnie lecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala ciesz się, że już nie długo będziesz mogła tulić swoją malutką :D Ja ciesze się razem z Tobą i super, że niunia tak ładnie rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane dziewczyny!!!!!!!!!!1 Nie odzywałam się bo masę problemów się skumulowało i złapałam tak okropnego doła że nie chciałam Was tym obarczać. Widzę że tyle nowych dziewczyn dziewczyn przybyło strasznie mi przykro. To niesprawiedliwe ale pamiętajcie czas goi rany i trzeba iść dalej tu na forum każda z Nas bardzo mocno się wspiera i pozwala przejść przez ten najgorszy okres. Wspólnie zawsze łatwiej. Cieszę się że nasze dwupaczki mają się dobrze i że ich przybywa to daje mi nadzieję że jednak może kiedyś się uda. Dziewczynki nie będę wszystkich wymieniać ale dla Wszystkich bez wyjątku masę😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Madzia, rozmawiałaś z narzeczonym wczoraj? Tez czekam na brak, kurcze beta trochę niska, ale jeszcze niczego nie oznacza. Trzymam kciuki by w piątek okazało się, że wzrośnie sporo :) dominges, wom@n trzymam kciuki by @ nie pojawiła się :) Beatko, dziękuję za buziaka, my również przesyłamy. Teraz bardzo mocno trzymam za Ciebie kochana kciuki :* Piękny cytat Beatko... Natalko, córcia jest duża, nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze! Poród minie szybko i będziesz tulić w ramionach swoją królewnę :) Qociakwawa, moje gratulacje! Trzymam kciuki za bete, cudowna wiadomość! :) Dorcia, tak się cieszę, że się odezwałaś. Bardzo się o Ciebie martwiłyśmy i brakowało nam Ciebie. Kochana, możemy Ci jakoś pomóc? Nie chcę byś się smuciła... Olcia i Asia, co u Was kochane? Natka, odezwij się proszę. Ede i Aniołek, coś do nas nie piszecie... Buziaki dla wszystkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) . Rozmawiałam z moją mamą, jej się bardzo nie podoba zachowanie mojego narzeczonego. Wie, że z nim nie ma sensu rozmawiać, bo on nawet jak jest trzeźwy nie widzi żadnego problemu w swoim zachowaniu. Powiedziała, że porozmawia sobie z jego mamą, bo tak być nie może, że ona też nie widzi problemu i każe mi mu usługiwać. Pozbyła się problemu i boi się, żeby do niej chyba nie wrócił. Mama powiedziała, że ona mi we wszystkim pomoże, że damy sobie radę, ale tylko wtedy jak nie będzie musiała patrzeć na to co on robi. Czyli chodziło jej, że jak będę sama. Boję się tej jutrzejszej wizyty jak cholera... pobolewa mnie od czasu do czasu od wczoraj brzuszek, raz z prawej raz z lewej. Mam nadzieję, że dzieje się tak, ponieważ maleństwo rośnie i się rozpycha. Wczoraj strasznie mi bulgotało w podbrzuszu i wyczytałam gdzieś, że to właśnie niby dzidziuś się rusza, ale ile w tym prawdy to nie wiem, bo to dopiero 15 tydzień więc chyba za szybko... Dzisiaj mi się śniło, że byłam u mojego lekarza, z maleństwem wszystko było dobrze i że był to chłopczyk. Więc mam nadzieję, że jutro się mój sen spełni :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qociakwawa jeszcze raz serdeczne gratulacje kochana dzisiejsz beta to tylko formalnosc :) :) Dorcia kochana przeciez wiesz ze nas niezanudzasz niesmutkuj prosze cie usmiechnij sie a wszystko wtedy bedzie piekniejsze cmokasy dla ciebie ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×