Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Hej dziewczynki :) Okres okres, w nocy się rozkręcił :P Dzisiaj z moim facetem jedziemy do jego rodzinnego domu w Ciechanowie i zawsze jak tam jadę to mam @ hahahahaha. A tak poza tym to ciesze się, że już dziś piątek i co raz bliżej do wyjazdu :D :D :D :D :D Uściski dla Wszystkich :) Też czekam na brak powtarzasz betkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie spadek temp wczoraj 37,05 a dzis juz 36,8.... czyli wredna @ sie zbliza :-( qociakwawa widze ze nie tylko ja juz nie spie.... a reszta dziewczynek? spicie? jak tam dzisiejsze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tez juz nie spie :)) ja juz nawet nie mierze temp. bo mnie to zaczyna wkurzac :)) zrobie ten test w poniedzialek i jak nie wyjdzie to OBIECUJE ze od przyszlego cyklu koniec z termometrami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n a ja wlasnie wczesniej nie mierzylam tylko od jakiegos tygodnia mierze i liczylam na to ze sie utrzyma pow 37.... a dzis juz nizsza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 36,8 to tez dobrze. u mnie jak sie udalo w marcu zajsc w ciaze to tez mialam taka temp. juz po tym jak sie dowiedzialam. teraz tez mam taka. standardowo 36,6 a od jakiegos czasu 36,8. nie duzo ale zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 rzy wczoraj mialam 36,8 a raz 36,7 :)) po prostu wkurza mnie ten termometr :) to jak?czekamy do poniedzialku? czy moze w niedziele testujemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba w poniedzialek bo dzis ostatnie tabletki duphastonu a po odstawieniu tak po 2 dniach dostawalam @.... jutro znowu wyjezdzam na weekend i wracam wieczorem w niedziele wiec juz w poniedzialek zatestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala :( jak nie uda sie teraz to nastepnym razem musi!!! ja podwoje tabletki clo , a Ty bierzesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam brac clo 2 razy dziennie, i na wywolanie @ po 2 luteiny dziennie jak nie przyjdzie @ do konca sierpnia.. pojedyncza dawka byla za slaba. :((( tez mam dosyc tych prochow ale bez tego u mnie nie ma mowy, przez problemy z pecherzykami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n ja nawet nie przypuszczalam ze kiedykolwiek bede brac leki zeby zajsc w ciaze. ta ciaza ktora okazala sie niestety niepowodzeniem byla nieplanowana, mialam bardzo dlugie cykle wiec nawet nie robilam szybko testu, tylko jak zaczely pojawiac sie objawy ze mi wszystko smierdzialo i bylo mi niedobrze to zrobilam..... ale nie cieszylam sie ta ciaza dlugo bo od zrobienia testu wszystko tak szybko sie potoczylo z tym poronieniem.... nawet na pierwszym usg juz plamilam...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie zdązylam nacieszyc :( a tamten szczesliwy cykl byl monitorowany i juz bralam clo i pecherzyk byl mega duzy :) dlatego sie udalo. teraz usg nic nie pokazalo, wiec albo owu byla albo nie. jednak czulam ze cos sie ze mna dzieje w tych dniach, wiec moze??? to wszystko takie niepewne. lece do pracy. milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez czekam na brak
Witajcie z rana, betki nie robiłam bo dziś nie miałam jak, moze w poniedziałek, ale lekarz mówił żeby odpuścić i żadnych badań nie robić i przyjść za 2 tyg, a wczoraj po południu zrobiłam teścik i odrazu wyszła krecha, więc beta napewno rośnie. A dzisiaj piatek i bardzo się cieszę. A urlopik też bym chciała jeszcze mieć i gdzieś wyjechać, takie są uroki wolnego w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tylko na chwilke jestem z wami o wszystkich pamietam ale mama maly remoncik i niebardzo moge was sledziec od wczoraj Asiu dziekuje 👄 Motylek ❤️ Paladynt kochana ja mialam zastrzyk z pregnylu jeden raz ale powiem ci ze jest z nim problem kosztuje grosze ale niema go w aptekach poniewaz zostal wycofany tak mnie pani w aptece uswiadomila dostalam dopiero po 3h biegania jadna apteka mila z starego zapasu wiec wrazie czego jest jego odpowiednik Ovitrelle ale pieronsko drogi koszt jakies 150zl w aptece a w kilince placilam 60zl ale musisz byc ich pacjentem raz mi sie udalo powodzenia w szukaniu Dwupaczki dla was calusy i waszych milusinskich cmokasy 👄 reszta dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie:) Ja już nie śpię, byłam rano zanieść mocz do badania, teraz na poczcie i dopiero mam teraz czas do Was napisać:) Madzia nie martw się tym lekarzem, najwidoczniej tak miało być, że mamy w tym samym dniu iść na wizytę:) Odnośnie spodni to super zakup:) A są tam też takie większe rozmiary czy tylko 38/40? A jak się dzisiaj czujesz? Beatko to pilnuj remontu, pilnuj:P Jak tylko znajdziesz czas to zapraszamy na cafe:) Wom@n, 9_Mama Aniołka trzymam za Was kciuki, żeby się udało z tymi testami, i żebyście już nie dostały tej nieszczęsnej @... Też czekam na brak myślę, że to dobry znak, że test od razu wyszedł z porządną krechą:) Ja też tak miałam, że na początku była bardzo słaba, ale była a za 2 dni jak powtórzyłam test i to popołudniu to wyszła porządna krecha:) Olcia, Motylek, Milenka, Natalla, Lena_D jak się dzisiaj czujecie Kochane dwupaczki:) ? Dla wszystkich Dziewczyn mnóstwo 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje królewny, ja już dawno nie śpię, ale humorek beznadziejny... Dziewczynki moje, testujcie się i olejcie tą temperaturkę. W poniedziałek trzymam mocno za Was kciuki kochane :) Beatko i Asiu, wielkie buziolki dla Was. Olcia, jak robotnicy, mam nadzieję, że Cię nie podrywali za bardzo :) Życzę Wam spokojnego dni dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu w H&M widziałam nawet rozmiar 44, więc spokojnie coś dla siebie znajdziesz. Ja zawsze nosiłam rozmiar 34 a teraz sobie kupiłam 38 i jest w sam raz ;). Jest tam wszystko sweterki, bluzki, kurtki dzinsowe, staniki. Wszystko znajduje się na dziale gdzie są ciuszki dla maluszków. A spodnie są fajne, dzisiaj miałam na sobie i są naprawdę wygodne, dobrze podkrojone i guma jest fajna, bo zamawiałam jedne na allegro to nie ma porównania. No i przy okazji można modnie wyglądać :) . Mam nadzieję, że ten poniedziałek będzie szczęśliwym dniem i dowiemy się samych dobrych wiadomości, bo strasznie się boję... A co do humoru to mam w miarę dobry, tylko idę się teraz troszkę przespać, bo znów wstałam o 7 i już padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mnie dziwi co tak cicho :)) 9_Mama Aniołka, powiedz mi czy tez masz bol piersi? ja dzis niesamowicie..nie moge sie dotknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n mnie troche bola ale nie tak jak w tej poprzedniej ciazy, wtedy to plakalam z bolu, szczegolnie jak kladlam sie spac wieczorem. wiec cos czuje ze Tobie spokojnie 2 kreseczki wyjda.... a ja bym mogla non stop spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Aniołka, sama nie wiem co się dzieje. Łapię często dzisiaj dołka :( Madziu, cieszę się, że zakup się udał :) Ja mam spodnie ciążowe i są bardzo wygodne :) A jak narzeczony? wom@n i Mamo Aniołka, czuję, że Wasze @ nie nadejdą :) Palandys, dużo buziaków :) Beatko, całuski Spokojnej nocki moje Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ... ja dzis mialam zapchany dzien, bo maż mial urlop :) Motylek - robotnicy dzis skonczyli prace, byli grzeczni chodz mlodzi i fajni :) FAjnie sie z nimi gadalo. A ty czemu masz dola ?? asia - ja sie dobrze czuje. Maly wlasnie kopie jak pisze tego posta :) A co u ciebie ?? Dziewczynki jak reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wreszcie urlop,nie pisałam bo pracowałam po 10h i zwłaszcza na nocki to i musiałam odsypiać. Witam nowe koleżanki chociaż "lepiej by było by nie dołanczały do nas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×