Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

hej kochane ja juz po urlopika ale milo mnie zaskoczyli w pracy okazalo sie ze jeszcze weekendzik dali mi wolny:) wiec korzystam kazdej chwili z mezulkiem:) ja juz druga @ po stracie koncze jeszcze tylko 4 i bedziemy miec zielone swiatelko:) niby wydaje sie ze dopiero dwa miesiace minely, tak niewiele ale zlecialo jak jeden dzien:) a co u was dziewczynki? jak dwupaczki? czytam was na biezaco ale nie mam kiedy odpisywac obiecuje ze jak naciesze sie mezem to bede bardziej aktywna z reszta jemu tez juz konczy sie urlop niebawem wiec z pewnoscia bede czesciej zagladac:) :P Witam nowe dziewczynki przykro mi ze i was spotkala ta przykrosc ale musimy byc twarde, razem jest sobie latwiej poradzic:) caluski dla wszystkich razem i kazdej z osobna 👄 dla dwupaczkow podwojne a nawet potrojne caluski 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris to super, że mąż już wraca :D :D :D :D Now898 te 4 miesiące szybko zlecą :) A ja dziś miałam dziwną sytuację, tempka 37, więc wysoka jak na mnie... dostałam brązowego plamienia, które się już skończyło, a jestem ok 10 dni po owulacji, piersi nadal bolą i nie mam pojęcia czy to okres mi się rozkręca, czy mi się rozregulowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku malutka już dzisiaj mnie tak kompała, ze aż siostra wyczuwala ręką :) więc miała wczoraj leniwy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny, 36 dzień a ja okresu nie mam. Drugi dzień boli mnie podbrzusze. Chwilami dosyć ostre skurcze, długi czas nic i znowu. Skurczom i pomiędzy nimi towarzysza intensywne kłucia w podbrzuszu. Śluz mam raczej skompy, ale zauważam w nim od czasu do czasu strzępy płodnego (ten śluz mam od dawna).Do tego mam nabrzmiale podbrzusze (jakbym miała w srodku kamienie) i przez to chyba nieco częściej siusiam - dzisiaj już kilkanaście razy, a wcale dużo nie piję. Piersi mam mało wrażliwe. Zanim wyjadę na tygodniowy urlop muszę pójść do jakiegoś gina bo ta sytuacja bardzo mi się nie podoba. Co sądzicie dziewczyny? Czy ktoraś z was miała podobnie po łyżeczkowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może zbliża się małpa ja po wszystkim miałam ze 3 takie bolesne, ale jeśli coś Cię niepokoi to może na prawdę udaj się do lekarza to będziesz spokojniejsza... A Mnie cały czas bolą jajniki jak na okres, plamienie ustało zupełnie... nie wiem co się dzieje, jak ma przyjść ten małpiszon to niech już będzie bo nie lubię takich dziwnych sytuacji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co raz bardziej jestem zaniepokojona. Ból podbrzusza - skurcze i kłucie na przemian mam cały czas. Brzuch wzdęty, parcie na mocz, nie widzę żadnego śluzu. Ręce juz mi opadają... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali - ja po lyzeczkowaniu mialam okres dopiero po 40 dniach i byl mega bolesny i mega mega obfity! To bylo po drugim lyzeczkowaniu. A po pierwszym to było jeszcze gorzej - bo plamilam baaaaardzo dlugo. Najpierw skąpo - a potem coraz mocniej i mocniej az w koncu okazalo się, ze zrobila mi sie bardzo duza torbiel na jajniku ( 9cm) i w sieprniu mialam lyzeczkowanie a we wrzesniu już leżałam w szpitalu, drugi raz narkoza i laparoskopia... :( Jeżeli masz jakieś wątpliwości i obawy to jedź do lekarza - albo nawet na izbę przyjęć. W końcu po jakąś cholerę opłacamy składki :] To tak na szybko wpis. Jutro postaram się znależć więcej czasu i troszkę więcej się odezwać. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. malo pisze,bo nie chce wam forum zasmiecac. Dzis ide pierwszy raz do lekarza, sama sie sobie dziwie, ale jakos spokojnie do tego podchodze. Co ma byc to bedzie. Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Motylek ach ty to masz przezycia niezazdroszcze sytuacji z tym cukrem ale zeczywiscie dziwna sytuacja jak mowila diabetyczka moze rzeczywiscie bedzie lepsza insulina niz dietka Qociakwawa a moze zaskoczylas hmmmm :) Prezpraszam ze niepsize do kazdej z osobna ale cos sie kiepsko dzis czuje mam leniucha makymalnego :P ale jestem z kazda myslami i zycze dwuch kresek Dorsi zeczywiscie wynik kosmiczny a co lekarz na to???? Dla dwupaczkow i milusinskich sle moc caluskow 👄 Dla reszty babeczek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris - ja ide w srode rano do endokrynologa i Ci powiem co ona na te antyciala aTG... slyszalam opinie ze szkoda je w ogole badac bo lekarze nie bardzo wiedza co o nich powiedziec... ze wazniejsze aTPO... no i ja te drugie mam w normie a te pierwsze podwyzszone choc nie tak bardzo jak Ty... ponoc moga swiadczyc o przebytej infekcji... a mialas USG tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beatko :) Raczej nie bo znów mi się zaczęło mikroskopijne plamienie, tak mnie brzuch rozbolał, że wzięłam nospe... no i teraz cisza... Robiłam też test niestety jedna kreska więc czekam na rozkręcenie @, chyba że się jakimś cudem obrazi :P Co tu taka cisza kochane??? Waiting jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim dwupaczkom i oczekującym, cos cicho u nas na forum :) u mnie @ brak, piersi bola i sa jakies dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, rzeczywiscie tu jakos cicho, ja zajrzalam na chwile zapytac co tam u was, jak samopoczucie? musze wam powiedzec ze u mnie z dnia na dzien lepiej, ale nie chce chwalic dnia przed zachodem slonca. Narazie z moim M spokojnie i bez klotni, nawet przytulanki bylo wiec oby tak dalej.... wom@n to moze cos jest na rzeczy, ktory to twoj dzien cyklu? qociakwawa a moze sie nie rozkreci @ i juz prze kilka ladnych miesiecy sie nie pojawi co? izi27 daj znac jak po wizycie i czy wszystko w porzadku, nie zasmiecasz forum, przeciez po to jestesmy zeby sie wspierac. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i przepraszam ze nie dokazdej z osobna pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Aniołka fajnie by było :) Plamienie ustało więc zobaczymy do @ jeszcze dwa dni, ale w tamtym miesiącu przyszła wcześniej... A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo aniolka, fajnie ze sie uklada wszystko :) oby tak dalej u mnie 31 dc , biust podoblewa mnie od paru dni, i jest bardzo wrazliwy na dotyk ..ale jest inny jak co m-c..tak mi sie wydaje. ale nic nie mowie (i po cichu mam nadzieje)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa i wom@n trzymam za was bardzo kciuki, oby niedlugo dotarly do nas wiesci o 2 kreseczkach. qociakwawa u mnie 19 dc. wiec do @ jeszcze daleko, ale jakos nie nastawiam sie na to ze nie przyjdzie. ten cykl mam bez duphastonu a zawsze po jego odstawieniu przychodzila po 2 dniach @ oprocz ostatniego cyklu.... a teraz to nie wiem kiedy sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo_ Aniołka szybko zleci, a może będzie jakaś niespodzianka ;) Ja nie czuje się, abym była w ciąży więc pokornie czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa nie musisz czuc sie jakos inaczej, ja w tej poprzedniej ciazy co stracilam dlugo sie nie domyslalam ze jestem bo to nie byla planowana ciaza a @ mialam bardzo nieregularny, wiem ze tylko mnie piersi bolaly i to bardzo ale myslalam ze to przed nadchodzaca @. Takze dopóki nie pojawi sie na dobre @ to miej nadzieje ze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mysle..nigdy nie mow nigdy :)))))))))))))))))) oj, dziewczyny..jakby bylo cudnie jakby nam sie wreszcie poudawalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Bylam na usg przezycie niesamowite, wedlug poloznej wszystko jest ok, z jej obliczen wychodzi ze to 7tydz i 1dzien, Serduszko bije ciaza wewnatrzmaciczna, jajeczko z prawego jajnika i szkrab ma 9.9mm, takie malenstwo. Wyslalam chlopakowi zdjecie usg a on z pytaniem to nasze?, az mi lza sie zakrecila, "nasze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi to wspaniale, że wszystko jest ok :) Serdecznie Ci gratuluję :* Wom@n ja coś czuję, że u Ciebie ktoś pomieszkuje :D Jak tam w ogóle było na wizycie u gina ??? Mi na razie tempka nie spada, jajnik mnie boli i piersi mam wrażliwe, szczególnie na wieczór... Gdyby się jakimś cudem okazało, że jednak jestem w ciąży to zacznę od razu brać duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izi - to superasto... mysle ze kazda z nas trzyma mocno kciuki zeby szczescie trwalo az do szczesliwego rozwiazania... woman - kurde byloby super... z tym ze u mnie ostatnio marne szanse... moj m tyle pracuje ze potem na nic nie ma sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez gdyby sie okazalo ze sie udalo od razu duphaston. u lekarza.niczego sie nie dowiedzialam. na stwierdzenie czy to fasolka z wczesnie, badanie nie wykryje. za tydzien brac luteine na wywolanie, potem znowu clo..ale mam nadzieje ze to nie bedzie konieczne :) izi,super ze wszystko dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha jak ja zaszłam w pierwszą ciążę to nie widziałam się z moim ponad 2 tygodnie, przyszły walentynki i się tak nam się poszczęściło, że w pierwszym cyklu zaszłam, więc może w przypływie spontaniczności i tym całym zamęcie i Wam się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wom@n mam nadzieje, że u Ciebie ta luteinka to jednak w drugą stronę zadziała i ta wredna małpa nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu sie smieje ze po prostu okolicznosci postanowily sprawic abym grzecznie poczekala az mina 3 pelne cykle po poronieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×