Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość karola2812
Dziewczyny,to co teraz powiem będzie jak zły sen-w sobotę poronilam w 8 tyg.myslalam,że między mna a moim M jest w miare ok-pomylilam się.Oczywiście był dobry tylko w ten jeden dzień.Potem wszystko wróciło do normy-otóż jestesmy małżeństwem od 11 lat,mamy 10 córkę i to chyba dla niej tak się poswiecalam.Jakiś czas temu zaczęło się między nami psuć,oddalilismy się od siebie.On żył swoim życiem,a my dwie swoim.Nasze życie w sypialni poległo-żeby nie sklamac to może raz na dwa,trzy i nawet cztery miesiące dochodziło do czegoś i to jeszcze z mojej inicjatywy.Kiedyś mi powiedział,że już go nie pociagam,zabolalo,ale pomyślałam mamy kryzys to minie-nie minęło!Teraz,gdy jestem zalamana doszło jeszcze coś-przepraszam za doslownosc-dziś kiedy wkładałam pranie do pralki wpadły mi w rece przez przypadek jego majtki,aż usiadlam z wrażenia kiedy to zobaczylam-była na nich plama po spermie!rozplakalam się.Wpadłdo łazienki i jak zapytałam co to jest i co to ma znaczyc odpowiedział,że jestem nienormalna i mam tylko te rzeczy w głowie.Nagle cały mój świat zawalił się.Tylko dodam,że przez niego nie mam kontaktu x moja rodziną,oni go nienawidzą.A ja wybrałamwłaśnie jego-wiem bylam głupia.Teraz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaatiii87
ja tez trzymam kciuki, aby wszystko bylo dobrze... przemysl sobie wszystko, bo moze to przewrazliwienie, ja tez lapie sie na tym, ze ciagle jestem na kogos zla... a co do smecenia, mysle, ze kazdej z nas jest latwiej jak posmeci komus, kto moze ja bardzo dobrze zrozumiec... pomimo tego, ze akurat ja mam oparcie w narzeczonym, to czuje, ze to jednak nie to... po rozmowie z Wami jest mi jakos lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Teraz moje życie nie ma sensu,może lepiej byłoby gdybym zasnela i już się nie obudziła.Brak mi słów.Nie wiem co mam o tym wszystkimmmyśleć.Jestem kompletnie zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaatiii87
karola2812 pewnie kazda z nas Cie rozumie, ale nie mozesz sie zalamywac.... ja tez pare dni temu mowilam dokladnie to samo... mysle, ze Ty jak i Twoj partner potrzebujecie troszke ochlonac i szczerze porozmawiac... szczerze Ci wspolczuje, bo jak ja ze swoim ciagle sie klocilam, tak teraz po tym tragicznym dniu, jest dla mnie kochany i cierpliwy.... ale nie mozesz sie lamac ... bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Nie będzie.My nie umiemy ze sobą rozmawiać,po tym dniu już wogole ma mnie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaatiii87
przykro mi Bidulko, ale nie mozesz sie lamac.. wiem, ze jest Ci ciezko, bo wszystko sie nalozylo, ale masz dla kogo zyc, wiec nie mozesz sie zalamywac.. wszystko sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki.Pisałam wiele razy ale jakiś czas temu,bo jakoś ostatnio nie było o czym,ale ja was sledze na bieżąco . Serdecznie gratuluje przyszłym mamom i wspieram te które się starają. U mnie po dwóch latach od poronienia, test pokazał dwie kreseczki no i beta 1200 ,więc zostanę mamą ,ale nie ukrywam że strach we mnie jest i będzie do końca...serdecznie was pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Siedze juz w domu 3 dzien lykam antybiotyk na moj pecherz i juz jest lepiej! Tylko teraz mam jakis ucisk miednicy jak sie nachylam np zeby cos podniesc albo zapiac buty! To chyba normalne bo pewnie dzidzia sie rozpycha! Jutro wracam do pracy ale tylko na 2.5 dnia bo potem swieta i 10 dni wolnego! Jeszcze tydzien i bedzie polmetek ciazy jak ten czas leci! A jesli chodzi o mojego faceta to niezle go przestraszylam moja wizyta w szpitalu, wmawial sobie ze to jego wina, bo mnie zdenerwowal w niedziele! W sumie dostal mala lekcje, powiedzial zebysmy go juz tak nie straszyly bo kacha nas i nie chce stracic! Oby tak dalej! Milego dzionka zmykam do lozeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Dzisiaj mam wizyte i chodze tak naminowana ze szok boje sie jka diabli dzisiaj w noc mialam koszulke mega mokra na piersiach chyba mi siarka poleciala i tak mnie dzis sutki swedza i draznia szok Mortylek i jak tam kochana jak sie czujecie Asia biedna ty niemartw sie antybiotyki niektore sa specjalnie dla nas wiec lekarz wie co robi by niezaszkodzic moja przyjaciolka miala nonstop cos z moczem i leki bo miala kamienice nerkowa i maly zdrowiutki ale i tak wiem ze mimo tych wpsiow zawsze strach jest dla was buziak 👄 Izi czy wy wiecie juz co kryje sie u ciebie w brzuszku albo jakies przeczucia???? Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty babeczek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja tylko na chwile... Wczoraj Motylek mi pisała tak kolo 22 ze jedzie do szpitala bo ma skurcze wiec pewnie juz tuli malutka Natalke... czekam na wiesci od niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
milenka no to super wiadomosci:-) pisz jak bedziesz wiedziala cos wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie.. nasz Motylek rodzi? :))) Motylku, odezwij sie w miare mozliwosci i daj tylko znac czy juz tulisz Natalke :)) Milenka, lada moment i Ty obwieścisz nam dobre wieści :) karola, wspolczuje sytuacji z męzem:(( postarajcie sie porozmawiac, a nie uciekac kazde w inna stronę :( na razie sie nie zalamuj.. zawalcz o Was pestka, gratulacje :) dbaj o siebie teraz Dziewczyny, jak czytam co Was wszystkie spotyka w zyciu, malzenstwie to jest mi bardzo przykro :(( wielkie buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko jeszcze nie wiemy co brzusio tam kryje! Mojemu facetowi snil sie wczoraj moj porod mialam cesarskie ciecie i byl chlopiec! Ja tez czuje ze chlopak bedzie, marzy mi sie dziewczynka, ale najwazniejsze zeby zdrowe bylo! 4 stycznia mam usg wiec moze sie dowiemy! Beatko, a jak tam brzuszek powiekszyl sie, pobolewa cie czasem, bo mi troche bioderka i miednica daja sie we znaki! Ale zniose wszystko! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izi, tez mam tego samego dnia usg ale u mnie za wczesnie :)))))) dziewczyny, powiedzcie czy uzywacie od poczatku ciazy jakiegos kremu na rozstepy?? wiem ze sa kremy od pierwszego trymest.jak tez do uzywania pozniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi masz racje niewazne co byle zdrowe ale po cichutku marze o chlopczyku wiesz co wczoraj mialam klucia i pobolewania delikatne w okolicy miednicy i po poku brzuszka tak jak na poczatku ciazy a krzyz niewypowiadam sie mam uczucie ze mi ktos go przelamuje masakra podniesc sie niemoge normalnei brzusezk no moze troszeczku ale ja roznicy niewidze kochana maz tak ale ja nie malutki jest Motylek kochana daj zanc jak tam caluski dla Natalki W@oman ja od kiedy sie dowiedzialam to kremuje sie tylko standardowym balsamem garniera kuzynka tak robila i zero roztepow a i w te wynalazki niewieze ale podobno kremy z serii rosmanowaskiej sa dobre znajoma miala i chwalila sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wom@n ja mieszkam w uk i od poczatku ciazy lekarz rodzinny kazal mi uzywac oliwke na brzuch i biust, moja nazywa sie biooil i syper sie wchlania a na pozostale partie ciala wcieram krem kakaowy dla kobiet w ciazy jest tani bo okolo 5 za 250 ml i super pachnie! Beatko ja tez mialam jeszcze 3 dni temu bole plecow ale spowodowane byly chyba klopotem z pecherzem od poniedzialku biore antybiotyk i juz jest lepiej tylko teraz czuje jakby cos mi uciskalo w dole brzucha na miednice! A brzusio w ciagu dnia powieksza sie rano zawsze jak wstaje mam wrazenie ze jest mniejszy niz dzien wczesniej i sie martwie, ale w pracy wszyscy widza roznice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nasz Motylek - wczoraj poznym wieczorem pojechala rodzic do szpitala !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku trzymam kciuki za Was :) Ale chyba już będziesz tulić Natalkę w ramionach :) No i bałaś się, że Święta będą w szpitalu, a tu Święta będą już w domku z najpiękniejszym prezentem :) Milenko teraz czas na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Motylku pewnie juz tulisz Natalke:-)a jednak na swieta malutka chciala byc w domku z rodzicami:-)super:-) asiu nie martw sie antybiotyk napewno nie zaszkodzi Filipkowi wszystko bedzie dobrze kochana:-)buziaczki dla was:-) beatko trzyma kciuki za wizyte napewno maluszek zdrowy i moze pokaze co ma miedzy nozkami:-) a moj maly ma zapalenie gardla wczoraj bylam z nim u lekarza i dostal antybiotyk mam nadzieje ze pomoze.ma kaszel i wysoka goraczke ponad 39:-(:-(strasznie sie meczy moje biedactwo:-( women:-)doris:-)9 tygodni:-)mycha:-)myszorku:-)i cala reszta gorace pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Dziewczyny,dzięki za miłe słowa i odrobinę otuchy-lecz wydaje mi się,że to koniec naszego małżeństwa.Tu rozmowy nic nie dają.My już nie umiemy ze sobą rozmawiać.Zazwyczaj to tylko ja mówiłam i płakałam,denerwowalam się a on milczał i wszystkiemu zaprzeczał.Dlatego też to nasze ostatnie święta razem,a może i osobno.Nawet przy takiej tragedii która mnie spotkała jest podly dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Sabinka Motylek urodzila !!! Stalo się to wczoraj tj. 18.12.2012r o godz. 23.15 przez cesarskie cięcie. Natalka waży 3600 g i ma 55 cm :) Obie czują się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnie Motylku, buziaki dla Ciebie i Natalki. az sie wzruszylam, ale nie moge sie rozbeczeć w pracy :)) odpoczywaj duzo :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku gratulacje, cudowny prezent wam Natalka sprawila! Przecudowne swieta wam sie zapowiadaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Motylku gratuluje buziaki dla corci i dzienej mamusi przezywasz teraz napewno najcudowniejsze chwile w zyci az mi sie lezka w oku zakrecila wiem jakie cudowne sa pierwsze chwile z upragniony skarbem jeszcze raz gratuluje:-):-) milenka kolej na ciebie a po tobie na asie:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystke kobietki. nie wszyscy pewnie mnie pamietają, ale jakiś czas temu udzielałam sie na forum bo i mnie spotkały smutne chwile. jutro mija rok od planowanego terminu porodu. właśnie nasz mały aniołek jutro by świetował. Pomimo iz mamy upragnione dzieciątko które skończyło 5 miesięcy o naszym aniołku nie zapominamy. brakuje mi czasu na śledzenie forum ale od czasu do czasu zaglądam i myśle o was cieplutko. Pozdrowienia dla małej Natalki i jej rodziców. Trzymam kciuki za poczęte maleństwa, niech rosną zdrowo i dają radość swoim rodzicą, trzymam także kciuki za starajacych się o maleństwa. buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - witamy nowego śzkraba na świecie. gratuacje dla rodziców:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku GRATULACJE!!! w koncu jestes spokojniejsza bo masz juz swojego skarbka w ramionach buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łzy mi kapią z radości i wzruszenia. Gratuluje z całego serca Motlku kochany!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×