Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Kochane,dziś zrobiłam ten sam test co przedwczoraj i jest już bardzo ładna gruba kreseczka:) teraz tylko wizyta u ginka.Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola strasznie sie ciesze:-) oby wiecej takich wiadomosci. to juz pocichutku witam cie w gronie dwupaczkow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola od początku wiedziałam, że właśnie taką wiadomość niedługo od ciebie usłyszymy;)) Alez się cieszę i gratuluję;) Może skoro miałysmy razem test robić to ja też niedługo dowiem się czegoś fajnego?? Wczoraj podczas kąpieli zauwazyłam dużo żyłek na piersiach, takie mocne, aż granatowe prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola, gratulacje !! naprawde sie ciesze. i mam nadzieje, ze tak jak mowilas, razem zafasolkujemy :D i ja tez niedlugo pochwale sie 2 kreseczkami ;)) trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze i czekam na wiesci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sitarowa,Pati87-dzięki dziewczyny za dobre słowo-mam nadzieję że będzie wszystko ok.Dzwonilam do ginka i wizytę mam dopiero q następny czwartek!Zobaczycie,wam napewno się uda.Będziemy razem przeżywać nasze boleści:)A może u mnie to jest jeszcze pozostałość po poronieniu?Oj strasznie się boję!ale też jestem taka spokojniejsza!A może to nie ciąża???zbzikuje!Trzymam za nas wszystkie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola z jednej strony mam duże podejrzenia, że jestem, ale z drugiej strony nie chcę się zawieść. Więc wolę trochę poczekać. Zresztą na test chyba za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sitarowa u mnie pierwszym i prawie jedynym objawem ciazy byly wlasnie zylki ;) karola to raczej nie sa pozostalosci, bo jesli mialas @ tzn ze hormonki spadly po ciazy, tak mi sie wydaje... ja robilam test ciazowy 3 tygodnie po poronieniu, zeby sprawdzic, czy wszystko sie oczyscilo. juz wtedy wyszedl negatywny. nie wymyslaj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola nie nakrecaj sie wszystko jest napewno dobrze:-) sitarowa u mnie tez pierwszym objawem byly zylki na piersiach i takie ciemniejsze sutki. asiu jak tam Filipek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e de nawet nie wyobrazasz sobie jak bardzo sie ciesze ze wszystko jest w porzadku karola teraz to juz gratulacje pelna para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-de serdeczne gratulacje, mam nadzieje że teraz bedziesz spokojniejsza i nie bedziesz martwiła sie brakiem mdłości:) Wierze że widok bijącego serduszka to najwspanialszy widok dla każdej mamy. Karola, moaj kochana najszczersze gratulacje!!! Nie ma co gdybac miałas przeciez pierwsza @ po stracie więc organizmu musiał sie ustabilizować a twój gin nie widział przeciwskazań do dalszych starań więc teraz tylko dbaj o siebie i ciesz sie każdym dniem :) Czas do czwartku pewnie będzie Ci sie dłuzył ale warto czekać :) Jeszcze raz serdeczne gratulacje :) Iluś przerażający sen, ja jak na razie nie miewam takowych i oby mnie one omijały z daleka. Ale sny czyta sie na opak, obawiasz sie kolejnej straty i podświadomośc to wypycha w snach ale nic sie nie martw tym razem nic złego Cię nie spotka :) Ja płeć o dziwo poznałam wstępnie w 16tc4dc a jak byłam na wizycie dwa tygodnie później 18tc4dc to już lekarz potwierdził "zna pani juz płeć?...podobno chłopak panie dr...odp:i raczej na nic innego to nie wygląda jak na fujarkę" :) super to usłyszeć że syniu się szykuje, ale ufając babcinym wróżba co do smaków i wyglądu to "na chłopaka" już sie czułam wczesniej bo nic słodkiego mi nie podchodziło przez pierwsze 3 m-ce ciązy a kwaśne rzeczy, ogórki, kapusniak mogłam jeść bez przerwy i nie ukrywam że ciąza mi służy, wszelki problemy z cerą i przetłuszczaniem sie włosów odeszły jak reka odjoł czyli ciąza raczej urody mi nie odebrała jak to na córkę zwykle wróża :) Czekam na wieści co się u Ciebie kochana szykuje :) pomiziaj brzuszek ode mnie i Wikusia :) Sitarowa89 jesli twoja @ lada dzien powinna byc lub już sielekko spóźnia to rób szybciochem test lub bete (wiarygodniejsza) ja jestem teraz w 19tc4dc i na piersiach mam autostrade utworzoną z zyłek niebieskich a wczesniej przed ciążą ich nie miałam więc masz podstawy do poważnego potraktowania tego symtomu jako oznaka że fasolinka juz sie u ciebie rozgościła :) czego Ci zycze z całego serducha :) Now ty o zadnych porządkach nie myśl :) lez spokojnie i wypoczywaj, mąz naprawde nie podupadnie na zdrowiu i honorze jak sam cos sobie ugotuje i nie bedziesz sie katowac wszelkimi zapachami z kuchni a o porządek zadba w taki stopniu jaki jest on naprawde konieczny, ty masz teraz zadanie bojowe zrobić wszystko żeby mioeszkanko Twojej fasoli byo w dobrej kondycji czyli twój brzusio, organizmy i psychika więc pozytywne myslenie, duzo leżenia i wypoczynku :) śpij ile możesz od wrześnai mozliwe że bedziesz marzyc o nie przerwanym snie dłuzszym niż 3 godzinki :) Trzymaj sie cieplutko i powtarzam żadnych porządków, gotowania i ekstramalnego wysiłku 👄 Aniołek2404 jak sie czujesz? Dziewczyny Mycha Myszor, też czekam na brak, Weiting, Qociakwawa, O7cia, Motylku 9Mama Aniołka co u Was? Ja dziś byłam na zakupach głównie w poszukiwaniu oczywiście clexane 0,2 na moja zakrzepicę która jest coraz trudniej dostena w aptekach w całym miesacie ale przy okazji kuiłam dzis sobie pierwsze ciążowe spodnie :) Jestem porostu sama w szoku że moge je sobie kupić, to taka radośc że brzuszek już tak urósł i potrzebuje spodni z kominem :) heh nawet jak do was teraz pisze to czuje jak Wikuś sobie brekdensa chyba tanczy w brzuchu i nie zamieniłabym tego uczucia za żadne skarby świata. Mam nadzieje że moje dwa Aniołki czuwaja nad braciszkiem i wszystko w czercu skonczy sie dobrze :) Asiu jak Fifi nasz kochany? Całuje Was moje drogie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris jestem pewna ze wszystko juz teraz bedzie dobrze... musi po prostu i juz... az Ci zazdroszcze tego rosnacego brzuszka... powiedz mi jak to z ta Twoja zakrzepica bylo? zdiagnozowali Ci ja czy dali leki na wszelki wypadek? myszorku nowaczku asmanko co u Was kobietki slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris dziekuje czuje sie dobrze nadal musze lezec, 11.02 mam wizyte bedzie to 13 tydzien moze nie bede juz musiala tyle lezec. Karola gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane. Wczoraj udało się zrobić tomograf Filipkowi. Dzisiaj wyniki były. Okazało się, że ma jakieś zmiany niestety :( Pytałam lekarza co to oznacza, czy mogą świadczyć te zmiany o chorobie np. autyzmie, lub mózgowym porażeniu dziecięcym... Powiedział, że raczej nie, ale musimy czekać na te wyniki badań metabolicznych. Więc przypuszczam, że oni wiedzą, że w tych chorobach metabolicznych gdzieś jest przyczyna, ale nie chcą powiedzieć jaką konkretnie podejrzewają... Ale tych chorób metabolicznych jest przeszło 600 więc ciężko "strzelić" z diagnozą, dlatego czekają na wyniki, żeby mieć czarno na białym. I część tych chorób jest takich, że wystarczy dieta i leki (przez całe życie), a część jest takich, że uszkadzają mózg i jest nieciekawie :( Drgawek wczoraj i dzisiaj nie miał. Już sama nie wiem od czego to zależy. Ale jeśli to te choroby to niestety prawdopodobnie genetyczne, choć może zdarzyć się też tak, że jednak u nas z genami jest ok, a dopiero Filipek zachorował jako pierwszy i będzie nosicielem :( Dziewczyny straszna jest myśl, że może być aż tak chory, że w przyszłości Jego dzieci też będą chorować na to co On. A jeśli my z mężem zrobimy badania genetyczne i wyjdzie coś u nas nie tak, to na pewno nie zdecydujemy się już na dziecko, nie chcemy, żeby przechodziło to co Filipek... Serce mi pęka z bezradności. W środku wszystko we mnie krzyczy, a na zewnątrz staje się to niemy krzyk. Ryczę jak bóbr i nie potrafię przestać. Dlaczego życie jest takie okrutne i niesprawiedliwe :(:(:(:(? E-de Kochana gratuluję Ci Kochana z całego serca. Niech Maleństwo rośnie zdrowo. Karola gratuluję dwóch kreseczek. Dbaj teraz o siebie! Sitarowa zrób test. Iluś, Doris, J55j555, patiii i reszta Dziewczyn, dziękuję, że o nas pamiętacie. Dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, melduję się po wizycie z dobrymi wieściami :) wszystko jest w porządku,maluszek ma juz rączki i nóżki i szybciutko bijące serduszko :) Mierzy 21 mm :p popłakałam się kolejny raz w gabinecie ze szczęścia. Już nie musze leżeć plackiem, moge chodzić,ale sie nie przemęczać, dupek odstawiony,co mnie troche martwi bo jakoś pewniej sie czułam na nim,ale gin stwierdził,że wbrew pozorom nie należy przeceniać działania tego leku. Chyba mi nie pozostaje nic innego jak mu zaufać choć jak mu powiedziałam o wzroście tsh to stwierdził,ze jeszcze jest w normnie :-/ dobrze,że nie wie,ze chodze do innego endo. A i karte ciąży mam założoną,kolejna wizyta za 2 tygodnie. E-de słońce ciesze sie z Twojego szczęścia :) widzisz niepotrzebnie sie martwiłaś :* Karola moje gratulacje! To musi być to! Szczęśliwych 9 miesięcy :) Kochane,wybaczcie,ze nie do każdej z osobna,ale zmykam bo boli mnie głowa po tylu wrazeniach dzisiaj. Pozdrowienia dla wszystkich! Dla dwupaczków,starających sie i oczekujących na zielone światełko :* i dla już mamusiek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulku kochanie przytulam mocno... bardzo mi przykro ze to Cie spotkalo... ale badzmy dobrej mysli ze to jednak ne jest nic groznego... na razie nie chca nic mowic zeby sie nie pomylic... nie chca ani robic plonnej nadzieji ani Cie straszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - nie płacz proszę bo serce mi się kroi... Bądź dzielna dla Filipka! Nie zakładaj też od razu złych scenariuszy... Zobacz: teraz dwa dni nie miał drgawek, może to tylko jakiś mały defekt rozwojowy i z czasem się ładnie wszystko unormuje i po drgawkach i zmianach w mózgu nie będzie ani śladu! Wierzę w to z całego serca! Wiem z własnego doświadczenia, że po porodzie występują np szumy w sercu. Z biegiem czasu to mija. Może też tak będzie w przypadku Filipka - że za chwile wszystko minie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waiting bardzo sie ciesze ze wszystko w porzadku a wzrost TSH jest normalny bo maly pasozytek Cie objada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kochana bardzo mi przykro :( takie maleństwo i tyle musi wycierpieć,a wy razem z nim..ale moze to nic groźnego jednak. Drgawki sie uspokoją i będzie wszystko w porządku. Ja mocno wierzę,że Fifi z tego wyjdzie, w końcu z niego silny facet i musi sie wszystko dobrze skończyć. Wiem,ze pewnie sie czujecie paskudnie, bezradni..my wszystkie jesteśmy z Wami myślami i strasznie Wam kibicujemy. Bądź silna kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graynet
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie :) śledzę ten watek bardzo dokładnie od dnia kiedy dowiedziałam się, że nasz Dzidziuś nie żyje. Było to 27 12 2012 (10 tc). 28 miałam zabieg łyżeczkowania. Ogromna strata, której nie da ise opisać, wielki ból i smutek...ale Wy wszystkie o tym wiecie. Dziękuję Wam, że jesteście i mimo, że dopiero teraz postanowiłam napisać bardzo pomogły mi Wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jeju jak Ty się nacierpisz biedna. Ale zobacz Filipek jest w dobrych rekach, już wiesz dużo więcej niż w tym poprzednim szpitalu. Wszystko będzie dobrze;)) Dziewczyny poczekam do przyszłego czwartku. Jesli @ się nie pojawi do tego czasu zrobię test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graynet przykro mi, że witam Cię w naszym gronie. Straciłyśmy nasz aniołki w tym samym dniu. Wiem, że jest ci cięzko. Ale zobaczysz, że wszystko bedzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienko przesyłam Ci moc pozytywnych mysli ryczec mi się chce na sama mysl o tym co Was spotkało i o tej niepewności, ale ja wierze w moc modlitwy a w każdej mojej jesteście razem z Fifim i wszystkie tu piszące dziewczyny i WIEM że nic złego żadna z nas już więcej nie spotka! Weiting tak ci gratuluje moja droga, ciesze się że z fasolka wszytsko w porządku, to że lekarz kazał ci odstawić du**on to dobrze, bo to ulepszona luteina ale tez ma swoje skutki uboczne które doświadczyła min moja znajoma poniewaz dlugo podawan kobieta może powodowac u chłopców rodzonym spodziectwo, ja jak już wiem że bede miała synia bronie się przed nim jak tylko moge żeby mu nie przysożyc dodatkowych kłopotów w przyszłości. Najważniejsze że Twój malusze ma się świetynie i nie potrzebujesz go niczym wspomagać :) Graynet bardzo mi przykro że do nas dołączyłaś, mam nadzieje że z dnia na dzięń będziesz czuła się lepiej, pisz do nas kiedy tylko bedziesz miała ochote, tu napewno każda z nas będzie wiedziała co przezywasz i nie zostawi cię tu bez pomocy i podniesie z każdego dołka. Kolorowych snów moje drogie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia najwazniejsze ze jest etraz w innym szpitalu. Bog wie ile by zajela diagnoza w tym poprzednim szpitalu u tej niekompetetnej lekarki. Z jednej strony dobrze ze wiecie gdzie moze lezec przyczyna i bede sie modlic by byl to pazdzioch ktory mozna wyleczyc poprzez leki albno dietke. Moge sobie tylko wyobrazic jak tobie jest ciezko tyle przeszlas a tu jeszcze propblemy po porodzie z filipkiem. Badz dzielna to sie niedlugo skonczy i wrocicie razem do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja czekam na kolezanke z mala Ede a tak sie martwilas kochana caluje mocno ze jest wszystko oki :) Weiting tsh wzrosnie zawsze a sprawdzalas ft4 lub ft3 bo to jest najwazniejsze ciesze sie ze malenstwo jest juz takie duze Doris kochana powiem ci ze mi slodkie wogole do teraz az do samego poczatku niepodchodzi dlugie zeby mam na nie ale za to jak niewiedzialam jeszcze ze jestem w ciazy to musialm miec piwko codziennie az sie maz smial ze sie uzalenie no to teraz jest chlopak jak malowany Franio nasz kochany :) Asiu kochana bardzo ci wspolczuje ale dzieki temu bedziecie wiedziec na czym stoicie i co mozn adawac by maly byl zdrowy silniejszy i mog wrocic z wami do domku caluje i przytulam cie skarbie Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty dziewczynek sle wirtualne [kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj wieczorem odszedł mi już czop, całą noc czekałam na to, że się coś zacznie ale oczywiście nic... we wtorek do szpitala już idę i mam nadzieję, że wyjdzie to moje maleństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ..zalogowalam sie specjalnie z powodu ostatnich przezyc . Jestem tydzien po zabiegu lyzeczkowania .Czuje sie dobrze . u mnie bylo puste jajo plodowe . wykryte w 8 tygodniu . w 9 tygodniu byl zabieg .psychicznie raz jest dobrze a raz smutno strasznie . mam super meza ktory mnie wspiera . za ok 4 mce chcemy znow zaczac sie starac o dzidzi . czekajac na zabieg dostalam globulke jakas i mocno krwawilam natomiast po zabiegu juz malo i teraz tylko pare kropek dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze musze Wam powiedziec ze czekajac na zabieg ..czytalam posty i pomoglo mi to w jakims sensie . Dodam ze to bylo moje pierwsze dziecko ..wysnione wymarzone ale ...czuje ze jeszcze bedzie dobrze i ze za 4 mce bedzie wielka radosc . Poki co tydzien polezalam w domu i w poniedzialek wracam juz do pracy .. czas wrocic do zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki szybkie pytanko przy reguralnych cyklach 25 dni kiedy obstawiacie dni plodne bo w tamtym cyklu testy owu pokazaly dopiero 13, 14 dzien a ja obstawialam wczesniej. Chcialam dac mezowi troche odpoczac ale cos mi mowi zeby sie brac do roboty dzis jest 10 dc. Jajniki kluja troszke ale sluzu jakos bardzo nie ma..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×