Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość ewcia8445
Czesc dziewczyny mam pytanie , czy krwawilyscie w ciąży i czy nie skonczylo sie to poronieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja zaczelam krwawic żywa krwia i dla mnie to sie niestety zakonczylo poronieniem i zabiegiem. Glownym objawem poronienia jest wlasnie krwawienie... ale nie zawsze musi oznaczac najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Hej mlo88 i reszta dziewczynek - nie odzywałam się bo od pt do dziś rana byłam w szpitalu po 2óch dniach spokoju z wymiotami wróciły z taką siłą że nie podołałam....dziś już czuję się lepiej ale martwi mnie to że nie czuję jeszcze maluszka;( a to już 18tydz.... jutro mamy wizytę nie mogę się doczekać...a tak poza tym to nic ciekawego... niebawem będę miała problem żeby skrobnąć parę zdań bo kończy mi się umowa na internet a nie przedłużamy bo się wyprowadzamy więc gdybym dłużej milczała tzn że nastąpiło odcięcie mnie od sieci;)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
ewcia8445 to zależy jak krwawisz i kiedy bo lekkie krwawienie w dniu spodziewanej @ jest czasem normalne, jeśli krwawisz mocno i boli Cię brzuch to lepiej jedź na izbę przyjęć bo to może być coś złego. ja niedawno mialam plamienie ale okazało się że mam trochę krwi na spodzie macicy co w ogóle nie było związane z Bąbelkiem. koniecznie daj znać co i jak. xx Ciągle martwiąca oj bidulo jednak nie ominął Cie szpital :/ ale dobrze że w końcu coś dało się zrobić żebyś się więcej nie męczyła. Kochana ruchy dziecka czuje się dopiero ok 20 tyg. w pierwszej ciąży. Choć ostatnio koleżanka napisała do mnie że czuje jak maluszek bawi się pępowiną a byla wtedy w 14 tyg. prawdę mówiąc nie bardzo mi się chce wierzyć żeby czuła ruchy tak wcześnie w pierwszej ciąży a zwłaszcza że jest no dość sporej postury. xx Dziewczyny a Wy jak i kiedy czułyście pierwsze ruchy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to byl 15 tc+5 ale takie pukniecia na lini majtek... po trzech dniach byly mocniejsze i coraz mocniejsze a teraz juz nawet w nocy potrafi obudzic jak sie wierci i kopie... wiec jest mozliwe tak wczesne odczucie dzidzi... zreszta jezeli sie nie myle to 9 tyg pisala w 14 tc ze czuje malenstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zeby poczuc trzeba sie maksymalnie wyciszyc i wsluchac w siebie.... do 22 tc mozna nie czuc pozniej trzeba informowac lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda ja czuje ruchy od 14 tyg mimo ze nue jestem chudziutka. Nawet moj gin wtedy mnie pytal gdzies ok 12 tyg czy czuje ruchy a ja na to ze to za wczesnie a on odpowiada ze absolutnie nie tak pisze tylko w poradnikach. A od kad mamy widza bobasy na usg to wiedza czego sie spodziewac co malenstwo wyprawia w srodku. Trzeba sie wsluchac ja myslalam ze to jelita ale z kazdym dniem bylo pewniej a teraz to az boli czasem kopniaki sa ciezkie to zniesienia. Czujesz juz duzego czlowieczka w sobie. Czekajcie cierpliwie i spijcie poki mozecie bo potem jest ciezko zawsze jak sie klade maly szaleje i nie moge zmruzyc oka. Dentist jak tam juz szczęśliwa mamusia? Czekam na mile wiesci na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
o kurcze to się zdziwiłam teraz tym co napisałyście. jednak lepiej nie czytać to co w necie jest napisane, lepiej doradzić się u dziewczyn które na bieżąco są w temacie. Ja co prawda wczoraj jak leżałam to czułam w sobie takie pęknięcia "baniek" tak dziwnie ale pomyślałam że to na pewno jeszcze nie maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom wiesz, ze nawet nie pomyslalam o tej pl przychodni?? calkiem o niej zapomnialam ;) a slub... wszystko wyszlo, jak chcielismy, bez stresu, moja mama sie smieje z nas, bo mowi, ze ciagle sie smialismy, nawet jak sobie slubowalismy :D heheh ..... dentist powodzenia kochana, czekam na wiesci ;) ..... mlo tutaj o pieniadze sie nie rozchodzi, bo Dzidziuch najwazniejszy, ale tutejszy lekarz powiedzial, ze mozemy porozmawiac o progesteronie w n astepnej ciazy,chcemy isc do n iego i sie dowiedziec co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
Cześć dziewczyny mam dosyć daję sobie ostatnią szanse jestem w trakcie@... jeśli w tym miesiącu nie uda mi się zajść w ciąże to odpuszczam bo oszaleje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatii Fajnie,że tak na luzie,bez stresu podeszliście do ślubu.:)Z pewnością wszystko wyglądało tak jak uplanowaliście. Ja na swoim ślubie w cywilnym oczywiście się pomyliłam składając przysięgę,w kościele śmiał się a mój miał łzy w oczach.Do dziś nie wiem czy tak się wzruszył czy wył z rozpaczy.Ha!Ha! Na prawdę cieszę się,że jesteś zadowolona,że masz zielone światełko i gorąco wierzę,że teraz w waszym życiu będą same dobre,słoneczne dni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
Jeszce jedno dziewczyny ja odpadam jak przeczytałam co Wy wyprawiacie na forum no naprawdę odechciewa się tu wchodzić... Jeśli chcecie się obrażać to zapraszam założyć nowy temat... np."która którą bardziej obrazi " Dziewczyny jesteście dorosłe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała 29 Zdaję sobię sprawę,że denerwujesz się,niecierpliwisz.Rozumiem,że bardzo byś już chciała ujrzeć dwie kreseczki.Zobaczysz!Na pewno się uda! Niektóre dziewczyny pisały,że im pomogło po prostu wyluzować się,nie działać machanicznie tylko by począć,cieszyć się na wzajem sobą i ....bach ..... zaraz były dobre wieści.Wiem,łatwo się piszę ale czasem to pomaga. Nie załamuj się,kochana.Uda się!:)Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 29 moze nastepnym razem sproboj na luzie podejsc do staran... sama po sobie wiem ze odpowiednie psychiczne podejscie do sprawy jest najwazniejsze. Ja tez w pierwszym miesiacu staran stresowalam sie i ciagle o tym myslalam a na drugi miesiac sie wyluzowalam jak tylko to bylo mozliwe i sie udalo. Wiem ze to nie jest łatwe ale sproboj. A swoja droga to konflikt juz dawno sie skonczyl i nikt nikogo nie zmusza do pisania na kafe. Zycze powodzenia!!! ;-) ... sista dawno sie nie odzywalas kochana co u Ciebie??? ... ciagle martwiaca bedziemy tesknic jak tylko stracisz z nami łacznosc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
mała29 mi też się @ właśnie zaczyna...jestem tak cholernie rozczarowana, zrobiłam w tym mscu wszytko co mogłam żeby zajść w tą ciążę i nic...serio, można zwariować. W tym mscu odpuszczam, koniec z kalendarzami owulacyjnymi, doszukiwaniem się objawów których nie ma, robieniem testów itd bo na prawdę powoli na psychę mi to siada. Najgorzej, że w pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu, bez żadnego obserwowania owulacji a teraz dwa miesiące i nic...niby to mało, ale i tak można sobie wziąć do głowy. Koniec, zajrzę tylko od czasu do czasu na to forum i koniec, choć przykro mi jest czytać o nowych ciążach, trwających ciążach itd...cóż...szara rzeczywistość. Pocieszam się tym, że mogę póki co jeszcze trochę poimprezować z mężem co w ciąży byłoby niemożliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Patiiii.. - no to super że w uk też w końcu podejdą do Was profesjonalnie a nie znowu oleją temat i radź sobie sama. Cieszę się bardzo i 3mam za Was kciuki. :) xx mała29 maxim77 dziewczyny podejdzie do tego z luzem nie starajcie się dzień w dzień z myślą a może to dziś. nie kochajcie się tylko z myślą żeby mieć w końcu dziecko. Ja wiem że to łatwo się mówi a trudno się nie skupiać na tym czego w końcu się tak bardzo pragnie. My staraliśmy się prawie 3 lata i czasem było nawet 4 razy dziennie :D Stosowałyście olejek z wiesiołka ?? warto też spróbować :) ja po poronieniu po @ zaszłam stosując olejek :) bierze się go od 1 dnia @ do owulacji, 2 tabletki rano i 2 wieczorem. Ja brałam przez 10 dni tylko. Nie poddawajcie się tylko starajcie się wyluzować a będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata** ewcia8445 ja w 13tc zaczęłam krwawic zywa krwia a dzisiaj spi kolo mnie 4miesieczny Franek wiec niewszytsko jest stracone uważaj na siebie Dentist i jak tam 9mama aniołka kochana nie martw się moja znajoma zaczęła czuc ruchy w 23tc ja w 18 wsłuchaj się kiedyś w swoje ciało może się pojawily a nierozrozniaz od bulgotania w brzuszku hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9_Mama Aniolka
beata pomylilas moja wypowiedz z ciagle martwiaca, jesli chodzi o ruchy to ja juz dobrze czuje, poczulam w 18 tyg a jutro koncze 22 tc. a tak wogole to ucaluj Frania, to juz ma 4 miesiace, jak to zlecialo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia8445
Czesc dziewczyny ja jestem w 13 tygodniu , dzis dzwonilismy do lekarza jutro pojade do polożnej moze cos mi powie alo umowi na usg. Do szpitala nie mam co jechac ( mieszkam w uk )bo tylko sie wyczekam a i tak nic nie zrobia bylam tydzien temu w niedziele bo dostalam bardzo duzego krwawienia to tylko cisnienie i temperature zmierzyli, odeslali do domu. W poniedzialek mialam umowione wczesniej usg w 12 tyg i badania .Okazalo sie ze maluszek jest zdrowy nie ma zadnych chorób i pieknie sie ruszał :)Powiedzieli ze mam nie wiem puste jajo , tak jakby byly blizniaki i ze bede krwawic duzo ze to musi zejsc albo sie wchlonac. Jakos w to nie wierze poniewaz mialam w 10 tyg usg w Polsce i bylo wszystko ok. Mysle ze to krwiak w 6 tygodniu tez krwawilam mialam wynaczynienie ale sie wchlonelo.Ale teraz 3 dzien krwawie i dosc mocno takimi falami niewiem zobaczymy mam nadzieje ze to nie bedzie 3 raz poronienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
ewcia8445 oj dziewczyno 3maj się i nie załamuj, może to faktycznie puste jajo płodowe, nie masz gdzieś w okolicy polskiego lekarza żebyś mogła iść prywatnie ?? odpoczywaj dużo jeśli nie musisz nie wstawaj z wyra tylko leż. oprócz tego krwawienia nie masz bóli ani skurczy brzucha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim jedyna rada rzuc na luz. Jestem ksiazkowym przykladem co psychika moze zablokowac. Tez w pierwsza ciaze zaszlam za 1 razem a teraz trwalo to 7 dlugich paskudnych cykli a dziewczyny wiedza ze dopiero jak wyluzowalam i zaczelam korzystac z zycia sie udalo i nawet nie wiemy kiedy to bylo.... uzbruj sie w cierpliwosc bo sa tu dziewczynyktore staraly sie dluzej. Wiem co czujesz ta pustke w sercu i smutek.... pamietam doskonale jak to bylo. Na pocieszenie powiem ci ze ciaza ciagnie sie jeszcze bardziej chcialabym przyspieszyc czas i przytulac juz synia ale niech posiedzi tam jeszcze pare dobrych tygodni. Uszy do gory. Dentist co u ciebie daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia8445
hej , skurczów nie lekki ból brzucha ale on mi towarzyszy prawie cala ciąże. Pocieszam ze nie jest to jeszcze mocny ból i dzis od rana nie krwawie niby . W poniedzialek mam wizyte w szpitalu na usg ale zobaczymy moze polozna przyspieszy.Biore leki d*phaston i luteine mam do 20 tygodnia zapasz z Polski. Leże cały czas bo nie pracuje wiec zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
Maxim mnie też szlak trafia jak czytam o kolejnych dziewczynach które zobaczyły dwie kreski... też przestaje już tu wchodzić bo oszaleje..... Dziewczyny miło mi było was troszkę poznać... powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, ewcia nie martw się na zapas, ja krwawiłam w ciąży sporadycznie do końca 4 m-ca , mimo leków. W 8 tygodniu wylądowałam w szpitalu z krwotokim, a dzisiaj śpi obok mnie słodka 9-cio miesięczna córeczka, więc głowa do góry :) będzie dobrze !!! ale oczywiście musisz być pod kontrolą. pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę spełnienia marzeń!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, Mała29, jeszcze trochę i Wy zobaczycie 2 kreski. Tak samo reagowałam, gdy dostawałam kolejny @, a tu czytałam o kolejnych ciażach. W pierwszą ciażę zaszłam od razu. A po poronieniu już było trudniej. I pewnie w tym był sęk- że za pierwszym razem o tym nie myślałam, a po poronieniu byłam skupiona tylko na ciązy. 2 cykle Maxim, to naprawdę nie jest dużo. Wiem, że dla starających się o dziecko po stracie, każdy następny cykl to długo, ale organizm musi dojść do siebie. Ja też się denerwowałam, ze nie idzie. A teraz sobie myślę, że te 5 cykli, które się staraliśmy, to nie był aż tak długi okres. Powodzenia Dziewczyny. x Pati, cieszę się, że ślub się udał i że byliście uśmiechnięci mimo tych ostatnich przejść. fajnie, że macie zielone światło. Następna ciąża się powiedzie, zobaczysz :) x Ciagle martwiąca, współczuję z tymi wymiotami. Mam nadzieję, ze chociaż Ci w tym szpitalu pomogli. x Ja też w 18 tyg nie czuję ruchów. Poza tym brzuch zamiast rosnąć, dziś jest mniejszy. Waga też nie rośnie. Nie wiem, czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik24 Nie martw się wagą.Nie każda z nas ma duży przyrost wagi.Ja też nie tyję za mocno.Najważniejsze,że Dzidziuś dobrze się rozwija.:) " Dentist Masz już Izunię w ramionach?Jak znajdziesz chwilkę to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
agnik24 ja też jakoś od chwili kiedy zaczęłam plamić mam mniejszy brzuch i o dziwo już mnie nie pobolewa... martwię się tym trochę, ale mam te okropne mdłości i bolą mnie piersi. xx Dentist mam nadzieję że już masz córunie w ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Hej Dziewczynki;) Sylwiatko25 nawet jak stracę neta to z wami łączności NIGDY:) zawsze gdzieś dorwę neta;) bynajmniej bardzo się postaram;) x x x Agnik24 tak pomogło czuję się lepiej- choć "ulewam" jeszcze czasem a mdłości całkiem nie odpuściły ale już jest o niebo lepiej;) Jesteśmy dziś po kolejnej wizycie;) wszystko jest w jak najlepszym porządku-Maluszek rośnie że łoooo mały Wielki człowiek ma już 19cm i waży 210g:D lekarz mi powiedział że po 22 tyg powinnam poczuć ruchy i mu wierzę bo ufam mu bezgranicznie, 1.10 mam USG połówkowe w szpitalu także też już czekamy z niecierpliwością;) Całuski Dla wszystkich DOBRANOC:)) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
kurcze... przykro mi że niektóre z nas mają trudności z ponownym zajściem w ciążę... ale nie wiem co jest gorsze. Czy to, czy czerwone światło, kiedy trzeba się bronić przed tym, czego się pragnie najbardziej na świecie... na szczęście sytuacja na forum widzę już się trochę uspokoiła i odpowiedzi na swoje pytania nie trzeba wyskubywać spośród kłótni i przepychanek :) u mnie już po pierwszej @. Myślałam, że będzie dłuższa, ale na szczęście nie. Trwała tyle ile zawsze, pierwszy cykl po łyżeczkowaniu też, więc fizycznie chyba wracam do siebie. A piszę to wszystko bo chciałam zapytać o Wasze zdanie. Wiem, ze już o tym było nie raz nie dwa, ale... Czy jak pójdę jutro do lekarza (nie mogę iść do swojego bo jest na urlopie, wraca w ten albo przyszły poniedziałek, a nie chcę czekać bo nie chcę stracic tego cyklu... wydaje mi się, że mam wcześniej owulację niż powinnam) i powiem co i jak, wezmę wypis ze szpitala, wyniki histo i poproszę o usg to mi zrobi bez problemu? bo jeśli by się okazało, że jest ok to nie chcemy czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szôsty sierpnia Szczerze,to ciężko stwierdzić w jaki sposób dany lekarz diagnozuje.Myślę jednak,że jak go poprosisz o usg to nie będzie robił żadnego problemu.(tymbardziej jeśli to prywatna wizyta za którą płacisz).:) " Ciągle martwiąca Bidulko Ty.Wymioty ładnie dają ci popalić.Dobrze,że poszłaś do szpitala i choć troszkę udało się je wyciszyć.Teraz już będzie lepiej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×