Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość choruszka
EDZIA No tak to już jest z nami hihi jak mnie bolał brzuch na początku to się martwiłam potem jak nie bolał to też :-)no i jak teraz zaczął na nowo boleć to znowu myślę:-) najważniejsze że nie mam plamień więc staram się myśleć,że to normalne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia No Edziu cudownie!Wspaniała wiadomość i siurek może będziesz miała parkę?No teraz to już chyba będziesz mogła być spokojna tylko nas czasem nie zostawiaj.Ja też czekam na wizytę czekamy w sumie wszyscy żeby się w końcu dowiedzieć kto tam w brzuszku mieszka.Najważniejsze że nasze dzidzie są zdrowe zobaczysz niedługo to ci tak czas będzie leciał że ho ho.No to kiedy newsa sprzedaż córeczce wyobrażam sobie jej minę jak maleństwo zobaczy ojejku jak dobrze że każdej po kolei się wszystko tak pięknie układa . Choruszka Ty tez mi się tak nie zamartwiaj brzuszek czasem boli czasem nie mnie jednego dnia tak bolał że az się popłakałam.Wszystko zależy od organizmu.U Ciebie też będzie dobrze nie ma plamień nic konkretnego się nie dzieje a kiedy ty masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
czekam na dziecko Dzięki kochana no wiem,że nie powinnam się zamartwiać ale czasami przyjdzie gorszy dzień:-)ale staram się myśleć pozytywnie:-0 no ja mam wizyte 21 marca już odliczam te 2 tygodnie żeby się dowiedzieć,że wszystko dobrze no i przy okazji kto tam u mnie mieszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia super, że wszystko ok :) Gratulacje :) No i może faktycznie teraz czas na Synusia :D X Mlo Kochana podziwiam Cię jak to znosisz.... Swoje złote rady mogli sobie zostawić na wychowanie własnych Dzieci, a nie teraz Ciebie doradzać. Przepraszam, że tak piszę, ale irytują mnie tacy ludzie :/ Nie pomogą a tylko szkodzą głupim gadaniem. Zamknij się w pokoju z Nelą i wychodź tylko z niego jak musisz się załatwić, lub małej mleko przygotować. I powiedziała Im, że od 30 lat zasady wychowywania i pielęgnacji dzieci nieco się zmieniły, i że to Twoje dziecko i masz prawo sama popełniać błędy, a jeśli nadal będą w ten sposób się zachowywać to jak Nela dorośnie to Ty Jej pierwsza powiesz, jak dziadki uprzykrzali Wam obu życie. Bo to, że Ciebie denerwują to malutka to odczuwa i odbija się to na Was obu. A Twojemu też bym dawno kopła w 4 litery. Skoro nie potrafi się zdecydować, skacze z kwiatka na kwiatek, na dodatek ma tajemnice i nie chce własnej Córki to bym się nie wahała ani sekundy, żeby Go zostawić. Kochana jesteś niesamowicie dzielna, i tyle przeszłaś, że zasługujesz na kogoś lepszego, a On nie jest Was wart. A i co do wyjazdu do Pl to z tego co wiem sama musisz wyrobić Małej paszport jak coś i musisz wyrazić zgodę na jakikolwiek wyjazd, jeśli nie to mogą sobie pojechać palcem po mapie. Absolutnie nie daj się zmanipulować przez nich. Stanowczo powiedz DOŚĆ i zamknij drzwi do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Czekam na dziecko Córa juz wie, dostalam płytkę z nagraniem z badania więc jej pokazaliśmy ;-) A mąż chodzi dumny jak paw, choć ten SIUREK to nic pewnego bo to bardzo wcześnie :-D #### Mlo, wcześniej mialam Ci jeszcze napisać, ze ja dlatego tak późno zaszlam w pierwszą ciąże bo 5 lat straciłam dla tekiego faceta jak Twój! W pewnym momencie zrozumiałam, ze tak dalej byc nie może... I wtedy skończyłam ten toksyczny związek choć go baaaardzo kochałam:-( Do dzis mam sentyment do niego...ale jestem dzis pewną, ze tamta decyzja byla bardzo słuszna. ##### Choruszka Ja znalazlam blisko siebie ginekologa, który jest tani, a ma bardzo solidne usg nawet 4D. A bierze za wizytę z usg 60zl! Wiec bede latac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia O matko 60zl no to niezle Ci sie udalo:-)super ja place 150:-) ale tez ma i 3 i 4d wiec dobre i to a niektorzy biora nawet po 200:-) i jeszcze dodatkowo każą placic za 3d,ale bardzo fajnie,ze trafil Ci sie taki tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Choruszka Jakbym wcześniej wiedziała to bym co tydzień latala:-D Wtedy co tak się stresowałam po ustąpieniu objawów ciazowych. Facet jest przesmieszny- mówi do siebie jak cos robi, bardzo sympatyczny. Nawet bie wiem czy mojej nie zmienić? Bo wcześniej myslalam, ze tylko do niego na usg latać bede, ale skoro to bardzo blisko, on przyjemny, wizyta + usg wszystkie "D" kosztuje 60 zl i facet jest dokładny to może do niego warto chodzić? Dzieciątko moj****aardzo *****iwe jest, ale córa tez taka była i taka jest do tej pory:-D #### Czekam na dziecko Oj, nie opuszczę Was, codziennie tu zaglądam :-D Co do syneczka to mąż bardzo by chcial, a mnie wszystko jedno bo tak jak pisalam corcie upragniona mam. Nawet o takiej nie marzylam, a Bozia mi dała ;-) Pamietam jak w ciąży przytulalam się do męża i mówiłam,ze fajnie by było zeby miala jego oczy i usta bo ma "fajne"-no i córa ma takie:-D Bo reszta tj długie nogi itp itd to mamy podobnie. Teraz tez jestem ciekawa do kogo dzidzia jest podobna ;-) Mam nadzieje, ze juz od teraz będę spokojniejsza. A u Was jak przeczucia? Bo cos ostatnio o synku wspominalas? U mnie jesli to chłopczyk to nowa garderoba w ruch pójdzie, ale wanienki nowej bo niebieskiej kupowac nie będę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia No dokładnie warto pomyśleć o zmianie na pana doktorka:-) jeżeli chodzisz do niego na usg w ciąży i jest ok to ja bym zmieniła bo i cena zachęca i mówisz,ze jest mily to warto sie zastanowic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , poszliśmy spac jak zwykle ok 24 .. ja nie robiłam nic ale maz dzialal z szafkami w łazience i umywalka i dopingowałam go non stop przysypiając .. w nocy obudziłam się na siku tylko raz - strasznie dziwne .. a kolejna sprawa w nocy w okolicy pepka miałam taki bol silniejszy , ucisk , skurcz jakiś ? minelo i dalo się spac normalnie . lekarka już mi od srody kazala odstawić magnez i nospe wiec może to dlatego ? dziś nieco zluzuj***ardziej wyczyny w domu bo nie chce jeszcze rodzic ..z tydzień by mogla Ninka poczekać . ps jakie mleczko początkowe kupilyscie do domu żeby mieć w razie w ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Sista83 Ja uzywalam Bebilon, aIe kupilam dopiero wtedy jak juz widzialam, ze nic z karmienia piersią dalej nie będzie. Bebilon jest ponoć najlepszy, ale tez niestety najdrozszy- przynajmniej wtedy tak było. Moze te świeżo upieczone mamusie wiedzą lepiej co jest na rynku. Odnośnie Ujastek to tez tam mialam rodzic, ale moja pani ginek dwa miesiące przed moim porodem zmieniła placówkę na SPES. Na Ujastku byliśmy tez na dniach otwartych, tam tez robiłam wtedy 4D. Tam obok kliniki. Ja dziś w nocy spalam w końcu tak mocno, ze ani raz na siku nie bylam, w końcu sie trochę uspokoilam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś czuje się dziwnie : mala szaleje a ja zmeczona , senna , leze zasypiam caly czas. nie mam sil , chyba dziś będzie taki dzień . zjadłam sniadanie , wezme witaminy i zobaczymy co dalej . oczy mi leca.nic mnie nie boli ale czuje się dziwnie jakos ..fajnie ze się uspokoilas Edziu nieco :) ciesze się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista, w Rossmanie widzialam Bebilon w saszetkach i w malych opakowaniach, dobre rozwiazanie na probe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83 Luzuj,kochana bo faktycznie zaraz się rozpakujesz:)Może Ninka posłucha mamusi i grzecznie zaczeka:) Ja mleka nie kupowałam(za radą położnej).Twierdziła,że za mocno będzie mnie kusić i szybko się poddam w razie jakichkolwiek problemów.My na razie przetrwalśmy bez mm,nawet smoka nie pokochaliśmy tylko wozimy go w torbie na spacer w razie kryzysu:) " Edzia Gratuluje dobrych wieści:)Mam nadzieje,że choć troszkę się uspokoisz.Będzie dobrze.Musi:)Zasługujesz na to:) " Moje dziecie już w drugą noc odpuściło jedno karmienie.Usypia ok 21 i wstaje zjeść ok 3.Zjada i śpi dalej:)Śmiejemy się,że w ciąży też o tej porze gonił mnie do kuchni.Już dawno się tak nie wyspałam:)Tylko cycki bolą bo tyle mleka się w nocy nazbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom3 ale grzeczny ten Twój synio : ) co Ty masz w tym mleku ze on taki grzeczniś co ? :) ja nadal leze w lozku , dojadam sniadanie , czytam cos , przysypiam . nie wiem czy ciśnienie takie dziś slabe czy ze mna cos nie hallo . mlo jak humor ? odpuścili cos rodzice ? lovera olej chyba musisz .. niedojrzaly na maxa Emilia_Kalina jak samopoczucie ? do tygodnia wytrzymasz z testowaniem :) ? Moonziet dobre rozwiązanie : poczekam co polozna powie i po porodzie czy cos będzie z tego karmienia czy nie .. jak cos maz szybko zakupi mlenio i potrzebne rzeczy ( bo pewnie nagle się okaze ze milion rzeczy trzeba dokupić co ? ) ciągle martwiąca emocji milion masz prawo do tego , ja tez bym pewnie miała moralniaka po takim czyms ale : hormony robia swoje nie ? ucałuj malutka i meza tez i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Super że znalazłaś takiego lekarza u mnie są bardzo drodzy a obdzwoniłam przed ciążą chyba wszystkich ja w sumie z usg 3D i4D płacę razem z wizytą 130 jestem zadowolona koleżanka płaci też tyle a usg jest starej generacji nic tam prawie nie widać.U mnie są lekarze w granicach 200 170 albo 130 bynajmniej poniżej 100 nie schodzi .Kasują pięknie niektórzy jak byłam w szpitalu wtedy po poronieniu to rozmawiały ze sobą panie właśnie o jednym lekarzu który przyjmuje swoje pacjentki nawet do 1 w nocy potem dyżur w szpitalu masakra jakaś ale ponoć jest świetny. Fajnie że córci powiedziałaś .Edziu zastanów się nad tą zmianą lekarza mnie też nachodziły takie myśli żeby przepisać się na kase chorych a prywatnie chodzić na usg.Ale nie brnę do końca od początku się mną zajmuje ale i jestem spokojna bo wiem że już mnie zna mogę zadzwonić zapytać.Nie wiesz czy nie będziesz żałować?No ale ty wiesz lepiej jak tak miłe wrażenie na tobie wywarł.A znasz może jakieś opinie na jego temat skoro bierze tylko 60zł.Może pobuszuj w internecie coś będzie warto to dobrze przemyśleć. Edzia zobaczysz jak nam czas szybko zleci moment będziemy w 30-którymś tygodniu.Tak sobie tu piszemy a czas leci brzuszki rosną ja tylko spodnie zmieniam już nie wiem w czym mam chodzić.Nie to żebym była super bambaryła ale najlepiej czuję się w domu w getrach bluzeczce a na wyjście to już nie wiem co zakładać tu mnie gniecie tam coś drażni w ogóle maruda się zrobiłam .Ja też jestem ciekawa jak dzidzia jest podobna .Mój syn więcej urody odziedziczył po mnie a to dzieciątko nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Czekam na dziecko On właśnie ma dobre opinie, a bierze tylko 60 zł bo ma tyleeee pacjentek, ze i tak sporo zarobi. Wczoraj jak tam byłam to na korytarzu było czaaarno;-) To jest małe miasteczko (blisko Krakowa)pewnie stąd tez te ceny:-) Ja i tak teraz nie chodzę do mojego od lat suuuuuuper ginekologa bo się przeniósł od stycznia tego roku więc nie będzie mi az tak żal zmienić prowadzacą moją ciąże . Moja corcia az piszczala z radości, ale jak powiedziala, ze będzie bardzo grzeczna zebym nie poronila to mnie się płakać chciało... Juz dzis w zerowce pewnie wszyscy się dowiedzą bo ja straszenie męczyło zeby się pochwalic :-D Tobie juz lecą tygodnie, a mnie nadal się ciągną niesamowicie. Ja parę dni temu skończyłam 12 tydzień dopiero. W poniedziałek zaczynam 4 mies. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Czekam na dziecko Co do ciuchow to tez mi w dresiku najlepiej, a mam z czasów corci dres ciazowy z h&m -jest rewelacyjny, na razie no później bedzie za ciepły. Z córa bylam w zimie w końcówce ciąży -teraz będzie to lato. Na wyjścia kupilam sobie w c&a takiemiej obcisle rzeczy i takie wyzsze rozciagliwe spodnie, albo większą kiecke i jest mi wygodnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia no to już pięknie 4 miesiąc to już dużo!Ja mam 20 tydzięń i 4 dni.Czasami dzieci potrafią zaskoczyć jak twoja córka z tym poronieniem zobacz jaka mądra mój syn czasami jak coś powie to też z podziwu nie mogę wyjść albo się poryczę.Wcale się nie dziwię że mała chce się pochwalić ja długo trzymałam to w tajemnicy przed synem chociaż w ten sam dzień prosiłam go żeby ograniczył tą wiadomość do najbliższych przyjaciół.No i takim sposobem mój syn posłał newsa wszystkim znajomym z fecbooka.No ale co się dziwić tak długo czekał zresztą mój mąż aż cały chodził żeby wszystkim obwieścić że zostanie tatą.Oj ci moi mężczyżni czasami tak mnie wkurzają ale bez nich zyć się nie da. Edzia przepisuj się do tego lekarz i się nie zastanawiaj jak nie ma problemu żeby teraz chodzić do niego to czemu nie .A mąż co o tym myśli?Ja móże też bym znalazła tańszego no ale na pewno nie w moim mieście tak jak pisałam wcześniej obdzwoniłam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Chyba jutro wybiorę się z synem na szoping on też chciał jakieś spodnie.Tak za mną chodzi sukienka jakaś na długi rękaw wiesz taka na wiosnę na lato to mam zawsze lubiłam lużne sukienki więć się zmieszczę .Brzuszek mam coraz piękniejszy kiedy on urósł to nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję Wa bardzo za wsparcie. W cieżkich chwilach przydaje mi się Wasze pocieszenie i słowa otuchy :) nadla nie wiemy, co jest powodem histerii Majki, ale się nie poddajemy. Tak, jak Ciągle martwiąca napisałaś- największe szczęście to, że dziecko jest zdrowe. Wkurzam się, jak ona tak przy cycu dokazuje i jak jest potrzeba, to daję sztuczne Ja w sumie nie mam potrzeby karmienia piersią. Bliskośc z dzieckiem mam większa, gdy małą przytulę niż jak karmię. Bardziej chodzi mi jednak o własciwosci matczynego mleka, dlatego chciałabym ją jeszcze troche pokarmic. No ale nie będę się zmuszać i katowac siebie i dziecka. Jak nie dam rady to przestanę i koniec. x Mlo, współczuję tego jaką masz sytuację w domu. Aż sobie trudno wyobrazić, że rodzicie tak Cię wykańczają. Oni chyba zapomnieli, że już mieli swój czas na bycie rodzicami, a teraz Ty jesteś matka i to Ty decydujesz co robić, chocbyś nawet miała popełniać błędy to masz do tego prawo. Ja bym takiego terroru nie wytrzymała psychicznie. Naprawde. x Brzuchatki, trzymajcie się ciepło. Trzymam kciuki za pozywtywne kolejne wizyty i za Wasze maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle martwiąca, Sosi, Wy jestescie z Poznania, to mam dla was informacje. 15 marca sa warsztaty dla kobiet w ciązy i rodziców z pierwszej pomocy maluszkowi. Warsztaty sa bezpłatne i podobno bardzo fajne. Mozna się zarejestrować na www.bezpiecznymaluch.com.pl. warsztaty sa w godzinach 15-18:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik najważniejsze ze masz inny humor i nie smutasz az tak :) wszystko się ulozy , zdrowe dzieci to skarb - ja już się nie mogę doczekać swojej królewny ale z drugiej strony chce żeby wytrzymala w brzuniu z tydzień dwa ..bo dopiero 17.03 zaczynam 38 tydzień , no ale wiesz jak jest : sama sobie wybierze kiedy chce wyjść . ogolnie ograniczam się ( zależy co to dla kogo znaczy ) dziennie odkurzam i przemywam na mopie podłogi ..i chodze po schodach bo się inaczej nie da - wiecznie cos mi potrzebne z dolu /z góry. te skurcze przepowiadające mialyscie na długo przed terminem ? odczucie jak na okres ? pobolewa krocze tez nieco przy tym ? jutro jak maz wroci z pracy czekaja mnie zakupy : cotygodniowe duże ale nawet spoko bo cos dla siebie może tez sobie wybuore z okazji dnia kobiet :) a na urodziny ( w poniedziałek mam 31lat ) powiem mezowi żeby po pologu dal mi kase na ciuszki i kosmetyczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
SOSI9 Powiedz mi Kochana bo widze,że my dwie z Poznania:-) czy Ty już wstępnie myślałas gdzie chcesz rodzić?/bo ja obstawiam Polną ale nurtuje mnie fakt ,że nie mam lekarza z Polnej i trochę się boję:-) myślałam o wynajęciu położnej żeby był tam ktoś życzliwy:-)-mój mąż będzie albo mama bo mąż ma taką pracę,że może nie dojechać:-)ale sama nie wiem siedze i czytam różne artykuły:-) 2 lata temu akurat moje 3 przyjaciółki rodziły na Polnej bez lekarza i położnej i było w miarę ok,a Ty myślałaś już o tym??masz może jakąś fajną położną?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Taka tu cisza dzisiaj?czy kafe szwankuje??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Sista83 :) - powiem Ci, że może być ciężko :) mam różne przeczucia. raz, że jestem w ciąży :) - i wtedy aż korci mnie, żeby sprawdzić test :P bo a nóż widelec coś pokaże :) A z drugiej strony, i chyba - niestety - tez bardziej rzeczywistej, powinnam poczekać do @. brzuszek boli. i póki co miałam takie małe plamki. jedną zauważyłam 2 dni temu pod prysznicem, a drugą dziś rano... różowe. do tego ten ból w podbrzuszu - chyba jednak @ rozkręca się na dobre :) ale jak coś, to niech przyjdzie - przynajmniej będę mogła obliczyć, kiedy miałam owulację i mniej więcej w podobnym czasie następnego miesiąca wzmocnić swoje starania :) Dziś tylko mnie dołek złapał... byłam u Kalinki i tak jakoś... łezki mi poleciały :( jeszcze niedawno byłyśmy razem (ona w moim brzuszku a ja tuż przy niej - by ją chronić). nadal łapię się na tym, że głaszczę pusty już brzuszek :( no i ten nadmiar kg po ciąży... mam dokładnie tyle, co przed nią. przez cały ten miesiąc nie zeszło mi nic. A lekarz mówił, że sensu na odchudzanie nie widzi, bo jak będę w ciąży - to organizm tą "stratę" wagi odczyta jako niedobór i szybko znów to do mnie wróci. :( ćwiczyć jeszcze nie mogę, kaloryczności też zbytnio zmniejszać mi nie wolno... a w lustro nie mam już odwagi spojrzeć. A testuję jednak za tydzień. to będzie najbardziej wiarygodny czas. (Ovufriend z tempki wyliczył mi owulację na 27 lutego - więc teoretycznie wstrzeliliśmy się idealni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka to plamienie to rownie dobrze może być plamienie implemantacyjne tak jakos się to nazywa chyba ? albo okres idzie - tak czy tak będziesz za pare dni wiedziała na czym stoisz. co do kg - obie damy rade zwalczyć je później wiesz ? :) damy rade mowie Ci kochana . co do dolka - I TAK JESTES NAJDZIELNIEJSZA NA SWIECIE I TWOJA POGODA DUCHA JEST BOSKA I ZARAZASZ OPTYMIZMEM WOKOLO DOBRA DUSZYCZKO . pozwol sobie na emocje - łzy tez sa potrzebne. co do testowania jak mi nie wychodzily to albo bylam wsciekla albo plakalam .. mój maz wlasnie sklada szuflade w łazience ..dzielnie walczy .jeszcze tyle prac przed nami ale ciesze się ze tak sobie radzimy sami ... dziewczyny wiem ze to głupie ale bardzo bym chciała znac dzień kiedy się zacznie - boje się musze przyznać ale to chyba normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Sista83 - jasne, że normalne! :) Sista, to Twój pierwszy poród? Tego się nie da przegapić... poczujesz, jak się zacznie. ale nie spodziewaj się i nie nastawiaj się na ból - raczej na spotkanie z kimś bardzo ważnym! :) Nie jestem taka dzielna.. :( no na pewno nie dziś. Łapię się na tym, że liczę - ile pozostałoby mi do porodu, gdybym nadal była w ciąży... Chciałabym, by to był właśnie ten ból implantacyjny :) a tak dziś już zrobiłam test (33 dni po łyżeczkowaniu), ale wychodzi mi, że jeśli owu była 27 lutego, to jeszcze miał prawo test wyjść negatywnie, prawda? :) Kurde... szukam pocieszenia ... a sama nie wiem, co mam o tym myśleć :) Chyba wpadłam w etap "podjarania przyszłą ciążą" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka to normalne ze tak robisz :) ja po poronieniu wprawie przez 2-3 mce się balam i nie staraliśmy się ale po tych 3 mcach dziennie miałam wizje jak to będzie kiedy się uda .. jak zobaczę dwie kreski .i w 4 i 5 miesiącu testowałam non stop i plakalam ze nie mam 2 kreseczek , kupiłam sobie wiesiolek w aptece i testy owulacyjne i nadal nic .. i nagle w 6tym cyklu powiedziałam sobie : dość ! za miesiąc jade na wakacje będzie wino i tance i walic to wszystko - widocznie dziecko jeszcze nie chce być moim darem .. i nagle pare dni przed wyjazdem 2 kreski ( dzień , lub dwa po tym jak popilam z kolezanka na sesji zdjęciowej ) o 6.30 zrobiłam test i o 7.10 już bylam na hcg i z bijącym sercem czekałam na wyniki z krwii ..dwa dni później znow zrobiłam bete i pojechaliśmy na wakacje i balam się każdego dnia .. do polowy ciąży tak się balam :) az poczułam kopniaczki i już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Uff :) Dajesz mi SISTA83 - wielką nadzieję ! Dziękuję za słowa otuchy, bo już myślałam, że oszalałam :) zaczynam lekko fisiować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki znacie cos dobrego na popękane kąciki ust ? pare dni temu miał mój maz , od wczoraj mam ja , mam taka masc na zajady /popękane kąciki ust ale mam wrazenie ze mi tot jeszcze bardziej wysusza a nie pomaga,dziwi mnie to ze ja caly czas mam nawilżone usta a jednak mnie dopadlo buuu. tribioticu chyba nie mogę co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×