Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość agniesia19831
kasienka aaa a miałaś robione jakieś badania w tym celu? Może jest jakaś przyczyna, musi być. Moze trzeba coś wyleczyć. Czasem to coś małego, a wystarczy. Ja mam jedno poronienie za sobą, boję się że będzie drugie, bo kurcze dalej mam plamienia. Ale może to torbiel i wszystko będzie ok. Ja bym cie namawiała na zrobienie badań, mi lekarz powiedział, że po pierwszym się nie robi ale po drugim to już tak. A czy teraz to na pewno poronienie? Może masz jakiegoś krwiaka i on krwawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Aniołkowa Co do tego lekarza to Sosi ma rację ja chodzę prwatnie 130 zł za każdym razem 3D 4 D badani pren.200 no i wszystkie inne toxo,hiv itd też płatne jak się chodzi prywatnie to za wszystko się płaci jednym słowem sporo ta moja ciąza kosztuje ale liczyliśmy się z tym .Najważniejsze żebyś miała zaufanie do lekarza i wiarę że tym razem sie uda mnóstwo jest naciągaczy wiedzą że komuś bardzo zależy na dziecku także rozsądnie podejmij decyzję czy zostać u tego ''zaufanego'' czy znależć nowego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Kasienk aaa Ty lepiej jedz na pogotowie skąd masz pewność że to poronienie i że sama w razie czego się oczyścisz przecież możesz nabawić sie jakiegoś zakażenia.Kobieto ruszaj biegiem bo sobie biedy narobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIOŁKOWA - ujmujesz swojemu wspanialemu mężowi. Czy myślisz, że wspanialy człowiek, mądry byłby z wyboru, z niedojdą? Nie sądzę, szczerze wątpie. Ja świata nie widziałam poza mężem, kiedy bałam się że nie będzie mi dane być w ciąży, Bogu dziękowałam że mam już wspaniałą osobę u boku i może ciąża to byłoby zbyt wiele szczęścia jak na mnie? taką miernotkę? nadal świata poza moim ukochanym nie widze. Dzieciątko to dopełnienie naszego szczęścia. Moze w ramach "terapii" powinniście skupić się na sobie, docenić szczęscie jakie macie mając siebie wzajemnie? Zacznij cieszyc się z tego co masz, a zobaczysz ze wszystkie niesprawiedliwosci zostaną Ci wynagrodzone. Co do lekarza - nie mowie, ze masz zostać przy obecnym, bo czasem nowe spojrzenie daje nowe rozwiazania.. szukaj, a jesli nie znajdziesz nikogo tak zaufanego jak do tej pory mialas to wrocisz przeciez. Edzia poleca Ci kogos, moze nie zaszkodzi isc. ja po poronieniu bylam u 4? juz czasem smiac mi sie chcialo z rozpaczy, ze powinnam byla zrobic kasting, rozlozyc nogi, zaprosic ich wszystkich w jedno miejsce i niech po koleji podchodza i oceniaja... Masakra jakas. ale znalazlam, i ciesze sie ze jetem tam gdzie jestem. Ps. co do opieki medycznej sprawdzcie ile kosztuja pakiety z opieka gina w Medicover, bo jesli ok 2stow/mc z badaniami usg itp to polecam, oplaca sie bo macie dostep do innych lek.rowniez, i badania, i porady lekarzy online do 23. No poprostu rewelacja. Ja ejstem mega zadowolona, tylko ze mi placi to pracodawca. nie wiem ile prywatnie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
SOSI ,mlo prosiła byś zmieniła swoją nazwę na fb. bo "sosi sosi" jest kilkanaście i nie wie,która to Ty :) Chyba,że podasz jej swój login i hasło na fb,to mówiła,że Tobie wszystko tam porobi w związku z Naszą grupą :) Najlepiej odezwij się do Niej na maila,to ustalicie coś wspólnie :) xx A My dziewczynki zaraz ruszamy na wizytę do gina i na KTG... jestem cała w nerwach,bo boję się,że zatrzymają Nas w szpitalu,a tego nie przeżyje,bo bez tego mojego wstrętnego męża czuję się jak bez serducha :P Tak więc prosimy o trzymanie kciukasów za Nas z caaałych sił :) Dzięki z góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Własnie klinika prywatna o której wspominałam że chce się wybrac to MEDICOVER. Męża mam wspaniałego ,kochanego i tylko dla niego chce mi się walczyć ze wszystkimi przeciwnosciami losu. Wiem że on mnie kocha mimo wszystko - bo na samym początku związku pojawiły mi się problemy ZABRALI MI PRAWKO za padaczkę której nie mam , jezdził ze mną od poczatku związku po lekarzach i nie rozumiał jakim cudem każdy mówi coś innego , walczyliśmy prawie rok o prawko i przegrałam JESTEM ZDROWA PRAWKO ZABRANE . Do tego w bonusie mój były narzeczony (rozstalismy się w 2009 roku po prawie 4 latach ) Tamten nawalał kilka razy byłam zaslepiona tym że przecież się kochamy , że on miał ciężką sytuacje rodzinną powiedzmy że to Patologia z którą jednak wygrać się nie dało ,3 lata po zerwaniu byłam szantarzowana jego próby samobojcze -nie moglam sobie ulozyc z nikim zycia bo tamten się wpierniczał i dopiero jak pojawił sie mój obecny mąz ,tamten odpuscił(ale nawet slub braliśmy w tajemnicy żeby były się na nim nie pojawił) Utrata 1 ciąży była po naszych 6 msc bycia razem ,Straciłam pracę , roztyłam się a on cały czas jest,2 ciąża po prawie 2 latach i on zniósł wszystko ze mną najtrudniejszy był poród był przy mnie cały czas w szpitalu spał na krześle wymieniał mi podpaski no robił przy mnie wszystko i plakał razem ze mną .Modlę się tylko o to żeby nie przerosło go to wszystko . Mam za co dziękować Bogu , do szczęścia brakuje nam tylko dziecka ,wierze że kiedyś je będziemy mieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosi9
No Aniołkowa, faktycznie z tym bylym to masakra, a ze ten chcial zgodzic sie na taki slub cichaczem to tez jestem pod wrazeniem. Moj po poronieniu nawet nie mial checi siedziec w szpitalu, bo zmeczony byl po pracy, wiec jak wpadl to prawie zaraz wypadl.. a pozniej planowal wypad w gory z kolegami, podczas gdybym ja trafila ponownie do szpitala z zapaleniem jajnikow. A mimo to kocham go ponad wszystko. Generalnie troszczy sie o mnie, jak moze.. ale brak mu empatii. Aniolkowa, wrocmy do Ciebie, myslisz ze on z Toba jest za kare? nie sadze;). Skoro tak wspanialy mezczyzna jest z Tobą, to znaczy ze musisz dawac mu cos czego inna nie potrafiła/-by. A Ty, wlasnie Ty masz to w sobie czego on potrzebuje i dzięki czemu jest szczesliwy. Ja z medicoveru jestem zadowolona - to mało powiedziane. Przeuprzejma obsluga, nielimitowane wizyty. W ciazy czesto lapia tez inne dolegliwosci, a Ty w ramach abonamentu (ja mam ten plus? nie najtanszy, tylko ten jeden wyzej) mozesz umowic sie na wizyte, na godzine, bez kolejek. Ostatnio dostalam tel.z medicoveru ze moj lekarz dzwonil, ze moze spoznic sie 15 min, bo sam ma wizyte u lekarza, i w zwiazku z tym prosi bym byla ciut pozniej, zebym nie czekala. Okazalo sie ze byl na czas i czekal na mnie, nei przyjal nikogo innego, tylko. Czat z polozna codzien do h23.00, z internista.. wspanialy kontakt telefoniczny. A raz jak zlozylam reklamacje na 1 lekarke, to zadzwoniono do mnie, wypytano o szczegoly, przeproszono, zapewniono o wyciagnieciu konsekwencji w stosunku do niej.. Wyniki badan dost. online, mozesz zadawac pytania mailowo swojemu lekarzowi na swoim profilu.. mnostwo, mnostwo zalet ma medicover. Wart kazdych pieniedzy. PATXXX - dziękuje za info od mlo, napisalam juz do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Aniołkowa To prawda chwała że tacy mężczyzni istnieją ja też mam dobrego i kochanego męża jesteśmy 16 lat prawie ze sobą zaczęłam się z nim spotykać jak byłam w ciaży z synem zawsze za mną biegał a ja go nie chciałam życie tak się potoczyło że zostaliśmy razem do dzisiaj.Ale też mieliśmy dużo ciężkich chwil pewnie jak każda z nas na forum ,a ciąża mało brakowało a ja jej tak obsesyjnie chciałam że mój mąż miał dosyć mówił że czuje się jak maszyna do zrobienia dziecka a ja twierdziłam że tak nie jest chociaż czasami prowokowałam do zbliżenia właśnie dla tego żeby zajść.Przykre to trochę ale on wytrwał nasze małżeństwo ale ta nić między nami była coraz cieńsza i nie zawsze było fajnie:( XXXpat Oczywiście że trzymamy kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Cichy ślub na zasadzie takiej że nie mówiliśmy niomu o organizacji wesela , zapowiedzi nie były wygłaszane w kościele tylko napisane na tablicy ogłoszeń gdzie zaglądaja tylko babcie . Mój ex mieszka 40 km ode mnie , ale ma mase znajomych u mnie w okol i w rodzinie .Np jak zmieniałam numery telefonu (czasami 8-9 razy w miesiącu ) on zaraz miał ten numer okazało się że moja kuzynka chciała żebyśmy się pogodzili ,ja miałam z nią dobry kontakt pocieszała mnie , mowilam jej że spotykam sie z takim jednym i że jade z nim do kina i niespodzianka moj ex był w tym samym kinie co ja na tym samym filmie siedział 2 osoby obok mnie. Załatwiłam sobie wyjazd do Niemiec na pół roku no ale on się pojawił tam gdzie ja w tej samej firmie i ucieklam nie biorąc wypłaty , bez zerwania umowy . Potrafił przyjechac do mnie do domu i klość się obok mnie na łóżku bo okazało się że miał dorobione klucze. Zglosiłam sprawe na policje ale w policji miał wtyki i wystarczyło że z mojej komendy zadzwonili do jego komendy żeby zrobić o nim wywiad a on juz był u mnie z pretensjami i zdjęciami którymi mi groził ,że ujawni . Dlatego jak juz zorganizowaliśmy wesele prosiliśmy 3 tyg przed i prosiliśmy tych którym ufałam . Ze znajomych wiedziały tylko 2 osoby .Nawet mama w pracy nie mowiła ze ma wesele córki tylko wzięła urlop ze wzgledu na sprawy rodzinne . I ten oszołom się dowiedział się kilka dni po weselu . Do tego medicover zadzwonie jeszcze w tym tygodniu , może skierują mnie na jakies badania przed ciążowe ,albo jakies wskazówki . W sierpniu bede miec komisje lekarską w sprawie mojego prawka , mam nadzieję że dostane zezwolenie na zrobienie go na nowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
xPat daj znać jak wrócisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Hej właśnie wstałam po drzemce :) Po wizycie na szczęście ok. FILIPEK waży 3700,czyli grubasek jest :) Ale tata duży,mama teraz też duża,to i synio musi być kluseczek :P Szyjka twarda ,wysoko i bez rozwarcia...czyli niestety na poród chwilowo się nie zanosi...Na KTG mały wariował i co chwile musiałam sie przekładać z boku na bok,z boku na plecy,itp. :) Dostałam antybiotyk,bo z badania GBS wyszło,że mam tam na dole jakąś bakterie.-nie wiem skąd,jak od stycznia zero przytulanek...a jestem przewrażliwiona na punkcie bakterii,że myję się ze trzy razy dziennie :P A ogólnie czuje się dziś średnio,plecy na dole bolą bardziej niż zwykle..brr! A kolejna wizyta w piątek 13 hahah w moje urodziny akurat :)-oby szczęśliwie wszystko było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edzia oj jaki piekny dzis dzien, slonko i ciepelko;-)))) xxxpat-kciuku trzymamy. Ja dokladnie jak Sosi mam tak ale w Lux-Med-tez juz chwalilam,ze rewelacja. Tez czaty z polozna, tez online wszystko, tez nielimitowane wizyty itp itd-to wszystko tez pracodawca zapewnia. Aniolkowa-ja jak mialam ok 20 lat to mialam podobne ekscesy z bylym...tez szantaze, tez zagorzenie probami samobojczymi itp ird...na szczescie mial bardzo prestizowa prace bo w Telewizji(nadal go dzis wuduje w reportazach) i jak juz dochodzilo do bardzo przykrych sytuacji to zagrozilam,ze wlasnie do TV z tym pojde;-) No i w sumie z czasem umilkl...na szczescie. Wiem jednak co to znaczy... Szkoda,ze tacy idioci sa wsrod nas. Ktora to pisala,ze fotelik maxi cosi pasuje do jej wozka, bo zapomnialam;-) A chce jeszcze poszukac czegos zeby porownac z moim wyborem. Nika-my bylismy w Chorwacji rok temu i bylo fajnie, dokladnie tam zaszlam w ciaze(ta , ktora poronilam). W tym roku jednak tak daleko sie nie wybieram-jednak chyba Solina zostaje-tam tez bylismy kiedys na weekendzie i moze byc;-) A teraz jestem juz mniej mobilna-choc tak jak pisalam malenko utylam,ale brzunio jest, plecy bola, siusiu non-stop;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia19831
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki. Plamię dalej kurde, dzisiaj było więcej niż wczoraj. Cały czas na brązowo. Już nie wiem co będzie, ale żyję nadzieją że to jakoś minie. W pracy muszę się uśmiechać i przytulać dzieci chociaż mam ochotę krzyczeć. Ryczałam cała drogę do domu. Przyjeżdżam i leżę, ale każda wizyta w łazience.... wiecie co mam na myśli. Zwariuję do piątku za tydzień, chyba pójdę w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ezdia agniesia-zmykaj na izbe przyjec, oni nie lekcewaza takich objawow powinni Cie zbadac- ja z takim "czyms" pojechalam i oni w szpitalu byli bardziej przejeci ode mnie... Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom3
Agniesia Dokładnie.Do wizyty to ty się wykończysz.Zbieraj manatki i jedź na izbę przyjęć.Oni od tego tam są by cię przebadać,pomóc.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosi9
Agniesia - natychmiast do do szpitala!!! teraz już nie mozesz udać, że przeoczylas ktoraś wypowiedz;) natychmiast, rozumiesz. Wykonczysz sie do nast piątku, a nawet środy. PATXXX - cieszymy sie ze wszystko ok;) ale kurde Mały to na prawde nie jest wcale taki mały;) na kiedy masz termin? Ja tez z 13 jestem, ale stycznia a na 13 sierpnia mam termin haha ANIOŁKOWA - ten gosc to jakis szajbus totalny. Chcialabym napisac, ze dziwie sie ze nie ucieklas z kraju, ale przeciez ucieklas, a on zjawil sie zaraz obok. Nie wyobrazam sobie rpzez co przeszlas. I ze Twoj mąż to wszystko znosil? Podziwiam. Moj poprzedni tez mnie szantarzowal samobojstwem, wiec razem z Edzią witamy w klubie;) dobrze, ze te historie juz za nami. A teraz, niech kazda z nas doceni co ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Aniołkowa OO masasakra jak to czytałam o twoim byłym ciekawe czy ma jakąś nową''ofiarę''No ja nie miałam takich przygód raczej to ja byłam porzucana:) XXXpat Mój syn tez ma 13 czerwca urodzinki 16-ste.Dobrze że twój Filipek ma się dobrze i naprawdę dorodne chłopaczysko pewnie dojdzie do 4 kilo.Co do bakterii to ja też często się podmywam a jestem bardzo wrażliwa na takie paskudztwa zaraz coś łapię a miała ja Gbs będę robić gdzieś po 18 bo lekarz móił że się robi po 35 t c zobaczymy co wyjdzie ?Mnie plecy też dokuczają w ogóle wieczorem to boli mnie już wszystko po całym wciąż aktywnym dniu nie zawsze mam czas na drzemkę niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Agniesia byłaś u tego lekarza? Wiesz co ja miałam w 2 ciąży brązowe plamienia , i lekarz kazał mi łyknąć 4 duphastony i leżeć cały czas a następnego dnia kazał mi przyjechać na wizytę do niego i dostałam 3xdziennie duphaston chyba po 2 tabletki i kazał mi leżeć do 14 tyg a to był chyba 12 , powiedział mi że mały sie nisko zaczepił ale po 2 tyg jak już było łożysko ulozony był ok i skończyły się plamienia ,dodam że plamienia były w dniu kiedy zwykle bym miała @ . Co do mojego ex to miał w zeszłym roku małolatkę 17 a on miał 28 ,ale ta dziewczyna go zostawiła i koleżanka mi mówiła że na fb zaczął robić to samo co robił mi i jezdził za tą dziewczyną raz ją kochał nad życie poźniej wyzywał i jej rodzice wezwali policje ;) to dał jej żyć a później mnie męczył teraz wiem że użala się nad sobą że będzie całe życie sam bo czas kiedy wszystkie go chciały to byłam ja i twierdzi że zmarnowałam mu życie ;)) Nigdy nie zapomne jak pracowałam jako niania i rodzice małego pozno wracali i mówili żebym nie zamykała drzwi na klucz bo mały sie budził jak przekręcali klucz ,i jak zasnęłam przy nim na łóżku to ten moj ex mi robił fotki jak spie z małym a raz polożył się obok mnie cyknął fotę i powiedział że jak z nim nie bede to zdjęcia wyśle do mojego szefostwa że sobie burdel u nich w domu robie ! Ale za to jak bedąc z nim nie dostawałam prezentów ,to po rozstaniu zostawiał paczki pod moim domem ,express do kawy, kino domowe, nowy telefon itd ;)a na koniec Książkę 200 stron napisana przez niego o NASZEJ MIŁOŚCI;) A zapomniałam że na walentynki 2011 popisał ulicę przy której mieszkam co 2 metry kredą "KOCHAM CIE ......moja" Bo wiedział że lubie piosenkę KAZDY SWOJE DZIESIĘĆ MINUT MA;} OPISAŁAM WAM TE HISTORIĘ BO PENIE NIE JEDNA SIĘ UŚMIECHNIE I POMYŚLI ŻE BAŁWAN Z NIEGO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Hej mam konto na fb, jak Was szukac i jak sie ta grupa nazywa? I jesli dla przykladu grupa nazywa sie aniolkowe mamy i ja do niej dolacze to moi znajomi to widza? Nie chcialabym aby za duzo wiedzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Aniołkowa Dobrze że ten etap z ex masz już za sobą z czasem zapomnisz na zawsze o tym człowieku ale z drugiej strony jak mogłaś być tyle czasu z takim facetem ?Musiałaś go chyba bardzo kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni musisz napisać maila do mlo i ona Ci wysyła zaproszenie, Ty je akceptujesz i dopiero masz dostęp do wpisów z grupy. Twoi znajomi nic nie będą widzieli bo grupa jest zamknięta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni musisz napisać maila do mlo z linkiem swojego fb, ona wysyła Ci zaproszenie a Ty je potwierdzasz i dopiero masz dostęp do wpisów grupy. Nikt z Twoich znajomych nie będzie nic widział, bo grupa jest zamknięta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za durne kafe... Najpierw nie ma żadnego wpisu, wszystko znika a później nagle się 2 wpisy pojawiają... Wrrrr... Ja dziś coś bez energii :-( niby pogoda ładna a ja nie mogę się nawet na spacer zmobilizować... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, niedawno poronilam i mialam zabieg, po jakim czasie dostalyscie okres? kiedy ponownie zaszlyscie w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Gościu połóg trwał u mnie 5 tyg non stop (poród przedwczesny 5 msc)Okres po 6 tyg i 1 dniu . W ciąze mam nadzieję że szybko zajde. Czy ja kochałam mojego ex nawiedzonego ?Tak na początku jak jeszcze nie pił , nie podnosił na mnie ręki , po prostu przez nie całe 2 lata był super gość w szkole byłam słaba ,przygotował mnie do matury zdałam wszystko i to bardzo ładnie , ale nie wiedziałam że mnie zdradza jezdził za granicę do pracy jako opiekun małolatów a tam co noc była inna a ja dowiedziałam się po latach . I nawet dalej się dowiaduje bo taka jedna jego "ofiara " pracowała u mojej mamy od niej znam szczeg tego ile było dziewczyn za moich czasów !! Moja przyjaciólka nie miała tyle szczęścia i jej ex powiesił się w ten dzien kiedy ja urodziłam synka , dziś byłam z nią na cmentarzu i odebrała list od niego gdzie ją obwinia za swoją śmierć ponad pół roku po rozstaniu !!To był mój kumpel a czuje do niego taką złość !! Ja i moja przyjaciółka przechodzimy teraz cięzki czas ja utratę małego a ona śmierć byłego ale razem dajemy radę i jak czuję się strasznie żle to wiem że ona nie ma lepiej!! Najgorsze że ona postanowiła wyjechać nie będzie jej od polowy czerwca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Gośc Ja po poronieniu krwawiłam tydzień po około 30 dniach dostała miesiączke.Zaszłam w szczęśliwą ciążę w 5 cyklu starań dziś mam 33t i 3 dni czekam na córeczkę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Aniołkowa Historia jak z filmu :)ciekawie się czyta twoje wpisy no ale nie zazdroszczę zjedzonych nerwów.Teraz możesz odetchnąć smutna też miłość tej twojej przyjaciółki bidulka też pewnie jej ogromnie ciężko a tu dalej trzeba żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Caly czas mowie ze z mojego życia to sezon Dlaczego ja?trudne sprawy. Rozmowy w toku i smiechu warte mozna napisac;)mam nadzieje ze wyczerpalam limit pecha i tetaz nic złego mnie nie spotka! Ale cieply dzis wieczór uwielbiam takie noce ;) Coś czuje ze @sie zbliza bo dzis przechoze ze skrajnosci w skrajnosc placz i smiech na zmiane i z jednego w 2bardzo szybko przechodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj... Widzę, że kafe siadło odkąd powstał fb :-( Szkoda... Edzia, Ututu a co u Was? Bo Wy wiem, że nie jestescie na fb... Jeśli chodzi o tych "chorych" facetów to widzę, że sporo ich jest na tym świecie... Ja poprzedniego też miałam psychicznego - wyjść z koleżanką nie mogłam, bo od razu non stop telefony, smsy, szukał mnie po lokalach w całym mieście a jak znalazł to robił awanturę przy wszystkich czemu w domu nie jestem itd... przyjeżdżał wieczorem sprawdzić czy jestem w domu - dosłownie wpadał do mojego pokoju, rzucał tekstem "jesteś? To ok" i wychodził. A później jak go zostawiłam to zrobil dochodzenie kim jest facet z którym sie spotykam: gdzie mieszka? Dokładnie na którym pietrze... Ile ma rodzeństwa? Czym się wszyscy zajmują? Masakra!! My z obecnym mężem szybko wyjechaliśmy 300km od domu ale i tak się bałam żeby mnie tu nie znalazł... Całe szczęście tak sie nie stało tzn nie przyjechał tu za mną. Zmieniłam też numer telefonu żeby przypadkiem żadnego kontaktu ze mną nie miał i jest spokój - ponoć się ożenił i teraz pomiata tą swoją żonką... A mi ten wyjazd wyszedł na dobre, mimo że nie za bardzo sie znaliśmy z mężem - jesteśmy bardzo szczęśliwi i czekamy teraz na naszą córeńkę :-) tylko trochę tęskno za rodziną i znajomymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Nika Rzeczywiście coś pusto i głucho tutaj ja jestem tylko tutaj nie na Fb.Coś mnie dziś podbrzusze boli dziwnie tak na okres w poniedziałek zaczynam 34 t c może to skurcze tego jak mu tam...zapomniałam w każdym bądz razie niefajne uczucie. Właśnie choruszka ututu co u was? XXXpat też miałaś takie bóle podbrzusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×