Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość gość
Edzia CZEKAM NA DZIECKO- ja przy Emi kupilam laktator avent, ktory ktoras tam zachwalala,a ja narzekalam...beznadziejny byl...pozyczalam MEDELE elektroniczka i super sprawa. Ogolnie malo uzywalam wiec moze poczekaj z tym do porodu. Moj Lulu tez bedzie mial kilka rzeczy po siostrzeczce, mam duzo pajacykow w bialych kolorkach wiec tez beda;-) NIKA- ja mialam trojkolowke jak, widac z linku i prowadzila sie swietnie ,ale wlasnie ze wzgledu na pompowane kola teraz chce mniejszy i lzejszy. Tak ogolnie kola pompowane sa bardzo fajne bo sie dobrze wozki prowad*******azdym terenie,ale wada jest to,ze wlasnie sa troche wieksze niz te inne no i wiecej miejsca w bagazniku wozek zajmuje,a ja duzo jezdze.Dlatego tez miedzy innymi teraz chce inny,ale pewnie ten co mam zostanie...tak czuje...;-) Moze napisze co wazne przy wyborze wozka...ok?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia NIKA-moze nie jestem ekspertem,ale mam niedalekie doswiadczenie w tym zakresie wiec sie podziele;-) Na pewno wozek musi miec przekladane siedzisko,albo baaaardzo obszerna bude...bo jedziesz sobie,a tu mega slonce i co? dziecko razi w oczka,wiec bierzesz siedzisko i pzrekrecasz sobie w druga strone no albo spuszczasz bude,ale bardzo nisko. Na pewno wazne zeby spacerowka rozkladala sie na plasko do spania jesli nie zamierzasz potem kupowac zadnego wozka typu "parasolka".No i nie za waskie czy krotkie siedzisko bo jak bedzie grubasek to juz rocznego dziecka nie wsadzisz...wlasnie dlatego mysle nad tym abc design czy aby nie za krotkie ma to siedzsiko jednak...no i tam jest kubelkowe siedzisko co tez nie jest takie dobre...lepiej jak to pod pleckami rozklada sie bez wzgledu na to co z podnozka robie... Gondolka musi byc nie za mala bo widzialam dwa wozki kolezanek gdzie dzieci mialy po 2 mies i juz sie w nich nie miescily,a dzieci to nie zadne mutanty;-) hm...co jeszcze...waga wozka tez wazna jak musisz nosic po chodach. No i co wazne,a wtedy nie wiedzialam. to zeby do siedziska mozna bylo wpinac fotelik samochodowy. Ja tez glownie z tego wzgledu chce zamienic wozke. Choc w sumie to jego jedyna wada...juz bym te kola pompowane zniosla. A te kola trojkolowe to mnie sie wydaje,ze jeszcze bardziej sa zwrotne niz cztery. Kolo przednie tez mozna blokowac. Moj przynajmniej tak mial...ale moze co model to inaczej? Mam nadzieje,ze chociaz troche pomoglam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Nika ja mam bardzo podobny do tego pierwszego tylko z firmy bebetto i jestem nie zadowolona. Bardzo sztywne kola sa nie maja praktycznie sprezyn. Najlepiej isc do sklepu obejrzec dokladnie i ten ktory sie spodoba wtedy go poszukac w necie. Poza tym strasznie drogi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Nika- ten pierwszy wydaje się ok. Ja x- landerow nie lubie wiec nie będę obiektywna. Bebetto pewnie dlatego asmana nie lubi bo to beznadziejna firma. Mam w sklepie z wozkami zaufanego sprzedwace i oprocz opinii na necie to on tez nie poleca tych bebetto. Abc design porownac z bebetto to jakby skodę do opla porownac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Edziu - a Sista ma bebetto i bardzo sobie go chwali... Przeróżne opinie są... A Ty nad jakimi dokładnie modelami tego maxi cosi i abc designe myślisz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
No ja wam nie pomogę sama wybrałam jaki mi się po prostu podobał poprzedni mój wózek kupowałam 16 lat wstecz była wtedy inna moda normalne czterokołowe wózki ale już 2 w 1 nie było wtedy 3 w 1 .U mnie są koła pompowane przez co jak Edzia mówi są większe ale mi to nie przeszkadza mało poruszam się samochodem przez co nie będzie problemu z włożeniem do bagażnika. A tak naprawdę to rzeczywiście ciężko wybrać dobry model i każda ma inne upodobania.Grunt to tak jak Edzia pisała gondola w miarę duża,buda po rozłożeniu również (ja mam w zestawie jeszcze parasolkę'' sportówka z opuszczanym siedzonkiem ,fotelik który można wpiąć dowózka.Może jedz z kimś pooglądaj ,może jakiś rzeczowy sprzedawca ci doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Nika Bardzo drogie te wózki szczególnie ten drugi aż tyle chcesz inwestować to naprawdę się porządnie przygotuj do zakupu. Masz rację ile ludzi tyle opinii jednemu to odpowiada drugiemu co innego opinie w internecie są przeróżne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Co do laktatora masz rację wstrzymam się z zakupem zobaczymy po porodzie co będzie.Bardzo nastawiam się na karmienie piersią ale zobaczymy co to będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max 2500zł ma być przeznaczone na wózek choć oczywiste jest, że wolałabym mniej... Babcie zadeklarowały się kupić wózek a ja mam tylko wybrać... No właśnie - TYLKO... :-/ Nie chce przeginać z ceną, bo przecież nie o to chodzi żeby babcie "na rzęsach stawały" żeby ileś tam kasy wyłożyć... Tanie te wózki nie są to fakt, ale patrząc na tańsze to chyba tylko ten bebetto wchodzi w grę, a tu znowu dziewczyny odradzają... :-( I co ja mam biedna wybrać?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne - fotelik musi być Maxi Cosi, bo jest ponoć najlepszy dla dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Nika To tylko się cieszyć że masz takie babcie !! W takim razie masz pole do popisu na pewno coś znajdziesz :) Pierwszy wózek jaki miałam dla syna kupili mi rodzice ale synusiowi się nie chciało w wózku siedzieć miałam pecha a był śliczny sprzedałam go za bezcen kupiłam zwykła parasolkę i tyle się wózkiem nacieszyłam.Mam nadzieję że teraz córcia mi numeru nie wytnie i będzie długo korzystać z wózka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA NIKA- o ile pamietam Sista była tez zadowolona z laktatora Avent? Widzisz, a ja wcale... Co człowiek to inna opinia. Z tym, ze te Bebetto tez nie cieszą sie najlepsza opinią. Pamietam mialysmy kiedys tu watek o wozkach i i ktoras pisala,ze siostra ma bebetto i jakis nie za bardzo był.. Ja jeszcze musze zobaczyc w BOCHNI- chcialam Ci wkleic, ale sie nie dalo bo spam wychodzil- sa tez abc design mirocco. Ok 1200 zl i tez maxi cosi wchodzi fotelik. Jesli Ty masz ok 2500 zl to moze kup wozek marki JANE? Tylko tam chyba nie da się wpiac maxi cosi...nie wiem nie pytalam bo tyle nie mam funduszy. Ale wózki sa bardzo dobre i lekkie. Jedz sobie do Entliczka w Krakowie i tam na miejscu ogkadbirsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Nika- ostatnie słowo to OGLADNIESZ;-)OGLADNIESZ Moj telefon szaleje. I tak wielki cud, ze dzis po raz pierwszy moge wejsc na ta nową " ulepszona" stronę przez telefon wlasnie. CZEKAM NA DZIECKO -mojej kolezanki syn 6 lat temu zrobil to samo co Twój :-D Sprawne rece jej byly potrzebne, a nie super wozek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu może wklej linki na fb?? Będę bardzo wdzięczna :-) Dobranoc dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom3
Jeśli chodzi o laktator to ja mam manualny z Aventu.Jak dla mnie to jest ok tylko trzeba dobrze go złożyć by był szczeliny i utrzymywał,,ssanie".Cichy jest ale trzeba się trochę namachać się by odciągnąć sporo mleczka.Mi ma elektryczny było trochę szkoda kasy i nie wiedziałam czy uda mi się długo karmić. Jednym pasuje,innym wręcz przeciwnie.Najlepszym wyjściem jest kupienie i sprawdzenie ale to wiąże się niestety z kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Mam dośc;)Nie sądziłam że to będzie taki mega problem dziś było znowu intensywna debata nad imieniem.Moim rodzicom Martyna w ogóle się nie podoba mówią że to takie ''mocne ''imię.Nagle mojemu mężowi zaczęła podobać się Lena powiedział że to teraz imię na czasie a wcześniej twierdził że co druga dziewczynka je ma no i jeszcze mój syn dokłada Julkę i tak chyba zostanie do porodu .Nikt nie jest zdecydowany niby co to za problem imię to imię ale ja mam dośc;(powiedziałam nawet że mają sami wybrać ja sama wybrałam imię dla syna teraz ich decyzja niech sobie dyskutują a mnie niech już o zdanie nie pytają bo dla mnie to już jest śmieszne niedługo rodzę i chyba jestem jedyną mamą która nie wie jak jej dziecko będzie mieć na imię.Dlatego niech moi panowie sami zdecydują ja się cieszę że córka będzie nie ważne imię ważne że wytrwałam i żeby była zdrowa no i żeby poród był znośny.Dobrze że ty nie masz takiego zmartwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Nie wiem czy dobrze robię dając im wolny wybór co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja 18
Dziewczyny współczuję dylematów wózkowych. my też mieliśmy problem i dlugie debaty były. niestety wyszło że wybraliśmy chyba najgorszy z możliwych. w każdym razie po pół roku wkurzylam się i kupiłam parasolkę peg perego si i w końcu jestem zadowolona :D spacerówka z tamtego wózka to porażka. bo mały wyrósł z gondoli a w spacerówce "lata". jest po prostu nie dostosowana do malego dziecka. w pozycji półlezacej połączenie siedziska i oparcia ma w polowie pleców bo pasy nie trzymają go na odpowiednim miejscu i się zsuwa. póki co na zimę ją zostawilam. może dorosnie do niej. a przynajmniej kółka lepsze na śnieg będą. ale po zimie albo sprzedam albo zs darmo oddam bo już nie mogę na niego patrzeć. tyle ze gondola była ok i fotelik. czekam na dziecko nie jesteś jedyna z wyborem imienia bo my zdecydowalismy dopiero na porodowce jak na cesarke czekalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia19831
czekam na dziecko. Ja pracuję w przedszkolu i powiem ci, że Julii jest już mnóstwo, tak samo jak Len. Za to Martynę mam tylko jedną , jest bardzo grzeczna, odpowiedzialna i ogólnie fajna dziewczynka. Wiadomo, że wszystko zależy z kim kto sie spotyka, bo równie dobrze, może trafić na Martynki - diabełki. Ja bym poczytała trochę o znaczeniu imion. Może to pomoże. Ale ogólnie ma się wam podobać i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Czekam na dziecko- Chyba za bardzo nie pomoge bo widzisz u mnie ten sam problem. Maz sie uparl na Ludwika i ja chcac nie chcac przyzwyczajam sie do tego imienia choc zdania w rodzinie sa podzielone. Ja bym chciala Kamila,albo Karola-choc Karol to moj maz wiec niebardzo... ludwik to byl dziadek meza -dobrze ,ze go bardzo lubilam. Co do imion dla coreczki to wszystkie ladne wiec cokolwiek dasz bedzie ok. Moja corcia ma na drugie. Julia. A teraz miala byc Milen, Kalina albo Lena jakby corka byla. Martynki znam dwie i faktycznie mniej niz Julek czy Lenek. Te co znam to madre dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
azja Może i ja wybiorę na porodówce najważniejsze żebym szczęśliwie urodziła nasze szczęscie małe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Azja- A co to za wozek masz? Zebysmy sie nie skusily na taki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edziu Agniesia No to widzę że to nie tylko mój dylemat co do imienia.Macie rację czy to takie ważne ? Ważne żeby wszystko poszło sprawnie i mała była zdrowa.Moi mężczyżni niech zdecydują ja się godzę na każde imię:)chciałabym już urodzić wszystko mnie już boli nie mogę spać i chodzę do niczego kiedy moja księżniczka zechce pojawić sie na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Czekam na dziecko- ja do coreczki mowilam prawie cala ciaze Karolinka,a dopiero ok miesiac przed porodem zostala Emilia. Emilia- Julia to imiona po naszych babciach- mojej i meza. Ja tez toczylam boje o Ludwika,ale znalazlam zdrobnienie na stronce o imionach i zostal Lulu. Jak bedzie wiekszy to pewnie bedzie jednym Ludwikiem wsrod swoich znajomych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
xxxpat A ty co tak cichutko,jak się czujesz? A może urodziłaś,odezwij sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja 18
adamex mars :/ heh ale nie sądzę żeby któraś z Was go brała wcześniej pod uwagę. nawet opinii w necie o nim nie ma. a przynajmniej nie było jak ja szukałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Cześć kochane moje. Od razu Was strasznie przepraszam bo nie zdążyłam wszystkiego przeczytać śle muszę w końcu napisać. Mam ten sam problem bo korzystam z tel i jest kiepsko pisać. Za 3 tygodnie jestem z powrotem i będę pisała non stop. Mam nadzieję se mi teraz wybaczycie Dziś zaczynamy z malutka 30 tydzień i lzy stają mi w oczach że szczęścia. Udało nam sie tak daleko dotrwać. Po dwóch stratach teraz każdy dzień jest dla mnie darem i nadzieja że już niedlugo wezmę moje szczęście w ramiona. Ale od dwóch dni również mam bóle podbrzusza. Myślicie ze to też mogą być te skurcze przepowiadajace? Braxtona czy jakoś tak? Nie za wczesnie? I wogole jak na ten tydzień to mam duży brzuszek i często jest twardy. Że zgaga dalej się mecze a upały te co były to masakra, nogi puchły. Postaram się niedlugo więcej napisać i nadrobić wszystko. Trzymajcie sie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×