Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

ztk 87 własnie czytam o tych testach... czyli robi się go raz dziennie... może potrafisz mi napisac łopatologicznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Zaraz kochana Ci wszystko policzę;) zdradzisz mi swój wiek? to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Asmana kochana wychodzi że masz bardzo rególarne miesiączki co 29 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztk87
Testy owulacyjne robi się raz dziennie, można je robić o dowolnej porze dnia, ważne, aby wszytskie były robione mniej więcej o tej samej godzinie. W opakowaniu jest 5 testów, czyli na pięć dni. W opakowaniu jest również instrukcja z tabelką, dzięki któej bez problemu wyliczysz ile czasu trwa Twój cykl. Ja też nie umiem wyznaczać dni płodnych, bo moje cykle są naprawdę różne- od 27 dni do 50. Ale z testem się udaje. Działają tak jak paskowe testy ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dni płodene wypadaj 15 dc od piwreszego dnia miesiaczki NO niestety asman zycie mnie nierozpieszcza ale sie nipoddaje i wydam ostatnie pieniadze abym była szczesliwa A testy owulacyjne sa rewelacyjne moje znajome tak własnie zaszły lub chociaz iwedziały kiedy maja owulke powodzenia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Pierwszy dzień kolejnej miesiączki to pierwszy dzień cyklu dni płodne przy 29 dniowym cyklu to 11-16 dzień od 1-go dnia miesiączki. Obserwuj w tym okresie śluz przypominający białko jaja kurzego to jest to!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Beatko Trzymaj się i nie poddawaj trzymam kciuki wiem co czujesz :) Asman to Ty młodziutka jesteś:) Szczęsciara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wielkie dzięki, jesteś niesamowita...młodziutka a pewnie, że tak się czuje. Powiedz mi czy w wynikach histopadologicznych będzie wprost napisane dlaczego ciąża obumarła? beatka moja koleżanka przez lata się starała i nic w końcu zdecydowała się na adopcje (cudowny synek) a po roku zaszła w ciąże (rozwiązanie ma w lipcu). Jednak psychika ma tu ogromne znaczenie. ztk87 dziękuję za wyjasnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Asmana wynik hispat określa tylko wyskrobiny z macicy czy nie było stanu zapalnego czy innych zmian przypomnij w jakich okolicznościach poroniłaś? ja w 13 tyg i była silna wada genetyczna i maluszek się zatrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO niestety tak psychika ma znaczenie ale dziweczyny po takich przejsciach maja czasami mysli ze nic im sie od zycia nie nalezy a jednak mlodziutka jestes 31 piekny wiek powodzenia dla wszystkich dziewczyn starajacych sie i tych oczekujacy dobrych wiesci po usg sle wirtualne kwiatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Puste jajo płodowe to brak rozwijającego się zarodka. to też wada genetyczna na poziomie chromosomów ale żadko się powtarza na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja własnie miałam puste jajo płodowe..., 8 tydzień, hcg spadło, zemdlałam i wzięli mnie do szpitala. Tabletki na wywyołanie, skurcze i zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Asmana tak jak pisałam to wada genetyczna u ciebie nie pozwoliła się rozwinąć zarodkowi a mojego 6cm maluszka który już się ślicznie ruszał zabiła. Na wady genetyczne nie mamy żadnego wpływu po prostu miałyśmy pecha. Jak mój lekarz prowadzący mówi bardzo rzadko się powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Mam kochana 13 letniego syna i 38 lat na karku;) Smieją się że desperatka ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi własnie koleżanka powiedziała, że jestem głupia,iż świadomie decyduje się na 3 dziecko. Nie te czasy na tyle dzieci itd. i troche zwątpiłam:-(. 13 letni facet to już młody mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Nie słuchaj złych doradców. Skoro się decydujesz na dzidziusia to jesteś świadoma konsekwencji i nikomu nic do tego. I masz rację 13 lat to już mężczyzna hihi tak mu się wydaje Tydzień temu wyszłam po raz drugi za mąż i mój mąż bardzo chce mieć dzidziusia staraliśmy się o niego 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sto lat młodej parze życzę;-). Jak tam 13 latek odnalazł się w nowej sytuacji- jeśli to nie tajemnica oczywiście. Powiem ci, że jak dowiedziałam się, że jestem w ciazy to spanikowałam, jak sobie poradzimy finansowo, kredyt, itd. jak z mieszkaniem itd., ale teraz wiem, że chyba wszystko jest do pokonania. jednak nie chcę świadomie zrobić czegoś, aby moje dzieci cierpiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Kochana a czy jesteś w stanie przewidzieć co będzie za rok? Myśląc tymi kategoriami nigdy nie zdecydowałabym się na małżeństwo czy dziecko. Dziękuję a życzenia:) Mój 13 latek przeżył tą stratę bardzo jest wrażliwym opiekuńczym chłopcem a od początku angażowaliśmy go w ciązę aby się czuł ważną i potrzebną częścią tego wszystkiego co się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, człowiek nie jest w stanie przewidzieć co będze za godzine:-). Moje dziewczynki - ta młodsza chyba nie bardzo to wszystko rozumiała a strasza dobrze przyjęła....,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Tak trzymaj:) Ja mam nadzieję że ten ból podbrzusza od soboty wróży to na co czekam naszego maluszka Trzymam kciuki za nas wszystkie. Teraz muszę na troszkę zmykać Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka, zmykaj stawiam flache dla siebie :-) jesli jesteś w ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja też jestem po stracie 26-03-12 6tyd, bardzo się cieszyliśmy razem z m ,tym bardziej , że było to planowane dziecko mamy już syna 18 lat ,obecnie 2 dc po poronieniu moja gin powiedziała ,że mogę się już starać po pierwszej @ ale boję się żeby nie powtórzyła się historia ,czasami myślę może już jestem za stara na dziecko ?Dorcia Ty chyba jesteś w podobnym wieku jakie masz zdanie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata*8
witaj m1973 bardzo mi przykro stosunkowo niedawno cie spotkałao to nieszczescie ten starch pozostanie na zwsze i przy kazdej ciazy Niemow ze jestes za stara na to nigdy nie jest za pozno to jest twoja swiadoma decyzja powodzenia ❤️ p.s dal dziweczyn ktore uwazaja sie za "stare" ".....stara to jets dupa bo niema zębow" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa pocieszenia naleza sie kazdej z nas głowka do gory i piers do przodu = droga do celu buzaiki hihihihi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztk87
Dziewczyny, nawet nie wiecie jakie to szczęście, że jest takie miejsce gdzie można powiedzieć o tym co nas spotkało. Bo nie wszyscy nas rozumieją, choć twierdzą, że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×