Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Widzisz niw iemy co na nas czyha za rogiem;-). Długo już jesteś mężatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez juz sporo z tymi samymi gaciami;-) To kidy masz te urodziny...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TU NIESPODZIANKA W ROCZNICE SLUBU JAK SLUBOWAŁM TO W TYM SAMYM DNIU MIAŁAM URODZINY 23 SIERPNIA DOKŁADNIE A TY ILE JESTES PO SLUBIE JAK DOMNIWEAM TO PEWNIE TEZ Z TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My znamy się 12 lat amałżeństwoem jesteśmy 10 (w czerwcu będzie). To Ty lwica jesteś tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zemna to jest roznie w jednym horoskopie ze kocnowka lwa a winnym ze poczatek panny wiec dla pewnosci czytam obydwa hihiiii w wiekszosci ze panna raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety bycze od stycznia po 5 latach parcy zwolnili mnie ale dam rade teraz sama w domku bo mezulka odwiozłam do szpitala na zabieg ma przegrode krzywa i juz mu zawadza chrapie jak czołg masakra a ty na wolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludu kochany od stycznia i nie wariujesz w domu? Ty to może i mój mąż ma cos z przegrodą bo chrapie jak niedźwiedź;-) Ja pracuje... wróciłam w poniedziałek do pracy po 3 tygodniowym zwolnieniu... oj nie chciało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas mi zajeły inseminacje i tak jakos zleciało ale ciagnie mnie do tyrki moj miła złamanego nocha 3 razy wiec dlatego ma złammana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inseminacja to chyba droga jest, co? To Ty masz boksera w domu czy jak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczac dojazdy leki i sama iui koszt miesieczny wynosi do 1200 :( a ztym bokserem to sie kiedys zastanawiałam i mu spytałam moze gdzies dorabia ale twierdzi ze nie hihihiiihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie mały:-( Teraz też stawiacie na inseminacje czy sami działacie we własnych siłach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuscilismy sobie jedziemy naturalnie skoro dwa razy sie udało to trzeci tez musi niema innej opcjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się uda... a korzystasz z dobrodziejstq tych tesów owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze nie bo bym musiała mysle c o tym a tak jade na całego hihihii wiesz co kochana musze spadac na zakupki zrobic obiadek i lece do mezulka bo juz wydzwania do mnie kiedy bede stesknił ise skubany :) przesyłam całuski w globuski 👄 bede jutro od 10 to sobie tez pogadamy apapappaapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mam do Was pytanie. W sobotę miałam taki śluz jak białko z jajka kurzego. A w piątek kochaliśmy się z mężem. Jest szansa, że uda mi się zajść w ciążę? Proszę Was o opinie na ten temat:) Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena5
hej dziewczyny pisalam wczesniej.teraz nie pisalam bo doly mnie wziely ale czytam was caly czas. beata** ja tez jestem z inowroclawia jaki ten swiat maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja Ci nie pomogę, bo się zupełnie na tym nie znam, ale z tego co Dorcia pisała jak jest taki śluz to jest to:-) Ja własnie dzisiaj taki miałam, więc nie wiem czy powinnam dzisiaj czy jutro czy już jestem po płodnych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że jaki ten śluz miałam w sobotę a kochaliśmy się w piątek... Ale plemniki mogą przetrwać w ciele podobno do 72h. I nie wiem. Dzisiaj zrobiłam test, ale tylko jedna kreska niestety... Od poniedziałku jakoś dziwnie się czuję. Jestem zmęczona, ciągle bym spała.. W poniedziałek wieczorem wymiotowałam, wczoraj mnie bolał brzuch a dziś też mi się chce spać. Nie wiem czy to ciąża urojona czy faktycznie może się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarsonek
Witam dziewuszki. Bylam u lekarza pierwszego kontaktu tu w UK i tak jak przewidywane powiedzial ze nie zrobia nic, bo za drogo by to ich wyszlo. Jestem zdana tylko na siebie- co jest przerazajace. Czy ktos wie jak zdobyc progesteron tu w UK. Jak poprosilam lekarza, to mi powiedziano ze tu tego nie robia i basta. Polski lekarz w poblizu przyjmuje jak chce - raz na dwa tygodnie. To jakas paranoja. A ja jeszcze jak na zlosc mam zachwiana flore bakteryjna... Dokladnie dwa tygodnie wczoraj minely od mojej straty. Psychicznie jest troszke lepiej tylko ciagle troche smutno... Pozdrawiam wszystkie was i kibicuje efektom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moje samopoczucie od wczoraj jest okropne od rana mi nie dobrze a dzisiaj doszły jeszcze zawroty głowy ćmienie jajnika i coś tam w dole brzucha pobolewa. w sobote mam dostac okres jak ja bym chciała zeby mnie ominął. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena5
madziarsonek bardzo mi przykro ze nic nie zrobia dlatego ja nie ide tutaj bo nie ma sensu.co do progesteronu to jak pisalam zapisal mi go polski lekarz tutaj ale jak bylam w ciazy.nie wiem czy ci zapisze teraz.wydaje mi sie ze zapisuja tylko jak jestes w ciazy i cos sie zaczyna dziac tak mysle bo pierwszy raz jak bylam to mi nie zapisal jak stwierdzil ciaze dopiero jak poszlam z plamieniami.mozesz sprobowac.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarsonek wpisz sobie w google czy innego yahoo "duphaston sprzedam" i po zmartwieniu;) Jak nie trafisz w UK to w Polsce z tego co widze duzo dziewczyn ma do odsprzedania. Na Twoim miejscu zadzwonilabym do Polskiego gina dowiedziec sie jaka dawke Ci zaleca, tak dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×