Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość o7cia
Motylek - i jak po wizycie ? Czekam na wiadomosc od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze rzeczywiscie jest mały a do jakiego lekarza chodzisz moze sie znamy ile masz lat ja w tym roku koncze 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, na wstępie chciałam Wam wszystkim podziękować za serduszko i ciepłe słowa wsparcia. Moje Maleństwo pięknie rośnie CRL-9mm, co odpowiada 7tygodniowi ciąży, czyli jestem w polowie 2 miesiąca ciąży :) Gdy zobaczyłam moje Maleństwo i jego bijące serduszko, łzy stanęły mi w oczach. Dostałam skierowania na badania. Pan doktor był w szoku, że nikt mi ich wcześniej,tzn w pierwszej ciąży, jak również po poronieniu nie zlecił. Dostałam też globulki dopochwowe z powodu dużej ilości upław. Ponoć jest to nie groźna i niestety częsta przypadłość. Zapomniałam dodać, że przewidywany termin porodu 12.12.2012-moje urodzinki :) asia1990 oczywiście, że jest szansa. Przyjmijmy, że w sobotę miałaś owulację, także mogłaś zajść w ciążę czego Ci oczywiście życzę. Madziarsonek zgadzam się z paladynts, zadzwoń do polskiego lekarza i skonsultuj się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek Bardzo Ci gratuluję i trzymam bardzo mocno kciuki, żebyś miała najwspanialszy prezent urodzinowy:) A na pewno tak się stanie:) Sama mam cichą nadzieję, że jak mój mąż teraz 5maja będzie mieć urodziny to będę mogła mu wręczyć test z dwoma kreseczkami... Ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Motylek Wiedzialam, ze bedzie dobrze. Strasznie sie ciesze z Twojego szczescia. Oby wiecej takich wiadomosci na forum. Gratuluje kochana a data porodu super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Asia1990 Plemniki przezywaja srednio 48 godzin. Zacytuje to co mi powiedzial moj lekarz"Zeby cykl byl dobrze wykorzystany nalezy sie starac co drugi dzien od 10 do 18 dc( jesli sa dlugie). Masz wiec szanse na ciaze nawet jesli owulacje malas dwa dni pozniej. Mnie ostatnio sie udalo, wlasnie dwa dni przed owulacja sie staralismy. Taki sluz jaki opisujesz jest sluzem wysoce plodnym. Zanim mialam lyzeczkowanie po pierwszym poronieniu malam takiego sluzu mnostwo i trwalo to piec dni. Wiedzialam, ze na ten piaty bedzie owulacja. Teraz nie posiadam takowego. Mysle, ze cos mi musieli uszkodzic. Pomimo tego udaje mi sie zachodzic w ciaze niestety na krotko. Zycze Ci dwoch kreseczek jak i innym dziewczynom pragnacym je zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Hej kochane dziewczynki Co do śluzu to się wszystko zgadza. Powiedzcie czy po zapłodnieniu może boleć brzuch bo od soboty mam wrażenie że za chwilkę dostanę okresu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Asia 1990 Ja też miałam dni płodne w tym czasie i cały czas boli mnie brzuch ale boję się że popadam w paranoję bo na objawy to chyba za wcześnie ale trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbinka13 ja też miałam dwa razy pod rząd łyżeczkowani.w ubiegłym roku w śierpniu byłam w 16tc dostałam plamień pojechałam do szpitala a tam na usg stwierdzono ciąża obumarła szok i miałam łyżeczkowanie po tygodniu dostałam strasznego bólu brzuch i temperature jak sie okazało żle mnie wyczyścili no i drudi zabieg teraz jestem 8miesięcy po wszystkim i lekarz powiedzał że jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o7cia
Motylek - mowilam ci ze wszystko bedzie dobrze :) Teraz czekamy na moja wizyte u lekarza i na kolejne USG i tez bijace serduszko. 12.12.12 termin ? cudownie w moje imieniny :) Mi termin porodu wypada na 18 grudnia :) Hehe. Jeszcze raz gratuluję ! Ja mam wizyte 8 maja i pewnie tez dostane skierowania na badania. I tez sie zaczynam denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry cieszę się ,że dobre wieści goszczą na topiku ,gratulacje dla wszystkich ciężaróweczek ,ja zaczynam starania jak tylko skończy mi się @ to moja pierwsza po poronieniu nawet przyszła w terminie .Miłego dnia dla wszystkich u mnie piękny poranek BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia...., ja przy pierwszej ciąży miałąm bóle brzucha (własnie takie jak na okres, cały czas sobie mówiłam o to już zaraz dostane okres i nie dostałam okazało się, ze jestem w ciazy:-). Teraz przy trzeciez tez miałam takie bóle brzucha dlatego zrobiłam test i tez się okazało , że jestem ciąązy. Jednak te bóle zaczęły być coraz silniejsze (takie parcie jakbym miała zaraz rodzić) i niestety :-(. Myslisz, że to ciąża? - to zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor Dziękuję Ci za wytłumaczenie:) Dorcia Ja właśnie tez już zaczynam się bać czy nie wariuje od tego wszystkiego. Zrobiłam ten test wczoraj, ale dopiero potem doczytałam, że może wykryć dopiero 6 dniową ciąże, więc nawet jakbym zaszła w sobotę lub niedzielę to test mogę zrobić dopiero gdzieś koło piątku lub soboty teraz. Zobaczymy jak dalej wszystko się potoczy. Choć temp narazie 37.1 mi się utrzymuje, a dzisiaj w nocy jak wstałam, żeby się napić wody to mnie zemdliło. A w nocy to chyba raczej o dziecku nie myślę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wstawac szkoda dnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak pieknie sweici słonce dorcia zeczywiscie moze torszke za szybko czasami sie doszukujemy jakis oznak wec ja dałam sobie czas do przyjscia @ chociaz z drugiej strony kobieta zna najlepiej swoj organizm wiec moja rada poczekaj do @ wtedy wszystko sie wyjasni buziaki dla wszystkich i oczywiscie sle wirtualne kwiatki 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Piękny słoneczny dzień mnie obudził:) Kobietki czy Wy spać nie możecie?:) Ale bardzo miło że jesteście Asmana.... dajesz mi nadzieję:) Asie 1990 to zaczynamy razem brzuszek pobolewa cały czas i coraz częściej biegam siusiu test leży i czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Motylek trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Asmana tak po cichu w akcie desperacji już zrobiłam wiedząc że za wcześnie... hihi stara a głupia;) ale ten następny to koło 6 maja jak termin @ Pędzę kawkę zrobić i cieszę się się że wypije ją w miłym towarzystwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zaraz stara..., ;-) Jutro ma wizytę kontrolną u lekarza.. coś mnie podbrzusze pobolewa cały czas:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Beatko jak widzę Twoje samopoczucie też słoneczko poprawia mam nadzieję?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Asmanko kochana często brzuszek boli przy jajeczkowani a ztego co mówiłaś to coś się działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 38
Próbowałam mierzyć temperaturę ale chyba mam termometr do .... bo mi nie chce skoczyć nawet powyżej 36 tylko 35.7 i to cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wstrętny galaretowaty śluz wczoraj.... czyli mam się spodziewać okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wstrętny galaretowaty śluz wczoraj.... czyli mam się spodziewać okresu? Czy teraz mam własnie dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli gdybym mogła się juz z męzusiem kochac to własnie teraz jest najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli gdybym mogła się juz z męzusiem kochac to własnie teraz jest najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli gdybym mogła się juz z męzusiem kochac to własnie teraz jest najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde kafe mi coś nie działa.... Czyli gdybym mogła się juz z męzusiem kochac to własnie teraz jest najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOROTKA oczywiscie sloneczko zawsze wprawia w swietny humor ❤️ Asman kochana kawa podana pijemy na zdrowko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×