Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość gość
EDZIA sista No widzisz, ja napisalam to co słyszę od koleżanek obecnie karmiacych. Oby Ci się wszystko ustabilizowalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista, jak banany nie dzialaja zle na Nine to czemu mialabys ich nie jesc...i buraka jak sprobujesz, to tez sie nic nie stanie. Wychodze z zalozenia, ze to co dziala wzdymajaco na mnie czy uczula inne dzieci, nie musi wcale uczulic mojego, wiec jak sie nie sprobuje, to sie nie wie, a przez takie nadmierne obawy i unikanie to dopiero potem moga byc problemy i alergie xx Co do rozstepow, to duzo prawdy moim zdaniem jest to, ze jak maja byc to i tak beda, ja ich na szczescie nie mam, a smaruje sie jak mi sie przypomni, czyli czasem raz na tydzien, brzuch mnie nie swedzial tez wiec nie smarowalam. Ale w zamian przez brak ruchu mam cellulit i to niestety jest dziedziczne, bo moja mama i babcia tez mialy zawsze... xx a maluszki lubia buszowac w nocy, nic sie nie dzieje, nikt nie buja, no to trzeba cos z nudow robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi, dzięki wielkie za info na temat koktajlu drożdżowego :) Już dziś zrobiłam. mam nadzieję, że regularnie pity pomoże- choć w smaku kiepski, bo nie przepadam za drożdżami x Ciągle martwiąca, Maja waży 5700, w czwartek kończy 14 tyg. Tośka wazy dosc sporo, ale skoro dobrze się rozwija i jest zdrowa, to nie ma się czym martwić. Tym bardziej, że przeciez niczym byle jakim jej nie karmisz, tylko swoim mlekiem. Mam nadzieję, ze kiedyś wybierzemy się z naszymi córciami na spacer po cytadeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi9 Dzięki za info o drożdżach.Jak w piątek(jest dzień dostawy w polskim sklepie)to kupię i popróbuje:) " Sista83 Jak najbardziej jabłka możesz jeść.Po bananie nic jej nie jest to jabłko jej nie powinno zaszkodzić.Nie odnawiaj sobie wszystkiego bo padniesz. Buraki też zjedz.Nie musisz od razu hurtowych ilości zjeść więc troszeczkę czemu nie?Jak nie zjesz to nie będziesz wiedziała czy jej to podchodzi czy nie. Co do karmienia a raczej oszukiwania ją wodą/herbatką to ja się troszkę nie zgadzam z tym lekarzem ale są różne szkoły i rady.Zastanawiam się tylko ,że niby ty karmiąc na żądanie możesz według jego teorii rozepchać jej żołądek a podając między posiłkami(wtedy gdy się dopomina cyca)herbatę to jej nie rozepchasz?Jak Mała zaskoczy z piciem to żeby nie było,że za duże ma pragnienie:) Mój w początkowych tygodniach podobnie tył i mi odradzano podawanie czegokolwiek innego jak pierś. Oczywiście , zrobisz jak uważasz.To tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom3 staram się mieć swój wlasny rozum .. i mysle ze ten lekarz jest glupi , idziemy za tydzień do innej lekarki w tym ośrodku i zobaczymy ,ale ogolnie wkurza mnie na maxa ze na wszystko każdy - polozna lekarz inny lekarz maja inne zdania zupełnie rozne niekiedy wykluczające się i weź tu bądź madra . leje jak szlag i tak ma być pare dni - dupa ze spaceru zatem buuu .wieczorem mam wizyte i nieco się boj***adania ginekologicznego ...i tego ze mala będzie plakala w poczekalni tacie . mam ochote na zbliżenia ale boje się bolu nieco . zapytam dziś o anty . pila ktoras z was kawe mama coffe >? warto to kupic ? pilam dziś inke bez mleka - fee . pisze do was i lulam na rekach mala bo nie zasnie sama , u mnie nie ma takiego czegos jak poloze do lozeczka wózeczka i sama zasnie. agnik to mója chyba w wieku waszych będzie dużo wieksza ,ciagle martwiaca karmisz często dość i Tosia mniej tyje niż moja . mlo co slychac u Neli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83 Właśnie często każdy ,,specjalista"ma inne zdanie i tak jak piszesz ,,swój rozum trzeba mieć":) Mnie się wydaje,że Ninka pięknie przybiera i to tak jak powinna. Ja mam ten problem,że u nas każdy mówi...nie ma stresu to norma ...He!He!I tak źle i tak nie dobrze:) Badaniem się nie stresuj.Choć do najprzyjemniejszych nie należy to dobrze się upewnić,że wszystko ok:)Wyczesuj więc ,,bobra"i bądź dobrej myśli:)Wiesz,że u mnie nie badają ginekologicznie.Na wizycie kontrolnej po porodzie i połogu posprawdzała mi ciśnienie,pomacała brzuch,ogólny wywiad i sio za drzwi :(Nawet cytologii teraz nie zrobią bo to nie czas(niedawno robiłam-przed ciążami).Wogóle nawet w ciąży badania gin. nieuraczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom3 bobra wczoraj goliłam .. pierwszy raz od porodu : schiza była ze cos zatne , to szycie np. : ale udało się wygladzic bez zaciec . badanie musze przezyc jak chce wspolzyc nie ? hehehe wy bylyscie nacinane cos / szyte ? ja miałam szycie w srdku i na zewn - ciekawe czy cos będzie bolało w trakcie ? pogoda u nas taka porazka ze plakac się chce i pare dni ma tak padac buuuuu. wczoraj wymyslilam ze jak mi będą wlosy wypadaly to scinam się po chrzcie .. na krotko ( z max długich włosów ) kiedyś miałam taka fryzure tyl wygolony ( bob ) a przod asymetria dluzsze ..i pięknie wygladalam i tak sobie mysle ze te wlosy sciete wysle do fundacji chorych na raka kobiet ( na peruke ) kiedy te wlosy jak cos mogą wypadac mocniej ? 2-3 miesiąc ? mam tez pytanie a propos dzieci ; kiedy maluszki się smieja tak w glos ?jak było u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Sista Ja byłam nacięta przy porodzie na zewnątrz .Rana szybko się zagoiła ale zaczęłam współżyć po około 2 miesiącach jakoś nie śpieszno mi było. Dobrz że coraz lepiej radzisz sobie z małą to prawda z tym jedzeniem musisz próbować to że jakiś owoc czy cokolwiek uczula inne dziecko nie znaczy że uczulać będzie Ninę.Zobacz jak ten czas leci mała już ma ponad miesiąc :) Mi jest coraz ciężej dziś zaczęłam 30 tc a gdzie tu jeszcze mam teraz etap spania nie wiem czemu ?Nawet na początku ciąży nie miałam takich objawów. Co do rozstępów to ja na szczęście póki ci ich nie doświadczyłam i mam nadzieję że tak zostanie ale moim zdanie jak ktoś jest podatny to najdroższy krem nie uchroni ale warto próbować zawsze Może zapobiec że nie będą aż tak duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na dziecko - ja z jednej strony chce i mam ochote a z drugiej się boje , i szybko cos anty musze dostać bo jakbym teraz nagle zaliczyla wpadke to byłoby dopiero eheheh :) co do rozstepow : ja bylam pewna ze mieć będę ..bo mam predyspozycje : za młodu porobily mi się na biuście tylam chudłam tylam chudłam i w szoku jestem ze po ciąży nie mam , bardziej doszukiwalabym się ze teraz jak szybko schudłam 15 -16kg to mam pod kolanem cos chyba nowego ..no trudno . smarowałam się od początku ciąży : oliwka zwykla , tołpa kremy dla mam , biust pharmaceris i eris c+ , teraz smaruj brzuch pharmaceris po ciąży i biust tez ale ( niekiedy zapomniam ) . obdow brzunia duzy miałam z 70 do 110 chyba albo i więcej i zero - najważniejsze nawilżanie skory wg mnie , bio oil miałam chyba tylko miesiąc potem smarowałam się innymi kosmetykami . dwa razy dziennie . teraz w piątek mala ma 6 tyg - z jednej strony leci ten czas a z drugiej niekiedy dni sa takie długie bo same jesteśmy w domu może dlatego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 tydzień już masz czekam na dziecko super ;) jak się posypiecie do porodów to będzie wysyp dzieciaczkow :))) ciagle martwiaca jak tam Tosia - spi u siebie w nocy ? u nas jest tak : od 20 do 23,30 -24 Nini spi w lozeczku ,potem karmienie i zwykle staram się ją odlozyc znow do łozia i wtedy spi tam do ok 2-4 ..ale niekiedy już od tej polnnocy z nami spi do końca :) przez to ze spi z nami to bola mnie plecy i jestem cala pognieciona . ps - jaka ona jest piekna :) nie mogę się napatrzeć :) kto ma facebooka z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłapałam dziś o 4 rano moją małą łobuziarę... :-) przebudziłam się żeby mężusiowi zrobić kanapki do pracy i czuję, że coś tam się dzieję w brzuszku... Ostatnie dni miała spokojniejsze w dzień a w nocy najwidoczniej buszuje sobie... :-) całą godzinę wojowała... :-) Edzia, Twój Lulu też na pewno tak robi a Ty się stresujesz za dnia... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista, tez myslalam,zeby sobie ta kawe kupic, ale chyba i tak bez mleka bedzie srednia, bo pisze, ze ma smak naturalnej kawy, jeszcze jest toffi i wanilia, ale nie przepadam za takimi wynalazkami. I droga jest dosc, nawet ponad 30zl,a tylko 120gr, na allegro po ok.25 z przesylka...Moze sprobuje, bo kawe strasznie lubie i nawet dla samego smaku mi sie chce kawy, jedna pije, ale przed kolejna sie powstrzymuje. a bezkofeinowa feee. Ja sie w 1 ciazy scielam na chlopaka z grzywka na bok, a wlosy mialam juz za ramiona,wiec tez szok, ale fajnie wygladalam, mlodziej i wbrew pozorom bardziej dziewczeco. ale mi sie znudzilo i teraz zapuszczam no i wlasnie mam tak sciete,z tylu krocej z przodu dluzej. tyle ze mam grube wlosy i strasznie duzo, wiec jakiej fryzury bym nie miala musze je prostowac, bo inaczej w caly swiat, i mecza mnie te wlosy,przez co fryzury mi sie szybko nudza. oczywiscie teraz bym chciala miec dlugie proste, a jak juz zapuszcze to sie obcinam... xx co do porodu, cisza,zadnych oznak. jutro chyba na wizycie urzadze strajk, albo do szpitala na wywolanie albo nie wychodze z gabinetu:P juz nei wiem co mam robic, chyba za odkurzanie sie wezme. Nie mowiac juz o tym,ze znow zmienilismy imie, jak jeszcze bedziemy ze 2 tyg czekac, to chyba nasz syn bedzie "chlopczyk" bo juz nie bedzie innych pomyslow...:) wieje, zimno, a Cegielska z DDTVN sie grzeje w Chorwacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista kochana nie przejmuj się tak ta waga. mala rosnie teraz najwięcej. potem to trochę zwolni. nasz na 5 miesięcy i wazy ponad 10. ja sama się tym martwilam a moj pediatra powiedział ze nie ma czym. mam się cieszyć ze ma apetyt a jak się zacznie ruszać to zgubi i wtedy jeszcze bede za nim latac zeby cokolwiek zjadł. uwierz ze gorzej jest jak dziecko nie chce jeść. moja koleżanka ma 7 miesięczne dziecko które jadło tylko przez sen. przez dwa dni w ogóle nic nie jadll i ubywa na wadze. mleka odmawia sloiczkow też. jedynie kaszki trochę zje. ja mam fejsa. mozna by stworzyć jakaś grupe to nasze pociechy sobie poogladamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujarzmiam wlasnie dzikiego kotka na rekach i pisze rownoczesnie -kozak co ? mój dziki kot wczoraj się 2 razy drapnal az krew poszlo - a pazurki piluje a ona mi protesty raczki zaciska zabiera hah. z ta kawa monziet to ja już nie mam pomysłu - pilam jedna lekka rano ale z mlekiem- bez nie do przejścia będzie .może sobie kupie to drogie mleko o którym mowila ciagle martwiaca /. monziet jakie macie imiona ? ja teraz uważam ze wybrane imie super pasuje do niej -ale inne tez były fajne . w niedziele jedziemy do rodzicow -100 km , w polowie drogi przystanek pauze zrobimy żeby mala wyprostowala plecki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azja dzięki za dobre slowo ,widać trafiłam na debila . zaraz zobaczę czy umiem stworzyć grupe i dam znac ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wstawić linka bo mi spam wyskakuje .grupa jest tajna , wpiszcie kafe ,zalozona przez sylvia d...-t ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista pytalas kogoś ile dziecko przybrało po 6 tyg. ja mam zapisane po 8 i bylo to równo 2 kg. tyle ze on dopiero 2 tyg po porodzie zaczął przybierac. wcześniej waga spadala. dziewczyny może się mylę ale na wypadanie włosów po ciąży chyba nic nie pomoże. w czasie ciąży włosy nie wypadają w zasadzie w ogóle ( te co normalnie powinny) a po ciąży w krótkim okresie wypadaja wszystkie nadmiarowe. ja tak mialam. teraz już jest spokoj. Moonziet na kiedy Ty masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista przez telefon mi nie znajduje. Sprobuje w domu na kompie. ewentualnie może być tak ze musisz wysłać zaproszenie do grupy jesli jest tajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista podaj maila to podeślę Ci linka z profilem moim i nozesz mnie zapraszac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista u mnie przez telefon też nic nie wyszukuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a Wam naprawdę w ciąży nie wypadały / nie wypadają włosy? Bo u mnie jest jakas masakra tak lecą... :-( a teraz po farbie, którą robiłam ze 3 tyg temu to jakis dramat... Właśnie muszę jutro lekarkę o to zapytać - może w witaminach mi czegoś brakuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed tym musicie sobie w pasku zadań wpisac www. facebook.com i dalej to co podalam bo inaczej nie chce przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Nika_82 - kochana, ja z włosami miałam problem trochę na początku, teraz jakoś nie zwracam na to aż tak uwag bo ogólnie mam gęste włosy i ciemne i grube ale ostatnio wogóle się osłabiły trochę. Wypadać mi wypadały ale nie dramatycznie więc nie wiem co Ci polecić. A pytałaś o termin usg, no nie mam dokładnie, ja bym poleciała na drugi dzień jak tylko wrócę do PL ale muszę dokładnie się rozeznać bo moja siostra też chciała mieć 3d ale maluch nie chciał się pokazać, i szczerze to płytki nie dostała żadnej, tylko zdjęcia i to chyba czarno-białe. A z pierwszym jak w Luxmedzie robiła ma super nagranie i płytkę i zdjęcia w dużym formacie dlatego też bym chciała mieć taką pamiątkę żeby tatuś też mógł zobaczyć dzidziusia i mu podesłać filmik :) ___ EDZIA - kochana, z tymi ******* to jest tak jak mówiłaś, łożysko na przedniej ścianie to trudno czuć dobrze ruchy maluszka, moja siostra mi właśnie opowiadała że teraz tak miała, i też jej było przykro że nie czuła tak wyraźnie także i mnie też uspokajała. Mój dzidziuś dziś też w nocy dokazywał, dobrze że daje znać o sobie, bo w dzień mimo że ja nic takiego nie robię to jest bardzo cichutki, nawet czekolada nie pomaga ;) A propo wagi, ja właśnie się zorientowałam że dużo przytyłam i ograniczam już słodkie, ważę 60 z wagą początkową około 46... a do końca sierpnia jeszcze troszkę czasu więc nie chcę się potem toczyć ;) chociaż i tak będę :D całe lato przed nami... to dopiero będzie hardcore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dupa : musiałabym znac wasze imiona nazwiska aby zaprosić tak to działa chyba :( no to w kafe może ktoś umie zalozyc cos ze zdjęciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Ja się nie bardzo znam na tych grupach, ale jak np. jest taka grupa Irlandia Północna kupię sprzedam to wiem że ktoś doecydował czy przyjąć osobę która chciała dołączyć czy nie. Może chodzi o to żeby to była grupa otwarta a nie zamknięta? I założyciel wtedy decyduje? No nie wiem, potem doczytam gdzieś co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak będzie otwarta to będzie dla wszystkich dostępna i widoczna wiec tez troche slabo... :-( a moze Sista stwórz jakiegoś lewego maila ( zeby prywatnego nie podawac do ogolnej wiadomosci) i na niego Ci wyślemy nasze imiona i nazwiska czy tez nasze linki do profili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×