Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Sosi ja tez mam hemoroidy i musze Cie zmartwic ale nie znalazlam na to skutecznego sposobu :( czasem tylko zabieg pomaga ale poki co nie mam odwagi. Sa na to tabbletki, czopki, masci ale moim zdaniem to tylko na chwile pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglik - a kiedy ci sie pojawily? Ja wczoraj zauważyłam a już spać z nerwów nie mogłam. Gdybym mogła tylko na zabieg to choćby teraz spuscilabym spodnie:P a nie boli cię to?:( co stosowałas? Nika? Pytałas o święta rodzine? Ponoć ma dobre opinie, ale mnie lekarz stamtad ryglewicz? -tak sie chyba nazywał, zabieg robił gdy poronilam i kawał chu z niego był więc uprzedzenia mam i tam na pewno nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi Kochana.Polecałaś ten koktajl na włosy i jestem zainteresowana ale... nie jestem pewna czy można go pić podczas karmienia piersią.Czytałaś coś może w temacie? Ja wyczytałam,że drożdże mają działanie wzdymające i troszkę zwątpiłam.U nas też jest to znane i poleciałam do apteki.Farmaceuta powiedział,że zna ten koktajl ale odradza pić karmiącym piersią bo może na Dzidzi mieć nieporządany wpływ. Nie wiem czy faktycznie ma takie działanie czy on taki niezorientowany.Jak nie znajdę nic konkretnego to chyba się wytrzymam bo w przyszły czwartek mam ważenie Małego to się wypytam w przychodni.Jak byś znalazła jakiś konkretny artykuł to z góry dziękuję:) Czy króraś mama podczas karmienia piersią piła ten napój? " Moonziet Super,że z Dzidzi wszystko ok:) Już niedługo będziesz trzymała swojego Królewicza w ramionach. Ekspresowego porodu ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pat, podejrzewam, ze mi sie ten weekend bedzie bardziej dluzyl niz ostatnie miesiace...mam nadzieje, ze juz nie beda przedluzac i pojde prosto pod kroplowe. chyba, ze Aluś nam zrobi niespodzianke i sie przed poniedziałkiem wybierze. a dzis mnie tak plecy bola na dole, ze masakra... xx Sista, daj znac jak ta mama coffee Ci bedzie smakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej dziewczyny. Z dzidzia wszystko dorze serducho bije. Ginka zrobila usg.dopo hwowe i na brzuszku tez. Mowila.ze karczek ok ze wszystko ok. Dala L4 jak tylko powiedzialam ze mialam plamienie i wlaczyla mi znowu luteine dopochwowo mam brac. L4 narazie na 2tygodnie bo na dluzej nie moze dac tylko potem przedluzac wy tez tak mialyscie ?? Mialam miec dzisiaj rowno 14tydzien ale z pomiarow dzisiaj wyszlo 13tydzien i 5dzien czyli tak jakby 2 dni sie opoznilo ale ginka mowila zeby sie niczym nie przejmowa ze potem nadrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu123 Hej Kochana no dokazuje i to najbardziej wieczorem albo w nocy:)takie pory sobie upodobała:)a jak tam u Ciebie??kiedy masz teraz wizyte bo ja za tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom, ja wypiłam ten koktajl 2 razy. Myślałam, że skoro przepis podaje młoda mama, to sprawdziła wczesniej, czy można w trakcie laktacji pić- no ale może ona już nie karmi. Znalazłam w necie, że drożdze nie są zabronione. Ponoć źle jest gdy fermentują w żołądku, ale właśnie po to Angelika Pióro kazała je odstawić na 20 min. No ale już sama nie wiem - nie chcę malej zaszkodzić. Jestem załamana tymi moimi włosami. x osi, hemoroidy mam od dawna. Do tego mam zespół jelita drazliwego i są dni, kiedy chodzę do toalety co chwila przez cały dzień, więc wtedy mam te hemoroidy tak poobcierane, że aż krwawią. A boli jak choler.Stosowałam chyba wszystkie możliwe maści i czopki, ale nic mi nie pomogło. x Od kilku dni mam totalna załamkę, bo Maja non stop krzyczy. To nie płacz, tylko krzyk taki, jakby ją ktoś ze skóry obdzierał. Ciagle jej się coś nie podoba, ciągle chce żeby ją nosić i jak się rozkręci, to nic nie dociera. Krzyczy, że aż się tai, żeby wymusić to, co ona chce. Potrafi tak 20 min wyć i prędzej ja wymięknę niż Maja. Nie wiem, co mam robić. Do tego dostałam okres i leci ze mnie jak z kranu, a nawet do kibla nie mogę wyjśc zmienić podpaski, bo jak zniknę Mai z oczu, to znów wrzask niesamowity. dzisiaj wózkiem do łazienki wjechałam, bo już nie wiedziałam, co mam zrobić. Przy cycku też znów są akcje. 2 razy lekko cmoknie i wkurza się, że nie leci od razu. W ogóle strasznie wymęczona jestem. Po porodzie, gdy nocy nie przesypiałam nie czułam się taka zmęczona. Nawet na spacery nie chce mi się chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom Agnik sista ciągle martwiaca dzięki dziewczyny za słowa wsparcia ! niestety tutaj taki sysem 10 tyg po porodzie do pracy trzeba iść :( a ja już nie wiem co robić miała przyjechać bratowa do małej ale nagle starają się o dziecko więc nie przyjedzie i jestem w czarnej d***e :( myślałam że choć na nocne zmiany będę mogła iść to mama by z małą została ale nie zgodzili się w pracy na to jak już to na fast zmianę mam iść :( masakra jakaś zero wsparcia z drugiej strony, myślę żeby napisać ogłoszenia i będę może brała prasowanie do domu i w wekendy chodziła sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Sylwiątko gratuluję kochana i witaj w gronie mam !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
aaa dziewczyny jutro 3majcie kciuki za mnie bo idę do lekarza :O oby nic nie znalazł w mojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
dziewczyny macie maila paulavip88@interia.pl wyślijcie swoje linki do fb ja założę grupę aniołkowych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
i sobie pooglądamy dzieciaczki :) i może tam bez spamu bedziemy mogły pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik mialam wcześniej pisac a tu jak zobaczyłam Twoj wpis o Majce to słowo w słowo mogłabym napisac to samo. maly tez tak się zachowuje. na spacery to wręcz boje się wychodzic bo za każdym razem na sygnale wracam :/ my tak od zeszłego poniedziałku mamy. do tego w nocy średnio co pol godziny do niego wstaje. i tez chcialabym wiedzieć co się dzieje. i tez nawet kumpeli dzis pisalam ze gorzej się czuje zryta niz w pierwszych tygodniach po porodzie. az się poplakalam z tej bezsilności i zmeczenia. trzymaj się mocno. miejmy nadzieje ze im to przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo ja tez Cie chcialam wesprzeć w moim wczorajszym poscie tak samo życzyć Moonziet rychlego porodu ale niestety posta szlag trafił i mnie tez :/ mam nadzieje że uda Ci się cos wymyslec z opieka do malej. zaraz przesle link do profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonziet - powodzenia!! ja mam tylko w glowie to by przy wywolywaniu nie godzic sie na balon, bo chyba mlo zalozyli i bardzo zalowala;) wiec nie kaz zakladac jakby co, wiesz;d Trzymam kciuki!!!!! Mi zostaly jeszcze 3 mies i 1 tydzien a ja czuje sie coraz bardziej podekscytowana na mysl, ze to juz niedlugo hehe, wiec to co Ty mozesz teraz czuc, nawet sobie nie wyobrazam. *** magdalenkamz - ja mam na 4 tyg wystawiane L4, Dlugosc L4 nie jest nigdzie ograniczona w przepisach, lekarz moze wystawic zwolnienie do czasu kiedy uwaza ze bedzie konieczne nast badanie lekarskie. W przypadkiu ciazy najczesciej to jest co 4 tyg wiec generalnie wystawiaja na 4 tyg. Sprawdzone zrodlo kochanienka;) u samego lekarza pytalam. *** akinom - znajdz jutubie ten przepis, angelika pioro koktajl drozdzowy. ona tam mowi, o tym, ze jej polecila go dietetyczka i ze jej corci nie zaszkodzil. Moga drozdze wzdymac, jak pisze agnik, gdy fermentuja, ale jak je odstawisz pod przykryciem na 20 min tak jak jest w przepisie to one sie sparzą i nie beda mogly juz fermentowac. Wiesz jakie dorzdze sa delikatne i jak trzeba uwazac by przy drozdzowym ciescie jak je zarabiasz nie dac za cieplego mleka bo bedzie lipa. Mysle wiec ze 20 min na sparzenie ich bedzie wystarczajace. *** agnik - ja sobie nie wyobrazam jak to przezyje;( wrrr...... szlag mnie jasny trafi. chociaz chyba to lepsze niz zylaki na nogach prawda?;/ zaraz bede czatowac z polozna, jesli napisze mi cos madrego dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Ja tez mam L4 na miesiac wystawiane, dokładnie na 4 tyg. Czasem nawet na 6 wiec nie wiem co ta Twoja ginek wymysla...? ------ Nie pamietam czy to MEDELA mini czy nie mini, przepraszam, to dawno było, a to pozyczane bo moim Avrntem to bym się zajechala właśnie ;-) ----- Co do hemoroidow to mialam maści o inne specyfiki i...wiele to nie dało niestety.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Dziewczyny- moze wiecie co to jest...przy nadgarstku wyszla mi plama taka 2cm na 3 cm... Nie jest to wysypka ani bąble wiec nie polpasiec, sepsa tez nie bo pod naciskiem blednie i gorączki nie mam. Swedzi trochę i pobolewa...mam to od wtorku. Jutro pojde do ogolnego lekarza moze się wyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do l4 miałam wystawiane na 28 dni chyba lub pare dni więcej bo inaczej zus się czepia tak slyszalam ...ale mnie i tak kontrolowali . mlo puscilam ci linka agnik azja oby im minelo szybko .. ja się znow martwię - mala od wczoraj trze glowka o podloze jak lezy - w prawo w lewo energicznie - dziś to zaczela ok 5 rano jak cisnela kupe ,zrobila ja przebrala i dalej - nie plakala lezala sobie spokojnie nawet uśmiechy były . w jednym miejscu pisza ze dzieci się tak uspokajają a w innym ze zapalenie ucha ? buuu boje się . wlosy sobie wytarła ale to nic byleby nic jej nie było ..w nast. tyg idziemy do lekarza zwazyc i pogadać. miał ktoś tak ? agnik - do łazienki często wjedzam wozkiem - załatwiam się niekiedy bo inaczej krzyka .dziś moja piekna konczy 6 tyg . mlo kochana oby wszystko się ulozylo z praca i reszta spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik moja tez niekiedy tak krzyczy -wymusza noszenie albo szybsze papu ,jak robi to wieczorem to szybka kapiel cycek i spac- przy ubieraniu takie mi odstawia koncerty ze strach az.wczoraj w nocy zno dwa razy tak mi szarpnela cycem a już tydzień było spokojnie.spi wlasnie na mojej rece - jak odloze może się zbudzić a wole żeby pospala odpoczela biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno . jakiś pomysl w czym na chrzest ? kopertowy dekold bylby idealny ,nie mamnawet kiedy isc cos kupic a impreza 1.06 już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Nikt nic nie wie...:-( Wiem, ze ide do lakarza, ale czasem trzeba coszasugerować bo nawet lekarz nie wie- niestety. ----- Ja mialam ze dwa razy na 6 tyg L4 i zadnych problemow. Na komisję dlatego -jak juz kiedys pisalam, ze mialam policzone zwolnienia z pierwszej ciazy plus poporonieniu i teraz ta ciaze wiec wyvhodzili więcej niz 270 dni. We wtorek -tydzień temu skladalam papiery, a wiecie, ze wczoraj przyszlo mi juz orzeczenie!!!! I wszystko jest ok:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu a może to takie plamy hormonalne ? mi przed porodem wyszlo i teraz zniknelo na kosci u dloni miałam i na stopie , takie ciemniejsze brazowe ,suche i nieswedzace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Tez słyszałam o takich zmianach hormonalnych. Ja mam przy nadgarstku u prawej ręki. A najlepsze bo przed chwilą się dowiedziałam, ze lekarz dzis ma urlop i musialabym gdzie indziej na dyzur do innego jechać. Chyba poczek do pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwię się tym jej kręceniem glowa . wlasnie polozylam maluszka na brzuszku żeby cwiczyla . kladzie glowe na rece i lezy i narzeka , nie chce jej się dzwigac - łobuziarka kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenkamz Dobrze, ze masz L4, trzeba sie oszczedzac. Ja tam mialam na 2 tyg zawsze i na kazdej wizycie przedluzane, najdluzej chyba na miesiac wypisuja, ale to zalezy tez jak bedziesz miala wizyty. USG sie nie przejmuj, ze wychodzi inaczej niz z okresu, mi w 38 tyg wyszlo, ze maly jest ok 36 tyg, dzieci roznie rosna, wazne zeby sie w normach miescily. W koncowce ciazy mi gin zawsze drukowal taka tabelke z pomiarami i np. moj Aluś mial wg usg 34 tyg a zakresy norm sa miedzy 32 a 37 tydz. W koncu rozni ludzie sa na swiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlo88
Azja dziękuję :* Xx Dziewczyny proszę wysyłać na maila linki do fb ja muszę was zaprosić do znajomych dopiero wtedy moge utworzyć grupę. Jak juz powstanie to mnie usuniecie ze znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista zapalenie ucha to raczej nie jest. mala by przy ssaniu odczuwala bol wiec odmawiala by jedzenia. ale warto sprawdzić. a lezenie na brzuszku to byla chyba najgorsza kara dla mojego synka. ;) dopiero jak sam zaczal się przekrecac na brzuch to i polubil lezenie na nim ;) beznadziejna pogoda dzis. leje od rana az się odechciewa wszystkiego. na dodatek Ksawery na dobre się obudzil o 4 rano wiec jestem totalnie niewyspana a glowa mi zaraz peknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamusie, nie mi Wam radzic, bo nie wiem jak to jest. No ale mam nadzieje, ze juz w przyszlym tyg sie przekonam. Poki co moge Wam zyczyc wytrwalosci, ja od samego czytania chyba zaczne dzis butelki sterylizowac...;) xx Azja, dzieki!! Co do balonow, cewnikow itd. to szczerze powiem, ze jestem gotowa na kazda ingerencje i bole, byleby w poniedzialek sie wszystko zaczelo, wszystko lepsze niz czekanie, a jeszcze jakbym miala w szpitalu siedziec i czekac, to chyba by mnie musieli na oddzial psychiatryczny odwiezc. xx Mlo, zaraz Ci wysle link. Bez sensu troche ta bratowa zrobila, najpierw sie umawia, a teraz zmienia zdanie...Ale silna babka jestes i dasz rade, a o takie dorywcze prace na pewno u Ciebie latwiej niz tutaj w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, co do plam, to tez mysle, ze to moga byc zmiany hormonalne. Mi sie porobily takie dziwne jakby pieprzyki, wielkosci glowki od szpilki i takie jakby wiszace, dziwne to, na dekolcie mam pare i szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×