Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość anika264
dziewczyny! byla podwyzka cen tabletek??nie bylo mnie pewien czas w PL i w lutym Logest kupowalam za ok 30 pln dzisiaj 38.99 w tej samej aptece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka23
hej to prawda ja za swoje tabletki daje 39.00 to duzo ale sie oplaca bo doskonale sie czuje po nich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra zka
Witam:) Mam pytanie co do szybkosci efektu działania. tzn. kiedy tabletki zaczynają byc skuteczne po pierwszym zarzyciu. Czy po dniu? Wiecej? Z góry dziekuje za odpowiedziedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadiomene
No ja to od początku tak płaciłam :/ ciekawe jak będzie teraz... mam pytanie, czy może któraś z Was bierze leki na nerki? Pytam bo GINJAL który biorę jest dość popularny i się zastanawiam czy nie zniweluje on działania tabletek. :/ a tak po za tym dziewczyny, ja się tak cykam z tą zabawą do końca bo często biorę antybiotyki i takie tam :) myśle że gdybym była zdrowa zupełnie to bym sie nie bała w ogóle :P pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
Hej. Ja mieszkam w Białymstoku i ost. kupiłam Logest za 32.83 PLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika264
ale wszystkie tabletki podrozaly czy tylko Logest? straszne rzeczy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaka
Czesc dziewczyny, mam do sprzedania 1 opakowanie LOGEST. Moj nr gg 3506921. (Częstochowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia
Ja juz prawie koncze pierwsze opakowanie Logestu i : wprawdzie piersi urosly :D ale mam jakies dziwne krwawienie juz jakos z 1.5 tygodnia :/Na poczatku bolal brzuszek a ochota na seks jest caly czas i to nawet chyba wiekssa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka23
ja w trakcie brania pierwszego opakowania nie mialam zadnego krwawienia oprcz miesiaczki ktora trwala az 7 dni ale to normalne bo logest wlansie bierze sie w dniu pierwszego dnia okresu. ochota na sex jest i moje piersi tez troszke urosly ale bardzo malo szkoda..... pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia324
Witam was dziewczyny :) od niedawna zaczelam brac tabletki anty. Wziełam je w 10 dniu cyklu i mam pytanie, a raczej dwa pytania: 1) kiedy tabletki będą najskuteczniejsze,tz kiedy mogę sie już kochać bez przeszkód :) 2) akurat w dniu kiedy kończe Brac pierwsze opakowanie wyjeżdzam z chłopakiem na wakacje. I nie chce mieć akurat wtedy okresu. Wiecie morze,plaża,chłopak...czy mogę wziąść drugie opakowanie bez tej przerwy? Czy to w ogole przesunie mój okres? Czy to jest bezpieczne kiedy biore tylko jak narazie pierwsz eopakowanie...boje sie z emoj organizm może być nie przyzwyczajony do takiej ilości hormonów....dodam ze nie miałam jako tako zadnych skutków ubocznych,tylko delikatne bóle głowy. Biore logest. Bardzo was prosz eo o pomoc bo strasnzie mnie to nurtuje... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva27lat
Jak to wzięłaś pierwszą tabletkę 10 dnia cyklu? Bierze się pierwszego dnia. A potem są takie posty : dziewczyny brałam Logest i zaszłam w ciążę ! Wina spada na tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia324
Owszem wziełam 10 dnia również ze względów zdrowotnych. A z tego co wiem tabletki można brać pierwszego dnia cyklu i zarówno każdego następnego bodajże tzw "quick start" Wiec jeśli o tym nie wiedziałaś to czemu mnie obrażasz. Uważam ze zadałam normalne i naturalne pytanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki trzeba brac 1 dnia okresu ewentualnie 2 dnia. jesli bierzesz 1 opakowanie to MUSISZ zrobic przerwe 7 dniowa jak ci sie skoncza tabletki. dopiero jakos po 2 albo 3 opakowaniu nie trzeba robic przerwy czyli wtedy jak organizm zaakceptuje tabsy. inaczej namieszasz sobie w hormonach strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia chyba masz problemy z interpretowaniem odpowiedzi. nikt cie tu nie obraza tylko przytacza trafne uwagi wiec chill :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia324
Ok a ktoś wie jak to się robi kiedy tabletki bierze się metodą quick start?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
według mnie to pytanie powinnaś zadac lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia324
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALINNAS
WITAM ! BIORE LOGEST 7 DZIEŃ, I NADAL MIESIĄCZKUJE. TROCHĘ MNIE TO DRAŻNI BO BEZ PRZYJMOWANIA TABLETEK OKRES TRWAŁ MAX 5DNI. JEDNAK PO PRZEZCYTANIU WASZYCH WYPOWIEDZI ZAUWAŻYŁAM, ŻE WIELE DZIEWCZYN MIAŁO TAKI PROBLEM WIĘC ZAPEWNE TO ODRUCH ORGANIZMU NA NOWĄ DAWKĘ HORMONÓW. LOGEST TO MÓJE PIERWSZE TABLETKI ANTY. PÓKI CO NIE MAM ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH, JEDYNE CO ZAUWAŻYŁAM TO BARDZIEJ PEŁNY BIUST:) U MNIE TABLETKI KOSZTUJA OK 33ZŁ, JESTEM Z BYDGOSZCZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Witam SALINNAS :-) Ja miałam plamienia przez całe pierwsze opakowanie a przy drugim opakowaniu już nie. Więc może i u Ciebie problem zniknie:-) W Warszawie nie znalazłam tych pigułek taniej niż 37,80 zł. Inne pigułki anty występują w trójpakach i jest wtedy taniej, ale akurat opakowań zbiorczych Logestu nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
a ja mam straszne wahania nastroju!!!!!!!!! dlaczego? To już w sumie 3 opakowanie a ze mną coraz gorzej. Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz tylko te nastroje czy jakies inne objawy?? byc moze nie sluzy ci logest, ja wczoraj dostalam okres i jest masakra strasznie boli brzuch. jeszcze nigdy nie mialam takie bolu podczas okresu od poczatku brania tabletek. bylam niedawno u ginekologa i spytalam czy trzeba robic jakas dluzsza przerwe miedzy opakowaniami tzn odstawic je na jakis czas, lekarz powiedzial ze mozna ale pozniej panie najczesniej przychodza do niego w ciazy, a tak to mozna te tabletki brac pzez pare lat pod rzad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva27lat
Drobne zmiany nastrojów i humorki to normalne przy zażywaniu tabletek. Ja się już przyzwyczaiłam. To trzeba przyjmować raczej jako pewien dyskomfort, przewrażliwienie. Jeśli o mnie chodzi ja zawsze odczuwałam leki, a teraz one nieznacznie nasiliły się. Poza tym nie chciałam nikogo urazić swoją wypowiedzią, ale dziewczyny, tabletki trzeba zacząć pierwszego dnia cyklu, a nie 10 czy któregoś tam. Jeśli się zażywa zgodnie z ulotką to jest zagwarantowana skuteczność antykoncepcyjna. A chyba każdy czyta ulotkę bo to JEST PODSTAWA !!! Pozdrawiam "wieloletnia Logestowiczka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia324
chyba ze ktos dodadkowo ma nadzerke...Ale już dostałam odpowiedz od specjalisty wiec moge sie nia z wami podzielic :) Jezli sie bierze tabletki w inny dzien niz 1 dzien cyklu czy od 2do 5 do bezpiecznym sie ejst dopiero po calym opakowaniu. Rada jak ktos będzie w tej samej sytacji kiedyś co ja. Nie jestem urażona tylko po prostu mówie ze sa rozne sytacje przyjmowania tabletek anty, :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgus2410
czesc wszystkim,własnie niedawno rozpoczęłam moją przygodę z logestem...są to moje pierwsze takie tabletki i chciałam sie poradzic czy zazywając je mogę palic papierosy??? czekam na Wasze opinie i spostrzerzenia na ten właśnie temat... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadiomene
Powiem wprost. Tabletki biore, pale, i w ciąży chyba nie jestem :) Brzuch mi się co prawda zaokrąglił ale to chyba od piwa :P (musze, nerki) Moja kumpela bierze Cillest i tez pali. Wydaję mi się że te dyrdymałki żeby nie palić to tylko po to żeby NIE palić, taki pretekst,profilaktyczne gadanie, a do tabsów to one się nic nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgus2410
DO :anadiomene - dzięki za porade w mojej sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadiomene
Olguś przyjemność po mojej stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anasta
czesc, wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie i nie narzekam, na poczatku mialam bole glowy ale nic poza tym, ochota jest taka, jaka byla i nic sie nie zmienilo ;] narazie nie potrafie im zaufac w 100%, moze podczas drugiego opakowania albo 3... okaze sie. Chcialabym sie dowiedziec jak to jest z ich skutecznoscia podczas tych 7 dni przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miach
ja juz dluuuugo biore logest ale jakos nie moge sie przelamac zeby kochac sie do konca :/ macie jakies rady na to?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×