Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

do Listek, dzieki wielkie :) tak napewno zapyatam swojego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
do MSM: spoczko:) Powiedzcie mi lepiej dziewczyny, czy któraś miała taki objaw po Logeście jak niesamowicie długi okres? Ja już mam 9 dzień, a normalnie zamyka się w 4... Naprawdę długo brałam Logest i nigdy nie miałam żadnych problemów. Miała któraś z Was coś podobnego? Help:/ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promessa
Dziewczyny poradźcie coś proszę!!! Biorę Logest około roku. Wczoraj wieczorem miałam zacząć nowe opakowanie po siedmiodniowej przerwie. Ale źle się czułam, zasnęłam wcześniej i zapomniałam!!! Spóźnioną tabl. (pierwszą z nowego opakowania) połknęłam dziś rano, minęło 9 godzin... :( Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
nic nie rób:) wszystko jest ok:) Twój organizm jest przyzwyczajony do tabletek, a tabletkę o której zapomniałaś możesz połknąć do 12 godzin, więc zmieściłaś się w czasie:) naprawdę nic się nie dzieje- nie martw się:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promessa
Listek, dziękuję. :) Podniosłaś mnie na duchu. Nadal trochę się martwię ale mam nadzieję że wszystko będzie OK... Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
Ja też brałam długo tabletki (Logest), przez około rok. Zdarzało mi się o nich zapominać, tak jak Tobie:) Nigdy nic złego się nie przytrafiło, więc naprawdę nie ma sensu sobie zaprzątać głowy- to tylko niepotrzebny stres i zły humor:) Uśmiechnij się i zażywaj sexu ile się da:) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promessa
Jeszcze raz dziękuję Listek. :) No mnie się pierwszy raz zdarzyło zapomnieć, dlatego taki stresik. Na szczęście nie minęło 12 godzin. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
Jeszcze raz proszę i do usług:) Jak będę potrafiła pomóc- to z przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
Ale może Ty będziesz mi mogła pomóc Promessa? Tak jak wcześniej pisałam mój okres po pierwszym opakowaniu trwa bardzo długo. Jestem już tym zmęczona. Wcześniej tak nie miałam. Gdzieś tam wcześniej dziewczyny pisały, że tak się zdarza. Ty masz jakieś komplikacje po Logeście? Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promessa
Nie, u mnie okres trwa jakieś 4 dni i nigdy aż tak długo się nie ciągnął. Może to przez te przerwy? Bo czytałam że robiłaś miesięczne. Ja też słyszałam że to za krótko aby organizm mógł wrócić do normalności. Mogłaś sobie troszkę coś rozregulować i stąd takie komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
Właśnie że teraz miałam przerwę półroczną w tabletkach- może to skutek... Nieważne. Dzięki Promassa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaba
Hej laski jestem po pierwszym opakowaniu LOGEŚCIKU - no i co moge powiedzieć ze naprawde działa. Dziś dostałam okres co prawda czekałam na niego 4 dni ale jest!!!. do poniedziałku mam przerwe potem znowu kolejne opakowanie no i oczywiscie wizyta u ginekologa. Dziewczyny Logest działa sprawdziłam na sobie :P hihihi, teraz wiem ze to była mądra decyzja. I jestem z niej zadowolona!!!! Pozdrawiam gorąco trzymacie się wszystkie cieplutko i naprawde głowy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
I to jak działa!!! gdyby nie mój ukochany Logest, byłabym bardzo nieszczęśliwą kobietą :) Uwielbiam mieć spokojną głowę i właśnie dzięki tabletkom przestałam się stresować i w pełni cieszyć sexem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
do diewczyn, ktore robily przerwe: jak sie czulyscie podczas nie brania logestu? byly jakies dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek
Żadnych- jak u mnie wszystko było spoko. Czasem tylko delikatne opóźnienie okresu :) ale generalnie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
hej dziewczynki:0wczoraj wzięłam moją pierszą pigułkę logestu wcześniej brałam Rigevidon (ale był beznadziejny) i Tri Minulet(bolały mnie po nim jajniki;//) co do logestu to niewiem jeszcze nie czuje jego działania,dzisiaj druga pigułka bedzie.To własnie dzięki temu forum postanowiłam zacząc brac logest.Mam nadzieje,ze moge liczyć na waszą pomoc gdyby coś było nie tak. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
dziewczyny a jak myślicie czy moge się kochac odrazu bez zabezpieczenia przy pierwszym opakowaniu.tydzien wcześniej skończyłam tri minulet. bo niewiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
Ja tak zawsze robię:) Teraz też jestem na pierwszym opakowaniu i kochamy się bez stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZazdroszczeWam
Listek I to jak działa!!! gdyby nie mój ukochany Logest, byłabym bardzo nieszczęśliwą kobietą Uwielbiam mieć spokojną głowę i właśnie dzięki tabletkom przestałam się stresować i w pełni cieszyć sexem Tez tak kiedys myslałam...Było super do czasu az nie wykryłam u siebie guzka w piersi...Niby powiekszona zatoka mlekowa - 3 lata to juz trwa. Nie wiadomo czy nie przejdzie w cos gorszego, nie wiadomo czy w ogole wróci do "normalnosci" (moze sie zmniejszyc gdy bede karmic piersia, ale to nic pewnego) Logest bralam 2 lata...I juz wiecej nigdy zadnych pigulek nie bede brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
Do Zazdroszcze Wam Wittaj!!co do guzka to jesli to nic poważnego nie musisz się stresowac.Ja miałam robione kilka miesięcy temu USG piersi i lekarz powiedział ze mam guzka wyczuwalnego z łatwością(no ja go jakoś nie czuje)ale że to jest grudka tłuszcze która się zbiła i żebym sie nie martwiła bo to zejdzie. Także z toba tez tak bedzie.nie martw się trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
Do Zazdroszczę wam: czy nie sądzisz, że każde tabletki niosą za sobą pewne ryzyko? Jeśli chodzi o Logest, zawiera on naprawdę bardzo małą dawkę hormonów, więc generalnie jest bezpieczniejszy niż inne. Zresztą, każda z nas reaguje na wszystko inaczej, a być może to nie jest wina tabletek, tylko nieszczęśliwy zbieg okoliczności? Naprawdę bardzo Ci współczuję, bo w zasadzie każdemu może się to przytrafić. Bądź dobrej myśli:) Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja także zaczęłam brać logest, połknęłam dopiero 4 tableteczki i wszystko było OK, dopóki nie zaczęłam odczuwać dziwnego bólu w nogach. Jest to takie uczucie drętwienia, głównie w stopach i łydkach. Pewnie ten problem był już wcześniej poruszany na tym forum ale bardzo Was proszę o pomoc, bo nie wiem czy mam brać dalej logest czy nie, a nie mam możliwości szybkiej wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
Do Ewy M: ja myśle że niemasz się czym przejmowac,takie objawy są normalne przy każdych pigułkach na początku zawsze się coś dzieje.Zaczekaj jeszcze do końca opakowania a najlepiej do końca trzeciego i zobaczysz czy ci przejdzie.Myślę,że tak :):)ale nie przerywaj pigułek w trakcie opakowania,samemu nie wolno przestac brac!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do EWY M.: Hej! Ja przy czwartym opakowaniu miałam bóle nóg, już chciałam rezygnować z tabletek, ale lekarka zaleciła mi zażywać magnez i wszystko ustąpiło na dobre. Także spróbuj łykać jakiś preparat magnezu i poczekaj, powinno pomóc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! mam pytanko:) bo ostatnio spóźniłamsie z wzięciem tabletki o jakies 5godzin.czy wszytsko bedzie ok?? bez wpadki:) mam nadzieje. niby jest napisane ze do 12h moża się spóźnic ale.. lepiej nie:/ pozdrawiam logetowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
Do Sasetkaaa: nie masz się co martwić pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedlawek
jak sadzicie?? ile trzeba będzie czekać na okres po odstawieniu tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
do sasetkaaa: zupełnie się nie martw, ja tak miałam naprawdę wiele razy :) don't worry :) swoją drogą... to chyba najczęściej zadawane tu pytanie :) buziaczki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
do kedlawek: ja miałam wszystko w normalnym czasie, nie musiałam na niego czekać, życzę Ci, żebyś też nie musiała:) buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×