Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość Apo
No to po drugiej tabletce.. Troche mi sie cera popsula, ale mam nadzieje, ze to nie po tabletach, bo juz po jednym dniu???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
No to po drugiej tabletce.. Troche mi sie cera popsula, ale mam nadzieje, ze to nie po tabletach, bo juz po jednym dniu???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
No to po drugiej tabletce.. Troche mi sie cera popsula, ale mam nadzieje, ze to nie po tabletach, bo juz po jednym dniu???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
No to po drugiej tabletce.. Troche mi sie cera popsula, ale mam nadzieje, ze to nie po tabletach, bo juz po jednym dniu???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thaleia jak pisaly juz dziewczyny jestes zabezpieczona podczas 7 dniowej przerwy ALE po warunkiem ze po przerwie zaczniesz nastepne opakowanie, jesli nie to trzeba uwazac :) u mnie jak narazie wszystko ok :) ale w styczniu musze isc do gina i tak, bo mam pare innych problemow, no i trzeba sie zaopatrzyc w nastepne opakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mój lekarz przepisał mi logest- już kupiłam pierwsze opakowanie, aole okres dostanę prawdopodobie za jakiś tydzień :) mam nadzieję że skutki uboczne nie bedą powalające... aha, przed przepisaniem lekarka robiła ze mną wywiad i cytologię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam pierwsze opakowanie, dziś 3 dzień przerwy, dostałam okres i wszystko jest ok :-). Szybko zleciał ten miesiąc :-D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thaleia
Dziewczyny! dzieki za odpowiedz:* U mnie to dopiero trzy tabletki, ale juz wiem, ze bede musiała zmienić godzine ich przyjmowania. 20 to dla mnie zawczesnie i w ten sposob nie przesypiam wszystkich ewentualnych skutków ubocznych. Co do wystepowania ich u mnie, to trudno mi stwierdzic jednoznacznie, ze sa one spowodowane Logestem, a nie np. ucztą świąteczną;P Jednak wszystkie "dolegliwości" (ja to znazywam "niepokojem w okolicy żołądka" czy też napad głodu) wystepują raczejw tym samym czasie po zazyciu pigółki. Innych zmian typu ból piersi, poprawienie lub pogorszenie sie stanu cery, przyrost wagi ciała czy nastroje depresyjne, przynajmniej na razie i oby tak zostało, nie odnotowałam. Ale pozwole sobie zadać pytanko: zaczyna sie dośc obfitujący w rozrywkę czas, dlatego interesuje mnie wpływ alkoholu i papierosów, również jeśłi chodzi tylko o bierne palenie. Słyszałam zwykle bardzo rozne opinie na ten temat i czuję sie "lekko zagubiona". A w koncu zawsze lepiej wiedziec;) Do zobaczenia, Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Odnosnie papierosow to slyszlam tylko, iż nienalezy palic, nad czym bardzo ubolewam, bo ja nałogowym palaczem jestem :( ale jak na razie u mnie wszystko w porzšdku, wczoraj troche doła miałam, ale miejmy nadzieje, że to nie od tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IreczkA
ja biore od 3 miesiecy Logest i to moje pierwsze pigulki i jest wszystko okej :-) nie mam skutkow ubiczocznych,za to biust troche wiekszy:-))) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IreczkA
ja biore od 3 miesiecy Logest i to moje pierwsze pigulki i jest wszystko okej :-) nie mam skutkow ubiczocznych,za to biust troche wiekszy:-))) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camelia ratuj... nie mam co ściemniać... Sylwestra spędzałam z moim chłopakiem w towazrzystwie byłych i obecnych pracowników w firmie...dużo alkogolu, dużo zielska i na dodatek te nieszczęsne pixy... wszyscy byliśmy \"szczerzy\" ( jak to po cukierkach) i chcieliśmy razem w moim chłopakiem wykorzystać ten czas dla siebie... w trakcie rozmów dowiedziałam się, że On jest prawiczkiem!!! Jak do tej pory skreował w okolo siebie jeden wielki mit... zawsze wydawał się nieosiągalny, ale z przejechanym licznikiem, opowiadał o tym, jak \"łatwe\" poznawał kobiety. Strasznie sie denerwowałam za te Jego opowieści (nie chciałam słuchać o jego przeżyciach sexualnych) a teraz dowiaduję się, że przez ten cały czas mnie oszukiwał... a ja byłam w stanie oddać mu najcenniejszą rzecz na swiecie, jaką posiadam, bo wydawało mi się, że \"biedak\" się już męczy, że nie może wytrzymać bez sexu, że sie na mnie zawiódł, w tej kwestii, bałam się, że jeśli w końcu tego nie zrobię, to go stracę... a teraz cała okrutna prawda trafiła do moich uszu... boże jaki on był zakłamany... zaczynałam już powoli mu zawierzać, cały czas powtzarzał, że mnie kocha, teraz dalej tak mówi! Ale przecież cały czas mnie oszukiwał... boshe... nie wiem nawet jak mam zareagować... zależy mi/ zależało mi na nim, ale czuje się, jakby to robił, bo chciał mnie wykorzystać... co ja mam robić? Pomóż mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do PIRA: Ojej, bardzo Ci współczuję... Naprawdę trudna sytuacja... Nie wiem, jak to jest między Wami tzn. jakie uczucie Was łączy i jak wygląda Wasz związek. Powinnaś posłuchać, co mówi Twoje serduszko i intuicja, czy jesteś w stanie puścić to w niepamięć, czy ma to dla Ciebie kardynalne znaczenie i traktujesz to niemal jak zdradę Twoich uczuć. Ja wiem tylko, że raz stracone zaufanie bardzo trudno potem odbudować i zawsze pozostaje w sercu ten żal, nawet kiedy się wybaczy... Mam nadzieję, że wszystko dobrze dla siebie rozwiążesz i w Nowy Rok wejdziesz bez trosk. Życzę Ci z całego serducha powodzenia i trzymam kciuki! Buźka! A u mnie ok, ale mam ostatnio jakieś dziwne coś jak upławy i nie wiem czy to może mieć jakiś związek z pigułką, bo infekcja jest raczej wykluczona. Miała któraś z Was podobne symptomy? Pozdrawiam ciepło i dużo szczęścia, zdrówka i radości z miłości w Nowym Roku Wam dziewczyny życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem co mam robić... gubię się w tym, rozpaczliwie szukam pomocy... chce sie już obudzić! Boże spraw, aby to był tylko zly sen...! Camelia sama nie wiem po co to napisalam... zrobiłam to jak tylko wróciłam z imprezy... nie kontrolowałam tego co piszę... nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camelia tymi \"uplawami\" sie nie martw, mi przy braniu zwiekszyla sie wydzielina sluzu, tak juz mam od ponad roku, ale nie przez caly czas, powiedzmy ok 1 tygodnia na miesiac jest tego wiecej :) Pira Moze ten Twoj chlopak jest z rodzaju tych co uwazaja ze bycie prawiczkiem to wielki wstyd, i przez to opowiadal takie rzeczy, nie wiem, co nim kierowalo, ale wez to pod uwage i porozmawiaj z nim szczerze, sproboj zrozumiec dlaczego tak postapil jesli Ci na nim bardzo zalezy, gdy bedzie potrafil to sensownie wytlumaczyc to moze warto sie zastanowic pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnistka był dziś u mnie.. niestety nie potrafił mi wytłumaczyć, dlaczego tak postępował... ale jest już dobrze... jest dobrze bo z nim nie zerwałam, a to znaczy, że daje mu szansę... także pełna nadziei czekam na rozwój wydarzeń.. ( powiedziałam mu, że obecnie słowa które mi mówi- \"kocham cię\"- nic dla mnie nie znaczą.. teraz ważę każde jego słowo.. i jego stosunek do mnie chciałabym widzieć w czynach... take zobaczymy w jaki sposób postara się na nowo odzykać moje zaufanie... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wki181
chcecie kupić logest taniej? odstawiłam - chcę dziecko i mam do sprzedania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki181
mam do odsprzedania LOGEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki181
mam do odsprzedania LOGEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Do Pira: Bo widzisz... ja mialam identyczna sytuacje. Niby mu wybaczylam, niby wszystko mialo byc jak przedtem, ale po ok miesiacu od tej sytuacji zerwalam z nim. Teraz jak na to patrze z perspektywy czasu, to uwazam, ze dobrze zrobilam, bo nie moglabym byc z kims, kto mnie oszukuje w tak waznych kwestiach.. Do Wiki181: Moze cos blizej? Np. ilosc opakowan, cene... Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
A tym samym zblizam sie do polowy opakowania... Nie jest Ÿle, troche gorsza cera, od czasu do czasu bóle jajników i piersi, jest też trochę upławów.. ale nie przeszkadza mi to normalnie funkcjonowac, gdyż nie sš to bardzo intensywne i częste skutki uboczne.. Mam nadzieję, że pod koniec opakowania już sie wszystko unormuje. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do upławów, to też miałam przez jakies 5dni. Troche były denerwujące, ale brałam jakiś lek, który przepisała mi lekarka Metronidazol (dopochwowy), podobno przeciwbakteryjny. więc u mnie to była chyba jakaś drobna infekcja. Ja zaczynam 3 opakowanie i musze powiedzieć, że jestem zadowolona z podjętego przeze mnie wyboru. Wprawdzie mój chłopak uważa, że się tym \"truję\", ale ja uważam, że każdy lek ma i dobre i złe strony. Takze zamierzam je brać przez następny rok (bo tylko na tyle mi przepisze lekarka). PowiedziaŁA, że po roku dobrze jest zrobić przerwę, żeby jajniki zaczęły znowu normalnie pracować, żeby nie było problemów w przyszłości. Ale puki co bedę je brać. No i nareszcie nie musimy stosować gumek. Różnica ogromna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apo no właśnie u mnie też niby wszystko jest O.K., a jednak czuje, że nigdy nie będzie tak samo... mam uraz i teraz waże każdę jego słowo... a co najgorsze nawet nie chce słyszeć o sexie, bo przypomina mi się ta sytuacja... mam nadzieję, że to minie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IKAaaa
Kochane kobietki! Bardzo proszę o pomoc te z Was, ktore przyjmują tabletki antykoncepcyjne! Chodzi o wypełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY SKIEROWANEJ DO KOBIET W WIEKU 16- 44 LAT! Te z Was, które mają chwilkę czasu zeby to zrobic proszę o kontakt KasiaG1982@poczta.fm i podanie swojego adresu email, na ktory otrzymacie ankietę. Ankieta służy do pracy naukowej. Z góry bardzo dziękuje, a zwłaszcza dziewczynom, ktore juz ja wypełniły! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Do Mexi: Tylko na rok? To krotko. Przeciez Logest mozna brac bez przerwy przez, bodajże, 10 lat! No ja upławy mam raczej z powodu tabletek. Jakieœ zakażenie też kiedyœ miałam, ale wówczas byłam z facetem z medycyny i dał mi Metronidazol - lek bez recepty polecany na wszystkie lekkie zakażenia pochwy. Polecam! Aseks bez gumek to faktycznie zupełnie co innego ;) Do Pira: Trzymam kciuki, żeby Wam się udało. Nam niestety nie wyszło. Ja też wtedy nie chciałam słyszeć o seksie ale po miesišcu się przekonałam i ... seks nie wyszedł. No i zwišzek się rozpadł (nie tylko przez seks, żeby nie było wštpliwoœci ;) ) Co do ankiety - z chęciš wypełnie: apocalypsis666@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Apo: wiem że na ulotce pisze, ze Logest można brać 10 lat, ale ja nie chcę ryzykować. Lekarka powiedziała, że lepiej robić przerwy, żeby nie obciążać wątroby i żeby nie mieć w przyszłości kłopotów z zajściem w ciążę. Więc ja się zamierzam dostosować bo panikara jestem :-). A poza tym tak jest lepiej dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Apo: wiem że na ulotce pisze, ze Logest można brać 10 lat, ale ja nie chcę ryzykować. Lekarka powiedziała, że lepiej robić przerwy, żeby nie obciążać wątroby i żeby nie mieć w przyszłości kłopotów z zajściem w ciążę. Więc ja się zamierzam dostosować bo panikara jestem :-). A poza tym tak jest lepiej dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Do Mexi: Ty masz jakas fajna lekarke.. Bo moj lekarz to mi kompletnie nic nie powiedzial. Co do zdrowia.. kazdy patrzy na to inaczej.. Ja na przyklada nie przestalam palic jak zaczelam barac tabletki i wiem, ze sktkow teraz nie bedzie, tylko pozniej, ale z palenia mi bardzo trudno zrezygnowac.. :( Podziwiam Cie za Twoj zdrowy rozsadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! U mnie jeszcze 3 tabletki i będzie po drugim opakowaniu. Dobrze się czuję, jedyne co mnie niepokoi to te upławy... Troszkę to już trwa... Infekcję wykluczam, no ale wkrótce i tak wybieram się do lekarza po nową receptę, więc o wszystko się dopytam.;) Do PIRA: Mam nadzieję, że wszystko się między Wami ułoży jak najlepiej. Wyobrażam sobie, jak ciężko jest Ci się teraz \"przemóc\" i to zupełnie naturalne w tej sytuacji. Trochę potrwa, zanim znów mu zaufasz, daj sobie czas. Trzymam kciuki i bardzo cieplutko pozdrawiam.:) Do APO: Widzę, że i Ty \"zmagasz się\" z tymi upławami... Cały czas u Ciebie występują, czy widzisz jakąś zmienność w intensywności? Powodzenia z pierwszą przerwą, mam nadzieję, że spokojnie u Ciebie przebiegnie. Pozdrawiam!:) Do MEXI: Jak długo zamierzasz nie brać tabletek po tym roku? Czy lekarka sugerowała Ci ile powinna trwać taka przerwa? Ja też nie planuję brać pigułek latami, tylko niestety kiepsko z alternatywą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×