Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Oj, jeziorko Powidzkie, piękne, czyste. Bywalam tam jako dziecko, bo ja z kolei pochodzę z Konina, tylko za mężem poleciałam do Kalisza :) Niby mój termin daleko, ale czuję, że coś się stanie niedługo. Tydzień temu miałam 1.5cm rozwarcia. Czasem w szyjce mnie tak zakłuje, że hej! Lekarza udało mi się znaleźć nie najgorszego, przy pierwszej wizycie wydał się wart zaufania. Opowiadam mu co wizytę o swoich strachach porodowych, koszmarach itd., a on się śmieje. Niby sympatycznie, ale ... no właśnie, mam wrażenie, że trochę tak bagatelizuje. Na dodatek jestem krótkowidzem i boję się o oczy, po prosty najzwyczajniej w świecie się boję, mimo że \"podobno\" nie ma czego. Pomyślałam na poważnie o cc. Gin odradza, odwodzi mnie ze wszystkich sił, przekonuje do sił natury :( Nie umiem mu w tej kwestii zaufać. Czy mimo wszystko powinnam rodzić naturalnie? Co do zgagi - mam chyba szczęście, bo do tej pory mnie nie dopada. Mówią, że nie bardzo się da coś z tym zrobić, bo żołądek popchnięty wysoko, ściśnięty i nadtrawione jedzenie ma prawo się cofać. Mało to przyjemne, to fakt. Powiedzcie, kobiety, dlaczego przy pełni może być wiecej porodów? Co to za wpływ księżyca? ciekawam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka sz - jesteś jeszcze z nami czy już przyszła na ciebie pora i pojechałaś???!!!jeśli tak to trzymam kciuki. a poza tym to coś tu puściutko czyzby pogoda Wam nie sprzyjala?? ja dzisiaj mialam niezłe przeciąganie sie maluszka w brzuszku , oj takie że myślałam ze nie wytrzymam ale teraz sie uspokoiło i odpoczywam, bo oczywiście jutro do pracki.ja chyba tam urodzę , przynajmniej tak mi to wszyscy przepowiadaja. HALO JEST TU KTOSIK???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilkę dopiero teraz. uffff..... Po nocnej wojarzy i popołuniowej Maks zasnął o 21.00. Jestem wykończona i senna. Zaraz zmykam spać. Na dodatek rozchorwał się mój mąż - ma anginę i 38-39 stopni temperatury. Martwię się o niego i o to żeby nas nie pozarażał. Przez tą chorobę nie może zbliżać się za bardzo do synka i wszystko na mojej głowie. Po dzisiejszym dniu mam naprawdę dość. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje. Byłam rano u lekarki i po zbadaniu Maksa oraz wywiadzie z nami orzekła, że niestety wygląda jej to na kolki. Dostałam leki i mam nadzieję, że choć troszkę pomogą. Chciała nam dać też Debridat, ale się wycofała przez to, że nie ukończył jeszcze miesiąca... szkoda, może te co mam coś wskórają. Chociaż troszkę. Hepcia jeszcze co do sudocremu to moja bratowa stosowała w taki sposób przy obu dzieciach i nigdy żadne nie miało odparzeń. Moja przyjaciółka też tego używa. Na nim jest napisane zresztą, że stosować zapobiegawczo przy zapaleniu pieluszkowym u dzieci. Na pytanie czym będę smarować jak dostanie odparzeń - uważam, że nie będę musiała się nad tym zastanawiać, bo po prostu przy bierzącym stosowaniu nie dostanie. No chyba żeby chodził cały dzień z kupką, a do tego wiadomo się nie dopuszcza. Po przyjściu ze szpitala kiedy miał lekkie odparzenie stosowałam go bardzo grubo przez dwa dni i zniknęło. Potem (zapobiegawczo) już cieńszą warstwę. Jest naprawdę skuteczny, więc po co narażać maluszki na odpażenia. Polecali w szkole rodzenia też inne, ale zaznaczyli, że to jest najszkuteczniejsze. Oczywiście to moje zdanie:) zrobisz jak uważasz;) Co do oliwki to nam doradzano smarować tylko zagięcia, czyli tam gdzie skóra maluszka przylega do siebie np. pod paszkami, pod szyjką, w fałdkach skóry, itp. Nie ma konieczności takim małym dzieciom smarować całego ciałka. Ja tak właśnie robię:) A kosmetyków używam polskich jak na razie - podobno najrzadziej uczulają noworodki. bupmy - trzymamy kciuki🌻 Uciekam spać - może dzisiejsza noc będzie lepsza... tfu tfu nie zapeszać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorcia
Agnieszko, jeżdże nad to jezioro od 25 lat:-) dokładnie za Kosewo do wsi Lipnica. Słupca jest po drodze a poza tym jak robię większe zakupy to właśnie tam na bazarze. Mam dzisiaj tak jak Ty bóle brzucha, wciąż mnie boli, od samego rana a termin dopiero na 16.07. Już bym chciała urodzić, bo takie pobolewanie okropnie męczy. Jeszcze tak nie było bym przesiedziała w domu cały dzień. Może jutro bedzie lepiej.. Dzwoniłam dzisiaj do córci, była z dziadkami na zakupach w Słupcy, a tak w ogóle to bardzo mnie zaskoczyłąś tą wiadomością. Może jak będę nad jeziorem z moją rodziną to się spotkamy? właśnie sobie uświadomiłam że świat jest malutki:-) Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie po zmierzchu, ja to chyba nocą zacznę fukcjonować, tak gorąco że nie wytrzymam. Janinko może prześlesz do nas troszkę tego ochłodzenia co? Moze byc nawet pochmurno byle chłodno bo chciałabym odpocząc. Tak jak dziś to jeszcze nigdy spuchnięta nie byłam. Moje stopy wyglądają jak stpy Hobbitów... Anulko - co do teściów rozumeim Cię całkowicie bo ma to na co dzień w każdej dziedzinie życia. Jeśli możesz pozdrów od nas Bumpy. MAdalko - wracaj szybko ze swoim Maluszkiem ale nie jako 2 w 1 tylko 1+1 Asiek dzieki za kosmetyczne rady. Mi minął dzis 4 dzien od stwierdzenia pana doktora że daje mi 2-3 dni. A tu cisza wielka nic sie nie dzieje, nic nie boli i nawet skurczybyków nie ma. a ja juz się psychicznie nastawiłam. Wiem że lepiej zeby mała była jak najdłuzej w brzuszku ..... Byłam dzis nawet u fryzjera żeby fryzurke skrócić bo potem pewnie cięzko mi będzie na strzyżonko skoczyć. A w łazience salon piękności sobie zrobiłam, bo do porodu pięknie trzeba wyglądać nie? Pozdrawiam i życze wszystkim dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA SZ.
Piszę z upoważnienia mojej zony:-)która własnie znajduje sie w szpitalu o 22.15 urodzila faceta 59 cm 3,813 kg wagi oczywiscie tez tam bylem :-)Pozdrawiam wszystkie Panie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!!!! no jestem w szoku, że tak ci to szybko Agnieszko poszło !!!!!!!! jeszcze niedawno pisałaś do nas a tu proszę już Aniołek na świecie!!!!🌻 gratulacje!!!! oby nam tak poszło sprawnie i pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWE MAMY madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm ❤️ Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm ❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm ❤️ śliwkarobaczywka.........18.06.......Alicja........2670......52cm ❤️ Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? ❤️ gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm ❤️ dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm ❤️ Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak ❤️ kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm ❤️ agnieszka sz................06.07.......Rafałek........3813g......59cm❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............18 kg.........chłopczyk 2asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 4.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 5.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 6.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 7.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 8.Kamelia.....................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 9.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 10. Kolorcia............. Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 11.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 12.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 13. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 14.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 15.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 16. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 17. Mała Czarna 🌻 18.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 19.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............11 kg............Łukasz 20.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek 21.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek 22.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek Kap...kap...kap....popłynęły mi łzy...Gratulacje Agnieszko i mężu Agnieszki.... A jutro ta tabelka być może porzyda się bumpy...bo chyba ją biorą na porodówkę.... idę sobie popłakać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rycz nie rycz :):):) hi hi hi chyba że ze szczęścia, że my też już niedługo:) a ja pod pryszniczyk bo moja dzidzia pręży się dziś okrutnie i nóżkami po żeberkach:) piętki prawie wystają zza skóry :) cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia...heheh...ja już drugi tydzień rodzę...ale nie powiem, łezki to z radości,że mamy kolejne serduszko maltkie na naszym forum ;) Ide lulać...Buziaki i ciekawe czy będą kobietki znów parami rodzić...Madala, bumpy ❤️ dla Was :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka sz i mezu aguli gratulacje! dzis chlodno i troszke-troszeczke pokapalo deszczyku,da sie zyc i oddychac chociaz maluszek ma coraz mniej miejsca i rozpycha sie straszliwie...wyobrazcie sobie ze trzymalam go za raczke tak ja wypchnal(dobre dwa cm ) hi hi az zawylam z bolu ale i cieszylam sie jak dziecko! i opuchnieta jestem serdelkowo! nio to lulac,dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko wielkie gratulacje! - ale ekspresowo! jejku dziewczyny obysmy tak wszystkie mogly. Ja chcicałam dziś rodzić a tu wielka cisza. Anulka TYy rodzisz już drugi tydzień. Chyba zaczynam Cie coraz lepiej rozumieć. JA od soboty żyję z dnia na dzień i cos mi się wydaje że mogłam sie z Panem doktorem załozyć tak jak sobie życzył. On obstawiał że urodzę w 2-3 dni a tygodnia to nie mam nawet maleńkiej szansy donosić a tu zaczyna sie piąty dzien i cos mi sie wydaje żę to jeszsze potrwa. JA się nawet czuj ę lepiej niż dotychczas- jestem naładawana energia nawet jak mam nózki jak balony.... Bumpy - teraz za Ciebie kcieuki trzymamy! Blagam o spadek temperatury i deszcz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki !!!!!!!!!!!!!!!!! Witam w kolejny chmurny :) :) :) dzionek !!!!!!!!!!!!!!!! I na początek GRATULUJE nowej mamusi ❤️ i trzymam kciuki za te które lada moment 🌼 A ja jak widzicie w domu. Byłam wczoraj w szpitalu i moja dzidzia ODWRÓCIŁA SIE !!!!!!!!!!!!!!!!! (HURA!!!!!!!!!) :D Poogladałysmy ją sobie z pania doktor, rzekła ze piękny mały nosek i piekne nogi i normalnie widac było piąstkę z kciukiem uniesionym do góry. Także jak u niej OK to u mnie też :D :D :D Niestety pozostaje jeszcze sprawa mojego ciśnienia - dostałam juz teraz naprawde końską dawke leku i w przyszły wtorek stawiam sie znowu w szpitalu i sprawdzamy. Ale teraz juz jakos stres mi uleciał ( mam nadzieje, że nie narazie :) tylko całkiem ) Poza tym nie wiem ile waży moja dzidzia- tak półżartem półserio pani dr powiedziała, że skoro juz wszystko wiem i płeć i położenie to niech chociaż ta waga będzie niespodzianką ... :( :) Podobno jest duża , ale ja przy moich \"warynkach\" :) :( dam spokojnie rade. Ale kobietki mówiłyście kiedyś, że to sie po tych długościach kostek da obliczyc WIECIE JAK??? bo wymiarki aktualne mam :D Dobra narazie uciekam wpadne pewnie dopiero po południu lub wieczorkiem bo jade do mamy . Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście po moich WARUNKACH. Rzekła tez ze faktycznie po porodzie waga dosyc często okazuje sie inna niż to wychodziło na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka, gratulacje! ale niespodzianka!! :) 🌻🌻🌻 przespalam dzis z jedna niedluga przerwa 8godzin!!! a przerwa dlatego, ze mnie skurcze obudzily - lekka panika ;) - ale uspokoily sie na tyle, ze usnelam znowu. jakby co to jutro termin ;) a jak nie, to wizyta u gina. hmm.. bumpy, moze juz jestes w akcji.. powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janinko, no widzisz.. super, ze sie dzidzia odwrocila. z cisnieniem tez sie uda, zobaczysz! buzka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiałki.... Kas jak widzę mój suwaczek i tam jeden dzionek do końca, wo śmiać mi się chce....Hihii...U mnie cisza, a najlepsze jest to,że moja gin poszła się urlopić, więc nie mam szans na jakąkolwiek wizytkę kontrolną...Zastępstwa nie ma za nią żadnego...To znaczy jest, niby, ale druga gin...zbiesiła się i chodzi w kratkę do pracy.... Nawet jak się zarejestruję, to i tak nie wiadomo czy ona nie zadzwoni z obwieszczeniem,że danego dnia jej nie będzie.... Jestem tak spuchnięta,że szkoda gadać...a przecież w Kraku zimno i pokapuje od wczoraj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka, a dlugi ten urlopik? moze dzidzia jest zdyscyplinowana i chce poczekac na dogodne warunki ;) probuj mimo wszystko do tej drugiej. z tego co mi powiedzieli, w dniu terminu trzeba zrobic ktg, a potem co 2 dni nastepne. wiec czy tak czy siak musza cos z Toba zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
witajcie mamusie! widzisz janinko mowilam ze dzidzia sie odwroci :):)i bardzo dobrze nie trzeba bylo sie tak martwic:) GRATULACJE agnieszka sz jeny jak masz fajnie ze tak szybko ci poszlo........ ja jeszcze troche czekam dzis ide do gina mam nadzieje ze wszystko ok choc ten upal mnie meczy...... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas , kochana moja...a widziałaś kiedyś ktg w państwowej przychodni, hihihi....U mnie takiego sprzętu nie mają ;) Pewnie pójdę...bo co zrobić...Najwyżej się podenerwuję trochę... Iwka...hihih...jaki upał??? W Kraku okropnie smętno... I ja zupełnie bez humoru...Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka, nie do przychodni tylko do szpitala na ktg. na szkole rodzenia nam mowiono, ze w dniu terminu mamy sie zglosic do szpitala na ktg, potem co 2dni, a po 7dniach na patologie. zadzwon i sie dopytaj, jak jest u Ciebie. glowa do gory, kochana 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka sz i mężu agi!!!- wielkie gratulacje!!!! ❤️🌻 ale wam dobrze ze juz macie synka przy sobie!!! mam nadzieje ze nam tez tak szybko pojdzie! agnieszko- czekamy na krotka relacje jak juz bedziesz na silach cos skrobnac do nas;) kas...a ty juz sie przeprowadzilas na dobre czy jeszcze nie?? bumpy-trzymam kcuki za ciebie! cos czuje ze dzisiaj anulka nam dobra nowine obwiesci:D teraz spadam. w wawie upal...a ja ide zrobic pierwszego placka w zyciu...ciekawe czy wyjdzie:) dopiero ide szukac natchnienia do ksiazki kucharskiej. a moze wy cos znacie super prostego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
anulka przyjezdzaj nad morze to zobaczysz jaki upal:):)pasc mozna 30 stopni.......fajnie by bylo gdybym mogla na plazy poleniuchowac a tu nic domek mi zostal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihih Iwka...dzięki za milutkie zaproszonko:D bardzo chętnie poleniuchowałabym nad morzem,...tylko to tyle kilometrów... Mojreczka...hihih...coś bumpy zamilkła, nie pisze, więc...kto wie, może biduleczka ju ż się rozdwaja...🌻...W każdym razie ja tu pazury gryzę i czekam na wieści od niej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Agnieszki i męża 🌻 Fajnie tak w terminie i bez zaskoczenia... :D A Aniołek Czarny gdzie sie podzial? czyzby rozdwojonko? Umyłam okno, nie mogę już tak bezczynnie siedzieć. I juz zastanawiam sie, co by tu jeszcze zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wieści od bumpy...na razie niestety nici z porodu.Dostala skurczy regularnych, ale rozwarcia nie ma... Laseczki trzymajmy mocno za nią kciuki...Bidulka kochana... Madala , mam nadzieję,że u Ciebie wszystko dobrze...❤️ Ciekawa jestem , co słychać u zuzanki...przecież ona zdaje się jest mieszkanką Anglii teraz. Szkoda,że nie pisze...Mam nadzieję,że wszystko tam dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje dla agnieszki-sz oraz męża🌻 Dorodny ten wasz dzieciaczek:) faktycznie dość szybko wam poszło;) Ja jestem po ciężkiej nocy. Maks od 1.30 do 4.00 dawał mi nieźle popalić. Teraz cwaniaczek mały śpi i odsypia pewnie niewyspanie, a w nocy znowu da czadu;) Czyżby leki nie skutkowały?:( jeszcze się łudzę, że to dopiero pierwszy dzień stosowania i może jeszcze coś zadziałają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamuśki - Agnieszka Sz gratulacje dla ciebie i męża, Bumpy trzymam kciuki za szczęśliwe rozdwojenie. Dziewczyny bardzo się cieszę, że nie jestem już w tabelce ostatnia :) Co do Sudocremu to z pierwszą córką stosowałam cały czas i nie miała podrażnień, natomiast jak zaczęłam kombinować z innymi kremami to od razu dostała odparzenia. 04.07 byłam u gina na wizycie i też się ucieszyłam, bo 37 tydzień skończony, dziecko super, rozwarcie na 1,5 cm, szyjki brak - powiedział,że jak bym się wzięła to mogę spokojnie w tym tygodniu urodzić. No i skurcze niby mam , spakowana jestem, zacdzęłam sprzątać (jeszcze mycie lamp i okien mi zostało) a tu od poniedziałku nic :( cisza... Może by trzeba się przejść na dyskotekę i poskakać? :) SZCZĘŚLIWE MAMY madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm śliwkarobaczywka.........18.06.......Alicja........2670......52cm Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm agnieszka sz................06.07.......Rafałek........3813g......59cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............18 kg.........chłopczyk 2asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 4.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 5.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 6.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 7.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 8.Kamelia.....................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 9.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 10. Kolorcia............. Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 11.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 12.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 13. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 14.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 15.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 16. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 17. Mała Czarna 18.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 19.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............11 kg............Łukasz 20.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............11kg.......Nikodem 21.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek 22.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki ! Która mi zabrała ten piekny deszczyk i wiaterek no która :) znowu upał i ja spuchnięta do granic możliwości. Nie jesteś sama Anuleczko 🌼 to jest 5 \"kciuków\" za Bumpy :) :) :) :) :) a wogóle Anuleczko nie smuc mi sie, może faktycznie jak nie chcesz sie denerwować w przychodni to idź do szpitala, przecie juz tam byłaś nie? Napewno tam sie tobą zajmą odrazu i jaknależy :) :) :) a ty bedziesz spokojna i RADOSNA jak zawsze 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×