Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

bumpy-gratlacje dla ciebie i maleństwa i sztbkiego powrotu do domku!!! kamelia a jak tam z tobą bo teraz chyba nasza kolej?!?!?!?!??? ja z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej boje się jak diabli.chyba nie wytrzymam, ale stres. Życzę wszystkim miłego dzionka i czekam na nowe wieści. BUŹKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 23wawa
pytanie do Hepci na kiedy mialas termin czy moze jestes przed tak jak ja?bo u mnoie cos zaczyna sie dziac lekkie skorcze a rozwarcie mialam tydzien temu w czwartek na trzy palce a w poniedzialek odstawilam leki i lekarz tez mi mowil lada dzien ,upal straszny i przez to dodatkowo kiepsko sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim -bumpy GRATULUJĘ🌻:D gumecka - jem normalnie, oprócz wzdymających pokarmów i bardzo ostrych. Fakt nie jem za dużo ilościowo bo nie mam ochoty i czasu;) Także nic szczególnego nie robię. Na pewno też ma u mnie znaczenie karmienie. Nie martw się czasem musi to potrwać, ale większość wraca do swojej wagi. Unikaj tylko słodyczy i nie jedz za dwóch tak jak w ciąży:) Ja wieczór i noc miałam jak na Maksia - super:D tatuś przed wyjazdem rozmawiał z nim żeby był grzeczny i może posłuchał hi hi hi mamo zuzki - witam:) i dzięki za radę, a może jak karmię to jedząc kwaśne coś pomoże. Przecież podobno wszystko się przedostaje do pokarmu? spróbuję;) Hepcia - więc przeżywasz to co ja:) ale zobaczysz jak się zacznie o wszystkim innym zapomnisz;) a może się zacząc naprawdę nagle. ewelina - powiem ci że to różnie bywa. U mnie rozwarcie po południu dzień przed porodem było marne 1,5cm (miałam takie już na 2 tygodnie przed porodem), a o północy się zaczęło. Także różnie to bywa:) i może u ciebie powolutku się zaczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bumpy i Malutka buziakują wszystkie kobiałki...hihihi i dziękują serdecznie. Ewelina.,...jest różnica na trzy palce czy trzy centymetry...bo jeśli na trzy palce, to nie wyobrażam sobie chodzić tyle czasu z rozwarciem na ok 6 cm...Coś to dziwne;) Pozdrowionka dla Ciebie. Pozdrawiam nowe kobietki ...buziaczki dla Was. A ja no cóż, moja bumpy już tuli a ja...ocieram łezki...Trzymam się jakoś, jeszcze cierpliwie czekam, ale coraz bardziej się boję,że będą prowokować. Nie chcę....Najchętniej ukryłabym się w mysiej dziurze i nie wyszła stamtąd.... Idę kontynuować sprzątanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki.:):) Przepraszam ze wczoraj nic nie napisalam ale dzien powrotu do domu po tygodniowej nieobecnosci jest tak zakrecony ze nie bylo kiedy. teraz czekam na cudowna pania polozna ktora ma mnie dzis odwiedzic, moje szczescie najadlo sie i spi wiec ja juz nadrabiam swoje zaleglosci. Jak ciut poczytalam to widzialam ze zaskoczylam was tempem porodu a wyobrazcie sobie jak on mnie zaskoczyl. od rana bole jakies takie nierowne i jednakowo lekko bolesne potem ustaly calkiem wiec sadzilam oczywiscie ze to nie to, ale wiecie co mi chyba pomoglo?? przyjechali do nas moi rodzice i pozyczylismy od nich busa zeby podjechac do sklepu i troche mnie w nim wytrzeslo i jak wrocilam do domu to po jakichs 15 min odeszly mi czesciowo wody i potem poszlo juz lawinowo....tel do mojej pani gin, szybka jazda do szpitala (dodam ze skurczy nadal regularnych nie bylo) i tam okazalo sie ze rozwarcie jest dopiero na 3cm. byla to godz ok 20.15 podali mi kroplowke z oksytocyna i momentalnie szyjka zaczela sie rozwierac, jak zrobilo sie 5cm to podano mi zastrzyk przeciwbolowy po ktorym poczulam sie jakbym wypila ze setke wodki( totalny odlot!!!!! zawroty glowy, platanie jezyka mowie wam jazda bez trzymanki), przyszla moja pani gin i tak sobie z polozna moim mezem i pania gin rozmawialismy o pogodzie, zaprawach itp:) i nagle okazalo sie ze rozwarcie jest juz na 9cm po czym z superpomoca zarowno pani gin jak i poloznej po 3 bolach partych na swiat wyskoczyl moj maluszek:):) tak ze porod byl super krotko i lekkoale niestety juz w czwartek okazalo sie ze moje szczescie zaczyna sie zazolcac i zostajemy w szpitalu, podali mu antybiotyk bo mial podwyzszone CRP no i kroplowke z glukozy na odzolcenie ale to niestety mu nie pomoglo i od soboty opalal sie na wyspach kanaryjskich pod lampami i dopiero wczoraj puscili nas do domu, choc i to nie obylo sie bez stresu bo na godz przed wyjsciem przyszla pani dr i mowi ze zgubili wynik malego wlasnie tego RP i musza powtorzyc badanie i nie wiadomo czy napewno pojdziemy do domu, ale na szczescie antybiotyk zadzialal i juz jestesmy zdala od tego paskudnego szpitala.... Ale kolaborant napisalam, mam nadzieje ze nie zanudzilam was swoja opowiescia...:) Powiedzcie jak mam zamiescic tu zdjecia to z checia zaraz to zrobie ale nie bardzo wiem jak ...:( Aha no i zapomnialabym o najwazniejszym SLICZNIE DZIEKUJE ZA GRATULACJE I PAMIEC O MNIE i gratuluje wszystkim ciezaroweczkom ktore sie rozdwoily a za te ktore nosza swoje niemowlaczki w brzuszkach trzymam mocno kciuki!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUMPY--GRATULACJE WIELGASNE OD NAS RODZINKI GUMECZEK!!!!! Madziam-- jejku no mam nadzieje ze spadnie ta waga bo dzisiaj musialam kupic spodnie i to rozmiar 42 :-( Ciezko jest byc mama ja wam powiem a jeszczemaz mnie denerwuje bo wczoraj powiedzial mi ze jak jestem mama to mam siedziec z dzieckiem w domu a nie chodzic po zanjaomych,a on chodzi i sobie jeszcze do tego poija ze znajomymi w dodatku jeszcze moimi :-( Mam ochote sobie palnac w leb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bumpy gratulacje dla Ciebie i słoneczka🌻🌻🌻❤️❤️❤️. Dlaczego Wy wszystkie macie już rozwarcie,a ja wszystko pozamykane szczętnie???😭 Anulka,biedulko nie dziwię się Tobie w ogóle,że nie chcesz indukcji i się jej boisz.Ja też się tego obawiam jak cholera...Ucałuj Tusię od płaczliwej cioci Gosi 👄. Gumecka,nie martw się wagą,ona wkrótce zacznie spadać,moja koleżanka dopiero po jakimś czasie zaczęła spadać na wadze,także nie martw się niczym,będzie dobrze. Madziam piękne Te twoje córcie:) A ciekawe jak tam u Domi,naszej biednej mamuni z problemami???Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.Ściskam Was gorąco.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no Agnieszko, tempo idealne i te 3 skurcze - ech, pozazdrościć :) Mnie zostały dwa tygodnie, a ginek powiedział, że może się zacząć w każdej chwili. Siedzę więc jak na szpilkach i stracha mam coraz większego. Czytam książkę i łapię się, że nic nie rozumiem, bo oczywiście myślę o czymś zupełnie innym. Wsłuchuję się we wszystko, co sie ze mną dzieje. Zeźliłam się wczoraj na męża, bo ja chcę pogadać, a on \"Obcego\" musi obejrzeć. \"Wpadł\" w telewizor jak śliwka w kompot i zero kontaktu, poza przerwami na reklamy :( Ech, faceci. 🌻 ❤️ 🌻 dla Mamusi Bumpy i córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie jak mozna zamiescic tutaj zdjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przeczytałam znaczną cześć tego topicu i choć sama mamą nie jestem i pewnie jeszcze długo nie będę to jakoś tak mi sie łezki zakręciły w oczkac jak czytałam Wasze wypowiedzi. Szczególnie trzymam kciuki za dzieczyne --->> Anulka_krak. Nie mogę sie doczekać kiedy w końcu przeczytam wieści o tym że Cię wywiało do tego szpitala. Achhh to życie - może mnie zaczyna tykać zegarek Matki Natury...22 lata to może już czas na dzidzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie młodej matce nie dogodzisz :( jak Maks płacze i nie chce spać to się denerwuję oraz mi go żal. Dziś śpi prawie cały czas z przerwami na karmienie i krótkie czuwanie, na dodatek prawie wogóle nie płacze, a ja oczywiście się denerwuję czy mu coś nie jest:( Przyglądam mu się czy nie jest chory, czy dobrze oddycha itp. Błędne koło... Pewnie to przez to, że przez ostatnie dni to nie było jego normalne zachowanie. Oby to nie było jakieś przeziębienie albo coś w tym stylu tfu tfu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - termin mam na 19 lipca a od 2 lipca nie mam juz szyjki a rozwarcie było na 1,5 cm. Lekarz powiedział mi że urodzę w ciagu 2-3 dni a tu mineło juz 11 dni i nic nawet skurczy mało. Ale tak jak któras z dziewczyn pisała to moze przyjśc nagle. Agnieszko i tak jestes dzielna, że już dzień po prowrocie byłaś w stanie coś przeczytac i jeszcze tyle napisać 🌻 Gumecka - moze spróbujesz pogadac z mężem. przecież nie tylko Ty jestes mamą ale on tatą. Może któregos dnia to on zostanie na 2-3 godzinki a Ty pójdziesz do znajomych. Może troszke to przemyśli. Czy mogłabym zamówić jakieś opady i temperaturę gdzies w granicach 20 stopni? Wieczorkiem jade na KTG. Nie miałam robionego od 1,5 miesiąca. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze - zajrzę do Was wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu kawusię...komu, komu...bo idę do domu ;) Witajcie kochane... Agnieszka : wchodzisz na stronkę ImageShack....dajesz przeglądaj...wybierasz zdjęcie...klikasz host it...na dole pojawią Ci się linki kopiujesz ten for friend i wklejasz do swojego postu... kuleczkowa...dziękuję pięknie...Nie martw się...ja pierwsze dzieko rodzilam mając 28 lat....Na każdego przychodzi pora, ważne ,że chcesz :D:D:D:D Asiek...hihih...kochanatak to jest...humorki ciążowe..a potem troska matczyna....Ale to właśnie jest piękne, choć przyznaję,że męczące....Nie martw się...przyjdzie czas, będziesz spokojniesza, nauczysz się swojego dziecka na pamięć ;) Laseczki ...jeszcze raz podziękowania od Bumpy, wspomnę jeszcze ,że miała cc. No i jak zawsze buziaczki od nas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moje ostatnie zdjęcia z ciąży (z dzisiaj),więcej nie będzie:):):) http://img327.imageshack.us/img327/6713/obraz4566ah.jpg http://img347.imageshack.us/img347/6246/obraz4589hv.jpg i łóżeczko Wiki ::) http://img347.imageshack.us/img347/3019/obraz4575jq.jpg na Twoje Anulka się nie doczekałyśmy:),a ja postanowiłam zamieścić moje,bo dawno już nie było sesji ciężarówkowej:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko 🌼 a ty znowu tą kawą kusisz !!!!!!!!!!!! Która chce troszke deszczu, własnie wróciłam od mamy z Chorzowa (ja z Bytomia jestem) ( to wszystko na mapce obok Katowic :) ) istne oberwanie chmury !!!!!!!!!!! woda strumieniami sie lała po chodnikach i ulicach. Normalnie wylazłabym sie w tym przejść :), ale w moim stanie to raczej mało wskazane ;). Jak tylko troche zelzało to zaraz wróciłam do domu, bo kurcze ........... ale z oddychaniem i tak nie jest jeszcze najlepiej może jeszcze lunie ... narazie cisza :) Gosia nie martw sie nie jestes sama - ja tez jestem \"szczelnie zamknieta \" jeszcze ........... Madziam twoje skarby są słodkie coraz bardziej ❤️ JaMamo tacy juz są faceci .... mój mąż ostatnio każdą rozmowe telefoniczną ze mną zaczyna tak : urodziłaś już czy nie ? Głupie żarty ........... ( ale żeby tak do końca na nich nie narzekac to ja też w Obcego wczoraj wsiąkłam :) :) :) ) Widzisz kuleczkowa ten topik to duża część naszego życia ... jak jakaś saga albo klan ;) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuszę , kuszę...hihihih.... Gosia robią się...ale ponieważ nie skończyliśmy filmu...hihih to pewnie już ze djęciami dzidzia dostaniecie...Zaraz sprawdzę,czy mi ojczulek poskanował zdjęcia z Maziul z zeszłego roku...wiem,że mało aktualne...ale takie mam ostatnie...hihihi Dobrze powiedziane...saga...Wiecie chyba Kamelia kiedyś mówiła,że nie trzeba pamiętnika pisać...tylko skopiować i będzie jak znalazł dla dzieci...i jeszcze taki fajny...w formie rozmowy... W Kraku zaraz burza będzie... Idę jakieś drugie danko przygotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba coik siędzieje bo wzywana przed południem Kamelia się jeszcze nie pojawila, a terminek na jutro - czyzby to juz???? ja jestem dzis jakas nieswoja bo to tuz tuż. może ktoś podpowie czy jeśli nie będzie się jutro nic działo to zgłosić się do lekarza czy poczekać dzień lub dwa?!?!?!?!?! ale upal skwar i duchotka ,poproszę o deszczyk!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DOCZEKALAM SIĘ DESZCZYKU DELIKATNY BO DELIKATNY ALE O NIEBO LEPIEJ. JUŻ MOŻNA SWOBDNIE ODDYCHAĆ. CO SIĘ TU DZIEJE CISZA JAK MAKIEM ZASIAŁ. JESTEŚCIE CZY HURTOWO WYPOCZYWACIE, NO BO CHYBA NIE PORODÓWKA?????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tam mamuśka jaka porodówka.....odpoczywam hihihi....przynajmniej ja, bo zaraz trzeba się wziąć za wieczorne porządki i kąpanko...uffff....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko świety panie co ty cały czas sprzątasz ??????????????? :) :) :) A ja dzisiaj \"ubrałam\" łóżeczko w baldachimek, to dookoła szczebelków :) nie wiem jak to sie nazywa, ubrałam posciel, przykryłam kocykiem, przypięłam kokardki i jest PIĘKNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MISIOWATO tylko jeszcze pusto w środku :) ha!!!! Ale urobiłam sie przy tym rany !!!!!!!!! nawet nie przypuszczłam, normalnie mokra byłam. Zresztą ja ostatnio na nic nie mam siły tzn. chęć jest tylko z realizacją trudniej ........... dlatego Anulko 🌼 po raz setny cie PODZIWIAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Mała skacze mi po brzuchu, wyprawia mi jakieś harce w miare mozliwości bo miejsca to ona juz za wiele nie ma :) :) :) I takie mnie mysli nachodzą że to juz tuz tuż .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bumpy GRATULACJE!!! nareszcie sie bidulka doczekala swojego skarba domi trzymamy kciuki za twoje malenstwa oby zastrzyki zadzialaly usmiechnij sie troszke -musi byc dobrze!!! witam nowe mamuski i niemamuski anulka ty energio chodzaca uciekaj wypuscic swojego skarbka na swiat!! gumecka naszykuj mleczko zapisz na karteczce mezowi co ma robic i gnaj ...no nie wiem np do fryzjera umyc i wymodelowac wloski! w koncu on tatus jest ! obowiazki tez ma !ech faceci... mamuska1507....i gdzie ten deszczyk w tej lodzi ? no gdzie? ja sobie tu oczka wypatruje,chmurki widze nawet zagrzmialo....i lipa ! u nas na radagoszczu nie chce padac!buuu ...ja juz nawet zaklinalam... pozdrawiam wszystkie cieplunio i zmykam prasowanko konczyc buziaczki ,papatki podczytujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymka
Hej dziewczynki:)Oj chwilkę mnie tu nie było, myślalam ze jak zagladne to się okaze ze już żadnej w ciaży nie ma tylko wszystkie z maluszkami... a tu proszę, obijamy się cosik...:):);) Ja wpadlam tylko na sekundke prosić o trzymanie moooocno kciuków z mnie i za maluszka.... jutro jade do szpitala a w piątek rano – cesareczka... Będziecie trzymac, prawda? Kciuki w nogach tez mile widziane:):);) Sciskam Was wszystkie bardzo cieplutko, maluszki w brzusiach i poza brzusiami tez... ❤️ ❤️ Moja siostrzyczka zagladnie tu do Was w piątek i napisze co i jak:) Buziaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameliaa
a Kamelia juz urodziła wczoraj o 15:20 i jest szczesliwą mamunią. Czekała na naturalny poród i sie doczekała.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura kolejna mamusia :) :) :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje Kamelia ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio, gratulacje! Witaj w klubie ;) Myślę, że teraz pójdzie już z górki, nie będzie tak długich przestojów. No to któa następna? Może Ty, Anulko?? Rozdwajajcie się, Dziewczyny, szybko i bezboleśnie! Nockę miałam bardzo fajną, Adam tylko raz się obudził, o 4ej rano, nakarmiłam go i zasnął bez jedengo krzyku. Za to wczoraj wieczorem to dał ostro popalić bo od 18ej do 23ej darł sie prawie cały czas - z przerwami na cyca. Aż uszy bolą od słychania tych wrzasków. Tylko czekać aż sąsiedzi mnie zgłoszą do niebieskiej linii, za znecanie sie nad dzieckiem. Już nawet nie szukam przyczyn, poddaję się i czkeam aż miną 3 miesiące. Czekam z nadzieją, że \"samo przejdzie\". POzdrawiam Wszystkie KObietki Miłe!!! Do następnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWE MAMY: madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm ❤️ Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm ❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm ❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm ❤️ śliwkarobaczywka.........18.06.......Alicja........2670......52cm ❤️ Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? ❤️ gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm ❤️ dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm ❤️ Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak ❤️ kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm ❤️ agnieszka sz................06.07.......Rafałek........3813g......59cm ❤️ evka 81......................02.07.......Olivier........3650g......54cm ❤️ bumpy........................13.07......dziewczynka 3150g......???cm. ❤️ Kamelia........................13.07........Zosia (?)............??? czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ MałaCzarna 🌼 1.asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 2.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 4.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 5.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 6. Kolorcia............. Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 7.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 8.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek 9.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 10. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 11.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 12.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 13. eeeee 14. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............11 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek 18.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek 19.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek chyba nic nie poknociłam ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWE MAMY: madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm ❤️ Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm ❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm ❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm ❤️ śliwkarobaczywka.........18.06.......Alicja........2670......52cm ❤️ Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? ❤️ gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm ❤️ dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm ❤️ Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak ❤️ kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm ❤️ agnieszka sz................06.07.......Rafałek........3813g......59cm ❤️ evka 81......................02.07.......Olivier........3650g......54cm ❤️ bumpy........................13.07......dziewczynka 3150g......???cm. ❤️ Kamelia........................13.07........Zosia (?)............??? ❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ MałaCzarna 🌼 1.asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 2.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 4.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 5.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 6. Kolorcia............. Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 7.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 8.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek 9.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 10. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 11.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 12.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 13. eeeee 14. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............11 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek 18.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek 19.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek no teraz ( trzeci raz nie poprawiam :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×