Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

witam:) szczególnie serdecznie kolejną nową mamę:) Masakra z nocami - wprawdzie Maks już nie budzi się aż tak często, ale już 3 noc w tym tygodniu postanowił zrobić sobie kupkę około 2-3 :( a z tą jego kupką to całe ceregiele, po krótce zarysuję obraz: - najpierw zaczyna się wiercić i stękać, - potem rozbudza się i zaczyna się denerwować, że coś (czyt. jelitka) przeszkadza mu w spaniu - nie raz aż do porządnego płaczu, - potem następuje etap wyciszenia i supienia się na robieniu kupki, - kupka zrobiona i pełne rozbudzenie, - przebieranie przy których następuje chęć zabawy - uśmiechy, gaworzenie, zabawa nóżkami, prowokowanie rodziców do reakcji na jego \"zagadywanie\" (ja staram się wtedy zachwać śmiertelną powagę - konieczne jeżeli chcę jeszcze zasnąć), - położenie i próba usypiania praktycznie na nowo - zależnie od szczęście uda się go w miarę szybko i leżącego ululać, a w skrajnych przypadkach konieczne jest wspomaganie poprzez husianie na rękach. Zdarzyło się też, że z eteapu szybkiego zaśnięcia nagle się wybudza i na nowo uspokajanie itd.... Wszystko to zazwyczaj trwa około godziny:( Budzę się ostatnio naprawdę niewyspana, ale wynagradza mi to i tak mój bąbel ponieważ ledwie otworzy oko zaraz ma bananek na twarzy:D:D:D mały cwaniak wie jak zmiękczyć serce mamy❤️:) tyle na razie, opis trochę rozwlekły, ale chyba oddał cały rutał robienia kupki przez naszego skarba;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literówki, ale się śpieszyłam Poza tym głupi ten dzień: spięłam się lekko z teściową i moja przyjaciółka miała do mnie żal o pewną sprawę - przez co musiałam się jej wytłumaczyć, bo było to zupełnie niezamierzone:( może teraz coś pozytywnego się przydaży tfu co za dzień:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ u nas dzis tez akos bylo troszke niespokojnie, tzn. nocka nie pzespana :( ale juz mam to wynagrodzone bo po porannym przebudzeniu dostalam od mojego synusia duzoo usmiechu :) :D aiek 78- milej pracy, tzn zeby dzionek Ci szybciutko zlecial :) 🌻 ja juz licze dni do powrotu do pracy i nie wiem jak to przezyję :( mam nadzieje ze szybko sie przestawię( a Ty (czyt. Asiek 78) juz sie przestawiłas??? Alcza napisz jak tam u lekarza, moj Krystianek tez ma taka leciutką wysypkę w okolicach ust, ale to podobno od ogromnego ślinienia . moj maluszek wlasnie usnął także mam troszke czasu dla siebie (poranna kawka i tak dalej) pozdrawiam i zycze milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wróciliśmy szybciutko, bo pan doktor nas nie przyjął miał już komplet pacjentów. Trochę byłam zła, całe szczęście że maluszek nie ma gorączki i raczej to nic wielkiego tylko katar także jutro jedziemy ponownie. Chyba jutro się uda. Teraz śpi, zasnął w samochodzie. Czy któraś oglądała wczoraj wiadomości?Mówili coś o becikowym że ma być dla wszystkich, tylko pytanie czy nas też to obejmie? Mojej mamy koledze w pracy urodziło się dziecko i gdy je meldował to powiedzieli mu,że gdy tylko wejdzie w życie ta ustawa to on będzie w kolejce i dostanie te \"marne\" 1000zł. Ciekawe??????????????? Pożyjemy, zobaczymy. Przydały by się. Uciekam paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ale ciuchuteńko..................... ja sie bawilam 2 godzinki z moim maluszkiem , zjadl marcheweczke z jabłuszkiem :D a teraz wlasnie zasnął :) moje kochane malenstwo haloooooo jest tu kto, co sie dzis dzieje, moze wieczorkiem bedzie wiecej osób 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę zagrzebana w dokumentach i jakoś nie mogę wyjść na prostkę - postnowienie: jutro z samego rana biorę się ostro do pracy, żeby w końcu zakończyć pewne sprawy KONICZNIE. Wieczorkiem pewnie nie wpadnę tutaj, bo mąż wraca z dwu dniowej delegacji, a poza tym czeka na mnie prasowanie😭 Przy okazji czy wy też toniecie w praniu i prasowaniu na okrągło, bo ja tak. Ledwie odprasuję pierwszą partię prania to nazbiera się na kolejne i tak w kółko :( wiadomo dziecko dużo brudzi, a do tego nasze ubrania i po prostu zgroza. Od powrotu do pracy mam na to tylko wieczory, a też czasem mam ochotę po prostu posiedzieć i obejrzeć film, poczytać, itp. Bycie w domu dużo jednak dawało. Faktycznie niektóre wasze dzieciaczki chodzą spać naprawdę późno. Maks już od 18-stej jest tak zmierzły, że ledwie wytrzymuje i po 19-stej go kąpiemy, karmienie i spanko. Najpóźniej zasypia koło 20.10 (wiem, bo tak zaczyna się M jak miłość hi hi hi;) ) Zmykam do domciu:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O raju, jak ja bym chciala. zeby moje dziecko zasypialo o tej o i tej i np. na kilka godzin, albo zeby sie budzilo dwa razy w ciagu nocy. Asiek - wierz mi, ze Twoj Maksio przy moim Rysku to anioł! ;D Rysio uwielbia spac z cycusiem w buzi, wiec nawet jak sie naje, to go nie puszcza, a jesli zasnie i jakos cycus mu z buzi sie wysunie, to sie budzi zeby go zlapac ponownie. no i tak sie kulamy cala nocke. Po kapieli klade sie razem z nim w duzym łózku i wierzcie mi, nie pamietam juz co to takiego wieczorny film albo przytulenie sie w lozeczku do męża :( :( :( pozdrawiam zycze zdrowka wszystkim dzieciaczkom acha, jestem na spacerze w parku codziennie, teraz maksymalnie dwie godzinki, bo zimno, ale jedziemy spolem z Ryskiem; jest natomiast cos co mi zakloca ten spacerowy spokoj, pewna pani - babcia z wnuczką polroczną; pani ta jest niezwykle szczesliwa, ze poznala kogos w parku (czyli mnie) i ze moze ze mna pospacerowac. Jest niestety bardzo męczaca, nieustannie opowiada o swoich psach, mężu, synowej, synu, wnuczce, sąsiadkach, kolezankach, historii rodziny, i wreszcie o swoich chorobach. Nie mam sumienia jej pwoeidziec, ze nie chcę z nią spacerowac, ale juz powoli nie wytrzymuję i te moje przejazdzki z Rysiem po prostu są męczące, a mialo byc tak fajnie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Ale oficjalnie, no nie?? Faktycznie puściutko u nas. Tylko wieczorami któraś coś skrobnie. A podobno male dziecko- mały kłopot, duże ... To co będzie dalej? My dzisiaj byliśmy na kolejnym badaniu okulistycznym, potem pediatra nie uznał skazy białkowej stwierdzonej przez neonatologa i zlecił komplet badań. Boże, jak widziałam tę grubaśną igłę w zyle maultkiego. Tak płakał. A jeszcze potem udało mi się wyżebrac wczesniejszy niż koniec stycznia termin badania USG bioder. Ufff, trochę tego było. O becikowym niestety nic nie wiem, ale obawiam się, że nas nie obejmie. Opis kupania byl naprawdę w porządku. Z paroma różnicami u nas tez tak wygląda. Na szczęście nie w nocy, ale zawsze w czystą, świeżo zmienioną pieluchę. Co do spania, to pod tym względem mam anioła: Maciek spi od ok.21.30 do 6.30 z jedną pobudką na przewracanie z pleców na brzuch. Potem w ciagu dnia ok.9.30 na półtorej godzinki i ok. 16.00 na dwie. U mnie pranie też na okrągło. Ale udaje mi się je robić mniej więcej raz w tygodniu. Wtedu hurt. Uciekam, na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcza karolek tez ma wysypke wokół ust bo sie ślini jak glupi.trzeba to czesto smarowac kremem. Asiek my mamy ten sam problem bo karolek wszystko wytrzyma ale nie ubierania.tego nienawidzi Asiek karol od jakiegos tygodnia robi kupy w nocy i to czasem dwie.je duzo zup i są efekty.czy Maks tez tak stęka my konamy ze śmiechu. Powiedzcie ile karmilyscie piersią a moze jeszcze karmicie.wiem ze to dobre ale ja przestalam w 3 m-cu i sie ciesze.zresztą od urodzenia w nocy dostawal sztuczne dzieki temu spalam-polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy spicie razem z waszymi pociechami ..ja tulko ok 5 rano go biore bo juz sie budzi i tak lezymy bawimy sie rroche kimniemy i tak do 7 potem wstajemy jak pobudzi nas to idzie spasok 8 potem 12 a potem 17 a definitywnie o19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jedliśmy zupkę krem jarzynową, rzeczywiście jest trochę lepsza niż zwykła jarzynowa. Dzięki za poradę nie pamiętam która mi to poradziła ale WIELKIE DZIĘKI!!!!!!! Mój maluszek śpi sam w łóżeczku do samego rana czyli 7.30- 8.30 różnie bywa dziś np. do 9.30. Póżniej tak po 2 godzinach znowu idzie spać czasami na 30 minut ale częściej są to 2 godzinki, no i później jeszcze ok. 17 też mała drzemka góra godzinka. Tylko póżno chodzi spać bo 22 a nawet 23.30. Agapiszon czy badanie bioderek robisz na kasę chorych? My też mamy zamiar się wybrać i nie wiem gdzie uderzyć. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcza--- no widzisz mowilam ze krem lepszy niz zwykla jarzynowa. U nas w domu 2\\dwoje dzieci,mala i chory maz hehe. Ide do niej bo sie obudzila kozka jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane❤️ Pięknie dziękuję za wpisy na bobasach. Dodalam tam foty Tusieciny....to zaraz uzupelnie w tabelce jej stronke. A u nas zimno w Kraku jak diabli, ja nie moge wychodzic z dzieciakami, bo Tusia cos nieladnie kaszle i boje sie,ze znow sie spacerek skonczy szpitalem...no ale moze dzis choc na moment ich wezme na krotki spacer. A Kuba hihihi juz uprawia przetaczanie sie po calym lozku, opanowal sztuke turlania sie i krecenia w kolko na brzuszku...Poza tym ma taki sposob na przemieszczanie sie do przodu i do tylu...ja to nazywam gasienica...bombowo to wyglada :D:D:D:D No i dostal ostatnio ochrzan od pani doktor, pol godziny gadala do pisklaka,ze to jeszcze za wczesnie na siadanie, a maluch nic sobie z tego nie robil, lapal sie jej rak i dalejze sie podciagac...no ubaw byl jak diabli ;) Wczoraj byla druga proba z jablkiem.Za pierwszym razem pisklak plul nim na kilometr a wczoraj jadl tak, ze myslalam,ze z lyzka zje to jablko... Tyle od nas..Pozdrawiam serdeczniasto. Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6330g.......64cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7045g.......70cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm agapiszon....Macius...........23maj............8500g........68cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....7500g.......68cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....6350g.......60cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....6300g.......68cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm evka81........Olivier..........02 lipca...........6300g.......62cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm bumpy.........Lenka...........13 lipca...........6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6200g.......64 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........7000g .....65,5cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7100g.......63cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............6710g.......62cm JaMama.......Ryś..............15 lipca...........5200g.......62cm Hepcia ......Marta ..........16 lipca ...........7400g.......68 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g......60cm mamuska1507.Krystian......21 lipca.............7300g......68cm ana 33.........Hubcio.........22 lipca.............7400g .....68cm Janina.........Kamilek.........25 lipca............7800g.......ok 71cm Mojreczka....Tymuś..........25 lipca............5360g.......62cm Gosia25........Wiktoria......26 lipca............5900g........63cm Dora 77........Łukaszek.....27 lipca.............6700g.......69cm Iwka26........Adrianek.......30 lipca............6450......70cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria........ www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks........... www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ........ www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta.......... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor......... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak....Kubus........... www.kubulek.bobasy.pl Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcza, skierowanie na USG bioder dostaliśmy od pediatry do którego zapisany jest mały w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Bez proszenia. Spadam, bo dostałam wezwanie. Wiecie od kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka- nasza te chce siadac ale nasza pani doktor ja pochwalila ze silna laska z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś się udało i pan doktor nas przyjął, Na -płucach i oskrzelach wszystko dobrze. Przepisał jedynie areozol do nosa za bagatela 41zł niby dobry-ale to się okarze. Mamy małego nie kąpać-a on tak bardzo lubi się pluskać chociaż nie wiem jak mocno by ołakał to we wannie jak nowo narodzony uśmiech i chlapanie rączkami i nóżkami, tata ma co sprzątać. Co do tych krostek to prawdopodobnie od śliny,tak mocno się ślini i ciągle rączki są w buzi a później jeździ po twarzy tą rączką pełną śliny no i są efekty. Muszę uzupełnić tabelkę po pan doktor przy okazji go zważył. Agapiszon dzięki za wiadomość o usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcza - a czemu nie kąpać i jak dlugo :( ???? . ja tez uzywam aerozol do noska, taki na bazie wody morskiej tylko moj kosztowal 20 zl , nazywa sie unimer pediatric, i jest przeznaczonych specjalnie dla takich maluszków jak nasze. asiek 78-chyba na powaznie wzielas sie do pracy :) , no ale taka motywacja ze dzis juz piatek to kazdy by ie zabral ostro to pracuchny :D pozdrawiam odezwe sie pozniej, bo teraz wybieram sie na zakupki :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT DLA TYMUSIA I KAMILKA:).Jestem pierwsza:).Bylismy na kontroli oczka-wszystko okay,mamy obserwowac. Anulka dziekujemy za komentarz na Bobasach.Dostalismy dzis probki z Hippa.Soczek jabłkowy,dynia z ziemniakami,łyżeczkę i kaszkę brzoskwiniowo-morelową:),w koncu jakas zapłata za molestowanie mnie ankietami w szpitalu:p. Jutro konczymy tez 4 miesiace i w zwiazku z tym mam pytanie:jak mieszac mleko 1 z 2???A moze moge podac sama 2 bo 1 mi sie konczy i nie wiem czy jest sens kupowac. A tak poza tym,zauwazyłyscie,ze Mojreczki straaaaaaaaaasznieeeeee dawno nie było???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska wyprzedziłaś mnie:). A co do spania to ja mam chyba jakas spiaca ksiezniczke,bo moja jak dostaje butle co 4 godziny,to dwie jest na chodzie,a dwie przesypia.Moze cos z nia nie tak?????????Sorry za literówki,ale pisze z mała na reku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka, jakieś 2-3 dni mamy nie kąpać małego nie wiem czemu żeby się nie wychłodził. Smarujemy go na noc kamforą no i kazał robić to nadal. Co do tego aerozolu do nosa to jest IRS-19 a na opakowaniu pisze że jest to szczepinka. My też jeszcze nie piliśmy mleka następnego zostało nam jeszcze 1,5 opakowania i chcemy przejść na następne,ale czy od razu spróbować je, czy lepiej pomieszać? Dla jubilatów wszystkiego naj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff ja tylko przelotem - mam urwanie głowy edi - też stęka niemiłosiernie i jeszcze na dodatek robi śmieszne minki, ale tak naprawdę to mi go trochę żal bo widać, że się męczy:( Maks - zasypia i śpi w łóżeczku najczęściej do pierwszego karmienia, potem najczęściej albo mi się zaśnie razem z nim, albo nie chce nam się go odłożyć - leniuszki z nas. Mamy jednak postanowienie poprawy i odkładanie go - czeka nas więc męcząca noce, ponieważ Maks budzi się głównie w nocy przez bóle brzuszka, a nie temu, że nie chce spać w łóżeczku. Trzeba wtedy przeczakać aż ból przejdzie lub nawet nosić, a kiedy śpi z nami wystarczy chwycić za rączkę, szepnąć coś na uspokojenie lub pomasować brzuszek - wszytko to pod ręką;) dziś mamy andrzejki z pracy i zamierzam wybrać się na chwilkę wieczorkiem:D z Maksiem zostaje tatuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku-- ja na poczatku mieszalam zeby malej nie przestraszyc a te drugie ma troche inny smak ale teraz juz pije samo mleczko z nr 2, radza mieszac mleczko nawet pani doktor. STO LATE DLA CHLOPAKOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej przerwie odrazu uzupelniam tabelke: Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6330g.......64cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7045g.......70cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm agapiszon....Macius...........23maj............8500g........68cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....7500g.......68cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....7200g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....6300g.......68cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm evka81........Olivier..........02 lipca...........6300g.......62cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm bumpy.........Lenka...........13 lipca...........6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6200g.......64 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........7000g .....65,5cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7100g.......63cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............6710g.......62cm JaMama.......Ryś..............15 lipca...........5200g.......62cm Hepcia ......Marta ..........16 lipca ...........7400g.......68 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g......60cm mamuska1507.Krystian......21 lipca.............7300g......68cm ana 33.........Hubcio.........22 lipca.............7400g .....68cm Janina.........Kamilek.........25 lipca............7800g.......ok 71cm Mojreczka....Tymuś..........25 lipca............5360g.......62cm Gosia25........Wiktoria......26 lipca............5900g........63cm Dora 77........Łukaszek.....27 lipca.............6700g.......69cm Iwka26........Adrianek.......30 lipca............6450......70cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria........ www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks........... www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ........ www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta.......... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor......... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak....Kubus........... www.kubulek.bobasy.pl Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl Alicja......www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl hey dziewczyny dawno sie nie odzywałam ,ale miałam prawdziwe urwanie glowy Ala obrazila sie na butelki juz nawet herbatki niechce pic ...odcągniete mleczko tez nie smakuje...o smoczkach to nawet mowy nie ma....do tego jeszcze moje zjazdy na studiach mąż zagranica 5 latka na dokładke.......to jeszcze nic....wyobrażcie sobie ze moja mała cwaniarka znalazla sposób na babcie,ktora z nia zostaje w razie gdy musze wyjsc,otórz zaczeła sie zanosic o zgrozo.... zaczelo sie to dokladnie od moich 2 zajec(początek pażdziernika)...i trwa jak tylko zostaje sama .... chociaż teraz juz troche lepiej ale wyklady sobie calkowicie odpuscilam ,biegam tylko po kserowki ,ciagle stres....mama moja w szoku zostawac niechce bo sie boi ze cos sie stanie...obca osoba jak ja chce na rece odrazu bezdech...i ryk....spi po 20/15 minut dziennie no chyba ze ja z nia leze/spie to wtedy potrafi 2/h naszczescie w nocy spi dobrze ..oczywiscie tez ze mną..tak wiec moje drogie po takim dniu juz nic sie niechce.... czytam to co piszecie lecz jedną reką trudno pisac.....pozdrawiam was wszystkie widze ze troche nowych osób na forum ...... postaram sie odzywać w miare możliwości ..... dodałam zdięcia na bobasach na zdięciach moje 2 córki: Ala i Ola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumecka, a czy wiesz czy można mieszać dwa różne mleka ze sobą. Bo my piliśmy NAN a teraz chcę przejść na BEBIKO no i nie wiem co robić. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u was laski z okresem....po porodzie ? ja jeszcze nie miałam karmie dość czesto własciwie cały czas;) hehe z małymi przerwami podobnie jak u ja mama malutka nie wypuszcza cycusia....a juz 5 miesciecy...za papkami nie przepada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwilke.karolek ma katar i jak to prawdziwy chłop-prawie umiera.wyje non stop nie spi po nocach oszalec mozna.smarujemy mu nos maścią i ma jakies krople oczywiscie to sól fizjologiczna bo tylko to mozna. Alcza ja tez biore to IRS-19 dla siebie bo lecze sie na zatoki ale mnie to nie pomoglo. My uzywamy nan1 bo musimy wyczerpac 10 opakowan podarowanych przez babcie ale zagęszczamy kleikiem ryzowym prawie na gęsto.zjada 180ml i ma przerwy na mleko na 6-7 godz.robie mnóstwo zup i to tez je miedzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×