Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Ksiązka poszła :D Domi - witamy znów u nas. Oj duże te Twoje panny, naprawdę :) Ale to dobrze:) No i spora różnica w wadze. U nas od dawna utrzymuje się od 600-800 g różnicy. troszkę się zmartwiłam, że moje ważą mniej niż Twoje córeczki, a przecież są starsze. No, ale skoro lekarka mówi, że dobrze przybierają to chyba tak jest?? Dziewczyny 1 grudnia wracam do pracy :( Juz nie śpie po nocach na samą myśl, żę muszę zostawić dziewczynki, ale co zrobić :( Na szczęście co 2 dni będę miała kolejne 2 wolne, ale zawsze przez te dwa dni nie będę się widziała z dziewczynkami. Porąbana ta nasza polska rzeczywistość. Kidyś nas było troje, pracował tylko mój tata i starczało nawet na przyjemności. A teraz trzeba się zarzynać, zostawiac maleństwa w domu, tylko po to, żeby jakoś starczyło...Ale nie będę się użalać, bo tylko jjeszcze bardziej się dołuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie! Madziam czy ja rowniez mogę poprosić o ksiązkę;)🌻🌻🌻 muszę ponadrabiać troche zaległości w czytaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko coś DAWIDEK NIE CHCIAŁ COŚ DZISIAJ SPAĆ PRZEZ CO BYŁ TROCHE MARUDNY. PRZED 23 ZASNĄŁ TAKI Z NIEGO NOCNY MAREK. JA TEŻ JUŻ IDĘ SPAĆ. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam dziękujemy za książeczkę:).U mnie nastrój kiepski,bo chyba dopadła mnie grypa i przeze mnie maleńka ma katarek.Czy znacie cos super sprawdzonego na tą przykrą przypadłość dla dzieci???Baba z apteki nie dała mi żadnych leków,bo jak karmię to nie mogę,to co mam zdychać????To jakieś chore bo im wcześniej pozbierałabym się z choroby tym mniejsze byłoby ryzyko zarażenia małej,a teraz mała juz ma katar:(:(:(:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek 🖐️ :) widac ze eniedziela to prawdziwie rodzinny dzien , i nikt tu nie zaglada tylko zajmuje sie swoimi bliskimi gosiaczek duzo zdrówka 🌻 moj krystian spal ladnie dzisiejszej nocy od 19 do 2 (jedzonko) i pobudka dopiero o 8 rano. jestem z niego bardzo zadowolona, ze juz zaczyna ladnie przesypiac :) ❤️ pozdrawiam 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja też jestem przeziębiona i maluszek taki mały katerek dostał przez to był w nocy niespokojny, budził się i płakał. Teraz nawet w dzień nie chce spać, 30minut i koniec spania a przeważnie było ok. 2 godzin. Gosiaczek jeśli karmisz to możesz dziecku kilka razy dziennie zapuszczać do nosa po jednej do dwóch kropli pokarmu-zawiera on substancje o działaniu przeciwzapalnym co wpływa na proces zdraiwnia. Tak wyczytałam w książce \"Leksykon chorób wieku dziecięcego\". A co do Ceiebie tyo proponuję Ci maść do nosa UNG.ACIDI BORICI CUM MENTHOLO. Dla mnie jest super bo szybko oczyszcza nos, tylko jak już nos jest podrażniony to trochę piecze. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalal24
Dziewczyny mam pytanie. jezeli w sklepach są produkty dla dzieci od piatego msc, a moja córka skończyła 4 msc to znaczy ze może je już jeśc czy dopiero jak skończy 5 msc. Nie rozumiem własnie czy sa to produkty dla dzieci które są w 5 msc, czy skończyły 5 msc?? Prosze o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olalal. Ja też miałam ten sam problem. To jest tak, że gdy dziecko skończy 4 miesiące to już rozpoczyna mu się 5 miesiąc i może już jeść produkty przeznaczone od 5 miesiąca. Także mój mały mije soczki, je kaszke i deserki. Na zupkę musimy trochę poczekać jeszcze tydzień, tak nam lekarz powiedział. Pozdrawiamy i życzymy smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dopiero dziś:) teraz to mam naprawdę brak czasu. Po pracy każdą wolną chwilkę poświęcam Maksiowi, żeby mu wynagrodzić moją nieobecność, a wieczorem jak śpi to wciąż coś do zrobienia, no i z mężem też trzeba pobyć;):D madziam - wielkie dzięki za książkę:) ale jeszcze nie miałam okazji jej nawet poczytać:( ach ten mój czas:P Widzę, że też zbliża się twoja godzina zero z powrotem do pracy:( a jak ty sobie rozwiązałaś opiekę nad dziewczynkami? gumecko - chodziło mi o formum dziecko-info. I jeśli to ty to nie piszesz już tam praktycznie wogóle, chyba tylko parę razy się odezwałaś. Ta osoba (lub ty) oraz parę innych są dalej na liście mamuś z niewiadomą co urodziły itd. Nawet ostatnio się zastanawiałyśmy gdzie się te babki podziały:) mamuśka - czyżby dziś pierwszy dzień w pracy?:( trzymam kciuki🌻 elfia mamo - Maks się przewraca, ale kiedy ma dobry humor. Czasem mu się po prostu nie chce, choć już wie jak to robić - leniuszek mały❤️ Domi - witaj🌻:) brakuje nam ciebie;) Janina - zazdroszczę takiego spania. Maks śpi w dzień maksymalnie 3 razy (czasem 4) tj. do południa pół godz., o 12-stej od 2-3 godz. i często to wszystko, czasem drzemnie się jeszcze pół godziny koło 17-stej lub na szybko w samochodzie kiedy gdzieś jedziemy. W nocy ostatnio też daje popalić:( a tak ładnie już spał :o Ogólnie u nas wysztko dobrze, choć martwią mnie te często budzena się Maksa w nocy. Mam podejrzenia, że to nie tylko z powodu głodu, ale także trochę dla towarzystwa i chyba trochę też przez brzuszek. W dzień jest już OK, ale w nocy się pręży i często puszcza gazy:( nie mam pojęcia przez co to może być. Zrobił też brzydkę kupkę z odrobiną śluzu - spróbuję dać mu smectę. rzucam się w wir pracy;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny czemu ten weekend tak szybko mija ;( odchodzac w piatek z pracy kolezanka mowi do mnie tylko sie dobrze wyspij i odpocznij a ja kurcze co nawet nie mialam dla siebie 5 min zeby odpoczac wczoraj bylam na pokazie florystycznym na boze narodzenie niesamowite dekoracje do wykonania mozna zobaczyc a co do mojego synusia to niestety pojscie do pracy takiej jak moja to jest pierwszy krok do zaprzestania karmienia i ja wlasnie musze to uczynic konczymy z piersia i przechodzimy na butelke bo powoli zanika pokarm i synus moj budzi sie glodny i nie spi cala noc a pokarmu jest na tyle malo ze juz w pracy nie mam co odciagac przez 8 godz!! a wczoraj nie bylo mnie w domu casly dzien i tez nie odciagalam:( troche mi przykro:( ale coz robi kiedys musialo to nastapic milego dnia zycze a ja podobnie jak Asiek biore sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i zmykam do dziecka bo ono wazniejsze. Asiek-- a musze tam zajrzec bo moze rzeczywiscie tam tez jestem zalkogowana hehe nie pamietam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek-ja wracam grudnia takze jeszcze troszkę :) :) pracującym - milej pracy i aby do weekendu bylam na przesiewowym badaniu słuch, wszystko ok, pani dr zyczyla duzo zdrówka i obyśmy sie wiecej nie zobaczyli zmykam do obowiązków domowych :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziam - chyba w swoim adersie zjadłam jedną literkę :( bo książeczka nie doszła. To czy mogę jeszcze raz prosić? elfinka!@o2.pl janeczko - Ty się martwisz, a ja zazdroszczę Ci, że Twój synek tyle spi. marzę o tym, żeby Adaś przynajmnije w nocy chciał pospać. agulek - masz rację, predzej czy później, kiedyś musi nastąpić ta chwila, kiedy pokarm się kończy. Otrzyj łezki, kochana, trudno się mówi... Zabawki - widziałąm fajną i na nią się szykuję na Mikołaja albo na Gwiazdkę: pływająca łódka z lego. Bardzo mi się spodobała, ale narazie nie mam kasy. Jakbyście miały jeszcze pomysły, to piszcie! Chodzicie na spacerki w taką pogodę? Ja właśnie wróciłam, zmarznięta, zdegustowana, ale.. Adasiowi się podobało, od razu zasnął i wcale nie piszczał. Zaczyna wyrastać z zimowych kombinezonów. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj mam dobry dzień, dziecko grzeczne śpi już ponad 2 godziny. A ja byłam u fryzjera od razu lepiej się czuję. Byłam też na ekspresowych zakupach w Tesco i kupiłam klocki fisher price odkrywcze, chciałam sensoryczne ale tak naprawdę to nie wiedziałam jak wyglądają i czego mam szukać a te leżały na wierzchu no i z tego pośpiechu wzięłam pierwsze lepsze. Też są fajne jak coś to się dokupi inne. Już odliczam dni do wyjazdu, jadę z Dawidkiem do babci(mojej mamy) do Szczecina. Odwiedze wszystkie koleżanki wreszcie będę mogła sobie poplotkować. Pochodzę po sklepach już powoli zaczynają się obniżki także może coś się trafi ładnego tym bardziej że Święta tuż tuż, a mama chętnie zostanie z wnuczkiem już Go nie widziała prawie 2 miesiące. Małemu też trzeba coś kupić, czekam aż w 5.10.15 będą obniżki są tam fajne sweterki i dużo ciekawych rzeczy ogrodniczki itp. Cicho tu od weekendu ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybko leci ten czas ze nie zdążyłam Wam powiedzieć ze moj Krystianek skonczyl 4 miesiące. :) :) 🌻 mam nadzieje ze pracującym mamom szybko minął dzionek w pracy, a teraz moga poswiecic sie tylko swoim maluszkom :D :classic_cool: pozdrawiam mamusie gdzie jesteście halooooo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcza to może do mnie zaglądniesz jak będziesz w tym Szczecinie???Dzis cały dzień sprzątam także kończę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano faktycznie karolcia dzisaj ma juz 6 miesiac zaczety huraaaaa jak ten czas leci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I DLA KRYSTIANKA TEŻ STÓWKA:).PIWKO ZA WASZE DZIECIACZKI WYPIJĘ:).Mamuśka czy Ty aby nie masz źle ustawionego suwaczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Naj ... dla wszystkich jubilatów!!!!!!!!!!!!!! Gosiaczek to Ty mieszkasz w Szczecinie? Jak coś możemy się spotkać nie ma sprawy, napisz swoje gadu gadu to się dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplo was kobietki, wpadam jak po ogien bo od kilku dni walczymy z Piotrusiem z ta jego skaza bialkowa... odstawilam caly nabial a maluszek z kazdym dniem w gorszej kondycji, brzusio obolaly, kupki rzadkie, marudny i placzacy... zachodzilam w glowe o co chodzi i wiecie co? Okazuje sie ze nie odstawilam wolowiny a to tez bialko krowie... Jestem przemeczona do granic mozliwosci bo od kilku dni spie doslownie minutki... no i dol oczywiscie wielki jak slon jak patrze na tego mojego biednego Piotrusia... Dzisiaj gotuje mu po raz pierwszy rosolek z marchewka bo w moim mleku nadal krowizna.... Agulek czy twoj Rafalek tez mial tak bardzo nasilone objawy skazy?? Reagowal na wolowine czy nawet glupie parowki z dodatkiem wolowiny?? No i czy u was byly to tylko luseczki na glowce czy tez objawyz przewodu pokarmowego...? Sorki za milion pytan ale po prostu juz nie mam sily... Piszesz, ze odstawiasz piers... trzymaj sie dzielnie (wiem ze pewnie przezywasz tak jak wszystkie kobietki konczace z piersia...) i... smacznego serniczka, sera, mleka i innych 🌻 I juz zupelnie ostatnie pytanie - jakie mleko modyfikowane podajesz? Wiem ze nie kazde sie nadaje dla naszych maluszkow... Dziewczyny sciskam was mocno, dla was i dzieciaczkow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×