Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Cześć Mamuśkom. Tzn. witajcie, a nie \"cześć i chwała\", bo tak to zabrzmiało. Strasznie rzadko mam okazję tu zaglądnąć, a nawet jeśli to tylko przeglądam Wasze wypowiedzi, bo mój synalek stara się bardzo o zorganizowanie mi czasu. Zebym przypadkiem się nudziła. Poczciwy, prawda?? Po pospiesznej lekturze zaleglości: -gosiaczku nie martw się, BĘDZIE DOBRZE; -madziam, jak robisz tę cudowną burakową???; -Iza27-absolutnie podzielam zdanie asieka(aśki?)78. Sorry, nie wiem, jak to odmienić; -asiek78, ale Wam zazdroszczę. Mój leży płasko. Ja mu już biję brawo jak Go sama przewrócę, ale udaje że mnie nie rozumie. Leniwiec. -a wiesz Hepciu, że Maciek też dzisiaj ma cudowny dzień. Niestety nie moge tego powiedzieć o dwóch poprzednich. A propos prezentów, jest taka strona www.nowaszkola.com.pl i tam jest sklepik.Ale nie ten firmy Haba (super rzeczy, ale ceny nie bardzo), tylko nowej szkoły. Wydaje mi się, że coś można znaleźć I jeszcze jedno, czy macie jakąś muzyczkę dla takich jak nasze maluchy? Ależ się spisałam: hurtowo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfia me
agapiszon - co do muzyczki to Adasiowi puszczam Muzykę Bobasa, co to swego czasu krążyła u nas.. oraz bajki z kolekcji Dziecka. Co 2 tyogodnie ukazuje się kolejna książeczka, a w niej płyta cd. Bajki czytane są przez Magdę Umer - zakochałam się w tych bajkach!! Fotelik: kupiłam używany za 50zł od 0-18 kg. Można rozłożyć do pozycji półleżącej, zresztą ma takie wkładki, że dziecko nie chwieje się na boki. Można też fotelik rozlożyć i do 10kg jeździć tyłem do kierunku jazdy. Fakt, tapicerkę ma troszkę wytartą, ale tego nie widać, a poza tym, wiecie co? Mieliśmy dziś do samochodu włamanie :( Gdyby tam był nowy fotelik, to kto wie, czy by go też nie ukradli, a tak został... Uffff.... Chociaż i tak łebki mnóstwo szkód narobiły. A ukradli radio, za które nikt im więcej niż 30zł nie da (bo niefirmowe). Ależ jestem wsciekła!!! Adaś ma nową zabawkę: własne paluchy u stóp. Nauczył się ssać wielkiego palucha u nogi i jak tylko go przewijam, to się bawi i stęka przy tym. Prezenty gwiazdkowe: Dla Tusi - jak nie laptop, to może lalka, przytulanka (pluszak), rowerek, ciastolina, klocki lego Dla młodszych - może sorter? klocki fisher price? W tesco widziałam pieska, który jeżdząc zabawnie szczekał. widziałam tez mnostwo zabawek z fisher price w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to laski sie rozpisaly ze hej. Gosiaczek-- dzielna mamusia jestes a dzieciaczek oj jak mi zal ze takie cierpienie ❤️ WITAM NOWA MAMUSIE. Madziam- jak pieknie ze juz jedza normalnie,a od kiedy je tak karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfinko a co to jest ten sorter???? Hihih ciastolina, rower jest..lalek Tusia nie trawi - woli narzędzia do naprawiania - ma takie zabawkowe srubokrety i pily...hihihiAle to lego moja zlociutka...heh ze tez nie pomyslalam wczesniej ;) Musze sie rozgladnac. Gosia....kochana jestesmy z Wami :D Hmmm...maz jest z nami...hmmm...hmmm...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek 🌻 Anulka 🌻 Mauski wszystkie 🌻 a moze otwoze kwiaciarnie i bede Wam na dzien dobry wysylala?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wsparcie.JESTEŚCIE WIELKIE!!!!!!!Wielkie buziaki dla Was:). Dziś zawołałam sąsiadkę,bo nie wiedziałam czy to dobrze,że Wiki dalej z oczka ropa wypływa i ona przyszła ją zobaczyć.Mówiłam jej,że kaszle po tych kropelkach do nosa i że to oczko jej łzawi i czasem jest ropa.Powiedziała co do kaszelku że to dobrze,bo to znaczy że spływa,a to oznacza,że krople spływają więc chyba jest odetkane:)???Nie wiem z tego wszystkiego jak to odmienić:), a oczko ma jeszcze prawo ropieć,mamy stosować dalej kropelki i za tydzień zobaczymy(wysyłam na kontrolę Tatę,bo ja w razie czego drugi raz tego nie przeżyję),jak sobie pomyslę co jeszcze w życiu Nas czeka,to ciarki mnie przebiegają po pleckach... Rzeczywiście łatwiej jest znieść to co dotyczy Nas,ale niech coś złego spotka Nasze dzieci wtedy to tragedia.Rzeczywiście chyba lepiej jest mieć chłopca,jak sobie pomyślę o tym co będzie kiedyś...Brrrr..Jak ja kiedyś przeżyję jej poród???Moja teściowa mówi,że przesadzam,ale ja już całe życie Wikuni mam przed oczami-pierwszą miesiączkę,ciążę,poród...Nie wiem dlaczego tak myślę,może dlatego,że moją Mamę to ominęło(tzn.moja ciąża i poród)??? Nie mogę się skupić na prezentach dla dzieci może dlatego,że ja niestety zostałam z 43 złotymi na miesiąc i nie mam o czym myśleć:(:(:(,więc Wiki nie wiem czy coś dostanie:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(.Ale ma moją miłość a to najważniejsze. Jeszcze raz dzięki Wam babeczki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas rzadnych nowości, wagi nie poprawiam, bo małę nie były ważone:( Po szczepieniu mieliśmy troszkę sensacji z Weronką, ale myslę że to była bardziej wina zmęczenia niż szczepienia. Wyobraźcie sobie, że one są tak przyzwyczajone, że wychodzimy po południu na spacerek i one wtedy śpią, że jak jesteśmy w domku to nie chcą spać. Zwłaszcza Weronika. No, a potem wieczorem to już jest tak padnięta, żę nie może zasnąć i wtedy jest wrzask...Ale już i tak jest o niebo lepiej ze spaniem.Tfu tfu...Odpukać, żęby nie zapeszyć. Dzis na popołudniuwe jedzonko dałam dziewczynkom krem ze szpinaku z ziemniaczkami z Hippa. Wikulce smakowało, za to Weronika miała minę jakby chciała zwymiotować :P Hehe...Ale ja sama jak miałam posmakować, żeby sprawdzić czy odpowiednio ciepłe to też miałam ochotę zrobić ble... Co do umiejętności moich Niuniek to Werka opanowała sztuke przewracania się na brzuszek i teraz nieustannie to ćwiczy. Już nie mogę jej nawet połozyć do snu na bok, bo hyc i już na brzuchu i gada do siebie. Ma niestety jeszcze problem z podporem na wyprostowanych łapkach, a jak to opanuje to myślę że sprawa raczkowania już pójdzie gładko. Natomiast Wiktoria podpiera się pięknie za to obracać nie chce:P Wiem, że potrafi, ale nie chce . Ale już i tak jest o niebo lepiej z leżeniem na brzuszku, bo potrafi tak wytrzymać nawet kilka miut. Poza tym zabawy stopami jak najbardziej :) Asiek - my ćwiczymy właśnie ten podpór na wyprostowanych łapkach, bo nogi do raczkowania już się wyrywają(a bardziej pupa:), bo podczas leżenia na brzuszku zawsze podnoszą pupę i układają nóżki do raczkowania). Najczęściej wygląda to tak, że ja siadam na podłodze , nogi mam wyprostowane, przekładam dziewczynki przez nogę tak, żęby opierały sie wyprostowanymi łapkami o podłogę i wtedy staram się tak nimi poruszać, że rączki \"chodziły \" po podłodze :P Kurcze niezbyt fachowo to opisałam, łatwiej byłoby pokazać. gosiaczku - kochana, wiem co przeżywasz i jaki to sprawia ból ❤️Wystarczy, że przypomnę sobie jak moje Niuńki były męczone w szpitalu, jak czasami musiały być po kilka razy kłute, żęby założyć wenflon, a żyłki były słabiutkie iu wciąz pękały, ehhh....Tego nie zapomni się do końca życia. I wtedy to najchętniej wzięłoby się ten ból na siebie, a nie można...Ale trzeba być dobrej myśli, że następny zabieg, nie będzie potrzebny :) Głowka do góry Gumecka - moje małe maja już 6,5 miesiąca i w zasadzie od 6 miesiąca można tak karmić.Nawet na opakowaniu mleka jest napisame, że od 6 miesiąca można podawać 2-3 posiłki mleczne i 2-3 inne. Nam jednak lekarka powiedziała, że mamy podawać 3 inne posiłki, a w związku z tym , że jak dam w ciągu dnia mleko to nie zjedzą czegoś innego to mleczka nie dostają :D Warto jednak to skonsultować z lekarzem. Iza27 - jak dzieciątko skończy 3 miesiące i karmisz mlekiem modyfikowanym to możesz zacząć jabłuszko i marchewkę, a potem jeśli dobrze toleruje to również inne smakołyki odpowiednie do wieku. Na początku lepiej podawać to jedzenie w słoikach, bo bardziej sterylne, a potem jak już zołodeczek sie przyzwyczai to możesz sama przygotowac posiłki agapiszon - moje burakowa wygląda tak, jak każda inna jarzynowa, cZyli w składzie ma : ziemniaczek, marchewkę, pietruszkę, seler, no i buraczka. Do tego osobno ugotowany indyczek, odrobina masełka, wszystko zmiksowane i burakowa dla dziewczynek gotowa :) Zastanawiam się czy na jutyro na podwioeczorek nie ugotować im groszku z marchewką :) Zmykam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dla wszystkich zaległych jubilatów i solenizantów 🌻 🌻 🌻 u nas wszystko po staremu, jutro szczepienie , buuu gosiaczek dla ciebie i malutkiej - duzo wytrwałości i zdrowych oczek , wierze ze juz teraz bedzie dobrze 🌻 ❤️ :classic_cool: ana33- balonik to chyba tylko w parku na zdrowiu tzn. zoo i lunapark w weekend dziewczyny 8.12 wracam do pracy a teraz mam zapalenie obustronne uszu ojej milego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki u nas wszystko po staremu praca, dom, rafalek zle spiacy w nocy a wlasciwie to nie spiacy, piotrus ciagle zazdrosny i domagajacy sie 100% czasu dla siebie i cala reszta i tak na okraglo i tylko na sen czasu brak i organizm zaczyna sie buntowac:(:(:( ale co tam trzeba zyc bo nikt nie pyta czy mamy sily....oj jakas deprecha mnie zaczyna dopadac... pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrr pisałam wiadomość i już prawie pod koniec zamknęłam sobie okno bez zapisania😠 teraz streszczę;) agapiszon - mój nick najlpiej nie odmieniać ;) elfia mamo - super, że Adaś już dostaje dobrze do nóżek:) Maks próbuje dość skutecznie, ale jak jest ubrany to dostaje tylko do kolanek i sporadycznie uda się mu do stóp, a stęka przy tym niemiłosiernie. Za to kiedy go przewijam i w kąpieli coraz częściej dorwie paluszki, jednak nie odkrył, że można je również sobie gryźć:D czekamy na ten kolejny postęp z niecierpliwością. Mnie też ciekawi co to jest \"sorter\":D gumecka - jakiś czas temu mnie olśniło i na innym forum, którym piszę znalazłam chyba ciebie, albo ktoś ma taki nick jak ty - ale miejscowość też się zgadza, więc może to ty?;) tyle, że ta osoba już od dość dawna z nami tam nie pisze. Daj cynk czy to ty? hi hi hi madziam - z opisu wychodzi, że Maks jest blisko nauczenia się raczkowania, ponieważ na prostych rączkach już dawno się podpiera, tylko nie umie jeszcze połączyć tego z nogami, tzn. nóżkami też przebiera i podnosi tyłek, ale wtedy nie opiera się na rączkach tylko wtedy przód leży ;) jednak całkiem nieźle wychodzi mu pełzanie w ten sposób:) mamuśka - więc niedługo dołączysz do pracujących:( ale serdecznie witamy w tym gronie;) agulek - u ciebie podobnie jak u nas:( ostatnio też Maks źle sypia w nocy, tzn. często się budzi i chce papu, albo towarzystwa - sama nie wiem. Chodzę więc wciąż niewyspana:P trudno trzeba przeżyć... Mamy weekand i całe 2,5 dnia tylko z bąblem:D:D:D cieszę się❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas amrudzienie bo chyba zabki ida ale nie wiem jak ma wygladac dziaslo jak te zabki wychodza wiec nadal czekam i mysle. Asiek-- ja udzielam sie czynnie na forum babyboom,kunari noworodek a i czasem jestem na czerwcowkach z gazety.pl moze gdzies tam mnie widzialas? napisz Madziam- dzieki,moja mala konczy w poniedzialek 5 miesiecy ale to chyba za wczesnie na podawanie normalnych obiadkow co nie, ja karmie butla. POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH MAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumecka - ja nie podaję normalnych obiadków, tylko gotuję dziewczynkom osobno. Po pierwsze ze względów ekonomicznych, a po drugie dlatego, że chętniej jedzą. Czasem tylko dam im posmakować naszej zupki, ale tylko odrobinkę :P Po prostu nie chce na razie ich przyzwyczajać do takiego naszego jedzenia, bo potem nie będą chciały jeść swoich jałowych zupek. A dla Karolinki też przecież możęsz sama gotować :) Dziewczyny, gdyby któraś chciała to mam elektroniczną książkę kucharską dla dzieciątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek78-dołącze do twojego grona pracujących mam :( kupiłam klocuszki fischer price\'a te sensoryczne- fajna sprawa :classic_cool: ale dzis zimniutko, br pozdrawiam 🌻 🌻 ❤️ 🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Wczoraj jakoś tak się złożyło i nie mogłam nic napisać, a było co. Moje maleństwo od rana było grzeczne, nie płakał jak to robi od jakiegoś czasu. Później też było ok. Babcia mu kupiła huśtawkę także bardzo się cieszył jak w nią usiadł, chichotał się w głos, tylko trzeba mocno do góry bujać bo tylko tak mu pasuje, no ale bez przesady jest jeszcze malutki na takie wybryki. Madziam ja też poproszę o tę książkę kucharską. Z góry dziękuje. Muszę uciekać bo mały zasnął w huśtawce (tak go tata ululał) i trzeba go przenieść. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry... Czy ja też tak gościnnie mogę poprosić Madziam o książkę? Z góry bardzo dziękuję. agvt@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam, zapomniałam napisać adresu: rcafek@wp.pl Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam ja\\ tez poprosze:).Mój e-mail jest pod nickiem.Z góry dzięki,bo wiem,że kochana z Ciebie dziewczyna i napewno przyślesz:).Gosia z Wiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziam, ja też się piszę na tę książkę: elinka1@o2.pl A sorter to takie urządzenie na klocki z dziurami w kształcie kwadratów, gwiazd i innych. Do niego wkłada się klocki o tych samych kształtach - dziecko musi wykumać do której dziury włożyć jaki klocek. Tylko nie wiem, czy nasze maluchy do tego nie są za małe? Tak mi się palnęlo z tym sorterem. Anulka, w ulotce z Biedronki widziałam mnóstwo naprawdę fajnych zabawek, np pralka automatyczna za 29,99, organki elektryczne za 49,99, plastolina za 29,99, czy zestaw pretty baby (lalka z maskotką, ubrankiem, śliniaczkiem, podusią, butelką i kubkiem do karmienia oraz kocykiem za 39,99 (słodki jest ten zestaw, sama bym sobie taki kupiła ;) ), sanki drewniane z oparciem za 49,99, ciężarówki, zestawy klocków. Jak to wszytko wygląda, możesz zobaczyć na stronie http://www.biedronka.pl/ Adaś nadal nie ma zamiaru przewracać się z brzucha na plecy i na odwrót. Raz mu się udało i to wszystko. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie tych najbardziej zdołowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny książkę wysłałam. Możliwe, że dostaniecie 2 maile, ponieważ jako pierwszą wysłałam nie spakowaną, a że ma rozszerzenie exe to jeśli macie antywira to komputer może nie przepuścić. Drugi mail wysedł ze spakowaną książką, więc musicie sobie ją tylko rozpakować i gotowe :D Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam.Wielkie dzięki za przesłanie książki kucharskiej. Już niedługo będziemy robić zupkę także się przyda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w sobotni dzionek. Pogoda taka niespecjalna, wczoraj padał śnieg i trochę go zostało na trawnikach. Dziś mój malec trochę dłużej pospał, prawie do 9-ej, wcześniej się obudził ale sobie pogadał i dalej w kimono. Fajnie mogłam się wyspać bo w nocy nie moglam spać już 2 dni, dopadło mnie przeziębienie. Pozdrawiam , później zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie tylko na szybko i tez poproszę książkę joannaj14@interia.pl potem wpadnę na dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Przez ostatni tydzień laski dały mi popalić:-(W Zakopcu wytuliliśmy je za wszystkie czasy i było super ale jak zostałam się z nimi od poniedziłku sama to był jeden koszmar no ale dzisiaj jest sobota tata w domu no i jest spokój:-) W Zakopanem laski spały na spacerkach czyli ok 6 godzin dziennie za to w nocy nie dawały nam odpocząć tylko chciały się bawić więc wróciliśmy bardziej zmęczeni niż byliśmy wcześniej:-)Ale było super! Dzisiaj byliśmy na szczepieniu więc poprawiam tabelkę pani doktor była pod wrażeniem Zuzy(Duza z niej dziewczyna:-))Za to patyczek- Wiki je więcej od siostry ale zawsze będzie szczupła bo jest taka ruchliwa że nie ma możliwości przytyć.za to jest zwinna sprytna i bryka z brzucha na plecy i odwrotnie tak że nie można jej spuścić z oczu:-) Wiki bidulka ma uczulenie na malinki bo jak jej podałam jabłka z owocami leśnymi to wysypałam bidulę na buziaku tak więc mam zakaz gotowania im obiadków mam podawać słoiczki no trudno trzeba kupować chociaż to niezła kasa idzie tak dla dwójki no ale co zrobić. Kończę bo coś marudzą chyba czas szykować papu a Zuza czeka na przytulenie do cyca:-) Pozdrawiam- miłego weekendu:-) Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6330g.......64cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7045g.......70cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm agapiszon....Macius...........23maj............8500g........68cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....7500g.......68cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....6350g.......60cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....6300g.......68cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm evka81........Olivier..........02 lipca...........6300g.......62cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm bumpy.........Lenka...........13 lipca...........6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6200g.......64 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........7000g .....65,5cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............6600g.......62cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............6710g.......62cm JaMama.......Ryś..............15 lipca...........5200g.......62cm Hepcia ......Marta ..........16 lipca ...........7400g.......68 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g......60cm mamuska1507.Krystian......21 lipca.............6980g......68cm ana 33.........Hubcio.........22 lipca.............6900g .....68cm Janina.........Kamilek.........25 lipca............6640g.......68cm Mojreczka....Tymuś..........25 lipca............5360g.......62cm Gosia25........Wiktoria......26 lipca............5900g........63cm Dora 77........Łukaszek.....27 lipca.............6700g.......69cm Iwka26........Adrianek.......30 lipca............6450......70cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria........ www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks........... www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ........ www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta.......... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor......... www.wiktory.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie te nowe i te \"stare\" :D U nas nic nowego ! W srode szczepienie więc także uaktualnię wagę :D :D he he a będzie co zapewne ................ Mój mały śpi chyba za wszystkie dzieci świata ! Już zaczynam się martwic czy to normalne on przesypia calusieńką noc od 21 do 5 - 6 rano i dzien przed południem tak z 2,5 h potem popołudniu 1,5-2 i pod wieczór drzemeczka z 0,5 do 1h poza tym uśmiech nie schodzi mu z buzi :D :D :D. Jeżeli moge cię jeszcze prosić Madziam o ta książeczke kucharską to byłabym wdzięczna no i Kamil tez byłby :D mój mail: janusia.k@interia.pl WIELKIE DZIĘKI 🌻 A teraz uciekam bo jestem w trakcie robienia obiadu .... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6330g.......64cm ❤️ .................Weronika.......27 kwiecień.... 7045g.......70cm❤️ Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm❤️ .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm ❤️ agapiszon....Macius...........23maj............8500g........68cm ❤️ asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....7500g.......68cm ❤️ elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm ❤️ sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....6350g.......60cm ❤️ gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....6300g.......68cm ❤️ renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm ❤️ kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm ❤️ evka81........Olivier..........02 lipca...........6300g.......62cm ❤️ agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm ❤️ bumpy.........Lenka...........13 lipca...........6700g.......55cm ❤️ Kamelia........Zosia............13 lipca...........6200g.......64 cm ❤️ alcza..........Dawidek.........13 lipca...........7000g .....65,5cm ❤️ Anulka.........Kubuś...........15 lipca............6600g.......62cm ❤️ Optymka......Piotrus.........15 lipca............6710g.......62cm ❤️ JaMama.......Ryś..............15 lipca...........5200g.......62cm ❤️ Hepcia ......Marta ..........16 lipca ...........7400g.......68 cm ❤️ Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g......60cm ❤️ mamuska1507.Krystian......21 lipca.............7300g......68cm ❤️ ana 33.........Hubcio.........22 lipca.............6900g .....68cm ❤️ Janina.........Kamilek.........25 lipca............6640g.......68cm ❤️ Mojreczka....Tymuś..........25 lipca............5360g.......62cm ❤️ Gosia25........Wiktoria......26 lipca............5900g........63cm ❤️ Dora 77........Łukaszek.....27 lipca.............6700g.......69cm ❤️ Iwka26........Adrianek.......30 lipca............6450......70cm ❤️ nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria........ www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks........... www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ........ www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta.......... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor......... www.wiktory.bobasy.pl Byliśmy na szczepieniu, troszkę popłakaliśmy, więc uaktualniłam wagę. madziam - wielkie dzieki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a teraz moj maluszek podsypia 😴 :) ale chyba dzis taki dzionek bo mi tez sie chce troszke spac 💤 pozdrawiam mocniutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×