Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Witam wszytkich cieplutko w ten drugi dzien Swiat... mam nadzieje, ze mijaja wam one we wspanialej atmosferze🌻 Moi rodzice wlasnie dzisiaj maja 34 rocznice slubu... normalnie sie wzruszam jak o tym mysle. Mam nadzieje, ze ja z moim kochanym M. rowniez przezyje tyle pieknych latek, a nawet duzo, duzo wiecej... Uciekam kochane bo mi jakos oczy robia sie dziwnie mokre... Milego dnia dla wszystkich❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i prawie po swietach jeszcze dzisiaj troche gosci i finito.za tydzien sylwester ale siedze w domu.na wigili byłam z małym i moimi rodzicami u babci czyli karolka prababci.zawsze tam chodzimy.prababcia ma 70 lat wiec jeszcze nie tak duzo.karolek zachwycony był pradziadkiem i psem kuzynki smiał sie do rozpuku.prezet dostał tylko od mojej mamy:-(((.ale prezety nie są najwazniejsze.po swietach bede miała pare gosci bo jak wam wczesniej pisałam byłam prawie ze wszystkimi znajomymi w angli oni zostali no i na swieta przyjechali .chcą zobaczyc karola.mały juz sam siada.trzma sie ok 3 min ale ładnie siedzi.raczkował na pewno nie bedzie.w chodziku spaceruje jak szalony biega po całym domu. czy wybieracie sie gdzies na sylwestra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po swietah spokojnie. Karolcia dostala prezenty od kazdego ale pozyteczne jak zwykle tylko od mojej rodzinki a prabacia jak zwykle wyskoczyla z glupim pluszakiem ktorych moje dziecko ma juz full a nawet sie nimi nie bawi. A teraz Sylwester i nowy rok znowu. eh ale to przelecialo co nie. Ok ide zjesc sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzonka dla wczorajszych solenizantów:KAMILKA I TYMKA❤️🌻❤️🌻❤️🌻 oraz dzisiejszych solenizantek czyli OLIWKI i mojej WIKUSI🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️. Obżarstwo nie wychodzi na dobre:P,ale odbijam sobie zeszły rok,kiedy to Wika nie pozwalała mi na jedzenie... Wikusia dostała mnóstwo prezentów,z których oczywiście bardzo się cieszyła jej mama:). Ponieważ dziś ostatni dzień świąt to jeszcze raz najlepszego:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla solenizantów niech zdrowo sie chowają rosną i będą najszczęsliwszymi dziecmi na swiecie!!!!!! no i dziadkowie poszli mamy chwile spokoju bo maly spi.jest troche niedobry.ja chodze spiąca nie wiem dlaczego bo spie długo ale cisnienie nie takie jak trzeba .zauwazyłam ze karol tez jest homeopatą strasznie reaguje na zmiany pogody.czy waszym dzieciom podoba sie choinka bo karolek ją ignoruje.pozdrawiamy i jeszcze raz zyczenia dla Wiktorii i Oliwii oraz Kamilka i Tymusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jesteśmy po chrzcinach. Było chrzczonych 9-cioro dzieci. Nasza Amelka najpierw spała w wózku, a późniejgrzecznie siedziała na rączkach. Gdy ksiądz robił jej znak krzyża na czole tak ją zaczęło gilgotać, ze roześmiała się. W ogóle nie płakała.Gdy nasze dzieciątko wstąpiło w grono aniołków mąż mnie pocałował. Na początku byłam zaskoczona bo tak w kościele... ale dla nas to było szczególne przeżycie tym bardziej że 4 miesiące czekaliśmy na tatusia by Amelka mogła zostać ochrzczona. Imreza byłą w domu, dużo śmiechu i radości, Amelka o 19.00 została wykąpana dostała cycusia na noc i zasnęła. A my wszyscy siedzieliśmy do 23.00. To były wyjątkowe święta - takie NAPRAWDĘ śWIĄTECZNE! Może jutro zamieszczę kilka zdjęć z chrztu na \"bobasach\". Sylwester spędzamy w Szkalrskiej, wyjeżdżamy we środę w trzy rodziny, wtedy naprawdę odpocznę i nareszcie pochodzę po ukochanych górach. Niestety 2.01. muszę wrócić do pracy, jestem przerażona, ale czytałam wasze wypowiedzi i wiem, że też jakoś przeżyję. Wszystkiego dobrego dla solenizantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik nam zmazal pare www,poprawiam. Jak ktos bedzie miala czas niech zrobi w calosci. nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus........... www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek........... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka........... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6330g.......64cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7045g.......70cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....8200g.......68cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....7750g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....6300g.......68cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm evka81........Olivier..........02 lipca...........8700g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca............6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........7650g ......68cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7100g.......63cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............6710g.......62cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............5500g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............7300g.......68cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............7400g ......68cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........7800g........ok.71cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca............7000g.......68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............6450g.......70cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus........... www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek........... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka........... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Najserdeczniewjsze życzenia dla wczorajszych solenizantów Kamilka i Tymka 🌻 oraz dzisiejszych Wiktorii i Oliwii 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ no i po świętach :-( :-( :-( ..... nie przesadziłyście z jedzonkiem??? ;-) buziaczki i 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Kamilka,Tymusia,Wiktorii i Oliwki :-D 🌻 🌻 dla dzisiejszych solenizantów Wiktorii i Weroniki .....iiiiiiiiiiiii................dla mojego SKARBIKA ŁUKASIA ;-) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ święta nam minęły w miłej atmoswerze ,chociaż tęsknię za moim A. 😭 ........prezenty baaardzo trafione :classic_cool: oprócz ubranek,książeczek,pampersów,nowej butli ;-) i smoka masującego dziąsełka od ciotek i wójków oraz dziadków :-D Łukasz dostał żyrafę FP ode mnie -moje dziecko jest zachwycone :classic_cool: co prawda nie wrzuca jeszcze sam klocków do srodka,ale Dawid to robi-a mój synek śmieje sie baaardzo głośno :-D :-D :-D .............a w pierwszy dzień świąt to on zrobił mi prezent i sam sie przekręcił z brzuszka na plecki :classic_cool: co prawda trochę się zdziwił,ale jak to powtórzył to zaczął głośno gaworzyć,tak jakby dawał mi znać ,że już wie co się stało :-D i potem za każdym razem jak ja go na brzuszek, to on na plecki.....a jak się popisywał przy gościach!!!....ho ho ho ,nie wiedziałam,że on taki towarzyski ;-)..... Asiek mam nadzieję,że mieliście jednak ciepło w domku na święta????-mam nadzieję ,że nie macie Weissmana???(chyba tak to się pisze) sylwester???? jeszcze nie mam planów.jakby co -dam znać...;-) choinka Łukaszowi chyba sie poboba,bo jak już się zapatrzy,to oczu nie może oderwać :-D ...ale to pewnie przez to,że światełka migają ;-) byłam na chrzcie mojego kuzyna-i bardzo się cieszę,że Łukasz był chrzczony w sobotę,dużo wcześniej,że msza była tylko dla nas......niby Boże Narodzenie i atmoswera świąt i wogóle.....ale mi się nie podobało :-( ,już piszę dlaczego : mnóstwo ludzi,zimno,msza baaaaardzo długa,ludzie zamiast się modlić,to zaglądali jak dzieci chrzczone wyglądały(nie chcę tu nikogo obgadywać,ale gdy ustawiła się kolejka do Komunii św,to aż coniektórzy głowy do tyłu odwracali.....:-( )poza tym dzieciaczki płakały,bo jak jedno zaczęło to zaraz inne zaczynały wtórować.....ok ok juz nie marudzę....... tak że widzę Korolciu,że u Was jakoś \"szczęśliwie\" to wyszło :-) WITAM AMELKĘ W GRONIE ANIOŁKÓW :-) :-) a z tabelki zgubiłyście www. Lili -jutro poprawię........bo dziś już padam................pa pa kochaniutkie 🖐️ 🖐️ iiiiiii plisssss napiszcie co mam zmienić w swoim kompie,bym mogła otworzyć książkę kucharską 😭 😭 juz dwa razy mi wysyłałyście i jak chciałam otworzyć to mi awast piszczał ,bo jest rozszeżenie exe i spanikowałam i wcisnęłam \"anuluj\" i wykasowalo 😭 😭 POMOCY........Dora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Wiktorii,Weroniki i Łukaszka🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️kwiat]❤️. Wikusia tez zaczęła się przewracać troszkę przed świętami,a więc przypuszczenia pani doktor się nie sprawdziły... A ja dziś od rana pranie,nagromadziłam tego jak z pięciu rodzin ale to wszystko przez zamęt przedświąteczny,a potem w przeddzień Wigilli nie chciałam juz prać,bo jak to wygląda w święta pranie porozwieszane:(. Wiki zaczęła gaworzyć z literką r i strasznie mnie rozbawia tym jak je wymawia,cała jest mokra od śliny:). Jeśli chodzi o mnie to bardzo się cieszę,że już po świętach,bo brzuch wczoraj miałam już taki jak z dwa tygodnie po porodzie:p.Starczy tego dobrego.Spadam.Gośka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6330g.......64cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7045g.......70cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....8200g.......68cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....7750g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....6300g.......68cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm evka81........Olivier..........02 lipca...........8700g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca............6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........7650g ......68cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7100g.......63cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............6710g.......62cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............5500g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............7300g.......68cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............7400g ......68cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........7800g........ok.71cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca............7000g.......68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............6450g.......70cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus........... www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek........... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka........... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja.............www.majai.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek dziekuje za życzenia ( ech to juz 5 miesięcy) i my tez zyczymy wszystkim solenizantom wszystkiego dobrego ❤️ 🌻 No i po swietach obżarstwo średnie ... :D Prezentów masa oczywiście dla Kamila ale faktycznie ja sie cieszyłam najbardziej :D :D :D I najlepszy prezent od mojego synka - zaczął sylabizowac i wychodzi mu takie \"ma ma \" - wiem że to nie mama ale jednak :) bo baba to juz dawno jest :) Kobietki mam prośbe jeżeli któras z was ma espumisan dla dzieci to prosze przepiszcie mi dawkowanie bo kurka wodna wyrzuciłam ulotke i jakby tak trzeba było uzyc to nie wiem ile tego dać wielkie dzięki !!! Sylwestra spędzamy oczywiście w domu i nawet sobie powiedziałm że nie będe na siłe czekać do północy ... zwłaszcza ze 02-go stawiam sie w pracy buuuuu :( :( :( narazie koncze bo ide gotować zupke dla kamilka moją pierwszą własnoręcznie robioną do tej pory jadł słoikowe Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Spóźnione ale szczere życzonka urodzinkowe dla Kamilka, Tymusia, Wiktorii i Oliwii oraz dla dzisiejszych jubilatów Łukasza, Wiktorii i Weroniki. Dora ja z ksiązką Ci nie pomogę bo jej nie mam. Tak swoją drogą dziewczyny jest mi troszkę przykro bo prosiłam już trzyktrotnie o jej przesłanie i niestety ostatecznie głucho cicho pusto..... Janinko - Ja espumisanu nie mam więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Najlepsze życzenia dla solenizantów Wiktorii, Weroniki i Łukasza. Dora77, O CO CHODZI AWAST PISZCZAŁ? O co chodzi bo nie wiem jak Ci pomóc. A jak jest rozszerzenioe exe to wystarczy 2 razy kliknąć lub enter i pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku dzięki za poprawienie tabelki 🌻 PROSZĘ JESCZE RAZ O POMOC W SPRAWIE KSIĄŻECZKI 😭 pliss,pliss,pliss,pliss,pliss,pliss,.......... i Hepci też podeślijcie :-D :-) :-D kobietki -nie zauważyłyście tego proszącego uśmieszku?????? ,no to jeszcze raz :-D :-D :-D :-D :-D Janinko-ja mam przepisane espumisan 3xdziennie po 5 kropelek jakby coś niedobrego się działo z brzuszkiem,ale swoją drogą moje dziecię jakieś wytrzymałe jest \"żołądkowo\" ,bo ani sledzików,ani kapustki nie odpuściłam,a i makowczyk bardzo smakował :classic_cool: od jutra wprowadzam zupki :-) ,miałam już dziś to zrobić,ale pojechałam na zakupki........mojej mamie przypomniało się dopiero,że może jeszcze zrobić odpis od podatku.....wymysliłyśmy więc,że moje nowe mieszkamko na wiosnę odświeżymy i.......pojechałyśmy po farby......i nowy kaloryfer do łazienki ...........moje dziecko przez prawie 3 godziny spało :-) ......w nagrodę ;-) dostał super bluzę z kapturkiem (na 68wzrostu,a jak w domu zmierzyłam,to jeszcze troszkę za duża,trzeba rękawki podwijać...już sama nie wiem na ile mu dobierać ubranka-bo niektóre na 68 są już za małe ... uciekam,bo synek wzywa... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla siostrzyczek Weronisi i Wiktorii oraz dla małego kawalera Łukaszka Janina espumisan nie uzywałam praktycznie wcale bo karolek nie ma problemu z kupą robi 2 razy dziennie ale jak sie urodził to 5 kropli zapobiegawczo mozna tak codziennie.ja dawałam na noc. karol juz spi ale bedziemy go jeszcze budzic na kąpiel moje dziecko chodzi spac z kurami a wstaje z kogutami bo o 5 rano.płacze ostatnio po nocach daje mu melisy ale nie bardzo topomaga. za tydzien na usg bioderek juz dawno powinien miec ale sie przeciągneło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora i Hepcia - wysłałam Wam książkę kucharską, mam nadzieję że się uruchomi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.................awast piszczał,tzn mam program antywirusowy i jak odczytałam pocztę i weszła książeczka i chciałam otworzyć załącznik,to mi się syrena włączyła i komunikat,że jest podejrzany plik i pisało 1.anuluj 2,kontynuuj =a ja głupia włączyłam anuluj i usunęło załącznik 😡 😡 ,a że małemu dopiero zacznę gotować,to bardzo mi zależy na tej ksiązeczce................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Espumisanu nie uzywamy niestety albo stety wiec nie pomoge. Ksiazeczke mialam ale zapowdzialam gdzies :-( U nas po swietach tak sobie troche nudno bylo.Karolcia juz zdrowa i za 14dni mozemy isc na szczepienie. Nasza mala potrafi juz powiedziec czasem baba i mama ale najlepeij jeje wychodzi trrrrrrr albo heja :-) Siedzi juz sama co mozna zobaczyc na zdjeciach bobasowych. No i cigale chce stawac na nozki lobuziara. Zabkow narazie nie mamy buuu ciekawe kiedy wyjda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) nareszcie w pracy mi naprawiono komputer (miałam wirusa), ale w domu nadal \"leży i piszczy\";) Najpierw relacja z walki o piec. Otóż piec nadal nie działa:(😭 panowie z serwisu byli w piątek i zdiagnozowali, że to płyta główna, która kosztuje raptem 800zł!!! Dodali iż czasem może być jeszcze transformator, ale zdarza się to bardzo rzadko, więc to raczej odpada. W ten sam dzień jeszcze przywieźli wieczorem płytę i ... nic. Niby coś tam jarzył, ale nie chciał się załączyć. Posprawdzali i podobno jednak ten trasformator też siadł. Przyjechali w wigilię o 14-stej go wymienić, wymienili i.... nic:( na wyświetlaczu pieca wyskakiwał kod, który mówi o złym działaniu kostki😠 wczoraj dzwonili, że kostkę zamówili i ma być dziś lub jutro napóźniej - tylko, że to już będzie tydzień bez ogrzewania:P Oby to było to, ponieważ jeśli ta wymiana nic nie da to już będzie grubsza i droższa sprawa, choć i tak już jesteśmy w plecy jakieś 1000zł albo lepiej za sam piec. Nie licząc reszty urządzeń:P Któraś pytała - piec mamy z Junkersa. Normalnie jak patrzyłam tak na tych panów to zaraz przypomniała mi się \"Usterka\", choć wiem, że to fachowcy z certyfikatem od firmy Junkers, ale jakoś tak mi to przypomina ten program;) Całe szczęście, że mamy kominek bo całe święta w nim paliliśmy i ogrzewa nam główne pomieszczenia (salon,jadalnię, kuchnię) - mamy je wszystkie otwarte.W łazience mamy możliwość przełączenia grzejnika na gaz lub prąd - bardzo dobrze, że tak wymyśliliśmy. A w sypialni nawet nie było tak zimno, bo 20 stopni - dlatego, że wkoło wszystko się grzało i otwieraliśmy drzwi. Najgorzej bez tej ciepłej wody:( Nie wiem czy wam pisałam, ale spaliły nam się również: wieża, telewizor (mały), dekoder polsatu, video, komputer stacjonarny, zasilacz do laptopa, zasilacz do kamery i nie wiadomo co z monitorem:( Dobrze, że ocalał \"duży\" telewizor i dvd - to by była już katastrofa. Cały piątek i część wigili miałam okropnego doła przez to wszystko, ale teraz już się pogodziłam z tym. Nic nie poradzimy stało się, choć swoje już opłakałam:(. Na szczęście parę urządzeń da sie naprawić bez dużych nakładów, np. wieża i video już działają - spalił się tylko bezpiecznik. Do kompa kupiliśmy zasilacz używany za 55zł. Zasilacz do kamery kupiliśmy jeszcze w wigilię, bo chcieliśmy kręcić Maksia - też poszło 80zł. Mamy problem z zasilaczem do laptopa, są bardzo drogie - około 200zł - i na dodatek ten, który przywieźliśmy nie działał.Dziś dowiemy się co z tv i dekoderem - są w naprawie. Sorki, że tak się rozwlekłam z tą sprawą, ale chciałam opisać wam mniej więcej nasze przeboje oraz jakoś tak miło wam się wywnętrznić;) Święta mimo wszystko były miłe:D z czego się cieszę. Potrafiliśmy zapomnieć o kłopotach i cieszyć się z pierwszych świąt z Maksiem❤️ Maks o dziwo całą wigilię wytrzymał z nami przy stole - pewnie dlatego, że dostawał do kosztowania po troszcze różnych smakołyków - dla niego to były nowe smaki. Tak się cieszył, że aż śmiał się w głos kiedy zbliżało się jedzenie do jego buzi:D:D:D Dostał kilka prezetnów: miśka Stefana, żyrafę FP, 2 szt.body, pajacyka do spania, rajstopki i skarpetki. Pierszy dzień świąt byliśmy na obiedzie u teściowej, a po południu odwiedziliśmy moją ukochaną ciocię - pełni rolę zastępczej mamy dla nas, bo jest to siostra mojej zmarłej mamy i na dodatek wspaniała osoba❤️ - cieszę się, że ją mam:) Drugi dzień świąt na obiad był u nas młodszy brat z dziewczyną, natomiast po południu zjechali do nas: starszy brat z rodziną, teściowa, ciocia z mężem i kuzynem oraz kuzynka z rodziną. Było gwarno i wesoło - jak to zawsze u nas w tym towarzystwie. Na sylwestra właściwie jesteśmy w domu. Zejdziemy tylko na dół do mojego brata, bo robi małą prywatkę. Pewnie i tak długo nie wytrzymamy;) Zmykam i jeszcze raz sorki za długi wpis:o tak wyszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Wiktorka,który konczy pół roczku co ta sie stało asiek ze wszystko wam sie spalił jakis piorun czy co??tego ci bardzo współczuje ale zazdroszcze takiej rodziny.my nie mielismy gosci tylko moi rodzice przyszli i tylko od nich karolek dosał prezęt.mój chłopak jedzie dzisiaj na granice.moze cos przemyci ,my do granicy mamy 13 km wiec blisko. ja mam problem od 3 dni ktos wydzwania do mnie i sie nie odzywa .mój R zadzwonił do tego kolesia ten sie odezwał i powiedział ze do mamy sie próbuje dodzwonic.ale wczoraj w nocy 1.40 znowu ktos dzwonił ale z innego numeru.juz mnie cholera bierze. karolek juz ciut lepiej tej nocy chyba ta meliska pomaga.ile wasze dzieci razy wstają w nocy i ile razy jedzą.on je raz a wstaje z 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi - wszystko wskazuje na to, że było u nas jakieś zwarcie, prawdopodnie na głównych bezpiecznikach i \"poszło\" wysokie napięcie 380 na normalne 220:(:P cholerstwo... Podejrzewaliśmy też energetykę, bo coś grzebali w transformatorze (mieszkamy 20 metrów od niego), ale jak pytaliśmy to twierdzili, że nie było żadnej interwencji z ich strony - wiadomo jak to jest z takimi monopolistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Wiktorka❤️🌻❤️🌻❤️🌻.Dziś mam kolędę:(,czekamy na księdza,pewnie będzie nagabywał do ślubu:(. Asiek współczucia,tyle usterek w święta,nie lada pech Cię złapał.👄dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dora ale masz fajnie z tym roazmiarem 68. Marta nosi już 80 a ja nie nadązam wymieniać ubranek w komodzie o kosztach nie wspomnę. Asiek - trzymaj się dzielnie . nie wiem jak ty to wszystko wytrzymujesz bo ja bym się chyba w d... ugryzła. Swoją drogą to też podejrzewałabym energetykę ale oni się za diabłą nie rpzyznają bo by musieli wam odszkodowanie zapłacić. Alcza dzięki za książkę ale i tym razem mopja skrzynka ją odrzuciła. Jeśli możesz to odbierz maila ode mnie. My byłyśmy dziś na kontroli u rehabilitantki. Marta dalej ma asymetrię więc dostałyśmy nowe ćwiczenia. No i dostałyśmy ćwiczenia na przewracanie się na bokli bo do dziś tego nie robi a już miesiąc temu powinna była. 2 stycznia wracam do pracy tak jak parę innych mam. Nie wiem jak to wszystko wyjdzie. Boję się bardzo ale i cieszę z powrotu do pracy. Byłoby super gdyby nie konieczność rpozstania z Martą beeee Byliśmy dziś też na usg jamy brzusznej i wszystko ok. Na razie nadal nie wiadomo skąd te krzyki przy jedzeniu więc widmo szpitala nie oddaliło się od nas. Marta nadal ma katar i do tego jeszcze silny kaszel. byliśmy dziś u pani doktor bo zaczęłam się już denerwować. Dostała coś na kaszel i katar i do piątku mamy ją obserwować czy będzie poprawa. oby tak było.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6330g.......64cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7045g.......70cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....8200g.......68cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....7750g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....6300g.......68cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm evka81........Olivier..........02 lipca...........8700g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca............6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........7650g ......68cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7100g.......63cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............6710g.......62cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............5500g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............7300g.......68cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........7800g........ok.71cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca............7000g.......68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............6450g.......70cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus........... www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek........... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka........... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja.............www.majai.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 dla Wiktorka Asiek ja też bym podejrzewała,że coś energetycy \"zdziałali\" -bo faktycznie za wiele naraz nawaliło!!!!! współczuję 👄 Hepciu -czy ty odbierasz pocztę przez outlook express????? ja tak odbierałam,i mimo,że babki przesyłały (Alcza-od Ciebie też dostałam,ale nie podświetlało... :-( ) książkę-nie mogłam jej otworzyć,dopiero gdy odebrałam bezpośrednio z poczty weszła :-D dzięki ,dzięki 🌻 Gosiaczku :-D dużo zdrówka dla Marty ❤️ dla innych naszych forumowych dzieciaczków też ❤️ ❤️ co do wzrostu mojego \"skarbika\" -pediatra go mierzyła 2x i było 70cm ,a te rozmiary ubranek ...... 😡 .......trzeba dziecku teraz już chyba w sklepie przymierzać,aby wiedzieć ,czy pasuje ,i czy czasem nie zamałe 😠 .....jedyne ubranka których rozmiarówka się zgadza,to te \"lepsze\" (czyli droższe )........a mnie na nie nie stać,więc tylko prezenty zostają :classic_cool: 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Malym jubilatom duuuzo buziaczkow!!!! swieta swieta i po swietach.ale swieta wyjatkowe!!!! asiek energetyka sie nie przyzna...ale na bank cos spiep...podziwiwiam Twoj spokoj !i kominek w domku swieta sprawa! Hubi przez cale swieta duzo z nami rozmawial a jeszcze wiecej sie glosno smial! kochany!!! dostal duzo prezentow ale najbardziej podobal sie Mu hipcio od nas...ktory dotarl dopiero dzis...echh ta poczta hipcio gawozy jak dzieciaczki nasze i smieje sie i Hubi razem z nim .glosno! zupki zajadamy z mila checia.szeroko otwieramy buzke i pochlaniamy caly duzy sloiczek! ale deserkow nie lubimy... bardzo chetnie sie turlamy.najchetniej jednak bujamy sie na czworaka. po katarku i kaszelku nie ma juz sladu.ufff!!! edi masz cichego adoratora!!!! :) pozdrawiamy wszystkie Mamusie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×