Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Witam Dla solenizantów Zuzi, Wiktorii i Huberta wszystkiego naj... dużo zdrówka i uśmiechu. Mąż dziś przyjeżdża także będę mogła pomóc mamie w kuchni, te 3 tygodnie tak szybko zleciały że szok, no i już po Świętach wracamy do domu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ dużo buziaków i 🌻 dla Karolinki,która wczoraj skończyła pół roczku i 🌻 dla Krystianka Który wczoraj skończył 5 miesięcy... oczywiście 🌻 🌻 🌻 ❤️ dla \"naszych\" forumowych bliźniaczek Zuzi i Wiktorii -już 7 miesięcy minęło.....ach....i ❤️ dla Huberta ......:-) :-D kobietki czytam Was ,czytam.......ale nic nowego u nas,więc nie mam o czym pisać... wcześniej już pisałam,że przygotowania do świąt już za mną.....tylko teraz małe gotowanko wigilijne i...już... cały ten tydzień mam na \"wyjazdach\",dlatego musiałam tak wszystko wcześniej poplanować ..... prezenty?.......kupione :-D.....resztę napiszę co kto dostał już po....albo i święta tutaj wpadnę-jak nie będę miała gości......a na to raczej się nie zapowiada,bo moja siostra cioteczna rodziła 3 tyg po mnie i w święta będzie chrzciła.....inna z kolei siostrzyczka cioteczna ma okrągłą rocznicę ślubu-więc rodzinka będzie miała imprezki...hihihi.. :-) ;-) .............ja z Łukaszkiem wpadniemy na imprezki tylko na chwilkę ,więc resztę świątecznych dni spędzę z synkiem,a jak będzie spał,to pobuszuję po necie,bo od telewizora się odzwyczaiłam-tylko jakieś programy informacyjne odlądam,aby wiedzieć,co się na świecie dzieje ;-) Reniu witaj-rozumiem te dziewczyny,które nie mogą często tu wpadać.......-ja też pewien czas netu nie miałam,ale zrobiłam duży postęp w tym kierunku :classic_cool: :-D bo to wciąga.........;-) edi-kochana ja przez prawie 8 lat byłam.........w Grecji :-) ,wróciłam,jak miał się urodzić Łukaszek-i na razie tu zostanę....,a mój A.jest w Anglii,miał wrócić na święta,ale.......:-( 😭 nie wróci,....ma tam syna i córkę z poprzedniego związku i chciał te święta spędzić z nimi,a że nie wie ,kiedy znów tam pojedzie nie miałam sumienia,by mu kazać wracać i święta spędzić z nami.......ale po 6 stycznia już będzie napewno :-) pozdrawiam Was i Wasze dzieciaczki 👄 ŻYCZĘ WAM SMACZNEJ WIGILII ( ;-) -napewno przyżądzacie jakieś regionalne przysmaki-mogłybyście napisać jakie-chętnie poczytam!!! ) RADOSNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT ,DUŻO ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!! :-D :-D :-D całuję mocno 👄 Dora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapomniałam złozyc zyczenia dla Zuzi i Wiktori oraz Huberta-sliczne imiona. ja zamiesciłam jedno zdiecie z chrzcin jakbyscie chciały mnie poznac wizualnie bo ja juz prawie wszystkie was kojaze. Gumecka mój tez nienawidzi lezec na brzuchu wiec z raczkowania nici. Dora ja tez spedze swieta bez tatusia karolka bo on jedzie do rodziców a ja u swoich,wazne ze karol bedzie ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora 77-- ja robie moczke :-)skladniki: piwo jasne piwo ciemne, piernik wlasnie specjalny na moczke i moczymy ten piernik w piwie chyba z jedna noc o ile pamietam, pozniej dodajemy wszystkie bakalie jakie mamy pod reka i kompoty z agrestu i truskawek razem z owocami a pozniej gotujemy. jemy to na zimno. jest pychotka to robimy na slasku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracciatella bez czekolady
witam mamusie podobnych dzieciaczkow, jak moje!:) przepraszam, ze tak wpadam, choc mnie nie znacie, i od razu mam pytanie, ele temat wazny!!1 czy slyszalyscie cos o zupkach i deserkach firmy NUTRICIA, w ktorych rzekomo mozna znalezc kawalki szkla?!!!:( cos wiecie? bo wlasnie mam porzadny zapas tego w domu.... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwile, zeby zlozyc Wam najserdeczniejsze zyczenia swiąteczne, duzo usmiechu, pozytywnych mysli, powodzenia w wychowywaniu dzieciaczkow, duzo milosci, dobrych przyjazni, jak najlepszych relacji rodzinnych, dobrego jedzonka, pieknych prezentow i duzo duzo szczescia 🌻 :) :) :) JaMama i Rys Straciatello - niczego takiego o Nutricii nie slyszalam, moze to jakas glupia plotka, kt. wyszla np. od konkurencji. proponuje napisac maila do samego producenta; jesli maja cos na sumieniu, to nie sadze, zeby sklamali, w koncu chodzi o zdrowie dzieci. probuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy za zyczenia i sami skladamy 1000 buziaczkow dla wszystkich dzieciaczkow!! Swieta ach te swieta....choinka ubrana...mieszkanko ogarniete....prezenty spakowane...tylko dla Hubiego nic nie bede miala poniewaz miala przyjsc paczka ale ....zaginela na poczcie buuu no coz pocieszam sie tym ze On i tak jeszcze tego nie rozumie a prezenty i tak dostanie od Babc.a ja po swietach bede szukala zaginionej przesylki... Gumecka Hubiemu z katatku zrobil sie kaszelek(bo jak splywalo to maly odkaszliwal)- bez temperatury- oto jak walczylismy: flegamina i nurofen -rano i po 8 godz po 2,5 ml (flegamina przez 5 dni ,nurofen 3 dni) pyrosal 5 ml na noc nasivin (badz JCN sa polowe tansze) po 1 kropelce do dziurki na noc no i gruszkowanie (ale Hubi robil straszliwe awanyury wiec sciagalam Mu tylko dwa razy dziennie) teraz juz prawie jestesmy zdrowi Hubi sam jeszcze nie siedzi ale wcale sie nie zdziwie jak za miesiac bedzie raczkowal...na razie zwiedza na kolankach i skokami swoje lozeczko (w koncu do czegos sie przydalo...) oooo marudzimy....wczoraj nie spal caaala noc-chcial sie bawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Swiat zyczymy duzo usmiechu i radosci nawet wtedy,gdyspotka Was smutek. Teczy na niebie,ktora Wam przypomni, ze i nad najmroczniejszymi chmurami swieci slonce. Oddanych ludzi.Pewnosci, ze o Was ktos mysli kiedy czujecie sie samotne. Przyjaciol, ktorzy wskaza Wam piekno ktore maja widziec Wasze oczy. Swiatecznego ciepla przez caly rok. Pewnosci w watpliwosciach. Aby marzenia zmienily sie w rzeczywistosc a sukcesy przerosly oczekiwania. Pociechy z Wielkiego Cudu , najpiekniejszego prezentu jaki dostalysmy od zycia. ZDROWIA ,ZDROWIA ,ZDROWIA Ania z Hubikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6330g.......64cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7045g.......70cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....8200g.......68cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....7750g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....6300g.......68cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm evka81........Olivier..........02 lipca...........8700g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca............6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........7650g ......68cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7100g.......63cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............6710g.......62cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............5500g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............7300g.......68cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............7400g ......68cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........7800g........ok.71cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca............7000g.......68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............6450g.......70cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www Ello Mamusie uzupełniam tabelke po szczepieniu;) pozdrawiam postaram sie pozniej sie odezwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracowitym dniu i tak tutaj wesoło oraz świątecznie, a ja zacznę od narzekania... i to poważnego :( otóż wczoraj wieczorem zepsuł nam się piec i nie mamy ani ogrzewania, ani ciepłej wody:(:(:(:(:(:( 😭😭😭😭😭 chyba nie muszę wam tłumaczyć jak wygląda prespektywa świąt w zimnicy i przede wszsytkim chodzi mi o Maksia, a sama naprawa też trzepnie nas po kieszeni:( Coś stało się z prądem, bo nie działa nam w domu komputer, video, wieża no i ten najważniejszy PIEC! Tak to jest jak w domu ma się dużo elektroniki, a piec do ogrzewania też nowoczesny, naszpikowany techniką i mamy teraz za swoje:P. Nie wiadomo czy wogóle ktoś się zgodzi dzień przed świętami zerknąć na niego, a nawet jak ktoś przyjedzie to jest nikła szansa na naprawę, ponieważ części są ciężko dostępne😠. Tak się cieszyłam na te pierwsze święta z Maksiem, wszystko już prawie mieliśmy dopięte na ostatni guzik i tutaj wieczorem taka katastrofa... wciąż mi się płakać chce i z nerwów boli mnie brzuch. Przez te nerwy aż wieczorem pokłóciłam się z S. - taki nastój. Potem się pogodziliśmy, ale i tak widać po nas zupełny brak humoru. Przepraszam, że wam tak biadolę tuż przed radosnymi świętami, ale musiałam się wygadać... tak mi smutno i wciąż chce mi się płakać. Jak pisałam wszysko praktycznie mam pokupione i prawie skończone wszystkie przygotowania - zostały ostatnie szlify i fajnie by było gdyby nie... ach. Prezenty kupione: dla męża spinki do koszuli + piżamka, dla Maksia żyrafa, a dla brata bluza. Przez święta pewnie nie uda mi się tutaj zajrzeć z dwóch powodów -po pierwsze dużo zajęć, a po drugie zepsuty komputer:P My wigilię jemy w domu: nasza trójka + mój młodszy brat, który mieszka na dole (jest kawalerem). Pierwszy dzień świąt jedziemy do teściowej na obiad, a po południu do mojej cioci. W drugi dzień jesteśmy w domu i na obiedzie będzie młodszy brat z dziewczyną, natomiast po południu przyjeżdża do nas starszy brat z rodzinką oraz ciocia i kuzynka także z rodzinami - taka najbliższa i najserdeczniejsza rodzina. Także ludzi trochę będę mieć, więc pracy też dużo. Dzisiaj tatuś ma urlop i bawi sam Maksia:) i znów radość trochę zakłóca jedna myśli - w domu zimno. ech lepiej kończę, bo cokolwiek piszę kojarzy mi się z naszym problemem:( nie chcę wam tutaj psuć atmosfery radości... Wszystkiego naj, naj dla solenizantów🌻 Pewnie jeszcze tutaj wpadnę, a pod koniec pracy jeszcze złożę życzenia świąteczne. Dziś poproszę szefostwo o wcześniejsze wyjście do domu - załatwienia z piecem no i ochotę do pracy też staciłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów ja bo właśnie usłyszałam w radiu informację o Nauturicia. Podobno z Holandii matka oskarżyła ich o to, że znalazła szkło w słoiczku. Firma ma wycofać całą partię produkowaną na wadliwej maszynie. Wiecej o tym będą gadać w następnych wiadomościach i odwiedzą też fabrykę - napiszę co powiedzą. Rzekomo mają uspokoić matki. Sama mam parę słoików w domu.... oby to się wyjaśniło pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna wieść o Naturicia: Podobno wadliwa partia była produkowana w Opolu i do uszkodzenia słoiczków dochodziło po pasteryzacji, czyli kiedy były już zamknięte. Szkło znajduje się raczej na zewnątrz słoika pod pokrywką - firma wycofuje tą partię ze sklepów. Zapewniają również, że nic nie grozi maluszkom, ponieważ po pierwsze jak pisałam jest to na zewnątrz słoika i może się dostać do pokarmu tylko w czasie otwierania, więc trzeba uważać, a po drugie ponoć lekarze pediatrzy zapewniają, że nawet jakby dziecko zjadło tak mały okruszek szkła (średnica do 1 mm) to nic mu nie grozi. Nie ciekawie to i tak brzmi. Widzę, że tutaj pustka i tylko ja się udzielam, ale to przez moje nerwy. Chyba za chwilkę \"zwieję\" z pracy. Mąż dzwonił i przyszli fachowcy podejrzewają niestety spalenie się płyty głównej, która nie dość, że kosztuje koło 500zł to na dodatek jest ciężo dostępna:(:(:( kiedy dostanę dobrą wiadomość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzymy Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt! Dominika, Marcin oraz Wiktorka&Zuzia{kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka11
Dziewczynki, dołączam się do Was. poradźcie mi czy ginjal można brać w ciąży, acha i urinal?? Pomocy!!! Nie wiedziałam.... brałam, do lekarza dostanę się po Świętach. Padam z niepokoju, ratujcie!!! Wesołych Świąt i pięknych chwil w nadchodzącym roku 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj juz chyba nie wpadne ani jutro wiec składam zyczenia dla wszystkich mam dzieci oraz waszych rodzin Z dzwiękiem dzwonów melodyjnych, Wraz z opłatkiem wigilijnym, W dzień Bożego Narodzenia, Ślę serdeczne te życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia I w Nowym Roku marzeń spełnienia. bylismy dzisiaj na zakupach.karolek pierwszy raz jechał siedząc w tych wózkach sklepowych i patrzył dookoła.był zachwycony.jutro ja ide do rodziców z małym ale w niedziele wraca tata karola.gotuje bigos bo reszte da nam rodzina kto to bedzie jadł.jeszcze raz wesołych swiąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione życzenia dla wszystkich wczorajszych solenizantów👄🌻. Ciche piękno Bożego Narodzenia ogrzewa dom i opromienia serca. Niechaj święta wypełnia się tym pięknem,a Nowy Rok przyniesie wiele szczęścia.Tego życzą Gosia,Marcin i Wiktoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki i ja sie przylaczam do cieplutkich zyczen (cieplutkich zwlaszcza dla asiek:)) dla was wszystkich, maluszkow, partnerow, rodzin... Niech wam Wigilia uplynie w cudownej atmosferze a Nowy Rok 2006 (juz!!!) niech bedzie jak prezent pelen najpiekniejszych niespodzianek❤️ ❤️, samych dobrych chwil, momentow, ludzi, miejsc... Wszystkiego naj, naj, naj:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Składam najserdeniejsze życzenia Wesołych, Pogodnych Świąt oraz bogatego Mikołaja, oby ta atmosfera była z Wami wszystkimi przez cały Nowy Rok 2006. Alicja, Rafał i Dawidek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wpadam tylko na chwilkę, żeby złożyć życzonka spokojnych, radosnych śnieżnych świąt Bożego Narodzenia. dzieciaczkom życzę całej masy prezentów a Wam i waszym rodzinkom by te święta minęły w spokojnej i rodzinnej atmosferze :) P.S. Więcej napiszę jak znajdę czas i jak uda mi się przeczytac co naprodukowałyście podczas mojej nieobecności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ojej ale Świętami tu pachnie.... Marta nadal ma katar więc nadal więcej marudzi, ale ogólnie humorek jej dopisuje, ale bardzo się męczy bidulka Chciałam życzyć wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, dużo spokoju, miłości i radości z pociech. I oby przyszły rok owocował w równie cudowne wydarzenia jak ten dobiegający końca. Renia - wracaj do nas czekamy na Ciebie Gumecka - u mnie to samo -Marta na brzuch i awantura gotowa. Pewnie faktycznie przejdą od razu do stawania. Martwi mnie to troszkę bo to podobno niedobrze jak dziecko pomija okres raczkowania. Asiek - dla Ciebie i Twojej rodzinki szczególnie dużo ciepła na re święta. Szczególnie gorąco pozdrawiam dziewczyny które dawno nie zaglądały - pewnie maleństwa im na to nie pozwalają: Kasmo, Madala, Aniłek Czarny, Bumpy, Kędziorek, Teska, Agnieszka Sz. Anulko a co u Ciebie - odezwij się bo zaczynam się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim dziekuje wszystkim za pamiec i zyczenia dla mojego krytianka. ja rowniez przesylam dla wszystkich spoznione zyczenia 🌻 sorki ze nie pisze ale odkad wrocilam do pracki bardzo szybko mijają mi dni i nie moge znalezc na nic czasu. w Wasza strone przesylam serdeczne zyczenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, samych wspanialych chwil, w dzisiejszy wieczor wigilijny rodzinnej atmosfery, duzo ciepla i usmiechu na twarzy. Dla wszystkich maluszków laskawego Mikolaja, tak zeby nikogo nie pominął...... pozdrawiam 🖐️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************************************* ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2006 ROKU DLA WAS KOBIETKI, DLA DZIECIACZKÓW ORAZ WASZYCH RODZIN ŻYCZY JANINA Z KAMILKIEM I MĘŻEM *********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki drogie z okazji tych najpiekniejszych Swiat chciałam Wam wszystkim bez wyjatku złożyć jak najpiekniejsze zyczenia niech ta Gwiazda ktora daje nam znak ze Chrystus Pan sie narodzil prowadzi Was po sciezkach zycia i prostuje je pod waszymi stopami, aby nigdy nie zabraklo Wam sil w wychowywaniu Waszych cudownych dzieciaczkow, aby usmiech nigdy nie znikal z Waszych buzi i abyscie kierowaly sie tylko prawdziwa miloscia bo ona w zyciu jest najcenniejsza. a na Swieta zycze bogatego Gwiazdora, smacznych frykasikow swiatecznych cieplej milej i pelnej milosci atmosfery i jeszcze raz Wszystkiego dobrego Agnieszka i Rafałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten szczegolny dzien kochane moje skladam Wam serdeczne, cieple zyczenia. Przede wszystkim zycze zdrowia dla Was, Waszych dzieci i partnerow.Spokoju, mniej klopotow, wiecej milosci i usmiechu- bo tego nigdy za wiele. Przesylam rowniez zyczenia od Tusi...i oczywiscie od malutkiego facecika;) Ania, Tusia i Kubus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat, zdrowych pogodnych i spokojnych zycza wam Jola z Lukaszem i Karolinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszystkich wymiotło. U nas Święta przebiegają miło i spokojnie. Marta przez rodzinę została zasypana mnóstwem zabawek. Jeszcze troszkę i będzie potrzebny dodatkowy pokój na jej skarby hihi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×