Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Wklejam bo www nie dzialaja wszystkie Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6845g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7515g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....8200g.......68cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....7750g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....6300g.......68cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm evka81........Olivier..........02 lipca...........8700g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca............6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........7650g ......68cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............6710g.......62cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............5500g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............7300g.......68cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........7800g........ok.71cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca............7000g.......68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............6450g.......70cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus........... www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. mojreczka........Tymuś........ www.tymoteuszek.bobasy.pl Z okazji Nowego Roku http://images1.fotosik.pl/9/a50z75bqdof8qrde.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim doczytałam do końca też posłałąm mojreczce i ewelince babycook. Alcza i Gosiaczek - wielkie dzięki za książkę. Mąż zadziałał i tym razem się udało -wielkie ukłony dla Was. Evka - zdrówka dla Oliego, a co do darcia się to ja też znam to dobrze znam aż za dobrze..... Ale za to jak jest humorek to uśmiechy takie że hoho Ana - oby jak najszybciej zniknęła ta wysypka po proszku. Ja też już lekko przyprawiam te zupki i nadal bez entuzjazmu. Owszem MArta je zje ale muszę przy tym nieźle się nagimnastykować np. leci ptaszek do dziupli frrrr, leci piłka do bramki itp. A swoją drogą dziewczyny w jakim proszku pierzecie bo ja cały czas w Jelpie i zastanawiam się czy nie przejśc na normalny proszek tylko zastanawiam się czy trzeba stopniowo mieszając dwa proszki? Życzę wszystkim jeszcze raz wszystkiego najlepszego na Nowy Rok i udanego Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książka doszła dziekuje bardzo:D jestem chora...mam katar i powoli boli mnie gardlo. tymus tez ma katarek i boje sie strasznie zeby i jemu sie nie pogorszylo. moj sylwester jest do d... moj m. przyszedl z pracy ....wypil piwek i spi.....na taka tragedie nie bylam psychicznie przygotowana. wiedzialam ze nie pswietujemy ale zeby az tak????? tak jak ja to tylko stare zgredy spedzaja sylwestra! i JA !! no ale nie smuce wam tutaj. mam nadzieje ze wasza zabawa jest wprost proporcjonalna do mojej> bawcie sie super! a przynajmniej spedzajcie mily wieczor z mezem( bo dzieciaczki to powoli pewno juz usypiaja) buziaki na nowy rok dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dla wszystkich kobietek i dzieciątek i serdeczne życzenia, by nowy rok był sto razy lepszy niż ten, który mija. Mojreczko...mój M też śpi...nie wytrzymał, on zawsze majpóźniej o 22 już chrapie..a dziś wytrzymał do 23:30....więc i ja siedzę sama, ale mnie nie jest smutno...bo myślę sobie,że mogło być gorzej.... Uśmiechnij się, nie martw....tak czasem bywa....szczególnie Ciebie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ KOCHANE !!!!!!! W OSTATNICH CHWILACH TEGO STAREGO ROKU PRZESYŁAM WAM NAJLEPSZE , NAJMOCNIEJSZE I NAJCIEPLEJSZE ŻYCZENIA NA NADCHODZĄCY NOWY 2006 ROCZEK 🌻 🌻 🌻 myślę ,że Wszystkie będziemy najszczęśliwsze patrząc na nasze forumowe dzieciaczki jak zdrowo rosną ..........TEGO CHYBA ŻYCZY SOBIE KAŻDA MAMA :-D :-D :-D jak widać sylwestra spędzam w domku :-) dzieciaczki śpią , a ja z rodzicami siedzimy przed telewizorkiem ;-) zaraz otworzymy malutkiego szampanka ........ CAŁUJĘ WAS WSZYSKIE I wSZYSTKIE DZIECIACZKI 🖐️ ....zmykam.....pa Dora 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!! Oby był jeszcze lepszy od poprzedniego. Uściski dla Was Mojreczko i Anulko. My z męzem siedzimy sami i delektujemy się spokojem. NAwet kolacji sobie nie zrobiliśmy bo mamy lenia hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po sylwestrze.karol był u babci a my z R i moją kolezanką siedzielismy sobie do 1 w nocy popijając jak to okreslił dzisiaj mój chłop jak emeryci.karolek kodpukac dzisiaj grzeczny.a mi sie strasznie sprawdza przyslowie jaki nowy rok taki cały rok juz jakies 8 lat.tak wiec moze sie zmieni.tata wczoraj wrócił z ukrainy i przywiózł mu takiego psa maskotke pies jest wiekszy od niego swietny.na nasze pieniądze to 38zł. po zebach ani sladu ale sziedzi juz slicznie.przesle jakies fajne zdiecia ale potem . zycze zdrowia wszystkim chorym radosci smutnym spokoju zmęczonym i wogóle wszystkiego naj w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeń, o których warto śnić Radości, którymi warto się dzielić Przyjaciól, z którymi warto być Nadziei, bez której nie da się żyć Najlepsze życzenia na cały Nowy Roczek dla Was wszystkich i całych rodzin. My wczoraj byliśmy w domku, wpadł do nas kolega i tak sobie siedzieliśmy do 1.30. Dziewczynki spały jak zabite nawet jak o pólnocy strzelały petardy, obudziły się natomiast ok.1, dostały jedzonko i poszły spać. Nawet za bardzo nas nie męczyły. Teraz zmykam, bo chyba czas się gdzieś ruszyć ;) Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia Noworoczne, oby zdrowie zawsze było, szczęście częściej przychodziło, zero zmartwień i kłopotów a dla dzieci samych psotów. WSZYSTKIEGO NAJ... życzy Alicja, RAfał i Dawidek My sylwestra spędziliśmy w domu, przyszli do nas znajomi i tak siedzieliśmy do 2.30. To chyba pierwszy taki sylwester gdzie tak szybko poszłam spać, zawsze gdzieś balowaliśmy na tak zwanych \"balach\", ale jak się ma małe dziecko no to trzeba odpuścić. Dawidek był bardzo grzeczny i jak nigdy zasnął ok. 20 (tak przed 22 w śnie dostał jeść) i spał do 6.10. Spisał się na medal. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pierwszym dniu nowego 2006 roku :D...hihi jak to fajnie brzmi :D Ja z Olim imprezowaliśmy u moich rodziców.M niestety pracował (jak już kiedyś pisałam jest Dj\'em) noi grał na dyskotece. Z moją mamą popijałyśmy karmi kawowe i oglądałyśmy telewizję :P Czekałam na te fajerwerki ale niestety się nie doczekałam...usnęłam o 23.50 :( Na szczęście maluszek się nie obudził. Blanka,Gosiaczek ,Alcza dzięki za przesłanie książeczek tylko niestety nie mam nic w załącznikach i nie da się otworzyć :( nie wiem co się porobiło i jakbyście mogły to spróbujcie jeszcze raz. Zaczyna mnie wkurzać ten outlook express bez przerwy szwankuje!Jak nie jakieś błędy wyskakują to teraz takie jaja :P chyba trzeba z powrotem powrócić do swojej poczty w interii. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelki bo ktoś nas zagubił Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6845g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7515g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....8200g.......68cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....7750g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....6300g.......68cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm evka81........Olivier..........02 lipca...........8700g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca............6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........7650g ......68cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............6710g.......62cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............5500g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............7300g.......68cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........7800g........ok.71cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca............7000g.......68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............6450g.......70cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus........... www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek........... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka........... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja............ www.majai.bobasy.pl mojreczka.......Tymuś.......... www.tymoteuszek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ wpadłam tylko powiedzieć \"dobry wieczór\" 1 stycznia 2006r ;-) evka81 -pracowałam właśnie ;-) nad naszą tabelką ,i nagle mnie rozłączyło :-( ,a jak znowu tutaj weszłam to widzę że NOWIUTKA ,CALUTKA :-D tabelka już jest :classic_cool: do nas (tzn do Łukasza) też kaszel i katar się przyplątał 😠 wezwałam wczoraj lekarkę ,a ona mówi,że to nic groźnego - oby... :-( Sylwester był w domku,jak już wyżej pisałam ,a pokaz fajerwerków to aż mnie zaskoczył :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: prowincja też potrafi się bawić !!! a jaką imprezę samorządowcy zorganizowali ho ho... darmowy szampan (a raczej coś musującego ;-) ) do tego kiełbaski pieczone na ogromnym ognisku i muzyka baaardzo głośna :-) .....z moich okien wszystko było widać ,ale tylko z mamą troszkę na balkonie postałyśmy .... hi hi hi .....bo gdzie same pójdziemy -tata się już zaoferował,że jak dzieci śpią to może z nimi zostać :-) może za rok .... evko ja teraz postanowiłam ,że jak będę spodziewała się czegoś większego na pocztę to bezpośrednio będę odbierać -bo outlook 😡 tylko dobry do krótkich wiadomości - ostatnio nawet zdjęcia mi zablokował 😡 moje dziecię zaczęło się przewracać !!! do tego stopnia już sztukę opanował(ale tylko z brzuszka na plecy) , że pełza,pełza,szybko,a na brzegu łóżka---fik ...omało co mi nie spadł ....... nie wybaczyłabym sobie.......więc zakupiłam w końcu łóżeczko :classic_cool: , większość dnia więc moje dziecię w nim przebywa i to raczej chętnie :-D :-D już od dwóch dni także w nim śpi,troszkę marudzi wieczorkiem bo zębole już widać ,chociaż jeszcze się nie przebiły :-( i do siebie biorę dopiero około 5 rano :-D :-D :-D nareszcie jakaś stabilizacja bo o 22 -22.30 już śpi i to już 4-ty dzień :-) pozdrawiam Was i dzieciaczki i gratuluję Waszym dzieciaczkom postępów 🌻 🌻 zmykam 🖐️ Dora (oooooo..........a na początku pisałam,że tylko wpadłam ,a tu.......sorki za ilość 👄 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Oliwiera i jego mamy.widze ze maly tez ma niezłą wage jak karol on juz ponad 9 wazy ale jeszcze nie wpisuje bo u lekarza go dokładnie zwazą. sylwester w domu .byla u nas kolezanka.wczoraj mielismy gosci z angli-kolezanka z akademika.w tym tygodniu jeszcze jeden kolega bedzie bo tez przyjechał na swieta.widział juz karola jak miał 2 tyg to troche dawno.karol juz tak zasówa w chodziku ze jak go wołam z jednego pokoju do drugiego to przybiega.na nocniku trz umie siedziec.teraz stoi przed lustrem i guga do \"kolegi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku:D W domu nadal mi net nie działa, więc nie mogłam do was przez weekand zajrzeć. Sylwestra spędziliśmy w domu, ale i tak na małej imprezce, ponieważ mój brat zaprosił kilku znajomych (12 osób), więc zeszliśmy tylko na dół i też się załapaliśmy;) Wypiłam 2 lampki wina - co mi się jeszcze nie zdarzyło, ale Maks i tak nie spał;) poszliśmy spać o 1.00, bo nie mieliśmy już siły wciąż biegać do Maksia oraz chciało nam się już spać. Maks jak to ostatnio bywa często się budził w nocy i wciąż któreś z nas do niego biegało:( zacznam się martwić tymi jego nocami. Wciąż budzi się często, nierzadko z płaczem i ciężko go uspokoić - najlepiej oraz najszybciej to piersią. Tak więc są nadal noce, że budzi nas co 1-1,5godz - czasem tylko zdarzają się noce z pobudkami co 3 godziny. Już nam ręce opadają - nie wiemy dlaczego nie jest coraz lepiej😭 oczywiście nadal przez to większość nocy śpi z nami. edi - z nocnikiem to wiem, że już obgadane, ale chciałam tylko coś dodać. Otóż moja przyjaciółka zaczęła sadzać na nocnik swojego synka jak miał 1,5 roku i stwierdziła, że żałuje. Zastosowała się do tego co przeczytała i jej syn nie chce wógole siedzieć na nocniku. Przy następnym postąpi inaczej i zacznie przyzwyczajać dziecko wcześniej. Wiadomo, że maluszek nie wie o co chodzi i świadomie kupki czy siku nie zrobi, ale przynajmniej się z nim oswoi. Po jej stwierdzeniu też postanowiłam kupić nocniczek kiedy Maks będzie już pewnie siedział sam (na razie zdarzają mu się przewrotki na bok). Szczerze podziwiam postępy twojego synka - jak już śmiga w tym chodziku:) A co do powiedzenia \"jaki nowy rok - taki cały rok\" - to ja bym wolała, żeby u nas raczej się nie sprawdziło. Jak już pisałam Maks w nocy wyjątkowo źle spał (choć generalnie nie śpi dobrze:P ), potem przez cały dzień był marudny, ale i tak nie mógł zasnąć na dłużej. Tak więc u nas bywają lepsze noce i dni, dlatego oby się nie sprawdziło;) ana - u was też pobudki? zaciekawiło mnie to uczenie spania. Jak to zamierzasz zrobić? może też skorzystamy:) evka - witaj w klubie częstego budzenia się w nocy;) zaczyna mi się wydawać, że przespanie całej nocy bez budzenia się to jakaś fantazja:( coraz bardziej też mnie to martwi, bo zamiast być coraz lepiej to wydaje się nam, że jest gorzej😭 Dziś mamy kolędę - zobaczmy do czego się przyczepi nasz proboszcz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale juz dlugo nie pisalam nic choc czytam regularnie, ale tak to jest praca plus dom i rodzina to sa praktycznie 3 etaty. u nas katar nie ustepuje na dobre praktycznie nigdy ale pani dr mowi ze smarowac pod noskiem mascia majerankowa i tyle bo plucka i oskrzela czyste. co do siedzenia to podobnie jak u Asiek78 zaliczamy jeszcze przewrotki na boczki ale zaczyna byc juz ladnie choc zastanwia mnie bo wszyscy lacznie z lekarzami mowia ze Rafalek jest bardzo silny prorokowali mu ze w 4 miesiace bedzie siedzial teraz ze w 10 bedzie chodzil a on mowi ze musi przyjsc moment i jak sie siedzi w 6 miesiecy to tak ma byc on wczesniej nie bedzie sie wysilal:) ale jest tak kochany ostatnio zabralam go do pracy rano na kilka minut to wszyscy mowili ze on ma skosne oczy od smeichu bo non stop sie mu buzka i oczka smieja. zabkow jak nie bylo tak nie ma a z nocnikiem to tez jestem za wczesnym sadzaniem bo im pozniej tym trudniej pozdrawiam Was wszystkie i zycze udanego szczesliwego roku a ja uciekam do pracy bo poczatek roku to w urzedzie pracy jeden wielki koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 dla Oliwiera i ❤️ dla jego mamusi :-D u nas dalej kaszel-mama kazała mi dziś znowu po lekarkę dzwonić,ale poczekam jeszcze...jak mu się antybiotyk skończy czyli pojutrze i nie będzie poprawy,to wtedy.... nocniczek :-) powiadacie hmm....ja też jestem zdania ,że im wcześniej tym lepiej,ale poczekać trzeba ;-) aż Łukasz sam będzie siedział :-) :-) ........pamiętam oswajanie się Dawidka z nocnikiem hi hi hi ....siostra kupiła taką foczkę z pozytywką w środku :-) mały miał 7-8 miesięcy .....najpierw traktował nocnik jako krzesełko,potem troszkę siedział gołą pupcią ,ale on od początku strasznie niecierpliwy był ,więc po założeniu pampka spowrotem dopiero robił ;-) ale jak mu się raz udało ,niewiem może przypadkiem i \"zajarzył\" ,że to coś gra ,to potem już nie było mowy o siadaniu,do nocnika wkładał nogę i już.... :-D :-D a jak miał półtora roczku to zaczął robić do \"dorosłego\" sedesu,tylko nakładkę siostra kupiła (chyba już o tym pisałam ???tak mi się coś zdaje ) ...więc ja mam już nauczkę - nocnik najzwyklejszy,ale poszukam jakiegoś wygodnego,bo różne opinie już słyszałam,że trafiają się i takie,które pupcie odciskają :-( 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkiego naj ... dla Oliwiera 🌻 🌻 Już po świętach a Dawidek dostał jeszcze prezenty świąteczne, a to dla tego że nas nie było: dostał drugą kaczkę gadającą-inna niż poprzednia, zabawkę fp i spodenki sztruksowe-za rok będą dobre :) Pogoda nieciekawa, wszystko topnieje, nie idzie przejechać wózkiem, oby do wiosny bo już mam dosyć tej zimy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkiego naj ... dla Oliwiera 🌻 🌻 Już po świętach a Dawidek dostał jeszcze prezenty świąteczne, a to dla tego że nas nie było: dostał drugą kaczkę gadającą-inna niż poprzednia, zabawkę fp i spodenki sztruksowe-za rok będą dobre :) Pogoda nieciekawa, wszystko topnieje, nie idzie przejechać wózkiem, oby do wiosny bo już mam dosyć tej zimy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivierku! 100 lat 100 lat! spanie moj tymuś ma baardzo dobre. wczoraj usną o 20.00 i spał do 7.30 rano. nie narzekam więc na jego sen nie można narzekac. oczywiscie czasem zbudzi sie w nocy, najczesciej kolo 5.30 na jedzonko ale zaraz idzie spac i spi juz wtedy do 8.00 lub 9.00. byłam dzisiaj z Tymusiem u lekarza, bo ma nadal katarek,czasem kaszle i jak sie okazuje ma troszke zaczerwienione gardełko. dostalismy syropek Hedelix, Nasivin soft, witaminke c (do tej pory Tymek nie dostawal nic procz D3),woda morska. mam nadzieje ze mu przejdzie.Boje sie tylko ze ja go moge zarażać, bo wczoraj to mnie tak choróbsko wzielo ze chodzilam i plakalam tak sie zle czulam. Tymek byl dla mnie taki ciezki ze nie moglam go udzwignac( mialam 39 C goraczki).. dzisiaj jest juz duzo lepiej. zakupilam sobie maseczki na twarz zeby na niego nie kasłać- z polecenia lekarza) w ogole po swietach to wieksza czesc mojej rodzinki cos zlapalo, a zwlaszcza dzieciaczki :( anulka-dzieki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieściłam nowe fotki na bobasach, chętnych zapraszam do obejrzenia małego \"Mikołaja\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróce jeszcze do tematu nocnika bo wczoraj kolezanka u mnie była ma 2 letniego syna ,no i wyobrazcie sobie ze uczy dooiero malego sadzac na nocnik,a on znalazł inne zastosowanie ,wlewa tam sok i pije z niego:-)))dzisiaj karol zaczął stekac wiec ja go puc na nocnik ntyle ze nic nie zdejmowałam z niego no i siedział i walił kupe.jakbym siiągnęła pieluche narobił by do srodka wiec dalej obstaje ze to ma sens.zamieszczam nowe zdiecia m.in na nocniku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto latek dla Oliwiera🌻👄🌻👄🌻👄 oraz jego Mamy🌻🌻🌻. Wikusia na Sylwestra bardzo grzeczna,za to Oliwier koleżanki ten to biedaczek się wymęczył,bo miał kolkę:(:(:(,buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkie i wasze dzieciatka. Weszlam na wasz topic,bo mam tez termin na lipca,ale 2006 r Podoba mi sie,ze wasz topic juz tyle czasu jest prowadzony. Do tego pomysl super z tymi tabelkami i zdjeciami. Zycze wam duzo zdrowka w tym Nowym 2006 Roku dla was wszystkich,waszych dzieci i waszych rodzin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie wam dziękujemy za przemiłe życzenia 🌻 I przy okazji jeszcze raz proszę o przesłanie mi książeczki kucharskiej :) Z góry dziękuję i zmykam bo Oli już śpi więc i ja idę wcześniej,bo chcę się wyspać. Sylwia 26 witam, pozdrawiam i życze aby i twoje przyszłe dziecko dawało ci tyle radości co nasze dzieciaczki nam ❤️ 🌻 No cóż dziś chyba też się nie wyśpie...Oli się obudził :P :) Zapraszam na stronke bobasów,nowe fotki z chrzcinek zamieściłam www.evka81.bobasy.pl Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>evka Slicznego masz synka.Juz sobie wyobrazam jak moje malenstwo bedzie duze w tym czasie. Narazie mialo tydzien temu 6,1cm Tygodnie tak leca,ze nie sie nie obejrze a to juz bedzie lipiec. Ja bede rodzic a wasze szkraby Roczek. Juz bym chciala miec za soba porod,ale to moje drugie dziecko i pierwszy porod wspominam milo wiec mam cicha nadzieje,ze teraz tez bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>evka Slicznego masz synka.Juz sobie wyobrazam jak moje malenstwo bedzie duze w tym czasie. Narazie mialo tydzien temu 6,1cm Tygodnie tak leca,ze nie sie nie obejrze a to juz bedzie lipiec. Ja bede rodzic a wasze szkraby Roczek. Juz bym chciala miec za soba porod,ale to moje drugie dziecko i pierwszy porod wspominam milo wiec mam cicha nadzieje,ze teraz tez bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj noc troche lepsza.teraz sobie spi własnie zrobiłam zupe.dodałam pierwszy raz brokuła.zawsz daje jakies miesko dzisaij królika.daje wiecej wody i tak jest lepiej bo łyzczką zje mało a tak ciągnie przez butle ok 200ml.my zupe dajemy tylko na dobre kupy ona nie jest sycąca.nie ma tłuszczu ani nic. dzisiaj karol znowu zaczą stekac no i ja go znowu na nocnik i znowu zrobił kupe,mama mówi ze to dobry znak bo sie nie boji i nie przerywa sobie na nocniku. Czesc Sylwia ty jestes w lepszej sytuacji niz wiekszosc z nas bo juz rodziłas i masz doswiadczenie z dziecmi a ja np nie miałam pojecia i sie bałam i wyłam strasznie bo mnie to przerazało.pozdrawiam starsze dzidzi i ciebie \"w tandemie\" jak mówił mój chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj z okazji wczorajszych \"urodzin\" Olivierka🌻 Dzisiejsza noc była ciut lepsza, ale szału nie było;) Maks obudził się chyba z 4 czy 5 razy:D to i tak w sumie całkiem nieźle oraz ani razu nie płakał (2 razy tylko kwękał). Przeczekam to do 11 stycznia, bo wtedy idziemy na szczepienie i może lekarka nam coś poradzi. Jak nie to klops:P spróbujemy przeczekać... Maks od 2 tygodni koniecznie chce stać tzn. kiedy go podnoszę za rączki do siadu to on od razu sztywne nogi i stoi, kiedy siedzi na moich kolanach wypręża się i usiłuje zejść na podłogę, itd. Niezłe to jest ledwie siedzi, nawet jeszcze nie najlepiej, a już chce stać. Tym bardziej nie możemy go stawiać, że zabronił nam lekarz chirurg oraz pediatra. No i co teraz z takim cwaniakiem robić? agulek - widzę, że nasze dzieci mają radosne usposobienia. Też był Maks odwiedzić mnie w pracy przed sylwestrem i nikogo się nie bał oraz cały czas miał uśmiech na twarzy. Czasem tak się śmiał na głos, że aż piszczał. Dla nas to normalne, ponieważ mamy to na co dzień, choć oczywiście miłe, ale w pracy byli zachwyceni:D miło słuchać takich rzeczy;) mojreczka - zazdroszczę takich nocy:( życzymy zdrówka:) edi - widzę, że teoria mojej przyjaciółki się sprawdza, coraz więcej "ZA" wcześniejszym sadzaniem na nocniczek;) sylwia 26 - dzięki za miłe życzenia oraz odwiedziny. Życzymy dużo zdrówka dla ciebie i kruszynki oraz lekkiego porodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamuski w Nowym Roczku!!! serdecznosci dla OLiwiera!! Mojreczka to taka krowka(ale mi przypomina hipopotama i dlatego hipcio) z tiny lov.ma pozytywke z nagranym gaworzeniem i smiechem dzidzi http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79544453 Edi z tym nocnikiem to chyba racje masz...tez zakupie...jak Hubi bedzie pewnie siedzial! Asiek z ta nasza nauka spania w lozeczku ...obudzilam sie ktoregos dnia a Hubiego nie bylo obok na poduszce :O ...przesunal sie na polowe lozka pod koldra...no wystraszylam sie niesamowicie!!! no to podjelam decyzje ze czs najwyzszy do lozeczka.a ze tak sobie juz wczesniej myslalam,ze czesc tych nocnych pobudek malego(potrafil budzic sie co godz -poltorej) jest z mojej winy (chrapacz pospolity jestem!! ) no to decyzja zostala przyklepana! wiec jest tak :kapiel,kaszka po czym oczywiscie bar mleczny...Hubi zasypia ok 20(w barze)...no i odkladam Go do lozeczka i ...przesypia cala noc z dwoma przerwami ok 2-3 i ok 5-6 ,badz budzi sie tylko raz!!!wstaje miedzy 7.30 a 8.00.poszlo jakos tak gladko.myslalam ,ze bedzie sie budzil jak Go odloze ale On spi spokojnie!!!no i ja tez jakos bardziej wyspana :) ale jak mi Go brakuje w moim lozku :( :( jeszcze bardzo bym chciala nauczyc Go zasypiac samemu tzn nie przy cycu... no ale to juz moj blad wszystkim chorym Dzieciatkom i Mamusiom szybkiego powrotu do zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×