Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Witam serdecznie!!Mam dziś strasznego doła. Dwa dni temu dowiedziałam się że mój mąż wyjeżdża za granicę 7 grudnia a wraca na początku lutego.Jest mi z tego powodu bardzo przykro bo jedyne co mnie martwi to święta.Tym bardziej że do dopiero początek ciąży a ja zostanę sama z wszystkimi problemami.Córka chodzi do zerówki a ja jeszcze pracuję i to na 2 zmiany.Planuję po 13 tygodniu iść na zwolnienie ponieważ nie dam rady pracować fizycznie po tyle godzin na nogach.Pracuję w cukierni na dworcu kolejowym a tam jest czynne od 5 rano do 20 (na zmianę po 8 godzin).Napiszcie co WY planujecie zrobić i czy pracujecie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
Witaj Monika.Widze ze u Ciebie humorek nie za bardzo.Nie martw sie.Moj maz wyjechal w listopadzie a wroci w maju.Na porod bedzie :) Zobaczysz ze czas szybko zleci.Nie mozesz sie smucic teraz.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
Boże! Bidne jesteście dziewczyny.... Tak piekny okres przezywać bez męża to smutno... Wierzę, że jesteście silne i dacie rade , ale powiem szczerze, że nie zazdroszcze. trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki!! To co pisałam to było rano i miałam ogólnego doła,zresztą dziś poniedziałek a ja go wybitnie nie lubię.Teraz jest już dobrze a jeszcze jak przeczytałam że Ty Aisio też jesteś sama to pocieszam się że jest nas dwie.Będzie dobrze i musimy się trzymać razem.Papatki kochane brzuchatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia28
Witam mamuśki i przyszłe mamuśki! Mam na imię Małgorzata , 28 lat iiiiiiiiii jestem w 11 tygodniu ciąży. to będzie moja druga dzidzia , mam 2 letniego synka i bardzo cieszymy się z mężem na przyjście drugiego.Mam nadzieje , że wszystko będzie przebiegać dobrze bo jak na razie to pojawiły się komplikacje wynikające z pierwszej ciąży ale co tam .........cieszę sie że jesteście mamuśki, mam nadzieje ,że będziemy sobie pogadywać na temat naszych brzuszków AAAAAAhhhhhhhh termin porodu mam na 14 czerwca...........pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
Haj Gosia 28, witamy w klubie. Ja z pierwszym dzieckiem miałam termin na 13.06!!! Urodziłam 18.06. Fajnie, że jest nas coraz więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna27
Hej kobietki! Wczoraj byłam u lekarza, dzidzia ma sześć tygodni. Termin na 26 lipca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
Hej dziewczyny.A ja dzis wstalam z ogromnym bolem glowy.A nie wolno zadnych tabletek wiec chyba padne. Witam nowo przybyle przyszle mamusie.:).U mnie to 3 miesiac ale najgorsze dolegliwasci minely. Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia28
cześć dziewczyny , słuchajcie mam pytanie , która z was ma wiedzę na temat luteiny 50 , zasadniczo to chodzi mi o to czy ona powoduje znaczny wzrost masy ciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Gosia28 witaj w klubie zaciążonych! Dopiero wróciłam z pracy a tu jeszcze tyle na głowie.Na temat luteiny nie wiem nic bo nigdy jej nie brałam.Do lekarza idę w przyszłym tygodniu więc później wam napiszę co i jak. Narazie wszystko w porzątku i nie mam żadnych dolegliwości. Pocieszam się że niedługo pójdę na zwolnienie i sobie odpocznę. Zaglądnę tutaj trochę później .Papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzik
Witajcie!! ja mam 29 lat i oczekuję pierwszego dzieciątka, bardzo wyczekiwanego, bo dośc długo się staraliśmy i jesteśmy maksymalnie szczęśliwi. Ja nie mam jakiś bardzo uciążliwych dolegliwości, nie mam też dużego apetytu, trochę śpię, mam trochę nudności. O może.... często robi mi się słabo. A jak tam wasza waga i wyglad. Ja jestem wł. na początku 7 tygodnia, termin porodu mam na 18 lipca. Utyłyście już co nieco???? A macie już odrobinką brzuszka. Ja nie utyałam, ważę na razie tyle ile przed ciążą. Brzuszka też nie widać. Pozdrowionka z warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
no Anna, gratulacje! Co do luteiny to przyznam szczerze, że pierwsze słysze że wpływa na masę ciała. sama biorę, razem z duphastonem. muszę zapytac gina. zmartwiło mnie to że może wplywac na wagę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
Gosia28 wyczytalam w ulotce ze moze powodowac spadek lub wzrost masy ciala.Ja bralam luteine przez 5 mcy ale zadnej zmiany nie bylo.Teraz biore dufaston ale to ponoc to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
bumpy- do kiedy lekarz kazal ci brac dufaston??? Bo mi powiedzial ze mam brac dopoki lozysko sie zawiaze czy jakos tak.Tylko zapomnialam go spytac kiedy to jest:) A czy ktoras bardziej doswiadczona moze mi powiedziec w ktorym miesiacu juz widac brzuszek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
aisio - ja biorę od 3 tygodnia! zawsze musiałam byc czujna jeśli chodzi o ciążę, bo mój organizm wytwarza mało progesteronu i mogłabym ciąze tracić. a tak przy szybkiej interwencji jest ok. W pierwszej ciąży tez brałam od 3 tygodnia (do 18). teraz doktor powiedział mi, że przynajmniej do 14 tygodnia bedę musiała brać, aż funkcji wytwarzania progesteronu nie przejmie łozysko (więc to samo co tobie powiedział). Przy pierwszej ciązy brałam tylko duphaston, teraz razem z luteiną (dopochwową). Kwestia brzuszka jest dyskusyjna. Ja np. już mam, ale ja mam z natury trochę wypukły brzuszek, więc u mnie szybko wychodzi. No i do tego hormony - mam wrażenie, że po nich tez jest większy brzuch na początku. Ale powiem wam z autopsji, że jak sie napatrzę codziennie na ciężarówki (mam sklep z odzieżą ciążową) to bywa z tym bardzo różnie. jedne mają brzuch już w 3 miesiącu , inne dopiero 6-7. To zalezy od budowy ciała, predyspozycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziwczynki!!! Anna27 mam do Ciebie pytanie :którego dnia zaczęła ci się ostatnia miesiączka? Mi 19 pażdziernika a pytam bo jeszcze nie byłam u lekarza i z moich obliczeń wynika że to 6 tydzień.Jeżeli Miałaś tak jak ja to powinnam mieć ten sam termin.Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA na śmierć bym zapomniała!!! Witam NOWĄ koleżankę .Magdzik zapraszam na pogaduchy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) bumpy - przynajmniej problem z ciuchami masz z głowy ;) Właśnie dzisiaj utopiłam trochę pieniędzy w specjalne spodnie. Brzuch rośnie, zamki w starych spodniach trzaskają ;) No właśnie z tym brzuchem to rzeczywiście indywidualna sprawa. Ja już mam całkiem spory jak na mnie ;) Przybrałam na wadze z 5 kg, ale na moją wagę to i tak za mało. Lekarz powiedział, że organizm będzie chciał do końca 3 miesiąca osiągnąć optymalną wagę. A więc jestem na etapie osiagania :D Jem sporo, zwłaszcza rano. Siła wyższa. Chciałam zamarudzić, że zostałam na 4 dni sama, ale wcześniejsze wpisy Moniki 27 i aisio nakazały mi zamknąć usta i nie marudzić ;) W każdym razie trzymajcie się dziewczyny. :) Ale w tym temacie zamarudzę - kobiety w przychodni zgubiły (!) moje wyniki badań poziomu harmonów (!). Jutro mam wizytę u endokrynologa no i sprawa jest pilna. A one po prostu zgubiły... ręce mi opadły :( Endokrynolog przyjmuje raz na tydzień, czekać trzeba w kolejce b. długo. Myślałam, że to załatwię. Wkurzyłam się bardzo, aż mnie poty oblały. Jutro mam przyjść, mam nadzieję, że znadją te wyniki. Wrrrrrrrrrrrr ehhh do jutra... idę coś zjeść ;) pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia28
dziękuję za odpowiedzi na moje zapytanie.Mam nadzieje , że z powodu hormonu nie utyje za dużo brzuszek i okolice ,nie chciałabym wyglądać jak nadmuchany ponton . Jeśli chodzi o wielkość brzuszków to faktycznie zależy to od predyspozycji kobiety jak i ciąży. W pierwszej ciąży bardzo póżno był brzuszek i do samego końca wszyscy dziwili się ,że mam termin a wyglądam na 6 mies.ciążę . Obecnie przy drugiej ciąży zauważyłam ,że brzuszek się pojawił ( być może wpływ luteiny) , mimo początku ciąży czyli 3 miesiąca . AAAhhh tam przecież to pięknie być tak grubym , potem i tak każda z nas dojdzie do siebie i formy , ważne by nie przesadzać z tym jedzeniem za dwoje . O.K obowiązki wzywają pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
Hej dziewczyna od gaf:) Ja mysle że te wyniki się znajdą choć znając naszą służbę zdrowia to rożnie bywa.Tylko pamietaj że nie wolno Ci się denerwować bo urodzi sie mały narwusek :) :) Kurde ja jestem w 3 mcu a brzuch się nie zmienil i nie przytyłam ani kilo.Ale może póżniej jak ruszę to mnie mężuś nie pozna jak wróci. A co do spodni to mam pytanie.Bo najlepiej by mi pasowały takie z regulowanym pasem żeby na jak najdłużej starczyły.Sa takie? I mniej wiecej w jakich cenach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powiedzieć, że baaardzo wolno chodzi mi strona kafeterii. ( to w razie jakby moja odpowiedź pojawiła się np jutro o 10.00) aisio - sprawiłam sobie spodnie takie z regulowanym pasem. Zapłaciłam 120 zł :O Potrzebowałam ich na już. Myślę, że przez zimę w nich pochodzę. :D Fajne są, śmieszne :D Obiecuję już, że się nie zdenerwuję ;) Trzymajcie się brzuchatki (?) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
fajnie, że temacik się rozkręca. Brzuchatki! U mnie spodnie kosztują od 90 zł - 155, to zależy jakie. Ale zapewniam was, ze wszystkie są regulowane i jakie nie kupicie, to powinno byc ok. Właśnie mnie odrzuciło na widok cienkich parówek, które przygotowałam synkowi na sniadanie. Fujjjjjj, chyba ich nie rusze do końca ciązy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
i napiszcie dziewczyny jeszcze raz skąd jesteście. Może niektóre się spotkaja na porodówce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Z miłą chęcią czytam wasze wpisy szkoda że nie miałam stałego łącza rok temu gdy ja byłam w ciązy. Fajnie tak wymieniać się z innymi kobietami swoimi odczuciami i wogóle. Czeka was niesamowite 9 miesięcy zwłaszcza jak maleństwo zacznie się ruszać. Ja tak się do tego przywiązałam że jescze długo po porodzie trzymałam rękę na brzuchu w oczekiwaniu na kopnięcie. Moje słonce ma właśnie 3,5 miesiąca a wasze za rok będzie miało koło 4 lub 5. Pozdrawiam p.s u mnie wrażliwość na zapachy [a raczej na to jak niektórzy ludzie śmierdzą] nie mineła do końca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Z miłą chęcią czytam wasze wpisy szkoda że nie miałam stałego łącza rok temu gdy ja byłam w ciązy. Fajnie tak wymieniać się z innymi kobietami swoimi odczuciami i wogóle. Czeka was niesamowite 9 miesięcy zwłaszcza jak maleństwo zacznie się ruszać. Ja tak się do tego przywiązałam że jescze długo po porodzie trzymałam rękę na brzuchu w oczekiwaniu na kopnięcie. Moje słonce ma właśnie 3,5 miesiąca a wasze za rok będzie miało koło 4 lub 5. Pozdrawiam p.s u mnie wrażliwość na zapachy [a raczej na to jak niektórzy ludzie śmierdzą] nie mineła do końca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzik
Witajcie!!! jejku ja nie wiem jakie to są te spodniek z regulowanym pasem. To te co mają gumę???? Powiedzcie. Wprawdzie nie mam jeszcze potrzeby kupowania ale przecież zaraz będę potrzebowała. Bumpy to może pochwal się gdzie jest twój sklep, to byśmy, ja na pewno, przyszły i cosik zakupiły. ja spodnie.... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
Hej Mamuśki!!! Ja dziś wstałam w dobrym humorze bez tego okropnego bólu głowy,który wczoraj mnie tak męczył. Ja jestem z Pomorza a dokładniej z Gdyni :).Pogoda dzisiaj naprawde super wiec zaraz polecę z psem na spacer. A co do tych spodni z regulowanym pasem to właśnie na jakich zasadach on jest regulowany?Czy to jest gumka?I jakie są rodzaje takich spodni,jeansy też są? Bumpy- jak napisałaś o tych parówkach to samej mi się nieciekawie zrobiło bo ja od początku mam wstęt do wędlin.:) :) :) POZDRAWIAM GORACO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Właśnie wróciłam z pracy.Powyganiali moje koleżanki na urlopy i będę pracować do 20 grudnia bez dnia wolnego.Aż myśleć mi się o tym nie chce.Bardzo dobrze że poruszyłyście temat tych spodni bo właśnie o takie mi chodziło i teraz przynajmniej mam rozeznanie. Dziewczyno od gaf mam nadzieję że twoje wyniki się znajdą. Aisio no to mąż napewno cię nie pozna jak wróci i dopiero będzie miał ubaw. Narazie nie mam wstrętu na jedzenie czegokolwiek,ale tak było i z pierwszym dzieckiem.Może później się zacznie, kto wie . Bumpy ja jestem ze Skierniewic i wątpię żeby Któraś z Was była z tego miasta.To tyle bo obowiązki wzywają .Idę posprzątać i zrobić obiad. Odezwę się później .Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×