Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Gość basia77
Sliwkarobaczywka - dzięki za radę, dziś leżę do góry nogami i brzuchem. Tak poza tym to też nie mam kupionych żadnych prezentów a na myśl o tym szalonym tłumie robi mi się poprostu niedobrze. W razie czego zrobiłam sobie listę prezentów awaryjnych gdyby nie udało mi się znaleźć nic interesującego. Dobre kosmetyki w aptece chyba się nie skończą! Mam nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
cześć dziewczyniki, ja na szczęście porządki mam za sobą, ale szczerze mówiąc nie napracowałam się zbyt wiele bo mieszkamy z mężem z moimi rodzicami ( na jesień się wyprowadzamy do własnego mieszkanka, hura!!!), moja mam więła urlop i praktycznie wszystko porobiła. J a tylko zrobiłam nasz pokój. Prezenty mam prawie porobione, został tylko mój i męża, ale uzgodniliśmy, że kupimy sobie coś do naszego przyszłego mieszkanka. To będzie wspólny prezent. A tak poza tym to złapał mnie dzisiaj dół. Mój mąż jest na wyjeździe służbowym i nie uda mu sioę wrócić na weekend. Byłam dzisiaj u ginekologa, tak się nastawiałam na fikołki mojego maluszka, ale zrobił mi USG dopochwowe i okazało się, że to jest za duża ciąża na takie USG, i mam tylko zdjęcie głowki :-( A następna wizyta dopiero pod koniec stycznia, buu No cóż, najważniejsze, że wszystko w porządku. Ostatnio sniło mi się moje dziecko - 2 letni chłopczyk, ale nie mam pojęcia jaka będzie naprawdę płeć mojego brzdąca. Moja teściowa wróży mi njpierw dziewczynkę (wróżba z nitką i obrączką). Na razie z niecierpliwością wyczekuję pierwszych ruchów, ale sobie poczekam bo ledwie się aczął piętnasty tydzień. Przesyłam buziaczki dla tych czerwcowych i lipcowych mam, udanych zakupów świątecznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja! Jakos mam dzisiaj okropny dzionek. Brzusio dalej boli z tej prawej strony, wzielam juz tabletke rozkurczowa ale nic nie dalo, nie wiem moze to jajnik boli, ja to mam pecha ze co roku mam zapalenie a kurcze wizyta dopiero po swietach. :-(( Ja tez mieszkam narazie z moimi rodzicami w domku jednorodzinnym, mam z mezem sypialnie i wlasciwie tylko ja posprzatalam ale jeszcze zabiore sie za pokoje na dole, tylko kurze poscieram i pochowam niepotrzebne rzeczy. Murcze tak mi sie chce spac ze hej ale nie moge isc teraz spac bo znowu cala noc przesiedze przed tv. Macie racje mamuski ze pomarudzic to nam chyba wolno, ja wczoraj sobie pomarudzilam bo moj maz poszedl sobie do knajpy z kolegami(oni z dziewczynami) a ja znowu siedzialam wieczorkiem w domciu :-(( Tylko powiem wam ze wcale w tym smrodzie papierosowym nie chcialo mi sie siedziec i truc malenstwa. A wy jak tam chodzicie do knajpek? Pozdrawiam was i caluje papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja! Jakos mam dzisiaj okropny dzionek. Brzusio dalej boli z tej prawej strony, wzielam juz tabletke rozkurczowa ale nic nie dalo, nie wiem moze to jajnik boli, ja to mam pecha ze co roku mam zapalenie a kurcze wizyta dopiero po swietach. :-(( Ja tez mieszkam narazie z moimi rodzicami w domku jednorodzinnym, mam z mezem sypialnie i wlasciwie tylko ja posprzatalam ale jeszcze zabiore sie za pokoje na dole, tylko kurze poscieram i pochowam niepotrzebne rzeczy. Murcze tak mi sie chce spac ze hej ale nie moge isc teraz spac bo znowu cala noc przesiedze przed tv. Macie racje mamuski ze pomarudzic to nam chyba wolno, ja wczoraj sobie pomarudzilam bo moj maz poszedl sobie do knajpy z kolegami(oni z dziewczynami) a ja znowu siedzialam wieczorkiem w domciu :-(( Tylko powiem wam ze wcale w tym smrodzie papierosowym nie chcialo mi sie siedziec i truc malenstwa. A wy jak tam chodzicie do knajpek? Pozdrawiam was i caluje papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek78
no i piąteczek wieczór:D już dzisiaj wieczorem nie jestem sama w domciu, mąż wrócił;) kasmo chyba mamy podobne "problemy" z wyjazdami służobowymi mężów, mój też dość często wyjeżdża po dwa, trzy dni:( najgorzej jest jak trafi na weekand wtedy podwójnie czuję się samotnie, bo w tygodniu to przynajmniej część dnia zleci w pracy, a tak cały dzień czekania... Wychodzi na to, że jesteśmy prawie w tym samym momencie ciąży, ja też mam początek 15 tygodnia:) gumecka biedna jesteś, że zostajesz sama w domciu:( ja teraz też nie chodzę po knajpach, na początku zdarzyło mi się dwa razy, ale wtedy nie za długo siedziałam. Nie chciałam truć maleństwa:) Swoją drogą w kanjpach powinien być zakaz palenia, dlaczego niepalący muszą cierpieć, to jawna dyskryminacja;) Niestety u nas większość knajp jest tak zadymionych, że można by dym siekierą ciąć:D:D:D Mój mąż jak na razie jest w porządku i nie wychodzi beze mnie do pubów, no chyba, że idą sami faceci tzw. męski wieczór. Wtedy ja znowu skrzyknę dziewczyny i mamy babski wieczór;) Ostatnio po takim męskim wieczorze towarzystwo rozwoziłam do domów, uwierzcie mi niesamowite przeżycie hi hi hi a cieszyli się przy tym jak mali chłopcy, którzy coś zbroili :) Szczerze mówiąc z racji mojego stanu od ponad trzech miesięcy wciąż jestem kierowcą, mąż się śmieje, że aż mu dziwnie bo przed tem było na zmianę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! Mam nadzieje ze dzisiejszy dzionek bedzie lepszy :-) Brzusio znowu cala nocke bolal, ach nie wiem co to i sie martwie, mam nadzieje ze tak ma byc z tymi bolesciami. Masz racje te knajpy sa okropne, nie mozna nigdzie wyjsc zeby nie czuc tego smrodu papierosow fuuuuuuujjjjjjjj. Chyba dzisiaj nie mam cos weny do pisania wiec pozdrawiam i caluje mamuski. papapapapapa. Zycze wam zeby mezowie tak czesto niewyjezdzali. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Wiecie co, ja też mam wstręt do dymu papierosowego i niesamowicie mnie on drażni. Nigdy nie paliłam ale nieszczególnie mi przeszkadzało przebywanie w palącym towarzystwie. Ostatnio jednak stałam się drażliwa pod tym względem i miałabym ochotę wprowadzić zakaz palenia w miejscach publicznych. Trochę mi odbija. Asiek, ja chyba coś pomyliłam z liczeniem. Ja mam termin na 14 czerwca, Ty na 9.o6. Moja dzidzia ma 14 tyg i 3 dni. A co do mojego męża, to wyjeżdża na 1,5 -2 tyg. Czasem ma 2 wyjazdy w miesiącu. Dlatego cieszę się, że przez cały okres ciąży mieszkając z rodzicami nie będę sama. Zwłaszcza pod koniec... Zyczę Wam miłego weekendu i buziaczki dla maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
Cześć wszystkim Mamusiom! Długo nie zaglądałam, widzęże nowe osóbki przybyły. Fajnie, że jest nas tyle. Ale o mały włos ja nie miałabym sie juz z czego cieszyć :(. W poniedziałek wylądowałm w szpitalu z krwotokiem :(. Myślałam, że poroniłam i oekarz też tak sądził bo nawet nie chciał mi usg zrobić, ponieważ stwierdził, że nie ma po co!!! Jak go do tego zmusiłam to okazało sie, że dzidzia żyje :). A prawie by mnie wyłyżeczkowali bo juz salę szykowali!!!. Okazało się, że to był jakiś krwiak a łozysko się nie odkleja. Więc jestem już w domku i musze o siebie dbać. Jestem słaba bardzo i powoli dochodzę do sił, ale najadłam się dużo strachu. Dziewczyny! Uważajcie na siebie! Dzieciaczki w brzuszku są takie kruche! Nie dajcie im zrobić krzywdy! Mój maluszek kurczowo trzymał się życia i sie na m udało, ale tylko narazie. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki!!! Wrociłam znowu z hipermarketu - chciałam kupić jakąs fajną jajcarską czapkę sobie, ale wielkie nic! Normalnie jakieś dziadostwo!! A jak nie chciałam kupowac czapki, to wszędzie widziałam stragany obwieszone czapusiami! :D Ale to tak zawsze jest! Gumecka, biedna...jak brzusio? Przeszło trochę...? Moze to wzdęcia jakieś, co? mnie to niestety tez nęka, wywala mi jelita, że musze nosić szersze spodnie! Wszyscy ze mnie leją, że w 3 m-cu to jeszcze brzucha nie ma, ale ja mam takie wzdęcia, że wygląda, jakby ciążowy brzuszek mi urósł! A to przecież nie możliwe za bardzo. :p Asiek, ja tez znam samotne wieczory bardzo dobrze.... na szczęscie, mam świetnych rodziców którzy mi nadskakują, że aż czasem mi głupio, jak dostaję śniadanko do łóżeczka, ale skoro tak chcą, to się nie burzę :) Kasmo, a propos papierosów, to czuję to samo... I aż się sama dziwię, bo przed ciążą, o czasu do czasu popalałam sobie, a teraz jak ktos pali, zwlaszcza przy mnie, to mam ochotę go pobić! :) OK, spadam dalej na zakupy, bo jeszcze mamie nic niekupiłam, ale z maą to najmniejszy problem - cieszy sie ze wszystkiego - kosmetyk, biżuteria, apaszka, coś do kuchni! :-) Caluski dla was! Nie przemęczajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
bumpy- tak się cieszę, że wszystko jest już ok. Jak czytałam Twoją wypowiedź to sama przeżyłam chwilę grozy. Mi ostatnio lekarz mówił właśnie, że czasami wszystko wydaje się ok, a może zrobić się jakiś krwiaczek. Dobrze, że instynkt Cię nie zawiódł. Trzymaj się cieplutko i uważaj na siebie i maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
a co Wy na tabelę zbiorczą? widziałam to w innych tematach i myślę, że to dobry pomysł. NICK............... MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf . ? ........ 1 lipca ......... ? .......... ? .... bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27....... ? ..............28 czerwca........ ? ................. ? ... elfia_mama........ ? ..............27 czerwca......... ? ................. ? ... gumecka.......... ? ..............20 czerwca......... ? ................. ? ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77........... ? .............. ? .................. ? ................ ? ... sliwkarobaczywka . ? ...........9 lipca............... ? ................. ? ... asiek78.............? ..............9 czerwca.......... ? ................. ? .. kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. ? .. Dziewczyny wpisujcie się i uzupełniajcie tabelę.Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Hej LASKI! Na wstępie pozdrawiam serdecznie i powiem, że nie było mnie kilka dni ale miło poczytać co u Was. Bardzo dziękuję, że madziam27 uspokoiłaś mnie o tym relanium – i tak oszukałam lekarza i zamiast 2razy po 0.5 tabletki łykałam 1 raz po 0.5 – ale chyba wyszło na dobre bo nie plamię i w środę do lekarza zmykam na kontrolkę. bumpy – wiem co przeszłaś bo miałam to samo i krwiaki z plamieniami nie omijają mnie od 3 tygodnia ciąży . Mnie tylko lekarz od szpitala uchronił i po tym co ciebie tam spotkało musze mu bardzo podziękować. Leż plackiem w pościeli i uważaj na siebie, bo najgorzej jest wstawać np. po gazetkę, po telefon itp. Jejka może jeszcze nie rozpisujmy się tak o przebiegu porodów, bo ja mam strasznego pietra a szczególnie prześladuje mnie myśl, że może coś mi się stanie….sny mam takie realne, że już w nich rodziłam kilka razy, nie umiałam karmić dziecka piersią a miałam w nich tyle mleka itp. Ale dobrze, że moje objawy ciążowe prawie zniknęły i na te nudności poranne polecam krakersy - uratowały mi życie (ale zanim wstałam rano z łóżka siusiu to już 2 musiałam zjadać) Ale mnie dzisiaj już nosi i staram się na mężu wymusić żeby zabrał mnie do teściowej na obiad – wiem, że w trosce o moje zdrowie nie chce, ale wiecie jak jest….ja wcale świąt nie czuję, bo widok z okna mam na blok a tam jeszcze nikt choinki nie ubrał. A co do mojej choinki – rozmiar 80cm to całkowita porażka – do lutego mieszkaliśmy z dziadkami i taka mała była w sam raz a w marcu zamieszkaliśmy u siebie – i okazało się, że moja choineczka zniknęła „na salona” . Ale i tak jest miło, chociaż nie przystoję mieszkania zbytnio bo sił mi na to brakuje zadowolę się reklamami w TV. Ale dzisiaj się rozpisałam … ale to znak, że wracam do formy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie!!! ja dla odmiany nie rospisuje sie ,ale tylko dlatego ze mam ograniczony dostemp do kompa jestem juz mamą 4 letniej dziewczynki i ona ciagle cos chce;) lila 26 ja brałam relanium w pierwszej ciazy co prawda nie na poczatku jakos od 4 miesiaca do konca z relanium jest tak ze one sie jakos róznia napewno brałam rózowa tabletke (sa tez zielone silniejsze moja mama miała) jak lezałam w szpitalu to co druga kobieta dostawała własnie te rózowe relanium smielismy sie ze chca zebysmy ciagle spały a moja 1 dzidzia urodziła sie zdrowa wiec mysle ze nie ma sie tu czy martwic...pozatm napewno lekarz by nie przepisał bumpy współczuje ...uwazaj na siebie,trzymam za was kciuki ja mam choinke juz z głowy od 2 tygodni juz stoi:)) ah te dzieci teraz tylko czekac na mikołaja:) tez wam sie ciagle chce spac...? ja to juz sie boje ze w sen zimowy zapadne;) buuuziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! U mnie jest ok jakos te bole wczoraj minely i juz mnie nie mecza. Tylko jakos dziwnie sie czuje bo ani brzuszka nie mam, mdlosci tez nie, tylko piersi pobolewaja i czasem to mysle ze cos jest nie tak skoro nic nie czuje, wcale nie czuje sie w ciazy dziwne to jakos. jak myslicie? Moja kolezanka miala tak samo i lekarz jej powiedzial ze lepiej jak tak jest bo jest dobrze z dzidzia, no nie wiem, ja bym chciala juz widziec ten brzuszek. :-) kasmo- ja tez przed ciaza jakos znosilam te papierochy ale teraz to niedobrze mi sie robi od tego zapachu(smrodu), dobrze ze moj maz przestal palic i teraz przynajmniej w aucie mam spokoj z tym smrodem. :-) bumpy- ciesze sie ze jestes taka zapobiegawcza i kazalas sobie zrobic usg, ci niektorzy lekarze to konowaly i jak najszybciej chca robic lyzeczkowanie bo za to maja kase. Moja kolzeanka tez dostala takiego krwotoku ale miala rozsadnego lekarza i zanim cokolwiek zaczal robic to sprawdzil czy dzidzia zyje. Ale zobaczysz bedzie dobrze zycze ci tego. :-) mala czarna- ja to nawet nie pcham sie do tych sklepow bo ci ludzie mnie wkurzaja. czapeczki widzialam swietne na pasazu w Platanie, moja kolezanka sprzedawala, byly fajne, nie wiem czy jeszcze tam jest ale powinno byc to stoisko. Ja tez chcialam fajna czapeczke ale na moj leb nic nie pasuje ;-) Pozdrawiam wszystkie i caluje. Acha ja tez dopisuje sie do listy jak moge, zaraz jak mi sie uda to zrobie a wrazie czego to tu napisze dane. Jola, lat 27, pierwsza dzidzia, Zabrze, narazie zero kg wiecej, termin porodu hm od 20-27 czerwca. I dzidzia jest ze mna juz 13ti 6dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! U mnie jest ok jakos te bole wczoraj minely i juz mnie nie mecza. Tylko jakos dziwnie sie czuje bo ani brzuszka nie mam, mdlosci tez nie, tylko piersi pobolewaja i czasem to mysle ze cos jest nie tak skoro nic nie czuje, wcale nie czuje sie w ciazy dziwne to jakos. jak myslicie? Moja kolezanka miala tak samo i lekarz jej powiedzial ze lepiej jak tak jest bo jest dobrze z dzidzia, no nie wiem, ja bym chciala juz widziec ten brzuszek. :-) kasmo- ja tez przed ciaza jakos znosilam te papierochy ale teraz to niedobrze mi sie robi od tego zapachu(smrodu), dobrze ze moj maz przestal palic i teraz przynajmniej w aucie mam spokoj z tym smrodem. :-) bumpy- ciesze sie ze jestes taka zapobiegawcza i kazalas sobie zrobic usg, ci niektorzy lekarze to konowaly i jak najszybciej chca robic lyzeczkowanie bo za to maja kase. Moja kolzeanka tez dostala takiego krwotoku ale miala rozsadnego lekarza i zanim cokolwiek zaczal robic to sprawdzil czy dzidzia zyje. Ale zobaczysz bedzie dobrze zycze ci tego. :-) mala czarna- ja to nawet nie pcham sie do tych sklepow bo ci ludzie mnie wkurzaja. czapeczki widzialam swietne na pasazu w Platanie, moja kolezanka sprzedawala, byly fajne, nie wiem czy jeszcze tam jest ale powinno byc to stoisko. Ja tez chcialam fajna czapeczke ale na moj leb nic nie pasuje ;-) Pozdrawiam wszystkie i caluje. Acha ja tez dopisuje sie do listy jak moge, zaraz jak mi sie uda to zrobie a wrazie czego to tu napisze dane. Jola, lat 27, pierwsza dzidzia, Zabrze, narazie zero kg wiecej, termin porodu hm od 20-27 czerwca. I dzidzia jest ze mna juz 13ti 6dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy na tabelę zbiorczą? widziałam to w innych tematach i myślę, że to dobry pomysł. NICK............... MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf . ? ........ 1 lipca ......... ? .......... ? .... bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27....... ? ..............28 czerwca........ ? ................. ? ... elfia_mama........ ? ..............27 czerwca......... ? ................. ? ... gumecka........Zabrze.......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77........... ? .............. ? .................. ? ................ ? ... sliwkarobaczywka . ? ...........9 lipca............... ? ................. ? ... asiek78.............? ..............9 czerwca.......... ? ................. ? .. kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. ? .. Dziewczyny wpisujcie się i uzupełniajcie tabelę.Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
dZIEWCZYNKI, POWIEDZCIE, CZY MIAŁYŚCIE TAKA SYTUACJĘ: Zrobiłam juz 3 testy ciążowe (jutro lub pojutrze spodziewany termin okresu) i każdy! wyszedł tak: jedna kreska mocna, a jedna ledwo widoczna. Jak ja mam to rozumieć???? Jestem juz powoli tym wykończona. Miałyście też tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana AWE! Poprostu idz zrobic test bthcg w laboratorium a bedziesz miec 100% pewnosci bo te testy sa mylace. Ja robilam pierwszy w czerwcu 2004 i wyszedl pozytywnie, lekarz to potwierdzil a pozniej okazalo sie ze mam jakas burze hormonow i tak naprawde nie bylam w ciazy. Wiec biegiem kochana na bthcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana AWE! Poprostu idz zrobic test bthcg w laboratorium a bedziesz miec 100% pewnosci bo te testy sa mylace. Ja robilam pierwszy w czerwcu 2004 i wyszedl pozytywnie, lekarz to potwierdzil a pozniej okazalo sie ze mam jakas burze hormonow i tak naprawde nie bylam w ciazy. Wiec biegiem kochana na bthcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
Czesc dziewczyny!!! Troche mnie nie było ale nadrobiłam zaległości i wszystko przeczytałam.U mnie troche smutna bo męża nie ma ale na szczeście dużo czasu spędzam u rodziców. Bumpy- bardzo mi przykro, ze przezyłaś takie chwile.Nawet nie moge sobie wyobrazic co czułas ale najważniejsze ze wszystko już jest w porządku.Chyba tym lekarzom nie można za bardzo ufać.Dbaj o siebie teraz ze wszystkich sił. MałaCzarna-ja też spędze świeta z rodzicami bo mój chłop jest w morzu.Może nie jest to taka sama sytuacja jak Twoja ale ja też prawie całą ciąże jestem bez faceta :) Bumpy-zapomnialam dodac ze jak mężuś wróci to chcemy poszukać mieszkanka w Redzie. Na razie mieszkamy z tesciami ale oni mi dzialaja na nerwy. Pozdrawiam serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy na tabelę zbiorczą? widziałam to w innych tematach i myślę, że to dobry pomysł. NICK............... MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf . ? ........ 1 lipca ......... ? .......... ? .... bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27....... ? ..............26 czerwca........ ? ................. ? ... elfia_mama........ ? ..............27 czerwca......... ? ................. ? ... gumecka........Zabrze.......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77........... ? .............. ? .................. ? ................ ? ... sliwkarobaczywka . ? ...........9 lipca............... ? ................. ? ... asiek78.............? ..............9 czerwca.......... ? ................. ? .. kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. ? .. Dziewczyny wpisujcie się i uzupełniajcie tabelę.Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............... MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27....... ? ..............26 czerwca........ ? ................. ? ... elfia_mama........ ? ..............27 czerwca......... ? ................. ? ... gumecka........Zabrze.......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77........... ? .............. ? .................. ? ................ ? ... sliwkarobaczywka . ? ...........9 lipca............... ? ................. ? ... asiek78.............? ..............9 czerwca.......... ? ................. ? .. kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. ? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lika26
Czesc Moja waga od początku ciąży spadła o 3 kg teraz zaczyna wzrastać, więc nie wiem jak mam ją ująć w tabeli. Moje samopoczucie rośnie bo w środę do lekarza. Mam ogromne trudności w zaśnięciu wieczorem . Po południu śpię ok. 0,5 godziny i czuje się później bardzo rozbita. Mam bardzo realne sny. Czy u Was tez się pojawiają? Bo mnie zaczynają męczyć gdyż nie są przyjemne. Brzuch zaczyna mi rosnąć i skóra napinać, co lekko pobolewa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek78
NICK............... MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27....... ? ..............26 czerwca........ ? ................. ? ... elfia_mama........ ? ..............27 czerwca......... ? ................. ? ... gumecka........Zabrze.......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77........... ? .............. ? .................. ? ................ ? ... sliwkarobaczywka . ? ...........9 lipca............... ? ................. ? ... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......... 0.........nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. ? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek78
Witajcie:) Byłam wczoraj na zakupach z zamiarem zaopatrzenia się w jakieś prezeznty i .... nic nie kupiłam :( Nie wiem jak wy, ale teraz zupełnie nie mam ochoty biegać po sklepach. Przejdę kilka i już robię się rozdrażniona, zmęczona, bolą mnie nogi, jest mi duszno i wszystko mnie denerwuje. Dla mnie to stan nienormalny bo zawsze lubiłam wyprawy po sklepach, zresztą pewnie jak większość z nas;) Aż jestem na siebie zła bo w taki sposób nigdy nic nie zdążę kupić... co najdziwniejszego mąż sam zaproponował zakupy, bo przy okazji mieliśmy nabyć dla mnie jakiś golfik (ostatnio wciąż mi zimno), a ja nic, przymierzyłam w dwóch sklepach i już miałam dość. Trochę było mi potem głupio, że mąż chciał dla mnie dobrze, a ja tylko już chciałam jechać do domu. Może dzisiaj skoczymy... albo jutro. W sobotę ubrałam obcisłą bluzkę i okazało się, że widać troszkę już brzuszek. Najlepsze jest to, że tydzień temu wszystko było normalnie aż tu nagle zrobiło się lekkie zokrąglenie. Oczywiście widzę to tylko ja, mój mąż i bliscy, bo reszta nie zauważa, a obcy nawet nie podejrzewają mojej ciąży:) Nie narzekam, nawet się sieszę, że mnie tak od razu nie wzięło, bo jestem raczej niska i boję się, że za bardzo przytyję i będę wyglądać jak kulka:D:D:D Dzisiaj teściowa przyjeżdża dokończyć porządki, bo ochrzania mnie, że mam się nie przemęczać, a ja jestem w pracy. Jak wrócę do domciu to będzie już pewnie posprzątane (nawet przyjemnie być w ciąży:) ) i może dzisiaj ubierzemy choinkę. W sobotę sprzątałam trochę razem z nią i bolały mnie potem bardzo krzyża (albo nawet niżej ale nie wiem co to, może kość ogonowa) i troszkę brzusio. Przeszło mi dopiero wieczorkiem jak sobie wygodnie usiadłam... widocznie nadal mam na siebie uważać. Czasem mam ochotę poprosić lekarza o zwolnienie bo sam się zawsze pyta, ale w domciu to znowu tak cały czas to nudy:( więc jeszcze popracuję Ale się rozpisałam;) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. generalnie jestem na nogach bo mi lekarz pozwolił. Nawet zwolnienie miałam mieć tylko do świąt. Ale wydębiłam do Nowego Roku. Pozwolił mi chodzić tylko kazał uważać. Bo najważniejsze jest , że sie łozysko nie odklejało. Asiek 78 - uzupełnie swoje dane jak będę cos wiedziała - znaczy jak się zważę i jak dzidzia juz będzie "znaną płcią" :) Mała Czarna - ty nie opowiadaj głupot, że nie możesz mieć brzucha w 3 miesiącu! czywiście, że możesz :) Ja mam i powiem ci, że jak ubieram coś bardziej obcisłego to widać, że jestem w ciąży. Moja macica jest wygięta do przodu (nie wiem czy wszystkie tak maja) i u mnie bardzo szybko wyskakuje brzuszek. A a'propos czucia ruchów dziecka, to lekarz jak mi robił usg to widząc jak się dziecko rusza mówi: pani tych ruchów nie czuje bo macica to duzy i silny mięsień a dziecko jest jeszcze za małe. Ale ja i tak wiem swoje :) To nie jest tak często jak już naprawde się czuje ruchy i trzeba się bardzo wsłuchac w swój organizm, ale i tak mam wrażenia , że czasem coś mnie w środku "pyknie" :) I wiem, że to nie jelita, bo to czuje zupełnie inaczej. Ale na takie prawdziwe ruchy trzeba poczekac jeszcze jakieś 5-6 tygodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dziś nastrój raczej kiepski, mimo że piękny śnieg leży i coraz bardziej czuć święta. To chyba wina tego, że weekend miałam troszkę nieciekawy, bo mąż znów przyniósł sobie pracę do domu. Cały weekend walczył z jakimiś wirausami w komputerach klientów, a ja musiałam sie zadowolić towarzystwem kota. Czasami mam wrażenie, że może gdybym to ja załapała jakiegoś trojana to wtedy znalazł by chwilkę, żeby mi ja poświęcić:P . Może przesadzam, ale odkąd nie pracuję to wciąż mam wrażenie, że cały czas jestem sama. Całe szczęście że są święta i mogę sobie znaleźć jakieś zajęcia. Cieszę się na te kilka dni świąt, bo może w końcu będziemy mogli spędzic je ze sobą. Ale się wyżaliłam, więc już starczy tego dołowania. Tak poza tym to moje samopoczucie całkiem spoko. Wcale nie czuję się jak w ciąży, bo mdłości odeszły w niepamięć i inne dolegliwości tez ustąpiły:) Oczywiście wiem, że tam u mnie w brzuszku fikają dwa maleństwa i czasem do nich tęsknie. Wyobrażam sobie czasem jakie będą nasze dzieciątka, jak będą wyglądały i wtedy bardzo nie mogę doczekać się czerwca :)Mi też powoli widac brzuszek, ale zwykle wieczorem bardziej niż rano ;) A wczoraj nie uwierzycie :zjadłam 5 bułek ze smalcem z cebulke i skwareczkami. Co prawda nie na raz ale jak zaczęłam około 15 to zakończyłam o 20. Srednio jedna na godzinę :P Ale bardzo mi smakowały wczoraj takie pyszności.Teraz na samą myśl tez robię sie głodna, ale chyba muszę troszke uważać, bo jak się rozpędzę z tym jedzeniem to jeszcze troszke a będę szersza niz wyższa :P Na szczęście przed ciążą bardzo lubiłam słodycze, a teraz jakoś mi przeszło :) Tylko lody cytrynowe nadal uwielbiam. Nawet dużo bardziej niz wcześniej. No tak rozgadałam się , ale dzięki temu i humorek mi się poprawił. Ciesze się dziewczyny, że tu jesteście i że możemy sobie tak pogadać. Pozdrówki i zmykam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Nio dzisiaj zaczynam 14tc i znowu mnie meczy ten bol brzuszka po prawej stronicy :-( Juz sama nie wiem co to. Ale dzisiaj mialam nocke, tragedia, co godzine musialam wstawac na siusiu, w ogole sie niewyspalam i jestem do tylu :-(( Jeszcze musialam wczoraj meza doprowadzic do domu :-), bylismy u znajomych i moj kolega troszke go spil niechcacy i ubaw mieli swietny. I jeszcze 3dni i wigilia, choinka i te zapachy, dobrze ze nie mam juz mdlosci bo co to za swieta jak sie na wszystko nos wykreca ;-) Ja bede we czwartek piec ciasto i robic moczke(moze ktoras z was jadla ja?) juz sie ciesze mniam mniam. Prezentow w tym roku nie kupilam bo nie mam za co wiec troszke smutniej bedzie :-) dla mnie i tak najwazniejsze jest bobo malutkie. A wiecie w nocy snilo mi sie ze mam synka i w dodatku nie umialam sie nim zajac i biedactwo pupke sobie odparzylo :-) ale fajny taki sen, pierwszy raz mi sie snilo dzieciatko. Dziewczyny a wierzycie w to ze mozna sie zapatrzec? Mam kolezanke(nasi mezowie chodzili razem do szkoly i sa w tym samym wieku) ona tez ma tak jak ja 27 lat nasi mezowie maja po 25. Ona ma synka i czesto tam jezdzilam jak byla w ciazy i pozniej jak Piotrus byl bobaskiem(zreszta nadal sie czesto spotykamy) i takie sliczne dzieciatko to bylo, normalnie jak malowany. I tez w sumie czesto wszystko nam wypadalo w tym samym czasie. wiec moze ja tez synka bede miala hhihihihihi :-) smieszne co nie? ale jak bardzo bym sie smiala gdyby sie sprawdzilo. No nic rozpisalam sie a musze isc poodkurzac. Pozdrawiam kochane mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw uzupełniam tabelkę: NICK............... MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf . ? ........ 1 lipca ......... ? .......... ? .... bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna...Zabrze...........24 lipca............0..........? monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27....... ? ..............28 czerwca........ ? ................. ? ... elfia_mama........ ? ..............27 czerwca......... ? ................. ? ... gumecka........Zabrze.......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77........... ? .............. ? .................. ? ................ ? ... sliwkarobaczywka . ? ...........9 lipca............... ? ................. ? ... asiek78.............? ..............9 czerwca.......... ? ................. ? .. kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. ? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia77
Cześć kobietki!! Jak tam wasze piłeczki? Ja 22.12 czyli pojutrze mam pierwszą wizytę u lekarza. Zupełnie nie wiem czego się spodziewać, co będzie robiła moja drobinka? Czy tylko serduszko będzie jej biło czy pomacha mi troszkę, to dopiero koniec 6 tygodnia więc nie mam pojęcia. Nie mogę się już doczekać. Podobnie jak większość z Was przeokrutnie denerwuje mnie dym papierosowy chociaż wcześniej sama popalałam. Chyba organizm czuje że to obrzydlistwo niezdrowe. Ciągle nie mogę się też zabrać za generalne porządki i nie wiem czy w efekcie sobie ich nie podaruję, bo na święta i tak wyjeżdżamy, ogarnę tylko z grubsza i prezenty... nadal nie kupione, dzisiaj koniecznie muszę się wybrać do miasta w ten dziki tłum, trzymajcie kciuki żeby udało mi się coś kupić i już więcej nie musieć o tym myśleć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×