Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość niewiem-
Hej... ja biorę pigółki od kilku lat. ostatnio miałam małe błędy (przy tym zmiana klimatu) przyznam, i musiałam rozpocząć drugie opakowanie bez przerwy.. ale bez żadnych wkrętów... w ciągu miesiąca powiększyły mi się piersi o 1rozmiar boląc przy tym niesamowicie (szczególnie rano jak się budzilam), nudności głównie wieczorami (myślałam, że od zmęczenia), przykre zapachy, bóle podbrzusza, No i wreszcie pytanie od męża, któro otworzyło mi oczy:"a może będzie dzidziuś??" wtedy zaczęłam mierzyś remperaturę, przez ok tydzień miałam ok 37. I nabrałam strachu bo w pracy muszę trochę dzwigać. Szybko zaopatrzyłam się w testy. pierwszy...drugi...trzeci... negatywne:-( A teraz dostałam miesiączkę, ale nie taką jak zawsze... leci ze mnie brunatna wydzielina z dużą ilością skrzepów (wygląda jak stara skrzepnięta krew). ...nie marzyłam o dziecku do tej pory, Ale jak sobie pomyślę, że może zrobiłam testy za późno... i może już je straciłam.....czuję się okropnie:-( Pomocy, co myślicie o moim przypadku?? Może któraś z Was miała podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia1988
Cześć wszystkim! Mam takie pytanie które jest dla mnie strasznie ważne i pilnie potrzebuję odpowiedzi... Otóż ok 17 wrześcia uprawiałam sex z moim mężem... bez zabezpieczenia i skończył we mnie... To są nasze pierwsze starania o dziecko... od ok 10 września do 18 mialam dni płodne...minęło ok 6 dni od stosunku... teraz okres powinnam dostać na koniec tego miesiąca lub na początku nowego. chciałabym się dowiedziec kiedy mogę zrobic test ciążowy żeby wynik był poprawny, żeby hormoc HcG był już wykrywalny w moim moczu, nie chcę robic za wczesnie bo nie chcę sie zawieźć, bardzo nam zalezy na dziecku. Dodam, że na nic nie choruję i nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych. Pilnie proszę o odpowiedz to dlamnie na wagę złota. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannika
1.5 mies temu prawaialm seks z moim chlopakiem, od ponad pol roku biore tabletki anty, nigdy o nich nie zapomnialam. tamtego feralnego dnia pekla nam prezerwatywa, jeszcze zanim on doszedl, wiec niby nic stresujacego. Zle czulam sie po tabletkach i postanowilam je na jakis czas odstawic, przez co nie wzielam 3 ostatnich z opakowania. Okres wystapil po 4 dniach, czyli jak zazwyczaj podczas 7-dniowej przerwy, potem 4 dnia okresu zaczelam kolejne opakowanie. Teraz boje sie, ze moj cykl sie zbyt rozregulowa, gdyz 5 dni temu skonczylam kolejne opakowanie i do tej pory nie mam okresu. Bardziej martwie sie o rozregulowany cykl niz ciaze, jednak ta druga mysl tez mi sie zaczela pojawiac. Jestem troche przeziebiona wiec mam podwyzszona tem o jakies 2-3 stopnie, ale nie caly czas, sluz jest praktycznie niewidoczny, bole w podbrzuszu czulam jakis tydzien temu[jeszcze w trakcie brania tabletek] i troche sie boje, co sie moze dziac. ciaze wykluczam, ze wzgledu na dokladne przyjmowanie tabletek, ale podswiadomie ta mysl sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackredpink22
witam dziewczyny ;) przeglądając strony poświęcone objawom ciąży trafiłam tutaj i postanowiłam napisać, bardzo liczę na odpowiedź! otóż mój problem polega na tym że od dnia ostatniej miesiączki minęły już 53dni (18 sierpnia). Kochałam się z narzeczonym w okolicach 5-6 sierpnia, prezerwatywa nie pekła, skończył na zewnątrz, 15 sierpnia zaczełam prace za granicą, praca fizyczna, dosyć cięzka i chwilami męcząca, schudłam dobre kilka kg. Po powrocie, pod koniec września od razu zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie. Jednak mam niektóre objawy takie jak Wy dziewczyny, często jest mi niedobrze, boli mnie brzuch, nie mam apetytu, odbija mi się. dodam ze od tego 5-6 sierpnia nie odbyłam żadnego stosunku. jak myslicie czy brak miesiączki możde być spowodowany utratą wagi i ciężka pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krln
26 września kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem,miesiączkę mam nieregularną a cykle zwykle trwają ponad 32 dni.Jak już wcześniej wspomniałam był to bezpieczny seks,nie doszło do wytrysku z prezerwatywą było także wszystko ok.Nie czuję abym miała wrażliwe,powiększone a tym bardziej bolące piersi,raz czy dwa zakuło mnie w prawym jajniku,dzisiaj do godziny 12.00 ,3 razy oddawałam mocz a wypiłam tylko 1 herbatę.Mam podwyższona temperaturę i właśnie tutaj nie wiem co mam myśleć ponieważ od poprzedniej środy jestem dosyć mocno przeziębiona i wg moich obliczeń jestem po owulacji.Proszę o obiektywną odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krln
A teraz do łazienki chodzę jeszcze częściej bo ledwo skończę a już mi się chcę :|i boję się ,że to jakaś choroba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krln
A dzisiaj znowu wszystko ustąpiło...już nic nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała MI86
Hej dziewczęta :) Czytam sobie Wasze forum od kilku dni... Zajrzałam tutaj gdyż uznałam, ze mogę być w ciąży... Widzicie: od dwóch miesięcy mam skrócone okresy, tj od 11 lat miała 7-dniowe krwawienia a tu nagle mam maksymalnie 4 dni O_o Do tego od około miesiąca mam zmniejszony apetyt, od dwóch uczucie zgagi i co jakiś czas cofki, od około dwóch tyg codziennie bądź co drugi dzień boli mnie głowa i od ok dwóch tyg ciągle czuję ni to ból ni to skurcze w podbrzurzu a i do tego czasem jest mi słabo im iewam delikatne zawroty głowy... "Najzabawniejsze" jest to że zrobiłam wczoraj test ciażowy (co prawda wieczorem - ale ponoć większej różnicy nie ma czy rano czy wieczorem) i wyszedł mi negatywnie. Przyznam iż osobiście wydaje mi się że coś może być na rzeczy, tym bardziej że mam zmniejszony apetyt i przestaje mi smakować to co zawsze uwielbiałam jeść a do tego strasznie odrzuca mnie myl a co dopiero zapach wódki - nawet teraz jestem bliska zwymiotowania. Za to pasjami jadłabym gotowane warzywa, ryby, sałatki najlepiej z czosnkiem :) takie różne dziwne rzeczy... Jak pisałam objawy tego typu mam od dłuższego czasu, jednak obawiam się że to mój głupi wymysł albo efekt uboczny tego że mi się przytyło w przeciągu ostatniego pół roku z 15 kg :/ Jestem ciekawa Waszych opinii - czyli Matek bądź kobiet które są aktualnie w ciąży. No a ostatnio mieliśmy z moim facetem kilka takich "luźniejszych" sytuacji łóżkowych :] Na koniec pragnę tylko dodać, że moja znajoma, która jest w moim wieku jak była w pierwszej ciąży to lekarz i testy prenatalne do 4 miesiąca ciąży nic nie wykryli - co najzabawniejsze to nawet ginekolog nie zauważył u niej ciąży we wcześniejszych miesiącach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
Mam pytanie: Biorę tabletki Novynette. Czy jeśli w 7-dniowej przerwie miałam normalne krwawienie, to czy jest możliwość żebym była w ciąży? Błagam odpowiedzcie mi. Wiem, że to pytanie może się dla niektórych wydawać głupie, ale ja naprawdę się martwię:( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała MI86
Hej dziewczęta :) Czytam sobie Wasze forum od kilku dni... Zajrzałam tutaj gdyż uznałam, ze mogę być w ciąży... Widzicie: od dwóch miesięcy mam skrócone okresy, tj od 11 lat miała 7-dniowe krwawienia a tu nagle mam maksymalnie 4 dni O_o Do tego od około miesiąca mam zmniejszony apetyt, od dwóch uczucie zgagi i co jakiś czas cofki, od około dwóch tyg codziennie bądź co drugi dzień boli mnie głowa i od ok dwóch tyg ciągle czuję ni to ból ni to skurcze w podbrzurzu a i do tego czasem jest mi słabo im iewam delikatne zawroty głowy... "Najzabawniejsze" jest to że zrobiłam wczoraj test ciażowy (co prawda wieczorem - ale ponoć większej różnicy nie ma czy rano czy wieczorem) i wyszedł mi negatywnie. Przyznam iż osobiście wydaje mi się że coś może być na rzeczy, tym bardziej że mam zmniejszony apetyt i przestaje mi smakować to co zawsze uwielbiałam jeść a do tego strasznie odrzuca mnie myl a co dopiero zapach wódki - nawet teraz jestem bliska zwymiotowania. Za to pasjami jadłabym gotowane warzywa, ryby, sałatki najlepiej z czosnkiem :) takie różne dziwne rzeczy... Jak pisałam objawy tego typu mam od dłuższego czasu, jednak obawiam się że to mój głupi wymysł albo efekt uboczny tego że mi się przytyło w przeciągu ostatniego pół roku z 15 kg :/ Jestem ciekawa Waszych opinii - czyli Matek bądź kobiet które są aktualnie w ciąży. No a ostatnio mieliśmy z moim facetem kilka takich "luźniejszych" sytuacji łóżkowych :] Na koniec pragnę tylko dodać, że moja znajoma, która jest w moim wieku jak była w pierwszej ciąży to lekarz i testy prenatalne do 4 miesiąca ciąży nic nie wykryli - co najzabawniejsze to nawet ginekolog nie zauważył u niej ciąży we wcześniejszych miesiącach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała MI86
Hej dziewczęta :) szkoda że nikt nie odp na mój post - rozumiem, że jest długi ale też wazny... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. mam taki problem a mianowicie. Na 6 dni przed mającym pojawić się okresem uprawialiśmy z moim chłopakiem petting przez bieliznę. Do wytrysku niestety doszło w okolicach pochwy. Mój chłopak skończył w bieliźnie w okolicach pochwy. Okres pojawił się o czasie za planowane 6 dni, ale mimo wszystko,a było to 14 dni temu od tygodnia dziwnie się czuję. Cięgle mnie coś boli i nie wyspana jestem. A z drugiej strony to nawet nie mogę zasnąć ostatnio i źle sypiam i ciągle się budzę. A poza tym nie mam apetytu i mało jem a to do mnie nie podobne. Czasami kręci mi się w głowie i miewam bóle głowy, wczoraj dziwnie bolał mnie jajnik i ogólnie czułam się zmęczona. Powiedzcie proszę czy mogę być w ciąży? dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A czy któraś z szczęśliwych mam:) miała po stosunku plamienia, tak zwane plamienie inteplacyjne? Bo ja kilka dni po niezabezpieczonym stosunku coś takiego miałam, i pojawiły mi się pryszcze, które zawsze pojawiaJĄ MI się przed okresem. Ale okres mam mieć dopiero 20. A więc czy takie plamienie, też może być objawem ciąży? Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak nicku
Ja to chyba niedługo zwariuję od myśli, że mogę być jednak w ciąży... Z dnia na dzień chudnę coraz bardziej - po prostu tak się tym przejmuję, że prawie nic jem i nie mogę spać.. Dlaczego trzeba czekać do czasu miesiączki by się dowiedzieć, że jednak dziecka nie będzie ehhh... te wszystkie testy są do kitu skoro tak późno wykrywają ciążę, wiadomo, że jeśli test się zrobi za szybko to wyjdzie fałszywy - dlatego czekam i UMIERAM :] gdzieś na forum czytałam o mierzeniu temp. w pochwie, ale ona u mnie po owulacji jest zadziwiająco wysoka heh, obojętnie czy z rana bez wstawania czy wieczorem ok. 37,5-9 a pod pachą 37,1 niby nie jestem na nic chora, ale cholera wie może grypa idzie... Ponoć 2 dni przed spodziewaną miesiączką temp,. powinna spaść, a jak nie spadnie to yhhh... jestem 6 dzień po owulacji i na razie nie mam żadnych objawów tak jak to niektórzy mają (typowe urojenia), interesują mnie także te "plamienia, upławy itp" jak to z nimi jest.. bo raczej na okres się takich upławów nie ma i plamienia., Dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak nicku to to czekamy razem na ciote. A Ty tej ciąży ewentualnej się boisz? Czy chcesz? JA dziś mam narazie 29dc i okresu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak nicku
Hmm nie chcę :D:D:D Mgr przede mną a nie pieluchy.. cicho nie będę krakać :] Hmm ja w sumie jeszcze mam czas, bo pod koniec mieś. mam mieć, ale i tak już panikuję za trzech.. Poza tym widać, że nikt w tym temacie się nie chce udzielać - temat umarł śmiercią naturalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że objawy są tak późno. Niby czasem występuje to plamienie inteplacyjne, no ale to dużo nie daje. A ja jakieś tam plamienie miałam pare dni po stosunku. Nie zwariuj czekając;) Bądzmy dzielne hehe. Mój chłopak powiedział, że jak jutro okresu nie dostane to się zacznie denerwować;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak nicku
Opóźnienia kilkudniowe się zdarzają zwłaszcza kiedy jest stres.. Zmierz sobie najlepiej temp. tak jak to inni robią np.w pochwie jeśli masz niską to w zasadzie nie powinnaś się martwić gorzej jeśli 36,9 i więcej.. bo taki stan z reguły nie jest normalny w okresie, progesteron nadal się wytwarza a nie powinien.. a ja zaczynam mieć już schizy i czuje "bóle brzucha" czasami buahaha :-) To już się zaczynają urojenia chyba.. W moim przypadku trzeba będzie poczekać nieco dłużej ehh.. Daj znać jak Ci poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam temperaturę, tylko, że o 14. I miałam 36.98. I nie wiem co by to mogło oznaczać. Dziś mam 31dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak nicku
Hejka i jak tam po weekendzie? Mnie zaczęły boleć piersi hmm na razie tylko tyle.. zostało 6 dni do okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie... Okresu nadal nie mam:( Zrobiłam test i negatywny. Też mnie piersi bolą... Eh zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate20
Hej dziewczyny mam pytanko. Czy w czasie drugiego dnia okresu, gdy zajdzie do stosunku, można zajść w ciążę? Nie wiem właśnie kiedy, w czasie okresu, pozbywamy się jajeczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak nicku
Czasami tym testom odbija, więc jak w listopadzie nie dostanę to zrobię w ostateczności test kilka dni później w grudniu żeby mieć pewność 100%, a nie ciągle co 2 dni kasę wydawać i się stresować yhmm... A może nie masz okresu przez to że się nakręcasz niepotrzebnie i stresujesz.. W czasie okresu praktycznie nie ma możliwości zajścia w ciążę, jest to zależne tylko od tego jak długie masz cykle.. wiadomo także że ok 5dni przed owulacją nie powinno się uprawiać seksu i 2/3 dni po owulacji:) Także w czasie okresu istnieje niewielkie ryzyko - oczywiście zależy od tego jak długo go miewasz bo jeśli krócej niż 5dni to chyba warto się udać do ginekologa, bo to nie jest normalna przypadłość wg mnie :) A jajeczko wydaje mi się, że usuwa się w raz z przyjściem okresu... :) czyli od razu 1 dnia (logicznie rzecz ujmując) chyba, że tego na logikę brać nie można hehe :) Ja chcę ten CHOLERNY OKRES !!! I te cholerne bóle brzucha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie się nad sobą zastanówcie, pierdolicie takie bzdury, że dziewica może mieć wątpliwości cy nie jest w ciąży!! Jak mas jakieś obawy to test zrób a nie takie idiotyzmy wypisujecie przyjebańce!!! Jak uprawiasz seks bez zabezpieczenia to i tak wpadniesz prędzej czy później!!! Myślcie wcześniej o konsekwencjach bezmózgi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Brak Nicku to może raźniej będzie nam razem czekać, ja w sumię chciałabym, żeby nie przyszedł. Jak narazie ani widać, ani słychać. A tak w ogóle to można wiedzieć jaką to sytuacje miałaś, że teraz tak musisz wyczekiwać na @?:) Kate20 Nie no wątpie, musiałabyś mieć wyjątkowego pecha. Edeldreda to już nasza sprawa, najwyżej nasze szczęscie czy płacz. Więc nie potrzebne te ... em... ładnie mówiąc wrzaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bniunia22
witam mam 24 lata i mam roblem 20 paździrnika skończyłam brac tabletki... 24 dostałam okres. potem kochałam się z mężem bez zabezpieczenia ponieważ chcemy mieć dziecko... dziś jest 24 listopad i miesiączki jeszcze nie mam a robilam test i wyszedl negatywny... czy moge byc w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak nicku
Trochę niunia za mało informacji udzieliłaś nie wiem coś może o temperaturze? Najlepiej jakbyś zobaczyła z rana np, o 6/7 nie wstając z łóżka jaka temp. panuje w pochwie (5min.) lub 8min, pod językiem - temp. pod pachą jest nieistotna chyba, że jesteś chora. W sumie dużo może być przyczyn tego, dlaczego jeszcze nie masz okresu.. A mi zostały hmm 2/4dni do okresu (aaaaaaaaaaaaaaaa!) i mam nadzieję, że go jednak dostanę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galway.Girl
@bleufille to, że po stosunku pojawiły się plamienia może oznaczać, że po prostu pękło naczynko krwionośne i do śluzu przedostało się trochę krwi. To się czasem zdarza. @Brak Nicku, też czekam na tą, tym razem, wymarzoną miesiączkę ;-) Jeszcze tylko tydzień, czyli czeka mnie najdłuższych siedem dni w moim życiu ;-) Jeśli w końcu "odwiedzi mnie ciocia", to ze szczęścia strzelę sobie szampana ;-) Pozdrawiam wszystkie "starające się" i "oczekujące" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bniunia22
no ja dalej nie mam okresu ... jutro robie kolejny test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×