Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość kotteeek
hej mam dosyć nurtujący problem. Zacznę od początku. Byłam wtedy pijana więc niewiele pamiętam wiem tylko tyle że doszło do tego że chłopak we mnie \"wszedł\". Nie wiem ile to trwało, on chyba nawet nie miał wytrysku. Nie zayuważyłam żadnych objawów ciąży jedynie tyle że okres mi się spóźnia jeden dzień, ale teraz mam jeszcze nieregularne cykle. A i jeszcze jedno. Wiem że to bardzo głupie ale miałam wtedy włożonego tampona. Mimo to wszystko bardzo się matwię czy nie jestem w ciąży. A teraz ciąża zrujnowała by mi życie ! Proszę o pomoc :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia26
a ja rano zrobilam test i wyszla tylko 1 kreseczka:( juz bym chciala miec dzidziusia!bardzo bardzo! smutno mi sie zrobilo, ale jakos sie zebralam i poszlam do pracy... czasami boje sie ze moge byc bezplodna....czy Wy kochane tez macie albo mialyscie takie obway? jakie badania musialabym zrobic zeby sie upewnic ze wszustko jest ok? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia007
czesc dziewczyny.....tak sobie czytam wasze posty i myśle czy mogę byc w ciąży?....w nocy spac nie mogę tak mnie biodra bolą!...tempka 37,0 stopni.....jem jak oszalała....jajniki mnie bolą okropnie....siusiam chyba w normie bo tak co 40min lub co godz. jedyne co mnie nie boli to piersi!...tylko czasem coś mnie zakuje.38 dni nie mam już @@@ i dalej nic... nie wiem co myślec....chce miec dziecko i to bardzo!!...ale boję się nawet łudzic nadzieją...:(...proszę o odpowiedz z góry dziękuję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteeeeczek
nie odpowiedziałyście na moje pytanie . Proszę o pomoc. Czy tampon może uchonić przed zapłodnieniem ? Małgonia007 skoro masz temperature od 37.0 wzwyż , często siusiasz i masz wilczy apetyt to wszystko wskazuje na to że jesteś w ciąży. i Radzę żebyś powtórzyła test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteeeeczek
mnie zaczęły dzisiaj boleć piersi i są twardsze, a @@@ spóźnia mi sie już o 10 dni ! :(( strasznie się boję dziewczyny pomóżcie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76767676
hej :) a długo boli podbrzusze w ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia007
zrobiłam test...oczywiście negatywny:(....@@ dalej nie mam...zostało mi tylko czekac!! koteeeeczek nie mam pojęcia czy tampon może uchronic przed ciąża...wydaję mi sie ze jęsli nie miałas dni płodnych to nie ma się czym martwic a jesli miałaś no to mały problem bo plemniki mogły się dostac do śluzu płodnego....a wydaję mi się raczej ze tampon tuta nie ma nic do rzeczy!...pozdrawiam ....nie martw się...poczekaj na @....a jak nie przyjdzie to zrób test...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia007
zrób test.....po co się martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Jestem tu nowa i mam pytanko dzis jestem 2 36dc okres maialam dostac 15 lipcai nie ma do tej pory brzuch boli dolem od jakis 2tyg codzien prawie piersi po bokach i dolem zgage tez mam.I tempka od kilku dni 36,8 dzis taka mialam a przez kilka dni od 36,6-37,0 a test robilam dzis rano i negatywny czy mozliwe ze testy sie myla?a wizyte u gina mam dopiero na przyszly piatek. mam pytanko czemu tempkajest taka wysoka jak zawsze przy mierzeniu w kilku cyklach byla od 36,2-36,5 a teraz takawysoka no sama niewiem co mi doradzicie?czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia007
hehehe...te same objwy mam co ty...tylko zgagi nie mam....tez miałam dostac @@ 15 lipca i dalej jej nie mam.....i również zrobiłam test(dzisiaj) wynik negatywny....czy testy się mylą?...czasami tak!....ale nie wiem jak jest w naszym przypadku:(...oby się mylił...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgonia007 hehe spoko jestesmy w takiej samej sytulacji no sama niewiem co mammyslec czemu temp jest tak wysoka. Oby sie Nam udalo:) 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteeeeczek
a kiedy dokładnie są dni płodne ? a @@@ spóźnia mi sie już 10 dni... testy jak widzicie się mylą .. w moim przypadku jest jeszcze kilka czynnikow ktore mogly wpłynąć na brak @@@ tj. podróż, złe odżywianie strach przed ciażą itp. ale od kilku dni pobolewają mnie piersi. czy to moze byc jakis objaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1987
Witam dziewczyny.mam pytanko.Nie mam okresu już 2 dni-dodam że okres miałam zawsze jak w zegarku regularny.Teraz boli mnie brzuch jak na @-nie bolą mnie jednak piersi.Nie wiem co mam o tym myśleć:-( nie mam apetytu wrecz wstręt do jedzenia,i dużo białej wydzieliny....Jak myślicie to moze być ciąża???Będę wdzieczna za odpowiedź. Aniołek 17.11.2008r :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam, mam do was takie pytanie , kochalam sie ze swoim chlopakiem 10 lipca, to byl moj ostatni dzien okresu ta brazowa wydzielina , no i on sie spuscil we mnie , biore tabletki od paru miesiecy , nie mam ochoty na jedzenie , a jak juz zjem to zaraz po tym jest mi nie dobrze..mam wrazenie ze urosl mi brzuch , czy jest taka mozliwosc , ze moge byc w ciazy ? Testy chce zrobic , ale nie wiem w jakim dniu nalezy zrobic aby byla 100% skutecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Hej mam pytanie 4 lipca współżyłam z chłopakiem a 8 dostałam miesiączki była taka jak zwykle... dodam że ostatnio bolą mnie sutki nie całe piersi jak czasem przy miesiączce tylko same sutki. Czy moge być w ciąży?? Pomużcie prosze bo sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysia18
Jejciu pomóżcie mi dostalam okresu ale teraz caly czas wymiotuje mam biegunke... a z moim chłopakiem robilismy to z miesiac temu... czy to moja byc objawy ciąży?? p.s pomóżcie mi bo naprawde sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owcaa
Witam Was. Oczywiście mam to samo pytanie co każdy, może więc opowiem Wam swoją historię. Jakiś czas temu chcieliśmy odbyć ten pierwszy raz z moim chlopakiem. Najpierw on zrobił mi palcówkę (był ubrany, więc nawet jeśli się podniecił to nie mógł dotknąć płynu), a później niby zdecydowaliśmy się pójść dalej. Rozebrał się i wydaje mi się, że potarł członkiem o moje waegi sromowe, ale na pewno nie wszedł do środka. Później też do tego nie doszło, bo mój mężczyzna poległ na polu (sami rozumiecie- zmiękł ;)) i żeby założyć gumkę, zaczął pocierać swój członek żeby się podniecić, założył gumkę i bardzo delikatnie otarł czubkiem członka moje wargi sromowe. Jednak później już nic się nie wydarzyło. Niby nie mam objawów ciąży, trudno poiwedzieć żeby okres mi się spóźniał, bo mam teoretycznie jeszcze dwa dni tyle, że mój cykl trwa zwykle 25, 26 dni, więc powinnam okresu dostać już dziś. Mimo wszystko bardzo się boję, mam tylko 17 lat i ani przez chwilę nie pomyślałam, że z w ogóle nie odbytego stosunku mogą być jakieś problemy, ale kiedy czytam te wszystkie posty... Bardzo Was proszę, napiszcie co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaaaaaaaa
Dziewczyny, ktore boja sie ze sa w ciazy - powiem tyle: Sama bylam w takiej sytuacji, juz myslalam ze jestem w ciazy, chociaz byla tylko palcowka i nie bylo zadnego kontaktu ze sperma, ale jak to kobiety - i tak sobie uroilam ze jestem. Nadeszly naprawde ciezkie dni - w polowie cyklu (ok. tydzien od wydarzenia) zaczal mnie bolec brzuch. Naczytalam sie roznych rzeczy, ze to moze byc powiekszanie sie macicy itd. kilka osob pisalo mi ze moge byc w ciazy. Jestem tym bardziej w dramatycznej sytuacji, gdyz jestem niepelnoletnia. Okazalo sie jednak, ze to problemy z wyproznianiem sie - przez to cale martwienie sie ciaza, zapomnialam, ze od tygodnia nie bylam w toalecie. Przez kilka dni sie przemeczylam z roznymi domowymi sposobami i wyleczylam te bole i zaparcia. Ale stres nadszedl przez spodziewanym okresem - przyjdzie czy nie przyjdzie? I co? przyszedl idealnie, z takimi samymi objawami jak zwykle, czyli bol podbrzusza dzien przed. Byl taki jak powinien i trwal tyle ile powinien. A objawow ciazy zadnych a to zadnych nie mam, zero mdlosci, dziwnych boli piersi i brzucha, nabrania czy utraty wagi - wszystko ok. Tak wiele w naszym zyciu odgrywa psychika i choc dalej sie martwie, bo naczytalam sie, ze mozna miec normalny okres przez 4 miesiace, doszlam do wniosku, ze nie jestem w ciazy, ze to nie mozliwe i nie ma po co mieszac sobie w glowie przez dziwne urojenia. Czlowiek potrafi ostro namieszac w organizmie psychika. Nie denerwujcie sie dziewczyny - najlepiej porozmawiac o tym z chlopakiem czy przyjaciolka, ktora/y was uspokoi i pocieszy - same zobaczycie, ze zapomnicie o calym zamieszaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Zrobiłam test xD i wyszedł negatywny:) i zgadzam sie z powyższą wypowiedzią to właśnie psychika dużo robi... i chyba prościej zrobić test niż sie tak zamartwiać... A swoją drogą to pewnie większość tak jak ja sie boi zrobić test... Ale najważniejsze żeby być wtedy z kimś bo gożej jak będzie dwie kreseczki... panika i wogóle. Mój chłopak zawsze mówi że on wie że nie jestem w ciąży ale dla świętego spokoju żebym nie marudziła to kupuje test i robię bo ja tak średnio co 2-3 miesiące mam przeczucie że jestem w ciąży i przeglądam różne strony i sie zamartwiam... no właśnie to jest ta psychika. Kochane nie bujcie sie robić testów! no i Powodzenia w życiu seksualnym xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam hmm...tak czytam i czytam wasze posty chwilami uspakajam się a momentami tez nabieram obaw. mój problem jest podobny.. a zaczynając od początku to miesiączkuje gdzieś od 6 lat, moje miesiączki nie były regularne, ale cóż moja mama tez podobno tak miała.Raz okres był dłuższy raz go np. nie było. nie zażywam żadnych tabletek antykoncepcyjnych, ogólnie to i rzadko uprawiam seks. ok, ale zdarzyło się tak, że 2 miesiace temu doszło do zbliżenie bez zabezpieczenia.po tym dostałam okres jakoś tydzien wczaśniej niż sobie wyliczyłam, następny tez wystąpił jakies 4-5 dni wcześniej niż wyliczyłam, ale tym akurat się nie przejełam, bo mój okres nie był regularny. a teraz gdzie przyadła wyliczona pora okresu ni pojawił sie juz jakies 2 tyg. (nie sądze, że zaszłam w ciąże, bo nasz stosunek byl bardziej nie udany niz udany), ale jednak obawa się pojawiła. Nie zauważyłam u siebie jakis bardziej typowych objawów ciąży, o których czytałam poza brakiem okresu, po przebywaniu na słońcu mam chwilową ciemność w oczach i jak sie porządnie najem, ale to chyba jest normalne, odczuwam mdłości chyba że sama sobie juz wmówiłam ciąze. Nie robiłam testu ciążowego ani nie byłam u ginekologa, chyba trochę się obawiam. a Wy co o tym sądzicie?? Dodam jeszcze, że jakis tydzien temu, przez 4-5 dni zauważyłam na bieliźnie śluz, który był lekko zabarwiony- taki zawsze miałam tuż przed samym okresem.ucieszyłam się, ale moja radość trwała krótko, bo powinnam po tym dostać krwawienia a nie było go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latinka
Witam wszystkich.. czy może ktoś rozwiać moje watpliwości? Ogólnie miesiączkuję co 28 dni, w tym miesiącu dostałam okres po 21 dniach...po misiączce czyli 12 dnia cyklu kochalam się z chłopakiem, po pierwsze nie wiem, czy to już były dni płodne, a po drugie ciężko mi obliczyć dzień nastepnej miesiączki, bo nie wiem czy liczyc po 21 dniacz, czy 28?? Trochę to zakręcone...Pozdrawiamm serdecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajudy
Jak czytam co to piszecie, to ręce mi opadają. Kobiety! jesli zaczynacie już współżyć, to myślcie o jakimkolwiek zabezpieczeniu. Jeślitak ja L. nie wiecie kiedy występują dni plodne, to już w ogóle nie zabierajcie się za sex. Najpierw poczytajcie, choiaż spróbujcie zrozumieć swój organizm. A jeśli jesteście zdecydowane na współżycie, to wybierzcie się do ginekologa. Na pewno Wam wszystko wyjaśni, pomoże dobrać odpowiedni środek antykoncepcyjny. Przecież sex to nie tylko zabawa. Jest to też duża odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latinka
Ajudy....nie zrozumialas- nie komentuj...mam problem z cyklem, wiec pytam, po to jest to forum..a tak dla Twojej wiadomości, ja chce byc w ciazy, nie jestem malolata, ktora sie tego boi...jesli Ci to przeszkadza, to nie wchodz na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umba
Latinka nie przejmuj się wypowiedzimi jakichś nieodpowiedzialnych dziewczyn.Ze swojego dośwaidczenia ponieważ sama mam nieregularne cykle to najlepsze są testy owulacyjne.Jeśli chcesz mieć dzidziusia to zastosuj je,są skuteczne.Ja miałam i za 2 cyklem 2 piękne kreseczki.Dni płodne możesz także poznać po wydzielinie.Ona w dni płodne jest przezroczysta i ciągnie się jak kurze białko.Wtedy dla sprawdzenia teścik owu i do roboty. życze owocnych staranek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latinka
Umba..dziekuje za odpowiedz...:)) napewno skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umba
Nie ma za co Latinka.Jak będziesz miała jakies pytanie to pisz śmiało:-) bede czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala48
mam pytanko! czy ktoś brał primolut? ja brałam teraz dostałam tak jak powinnam okres w sumie to nie wiem czy to był okres zbo raczej plamienie tylko dostałam w niedziele a nic już nie miałam we wtorek? nie wiem co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dziś zrobiłam sobie test..... strach w oczach miałam, ręce się trzęsły.... ale 2 kreseczki wyszły :) i to natychmiast :) staralismy sie z narzeczonym o dzidziusia i w pierwszym cyklu się udało, dodam że nie brałam nigdy żadnych tabletek anty. jak zobaczylam te 2 kreseczki to nie wiedziałam czy się ciszyć czy bać hehe!! myślę że będzie to jakiś 3 tydzień. a objawy miałam takie jak chyba wszystkie dziewczyny maja: kilka dni po zapłodnieniu ból piersi co mnie zdziwiło i zastanowiło, ból ale lekki podbrzusza, senność, która mi żyć nie pozwalała :) trochę wyprysków się na twarzy pojawiło,ale już powoli znikają :) no i brak miesiączki, przy regularnych cyklach. Poza tym jakoś wiedziałam w środku że jestem w ciąży. życzę powodzenia i wytrwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala48
a ja sobie robiłam dzisiaj test i niestety nic z tego i łzy w oczkach ale co zrobić. coś jest nie tak bo okres miałam 3 dni i to nie taki jak zawsze ale niewiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam straszny dylemat. 16 sierpnia uprawiałam z chłopakiem peetting. 17 sierpnia dostałam okres i wtedy też zaczęłam brać pierwsze w życiu tabletki antykoncepcyjne. niestety rozstaliśmy się i stosunków żadnych nie było. tabletki postanowiłam wziąć do końca pierwszego opakowania i teraz nie dostałam okresu tylko 3 dni plamiłam... i odchodzę już od zmysłów czy to ciąża czy efekt tabsów. (dodam że jestem dziewicą) prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×