Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość Sylwiak854
Czesc dziewczyny :) Otóż tak - kochałam się z chłopakiem 17 listopada z prezerwatywą (bez przykrych incydentów - tak myśle) z tym, że na początku było chwilkę bez ... Nastepny stosunek mieliśmy 3 grudnia, po czym nastepnego dnia pojawiła sie miesiaczka - natomiast była ona dziwn - tzn krotka (3 dni) zwykle mam 5,6 dni. Poza tym w czasie miesiaczki czułam sie fatalnie - jak nigdy - było mi niedobrze, nie moglam nic jesc i w ogole czulam sie do kitu. Zreszta nie wiem czy nazwac to miesiaczka - tyle sie naczytalam na tych forach. Nastepna miesiaczka była 3 styczni a- juz normalna - 5 dni. Na przełomie grudnia zrobiłam 4 testy ciazowe - wszystkie negatywne. Miałam jakies tam objawy ale to chyba wymyslone przez psychike ;/ Ostatnio kochalismy sie 19 stycznia i wczoraj powinnam dostac miesiaczke a tutaj nic.... zero.... objawy miesiaczkowe?? Ból piersi i tylko to - zawsze mnie jakos bolal brzuch ale czułam ze nadchodzi miesiaczka a teraz nic.... Czuje jakis bol ale jest on inny ;( Wszystkie nasze stosunki byly z prezerwatywa - nie pekla (przynajmniej nie wiedzielismy o tym) ani sie nie zsunela! ODPISZCIE dziewczynki bo juz nie wiem co mam myslec :( ps. dodam ze mierze temperature - ale glupia pod pacha -odrazu jak rano wstaje - a ta mi wskazuje jakies 35.8 - 36.0 stopni ;/ PISZCIE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiak854
Do KRUSZYNKA - mnie sie wydaje, ze prawdopodobienstwo jest zawsze :( nawet przy zabezpieczonych stosunkach i w dni niepłodne ;/ kobieca naturaaaaa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiak854
HELOO zagląda tutaj ktoś???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odette28
hej hej wracam po dwuletniej przerwie... wielu dziewczyn juz nie ma na forum,niektore juz urodzily a inne wciaz czekaja a ja? po poronieniu nareszcie psychicznie doszlam do siebie i chyba znow zaciazylam?albo to moja chora wyobraznia? okres spoznia sie juz 3 dzien,nie czuje sie jakbym miala go wogóle dostac...nic mnie nie boli okresowo czyli podbrzusze,piersi,glowa i uda... jedyne co czuje to pokluwanie w prawym jajniku,kilka razy zakrecilo mi sie ostro w glowie,cera jak to cera od czasu do czasu jakis pryszcz... pozatym jestem przeziebiona... ech chciałbym ale sie boje i te rozdwojenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odette28
oj zaniedbalyscie dziewczynki forum...zero odzewu..cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odette28
no i sprawa sie wyjasnila!! mam okres ufff...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 12345
No tak przy przeziębieniu jest że miesiączka sobie przychodzi jak chce. A ja niestety okazało się że jednak nie zaszłam :( ale będziemy próbować dalej. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że te obiawy co miałam w dalszym ciągu mam (no i w samym styczniu przytyłam aż 5kg - to wręcz nie realne, zwłaszcza u mnie). No ale cóż zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi 8
ja jak zaszlam w ciaze 4 lata temu niemialam typowych objawow,brzuch bolal jak na okres jeszcze sobie wyliczylam ze dostane w niedziele wiec pobieglam do sklepu po tampony,ale okres nienadszedl wiec zrobilam test i wyszedl pozytywnie.ale jeszcze przed zrobieniem testu czulam jakos podswiadomie ze jestem w ciazy oczywiscie wpadka.dopiero w 2 miesiacu bylam senna ,wiecej objawow niemialam zadnych wymiotow czy zachcianek na jedzenie poprostu czulam sie swietnie cala ciaze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala48
niestety ja też myślałam że jestem w ciąży ale stało sie jakoś inaczej. Okres spóźnił mi się 15 dni dostałam tylko takie plamienie za 3 dni zaczoł mnie tak mocno brzuch boleć że musiałam jechac na pogotowie. dostałam ketonal200 i dostałam normalny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Od 18 miesięcy biorę tebletki antykoncepcyjne Cilest, które zapisano mi na torbiela a później jako zabezpieczenie, ale ostatnio zaczęłam się strasznie źle czuć ;( Ostatni raz współżyłam z chłopakiem 4 dni temu (a przed tą datą bardzo często i tylko teraz mamy przerwę). Od ponad tygodnia miewam dziwne pobolewania w dole brzucha, choć trudno to nazwać bólem. To jest jak skurcz - bardzo dziwne uczucie. Dodatkowo wiecznie mi się chce spać i mam ciągłe mdłości. Zdarzają się nawet nocą. Bardzo często chodzę do toalety ale nie tylko siusiu. Zamiast mieć apetyt nic nie jem. Jakoś odrzuca mnie na widok jedzenia, albo najpierw mam na coś ochotę a jak już to mam to mi się nie chce... Nie wiem co mam myśleć. Do ginekologa idę 17 lutego dopiero i bardzo się tego boję. Pomóżcie mi błagam bo wyjdę z siebie... Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochannna
ja tez niedawno wspolzylam z chlopakiem i tez myslam ze jestem w ciazy bo okres spoznial mi sie az 7 dni kupilam test i poprostu go zrobilam balam sie jkai bedzie wynik ale jak wyszedl negatywny to popiero poszulam jak by mi kamien spadl z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja mam dziwne dolegliwości... czuję się tak jakbym się zatruła, ale dolegliwości trwają już 5 dzień!Nie pomagają żadne sposoby na zatrucie! Przez pierwsze 2 dni czułam się wzdęta. Wspomnę,że kupkę robię normalną- ani zatwardzenia, ani przeczyszczenia! Do tego od czasu do czasu boli mnie brzuch- wydaje mi się,że w okolicach jelit,żołądka...nie jajników. Ale szczerze mówiąc to już zgłupiałam. Do tego trzeciego dnia zawróciło mi się w głowie, zbladłam...ogólnie myślałam,że zemdleję. No i od czasu do czasu robi mi się niedobrze,ale nie wymiotuję. I nie są to poranne mdłości! Nie wiem czy którykolwiek z objawów to zwiastun ciąży...może już sobie wmawiam? Dlatego proszę napiszcie co o tym sądzicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja mam dziwne dolegliwości... czuję się tak jakbym się zatruła, ale dolegliwości trwają już 5 dzień!Nie pomagają żadne sposoby na zatrucie! Przez pierwsze 2 dni czułam się wzdęta. Wspomnę,że kupkę robię normalną- ani zatwardzenia, ani przeczyszczenia! Do tego od czasu do czasu boli mnie brzuch- wydaje mi się,że w okolicach jelit,żołądka...nie jajników. Ale szczerze mówiąc to już zgłupiałam. Do tego trzeciego dnia zawróciło mi się w głowie, zbladłam...ogólnie myślałam,że zemdleję. No i od czasu do czasu robi mi się niedobrze,ale nie wymiotuję. I nie są to poranne mdłości! Nie wiem czy którykolwiek z objawów to zwiastun ciąży...może już sobie wmawiam? Dlatego proszę napiszcie co o tym sądzicie! A!Co do miesiączki mam ją dostać za ok.tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia808
Moje zatrucie pokarmowe niedługo pojawi sie na tym świecie :) Co prawda okres mi sie odrobine spóźniał, ale myślałam że to grypa żołątkowa, robiło mi sie niedobrze , bolał mnie żołądek i straciłam apetyt, dziwnym objawem było też to że czułam sie jakbym puchła, miałam wrażenie że pod skórą zbiera mi sie woda.Dopiero w 4 tygodnie puźniej dotarło do mnie że to może być ciąża. oprucz tych objawó nie było żadnych innych, nawet okres dostałam punktualnie ale trwał tylko 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welka
hej moje panie:* mAM MALUSIE PYTANKO! ostatni cykl miałam (styczeń-luty)33 dniowy,wcześniejszy(grudzień styczeń)26dnniowy, a jeszcz wcześniejsze cykle były po wyżej 35;/ mam nie regularny okres-ale moze temu ze ciagle mam stresa. hm.. ale do rzeczy: ostatni okres miałam 7 lutego trwał jak każdy około 5 dni 24-26 strasznie bolały mnie piersi i kuły jajniki-możliwe ze to owulacja.ale nei koniecznie a zaś 28 dnia mój chłopak skończył we mnie i to dość głeboko...poprostu nie poczuł kiedy,jak nigdy- tak twierdził. czy mozliwe ze mnie zapłodnił.. Bo mówie mam nieregularne cykle..to mogła byc owulacja lub nie..czytałam ze nie które jajeczka żyja od 12 godzin nawet do 2-3 dób. zaczełam sie schizować..choc nie potrzebnie.. jak dostane za 14 dni od 24-26 lutego okresu to znaczy ze to owulacja ale jesli nie czy mozliwe ze nastepnej miesiaczki nie dostane? i wtedy moge byc w ciazy moja temperatura to 37.5-37,1 wiem ze niektóre zapłodnienia dochodzic moga nawet do 3 tygodni. bo tak było u mojej kolezanki od tego dnia mineły 5 dni.moja spodziewwana miesiaczka to niby około 14 marca-ale kto wie.skoro mam róznie. moje objawy znikneły odrazu na drugi dzień po ,,tym,, stosunku .piersi mam duze i cieżkie ale nie bola jak 24-26 luty.boli mnie podbrzusze-moze to okres:( ludzie ale ja naplątsałam...ale pomóżcie.ja kocham dzieci.uwielbiam je..i bez wzgledu na to ze mam 20 lati studia na karku.chyba za bardzo pragne dziecka..temu nawet jesli to byłby dzien płodny :( boje sie ze nie moge miec dzieci.Moja ciocia nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Ja z kolei zaczelam z mezem starania o dzidzie. Okres powinnam dostac za tydzien, a od kilku dni mam dziwne klucie, pobolewanie w podbrzuszu, mam jakies wrazenie dziwne jakby zbieralo sie tam powietrze albo cos w tym stylu hehe :) dzis robilam test ale wyszla tylko jedna kreseczka, za tydzien zrobie jeszcze raz, moze cos wykaze, ale obawiam sie troche, ze te moje \"dolegliwosci brzuszne\" to jakas autosugestia (choc czuje je dosc wyraznie!) zwykle podbrzusze bolalo mnie (troche inaczej) na dzien, dwa przed okresem, a teraz boli juz od dobrych kilku dni, a okres ma byc dopiero za tydzien. Mam nadzieje, ze sie nie pojawi, chociaz nie wierze za bardzo, zeby \"za pierwszym zamachem\" sie nam udalo ;) Prosze Was - trzymajcie kciuki :) Pozdrowionka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, otóż mam problem. miesiączkę dostałam 1 stycznia, potem 17 doszło do głupiej wpadki i wytarłam się nie swoim ręcznikiem, tylko szwagra. na dodatek okazało się, że z ręcznika korzystała jeszcze wcześniej moja siostra. dodam, że przed naszym \'użyciem\' go, był on suchy. i tu rodzi się mój problem. czy możliwe jest, bym była w ciąży? dodam, że 2 lutego dostałam okresu normalnie, ale teraz niestety jeszcze go nie dostałam. czy to możliwe, żebym jednak była w ciąży? wiem, że to głupie, jednak ja jestem cholernie wystraszona... dodam, że miesiączkuję od 2 lat, w tym ok. od roku w miarę regularnie... z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam.smiley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwasyl
paniik. masz problem z ręcznikiem. Masz problem.Siostra utnie ći łeb bo możesz mieć dziecko szwagra. jego pogoni.Meksyk. Ręcznik kosztuje około 15 zetów A jaki spokój (duszy) . Dobrze że szwagier nie jest chory na jakąś tam paskudną chorobe. Wiem, małe pocieszenie. Ale spoko nic nie będzie. Kup sobie ręcznik. Ja też bym sietak tłumaczył. Fajny jest ?oj żartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie bo chyba oszaleje!powiem od początku wszystko.zaczęłam brać tabletki anty 1 opakowanie(yasmin),po kilku dniach dostałam dziwnych bóli żolądka,to wyglądało jak skurcze żołądka.trwało to 7 dni więć poszłam do lekarza i stwierdził że mam nadwrażliwy żołądek i zapisał mi leki na osłone żołądka i jakieś dojelitowe(nie były to oczywiście antybiotyki) to były nolpaza i notis.brałam je przed śniadaniem a tab.antykoncepcyjne o 12 w południe.po pierwszym opakowaniu dostałam niby okresu ale trwał niecałe 3 dni a zawsze miałam po 6dni.w trakcie pierwszego opakowania czułam się zmęczona i bardzo bolały mnie piersi.teraz jestem w trakcie 2 opakowania i strasznie dziwnie się czuje,jestem bardzo zmęczona,boli mnie głowa,brzuch mam wzdęty i czasem mnie ten brzuch pobolewa,niewiem czy ja sama ze strachu sobie wkręcam te objawy czy rzeczywiście mogę być w ciąży??? napiszie ni czy leki które mi lekarz zapisał mogły mieć wpływ na tabsy??? czy te objawy które mam są wynikiem działania tabsów ???? odchodzę od zmysłów!!! dodam że z chłopakiem kochałam się dopiero po14 btabletce i brałam je regularnie.dodam też że biore witamine c i magnez ale to chyba nie wpłynęło na tabsy??? co o tym myślicie??czy mogę być w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 14 lutego w Walentynki mialam ostatni dzien okresu wiec uwazalam ze mam dni nieplodne i kochalam sie z moim chlopakiem bez gumki do konca... I nie dostalam okresu :( juz 8 dzien leci..... powiekszyly mi sie lekko piersi ale......od 2 tyg biore tabletki na odchudzanie THERM LINE II czy myslicie ze to moglo opoznic okres czy jestem w ciazy? blagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaxxx
Hej Ja się staram od kilku miesięcy o dziecko ale jak na razie nic z tego. Mam pytanie do dziewczyn, które były juz w ciąży. Zawsze, kilka dni przed okresem (3-5), odczuwam zawsze lekkie bóle/ skórcze jajników, dzieku temu wiem, ze dostane okres. Czy te lekki bóle jajników odczuwane przed okresem, przekreslają mozliwość bycia w ciąży? Czy to może być również jeden z objawów ciąży? Czy czułyście cos takiego będąc w 2 tygodniu ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczekurczekurcze
Cholernie się boję, że wpadłam z moim chłopakiem. Uprawiamy seks bez zabezpieczenia.. Ostatnim razem robilismy to pare razy w jeden dzień. Kiedy następował wtrysk.. jego penis byl umazany spermą. zamiast go umyc.. on go tylko z wierzchu wytarl. bo chwili zaczynalismy od nowa. bardziej doświadczona kolezanka mowila mi, ze gdy spusci sie.. chlopak kiedy go WYCIERA musi sie wysikac..zeby ta sperma calkiem sie tam ''odkleila'' z wszystkich zakamarkow. niestety on tego nie zrobil a po chwili zaczelismy kochac sie dalej. ostatni okres mialam pod koneic lutego. okres juz powinnam dostac a go nie ma.. Mam stan podgoroczkowy , wzmozyl mi sie apetyt..jem wszystko co popadnie.. czasem lapia mnie skurcze w brzuchu i jest on tam na dole taki wydety.. czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciąże. ? Dziewczyny proszę was o szybka odpowiedz.. strasznie się martwię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczekurczekurcze
i do tego powiekszyły mi się troche piersi. Czekam na odpowiedz. ;*:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222222222244222222
lkokohpohpoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczekurczekurcze
I zapomniałam dodać ze strasznie boli mnie głowa. czesto i bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 12345
Kochana jest taka możliwość że mogłaś zajść ale to wszystko zależy kiedy się dokładnie kochałaś z chłopakiem, ile dniowy masz cykl co wiąże sie z tym kiedy masz dni płodne - musisz to sobie przeliczyć wtedy możesz dopiero sie tak szczeże mówiąc zacząć martwić. A jeśli chodzi o obiawy to jest taka możliwość - bo do pierwszych obiawów zalicza się stan podgorączkowy "37"; żeby być pewniejszym to najlepiej będzie jak zrobisz sobie test ciążowy i będziesz wiedziała na czym stoisz. Jak już będziesz wiedziała to daj znać: powodzenia, pozdrawiam pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczekurczekurcze
Kochałam sie z nim około 1/1,5 tyg. temu. cykl...28dni. dzisiaj kupiłam test. jutro rano zrobie. okaze się. trzymajcie kciuki. jutro dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczekurczekurcze
zauwazylam wlasnie u siebie cos rozowego na bieliznie.. tylko czy to okres czy co? nie moge teraz zrobic testu? czy dopiero jak skonczy sie to rozowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 808080
hej dzewczyny tak sobie siedzei czytam te wasze pytania i odp wlasnie czekam na okres powinnam jakos na dniach dostac ale nic na to nie wskazuje kilka dni temu miala straszne bole i zawroty glowy przy wstawaniu lub schylaniu sie nie moglam wytrzymac z bolu ale ustapily no ale za to traz to mam sennosci w dzien chodze jakas nie przytomna z byle powodu chce mi sie plakac szybko sie denerwuje dostalam duzy apetyt czesto chodze to toaletki siusiu dziewczyny napiszcie mi czy to moga byc objawy ciazy dwa tyg.temu współżyłam z moim facetem no i stało sie .....prosze odpiszcie pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×