Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Kocie, Ty mnie nie denerwuj, bo z praw autorskich nici :P A kajzerki w czadorze raczej nie są towarem rynkowo rozchwytywanym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro nam bardzo, dzwiękowca juź mamy :) Z drugiej storny ciekawe czy do filmików z Kai dzwiękowiec będzie potrzebny czy teź wszystko odbędzie się - źe tak powiem - bezgłośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja to raczej głośna bywam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.... interesujace, nie powiem :) Ale i tak dźwiękowca nie potrzebujemy - nastawi się i juź - filmy "amatorskie" są w cenie ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amatorskie? Foch :P Sprzęt też masz amatorski? A tak się reklamowałeś, no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy profesjonalista potrafi zrobić arcydzieło nawet amatorskim sprzętem !!! :P Wygląda na to, źe jeszcze wiele musisz zobaczyć Kai, oj wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie Kocie nie prowokuj, bo się publicznie wypowiem na temat Twojego sprzętu :P:P:P A co zobaczę, to zobaczymy :P Już za miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie ukrywam że mój sprzęt jest czysto amatorski. I weź mnie nie szantażuj bo udostępnie te filmiki e sieci za darmo jak linuxa i z wielkiego biznesu będą nici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i szantaż? Ja? Z moim gołębim sercem? Kto tu szantażuje, kto? :P Czekaj, czekaj, igrasz z ogniem, się poparzysz :P (proszę nie zwracać uwagi na małą spójność powyższej wypowiedzi - w końcu tam, gdzie kończy się logika, zaczyna się kobieta ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igram z ogniem powiadasz? W ogniu rośnie ciatro więc im goręcej tym wieksze kaiserki będą :) I nie tylko :P (proszę nie zwracać uwagi na małą spójność poprzedniej wypowiedzi - widać ten ogień już na niektórych działai cięźko im się skupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impertynent :P NIC na mnie nie działa, nic całkiem :P Jestem zimna, jak... jak coś bardzo zimnego (waham się przed użyciem słowa: lód, bo co poniektórzy napaleni mogą znów źle zrozumieć :P). Czekaj, czekaj. Jeszcze Ci pokażę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo ja to bym nie ryzykował takiego obniżenia temperatury bo Ci się w tych Kaiserkach zakalec zrobi i staną się niezbyt apetyczne, jak chleb "3 ziarna" albo sucharki ryzowe. Ooooo widzisz, już masz jednego chętnego na Twój lód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moim lodzie to napaleńcy mogą sobie co najwyżej pomarzyć, obywatelu z ryjkiem :P Kocie - moim khm, kajzerkom lód wcale nie pogarsza jakości, a wręcz przeciwnie, co mogłeś był zaobserwować ostatnio na łyżwach, gdybyś się oczywiście patrzył tam, gdzie należało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio na łyżwach to polnowałem dwóch małych wężolubów żeby nic się im nie stało :) Pozatym co miałem ocenić tom ocenił a Ty nawet nie wiesz kiedy i w jaki sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe.... lamP.Art to na łyzwy chodzi żeby się pogapić na ...... To jest popróbować innego pieczywa, chciałem powiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wypad mlody !!!! spać idź i rączki na kołderkę bo Cię Bozia Parkinsonem pokarze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihih No ciekawe, ciekawe :P A śpicie razem? :P Bo to nawet interesujące może być... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co? chcesz sie przylaczyc? W sumie to sprawiedliwe by bylo - po Kaiserce na jezorek ...to jest na głowę :P No ale gep.art pewnie się zatnie i będzie tylko biernym obserwatorem konsumpcji z miną biednego hindusa stojącego przed oknem hotelowej restauracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może go nie doceniasz? Tacy młodzi miewają potenc... potencjał :D A co do przyłączania się - ze mną jak z dzieckiem, za rączkę i do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jak z dzieckiem, za rączkę i do łóżka..... i znowu bajki na dobranoc opowiadać :P A kot jak to kot - woli działać niź spłycać, ot co !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie - do łóżka :P To rozkaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo, a na początku taka niesmiała była :) A teraz proszę :) No to chodzmy, nie każmy za długo czekać kaiserkom :P mniam, mniam....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozgadali... :-D Na stronie 100 proszę to streścić w trzech zdaniach, bo z tego rozwlekłego trialogu zapamiętałem tylko duże piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, wykasowali gajowego? :P Jak za starych dobrych czasów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×